کد خبر: ۵۳۹۲۷
۱۳۲۸ بازدید
۱۴ دیدگاه

چرا عاقل کند کاری که باز آرد .............

۹۴/۱۰/۲۴
۱۶:۴۹

 بر کسی پوشیده نیست که در دوران دفاع مقدس بعد از رزمندگان اصحاب رسانه مهمترین نقش را بعهده داشتند و در حقیقت نقش دوم را ایفا کردند و این حرکت همه در جهت حفظ انقلاب ، خون شهدا و ایثارگران و عمل به پیام شهدا بود و اکنون بعد از گذشت چند سال پیام این عزیزان را آویزه گوش خود قرار داده و به حرکت خود ادامه می دهند چرا که بخوبی می دانند اعتماد مردم به رسانه ها در صورتی تحقق میپذیرد  که صداقت و درستی و بی طرفی بتواند بهترین نقش را در این راستا ایفا کند اخیرا  مطلبی در رابطه با مدرک دکتری نماینده شهرمان مورد بحث محافل و مجالس قرار گرفته است و متاسفانه  عده ای دانسته و یا ندانسته  هنوزاز این مدرک دفاع کرده و اظهار میدارند نمونه های بسیاری داریم که مدرک یک دانشگاه را در کشور دیگری قبول ندارند، و مردم ما به خاطر مدرک دکتری به آقای مددی رای ندادند ، ویا اینکه افاضه فرمودند چون آقای مددی با مدرک دکتری در انتخابات ثبت نام نکردند تابلو را به خاطر انتخابات عوض کردند که عنوان تابلو با پوستر ها و غیره هم خوانی داشته باشد ، ویا اینکه با خطاب کردن شکایت  از طرف کینه توزان و بوقچی ها از آقای مددی خواستند شاید جو انتخابات برای وی سنگین باشد، و یا اینکه با دهان مبارکشان گلریزان کرده و فرمایش کردند مدرکی وجود دارد انشا اله نزدیک انتخابات فرصت دیدار شد برای شما این موضوع را روشن می کنم .

همه بر این امر واقفیم که در برابر قانون همه یکسانیم ودر کشوری زندگی می کنیم حاکمیت قانون حرف اول و آخر را می زند بنابرین باید پنبه گیر کرده در گوشمان را بیشتر از این به عفونت مبتلا نکنیم و بدانیم در ایران زندگی می کنیم و باید تابع قانون کشور عزیز خود باشیم این چه حرف عبثی است که برای توجیه  حرف خود می خواهیم دیگران را به زور آلوده خود کنیم از کدام کشور حرف می زنید مدرکی که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری نیست سندیت ندارد هر چند که به نظر بعضی مدعیان ،دنیا قبول داشته باشد.

مدعی شدند مردم به مدر ک آقای مددی رای ندادند . اتفاقا سخت در اشتباهید چرا که نه تنها مردم فهیم و با فرهنگ شهرمان بلکه همه مردم به داشتن مدرک دکترای نه تنها نماینده شان بلکه همشهری هایشان در هر مقامی افتخار می کنند اگر غیر از این بود شرط نماینده شدن را مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن در نظر نمی گرفتند .

در ادامه افاضه فرمودند چون آقای مددی با مدرک دکتری در انتخابات ثبت نام نکردند تابلو را به خاطر انتخابات عوض کردند ، عجبا مدرکی که مورد تایید نیست چگونه می توانستند در انتخابات با مدرک دکتری ثبت نام کنند نکند این هم یک نوع عوامفریبی جدیدی است که همشهریان ما خبر ندارند . از آن گذشته چرا تا کنون عوض نکرده بودند وانگهی چه کسی جرأت دارد مدرک معتبر را که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت دارد نادیده بگیرد ؟

من بار ها و بارها از طریق همین سایت به آقای مددی عرض کردم اطرافیانت با این نوع دفاع به شما نه تنها خدمت نمی کنند بلکه در جهت تخریب شما قدم بر می دارند ولی ایشان بی توجه از کنار قضیه گذشتند و نتیجه اش را الان می بینند .

بعضی ها مدعی شدند مدرکی وجود دارد انشا اله نزدیک انتخابات فرصت دیدار شد برای شما این موضوع را روشن می کنم ، عجبا اینهم از آن حرفهای بزک نمیر ......برادر عزیز اگر اینگونه بود که شبانه کسی جرأت تعویض تابلو را نداشت . پس بیاییم یک مقدار عاقلانه فکر کنیم وبرای سرپوش گذاشتن به تخلفات خود و حامیمان اینقدر با سرنوشت همشهریان فهیم و گرامیمان بازی نکنیم .

به هر جهت خدا می داند از این وضعی که پیش آمده شخصا ناراحتم  که  چرا صداقت را فدای تکبر و غرور شخصی کنیم و بی خبر از این باشیم که هیچوقت ماه زیر ابر نمی ماند متاسفانه حرکتی که امروز در شهرمان صورت گرفت با احساسات مردم بازی شد چرا که دروغ بزرگترین گنا هان است لذا جا دارد از همه عزیزان بویژه از برادر ارجمندم جناب مهندس حسن زاده که در آشکار نمودن .......... نقش مهمی داشتند تشکر کرده و به این آقای محترم و طرفدارانش بگویم که هیچ چیز جز تسلیم شدن در برابر قانونی که با خون هزاران شهید و مجروح به بار نشسته است شیرین نیست .

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۰/۲۶ ۱۱:۱۱

ممنون اقای احمدزاده. اصل مطلب را بیان مکنی

۹۴/۱۰/۲۶ ۱۰:۵۶

جناب آقای احمدزاده خوب بلدی مغلطه کنی با طرح سئوال خودت از خودت وپاسخ از طرف خودت به سئوال خودت توهم میزنی ؟شما چه بخواهید وچه نخواهید ما باز هم به آقای مددی رای خواهیم داد.منتظر اعلام نظر شورای نگهبان هستیم.تکرار حضور آقای مددی در مجلس باز هم انجام خواهد گرفت .انشا الله

۹۴/۱۰/۲۵ ۱۲:۴۱

"توجیه" و "فرافکنی" و "دفاع بد و ناشیانه" تنها چیزهایی است که در این اثنا بدان متوسل می شود. 

پاسخ ها را ببینید تا دقیقا این امر روشن شود. 

۹۴/۱۰/۲۵ ۰۱:۳۹

احسنت عالی بود.ممنون آقای احمد زاده

۹۴/۱۰/۲۵ ۰۱:۲۱

دروغگو با دروغ گفتن سه چیز به دست می آورد اول خشم خدا نسبت به خود دوم تحقیر بین مردم سوم خشم فرشتگان نسبت به خود

۹۴/۱۰/۲۴ ۲۲:۵۴

با سلام. آقای رشیدی اگر به تاریخ و شماره نامه های ارسالی به دفتر آقای مددی و مهندس حسینی دقت کنید با هم متفاوت هستند و همچنین این تغییر در رونوشت های ارسالی هم وجود دارد. بهتر است بررسی بیشتری انجام دهید

۹۴/۱۰/۲۴ ۲۰:۳۱

یه سوال : چرا با مدرک دکتری ثبت نام نکردند نکند شگسته نفسی فرمودند!؟

۹۴/۱۰/۲۴ ۱۹:۳۰

با سلام و تشکر از جناب آقای احمد زاده ای کاش مشکل همین تنها مدرک بود

بدن شرح

۹۴/۱۰/۲۴ ۱۸:۲۹

 برادر عزیز باز نشسته با سلام آن موقع بنده سرکار بودم و به لحاظ کاری اجازه دخالت غیر از حیط کاری نداشتم.

۹۴/۱۰/۲۴ ۱۷:۵۷

استاد حسن زاده عزیز ماازقدیم شنیده ایم دروغ گو دشمن خداست. خدایاماراببخش.

۹۴/۱۰/۲۴ ۱۷:۵۵

سلام جناب احمدزاده عزیز زمانی که با امضا مهندس ترکان وزیز محترم اسبق راه وترابری قراربود اتوبان از 17/5کیلومتری میانه بگذرد ونامه مذکور ازسوی دونماینده بزرگوار وقت در نمازجمعه پخش گردید وعملا اتوبان از50کیلومتری شهر گذشت اصحاب محترم رسانه ودوستان اهل قلم شما کجا تشریف داشتند. تنویر افکار عمومی رامی پسندیم ولی از افراط وتفریط بیزاریم.

۹۴/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۳

درود بر شما جناب احمدزاده عزیز و بزرگوار

و درود بر جوانان روشنفکر شهرمان که با پیگیری مطالبات برحق خودشان باعث فرو ریختن هیمنه و ابهت پوشالی آنهایی شدند که 4 سال به مردم دروغ گفتند و  بعد رفتند پشت تریبون به ریش این ملت خندیدند. 

آنها آزادند هر چه میخواهند بگویند ولی ما باید هوشیار باشیم و اجازه ندهیم و نخواهیم داد که آنها بخواهند به جامعه این چنین القاء کنند که " ای جماعت! آنچه ما می گوییم درست است و شما هم مجبور هستید با ما همراه شوید" که در این راه از حربه ها و حقه های کثیفی مثل حذف مخالف و خفه کردن صدای آنها بهره ها برده و می برند.

اگر فشار رسانه ای و پیرو آن بسیج افکار عمومی برای تنبیه این افراد نبود، هرگز چنین روزی را نمی دیدیم که تابلوی دروغ به زیر کشیده شود و این عین پیروزی است. 

انشالله مردم میانه در 7 اسفند این پیروزی را تکمیل تر خواهند کرد.

اخبار روز