کد خبر: ۵۴۸۲۱
۱۳۵۷ بازدید
۱۷ دیدگاه

خدایا از اینکه مورد لطف و عنایت همشهریانم قرار گرفتم سپاسگزارم

۹۴/۱۱/۲۲
۱۶:۱۴

خداوند بزرگ را شاکرم که این توفیق را به اینجانب عنایت فرمودتا از بین حدود 80 خبرنگار بازنشسته صدا و سیما انتخاب و به عنوان خبرنگار پیشکسوت در یک برنامه زنده تلویزیونی تحت عنوان گفتگوی ویژه خبری که از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران برای سراسر جهان پخش می شود شرکت و در باره سابقه گزارشگری مخصوصا در باره راهپیمایی های 22 بهمن  مطالبی را بیا ن کنم و  از آنجایی که این حضور را جزو افتخارات زندگی خود می دانم ضمن تقدیر و تشکر   از همه دست اندرکاران این بخش خبری و  همکاران عزیزم از این اینکه خداوند بزرگ این توفیق را به اینجانب عطا فرمود بسیار سپاسگزارم .

آنچه که باعث خوشحالی و سربلندی بنده بود که زبانم از بیان آن قاصر است لطف و محبت همه عزیزان و دوستانم بویژه همشهریان دانشمند و بزرگوار میانه ای بود چرا که وقتی از استودیو خارج و تلفن همراهم را روشن کردم سیل تلفن ها ، پیامک هاو تلگرامهای تشکر آمیزی بود که بنده را بسیار شرمنده کرد که بیش از 70 در صد آن از همشهریان بزرگوار میانه ای چه از خود میانه و یا سایر شهرستانها بود .که لطف عزیزان همچنان ادامه دارد باور بفرمایید کمی با خود خلوت کرده و گفتم اگر امروز مورد محبت خدا و بزرگواری دوستان عزیز قرار گرفتم همه به برکت وجود  همشهریان میانه ای و شهدایمان است فلذا در زندگی خود هر چه هستم مدیون میانه و میانه ایهای عزیز و گرامی بوده و هستم و به میانه ای بودن خود افتخار می کنم بنابرین در پایان مجددا از همه دوستان و همشهریان عزیز که بنده را تحت هر عنوان مورد لطف و عنایت خود قرار دادند تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند بزرگ موفقیت همشهریان محترم بویژه جوانان را مسئلت دارم پیروز باشید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۱/۲۳ ۲۱:۱۰

علی جان سلام متشکرم.

۹۴/۱۱/۲۳ ۲۰:۴۶

با سلام ، آرزوی موفقیت برایتان دارم. پایدار باشید.

۹۴/۱۱/۲۳ ۱۹:۲۵

حیدری بزرگوار و عزیز با سلام بنده همبشه مورد لطف و عنایت حضرتعالی قرار می گیرم ممنونم.

۹۴/۱۱/۲۳ ۱۸:۳۹

سلام بر استاد معظم و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون.

۹۴/۱۱/۲۳ ۱۴:۳۳

جناب طهمورث عزیز ضمن سلام و عرض ادب از لطف بزرگواری شما سپاسگزارم .

۹۴/۱۱/۲۳ ۱۴:۳۳

جناب طهمورث عزیز ضمن سلام و عرض ادب از لطف بزرگواری شما سپاسگزارم .

۹۴/۱۱/۲۳ ۱۲:۵۸

تبریک وآرزوی سرافرازی وسربلندی برای حضرتعالی برای شما دارم .امید که با تجارب ارزنده شما وضعیت خبر ازاین بهتر شکوفا گردد.

۹۴/۱۱/۲۳ ۰۰:۲۲

برادر همیشه با محبت بنده جناب مختاری با سلام یکی از افتخارات من بعنوان میانه ای کنار خانواده ها و همشهریان عزیز بودن است که توفیقی بسیار با ارزش است هم برای جنابعالی و هم همه خانواده های محترم میانه آرزوی سلامتی دارم .

۹۴/۱۱/۲۳ ۰۰:۱۶

آقای یعقوبی با سلام الطاف حضرتعالی مایه افتخار بنده است.

۹۴/۱۱/۲۳ ۰۰:۱۳

برادر بزرگوارم جناب صادقی عزیز با سلام از لطف و بزرگواری شما ممنونم انشا اله که موفق باشید.

۹۴/۱۱/۲۲ ۲۲:۳۸

حضور شما در برنامه باعث افتخار بود

موفق باشید.

۹۴/۱۱/۲۲ ۲۱:۰۱

مصاحبه و تحلیل خردمندانه شما را دیدم . مخصوصأ خاطره تهیه گزارش برای اولین بار در هلی کوپتر و نیز تحلیل جنابعالی از ادامه حضور پرشور مردم بعد از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب خیلی جالب بود . (خدا قوت خبرنگار)

۹۴/۱۱/۲۲ ۲۰:۴۸

جناب آقای احمدزاده ی عزیز

در تمامی سالهای خدمت شما بعنوان خبرنگار واحد مرکزی خبر، ظاهر شدن تصویرتان بر صفحه تلویزیون همیشه باعث واکنش اعضای خانواده ها می شد و افتخار به همشهری بودنمان می کردیم. آرزوی توفیق خدمت در عرصه های مختلف برایتان داریم.

۹۴/۱۱/۲۲ ۱۷:۴۲

مولایی بزرگوار سلام: بسیار ممنونم.

۹۴/۱۱/۲۲ ۱۶:۴۴

تبریک میگم جناب احمدزاده
شاد باشید و موفقیتهای روزافزون برایتان ارزومندم

اخبار روز