کد خبر: ۵۳۴۲۸
۹۴۶ بازدید
۸ دیدگاه

با قانون شکنان مصوب کنندگان قانون چه باید کرد؟

۹۴/۱۰/۱۲
۱۱:۰۸

این روزها که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم تنور های انتخاباتی بسیار داغ است و هر کس به همراه طرفداران خود سعی در جذب آرای بیشتر مردم برای خود است اما در این تنور داغ انتخاباتی کسانی که خود قانون انتخابات را به تصویب رساندند علیرغم اینکه خود شان بخوبی می دانند تبلیغات تا زمان قانونی ممنوع است قانون را دور زده و به بهانه دیدار های عمومی به تبلیغات  گسترده خود ادامه می دهند تا بلکه بتوانند به ناکرده های خود مهر تایید زده و بگویند هنوز هم حق با ماست و کسانی که مدعی اند در این مدت 4 سال کاری نکردیم به دنبال کار شکنی و تخریبند و به همین راحتی برای رسیدن به صندلی بهارستان به هر حربه ای متوسل می شوند . قبل از اینکه به محتوای اینگونه دیدار ها پرداخته شود این سوال مطرح می شود چطور شده است این جلسات و دیدارهای عموی در آستانه انتخابات شتاب بیشتری به خود گرفته است ؟ مگر قانون انتخابات را خو د آقای مددی نماینده شهرمان به تصویب نرسانده است ، مگر فرمانداری میانه طی اطلاعیه ای اعلام نکرده است تبلیغات انتحاباتی تا زمان قانونی حتی برای نمایند گان نیز ممنوع است ؟ اگر این دیدار ها تبلیغات انتخاباتی نیست چطور آقای مددی در سخنان خود تسریع در روند پروژه های عمرانی و آغاز طرحهای جدید در حوزه های مختلف عمرانی ،آموزشی ،درمانی و همچنین حمایت از طرح های اشتغال زا ، را از جمله برنامه های آتی خود اعلام کرده و می گوید در صورت اعتماد مجدد مردم با قوت فعالیت ها را ادامه خواهیم داد .آیا این تخلف انتخاباتی نیست ؟ آیا این عدول کردن از قانون نیست ؟و جالبتر اینکه این تبلیغات را علنی کرده و رسانه ای می کند که نمونه آنرا در تاریخ 94/10/06 در همین سایت دیدیم .

آقای مددی در این به اصطلاح دیدار عمومی گفته است شأن و جایگاه نمایندگی مجلس به بر خورد متکبرانه و غرور آمیز با مردم نیست بلکه تواضع همراه با تلاش در جهت خدمت به مردم و حل مشکلات آنها باعث عزت و سربلندی است . در پاسخ باید گفت آقای مددی به جمله بسیار ارزشمند و زیبایی اشاره کردید اما دیر جنبیدید ، این برای زمانی بود که پس از اعتماد مردم به شما برنامه ریزی کرده و به دان عمل می نمودید تا ناچار نشوید در اواخر دوره نمایندگیتان اینگونه با مردم فهیم و دانشمند شهرمان میانه سخن بگویید . در ادامه اشاره به استفاده از پتانسیل های بالقوه جوانان در راستای پیشرفت و آبادانی و آینده روشن برای جوانان را یاد آور شدید ، برادر عزیز نماینده آیا واقعا فکر می کنید مردم و جوانان شهرمان بعد از  گذشت 4 سال انتظار شنیدن این حرفها را از شما داشته و آنرا قبول کنند ؟ نه جناب نماینده حالا دیگر دیر شده است ای کاش با مطالعه بیشتر طور ی دیگر با همشهریان عزیز سخن می گفتید این فرمایشات شما 4 سال پیش مقبول مردم شریف میانه شد و دیدید که به شما رای دادند ولی در مقابل متاسفانه به خیلی از وعده هایی که دادید عمل نشد و همیشه سعی کردید عدم موفقیت را به گردن کسان دیگر که بنا به تعبیر شما ورشکستگان سیاسی وووووووو بیندازید ولی غافل از این بودید با وجود قانونی که خود شما تصویب کردید هیچ کس جرأت بر خورد با قانون را ندارد چرا که برای اجرای این قانون شهدایی تقدیم این نظام کردیم ، بی خوابیهایی را نیروهای مسلح و قدرتمندمان کشورمان متحمل شدند پس بنایرین احدی حق نداشته و ندارد در مقابل قانون بایستد و خو د این را بهتر از همه می دانید .

آقای مددی اشاره به قضیه اتوبان کردید آنچه که در این مورد متذکر شدید بنده نیز با شما هم عقیده ام و حرفتان بسیار بجا ومنطقی است . در مقابل قبول دارید اگر هر دو نماینده از اول دست بدست هم می دادید وضع پیشرفت شهرمان در همه زمینه ها بهتر از حالا بود ؟ قبول کنید از اول راهت را جدا کرده و با نصب بنرهای رنگارنگ کوچک ترین حرکت را بنام خود ثبت کردید و نتیجه اش را دیدید .برادر عزیز شما که بی تفاوتی مردم و مسولان را در قضیه اتوبان مقصر می دانید آیا عدم نزدیکی و هماهنگی دو نماینده در کارهای بجا مانده شهرمان را مقصر نمی دانید ؟ در ادامه سخنان خود به عملکرد 4 ساله خود پرداخته و اشاره به آب شرب و بانک سرمایه و غیره کردید فقط بفرمایید آن دو موردی که اشاره شد واقعا عملی شده است .در پایان باید گفت تشخیص با مردم است و بس.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۰/۱۳ ۰۹:۲۶

استاد ارجمند جناب احمدزاده بزرگوار همانطوریکه حضرتعالی هم مستحضرید مصوبات قانونی فقط برای تصویب کنندگانش لازم الاجرا نمیباشد بلکه مصوبات مجلس برای تمامی ملت ایران وضع میگردد مگر اینکه قشر خاصی را مشمول گردد بنابراین این اخلاق انتخاباتی که به حق از آن یاد میکنید نه تنها باید سرلوحه نمایندگان محترم فعلی باشد بلکه کاندیداهای جدید نیز آنرا باید رعایت نمایند لذا اگر قرار است به قانون استناد شود بهتر است گزینه گویی را کنار گذاشته و تمامی نامزدها را به رعایت اصول و اخلاق انتخاباتی دعوت فرمایید. سپاسگزارم

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۶:۲۹

باز هم حرف های قشنگ قشنگ میزنند ؟

دم انتخابات است دیگر 

با این تفاوت که دیگر مردم آگاه شده اند و یک اشتباه را دوبار تکرار نمیکنند...

۹۴/۱۰/۱۲ ۱۱:۳۷

با سلام وتشکر از جناب آقای احمد زاده

فرماندار محترم باید با کسانی که تخلف می کنند برخورد قانونی نماید فرق نمی کند چه کسی باشد.

روز پنجشنبه در جلسه پرسش و پاسخ از ایشان سوال شد چرا مسئولان روابط عمومی تان به مردم تهمت و افترا می زنند در جمع اعلام نمود که من نمی دانم مسئول روابط عمومی چه کسی است از همراهان خود پرسید یا در مورد اینکه چرا از وزیر راه جناب اخوندی حمایت نموده است فرمودند ایشان 500 میلیون تومان اعتبار داده است برای پروژه راه آهن میانه و تبریز البته ایشان 500 ملیون ریال به عبارتی 50 میلیون تومان برای کل راه های میانه اعتبار داده اند کسی نیست به نماینده محترم بگوئید بردار عزیز الان با 50 میلیون تومان نمی شود یک ساختمان یک طبقه درست نمود چه رسد یک پروژه عمرانی را اجرا کرد یا از مدرک دکترا ایشان سوال شد فرمودند بنده درس دکتری ایران شناسی را خوانده ام ولی وزارت علوم تائید ننموده است اما وزرات کشور به من اجازه کتبی داده است که از عنوان دکتر استفاده کنم متاسف از این هستیم که نماینده محترم خود قانونی را که تنظیم و تصویب نموده نمی داند مفاد ان چیست مدرک را باید وزارت علوم تائید کند وزرات کشور چکاره است نماینده محترم به جای اینکه یک بیلان کاری چهار ساله ارائه دهد شروع دید بازدید در روستاها می کند سخنرانی از تهران و ..... می اورد تا از ایشان تعریف و برایش تبلیغ کنند افسوس هزاران افسوس

 

اخبار روز