کد خبر: ۵۸۱۹۳
۸۲۵ بازدید
۲۰ دیدگاه

آقای دکتر شیویاری از شما بیش از این انتظار است

۹۵/۲/۱۹
۲۰:۲۶

یکی از وظایف مهم نمایندگی آشنایی به قانون و داشتن سعه صدر است و تا وقتی حاکمیت قانون هدایتگر مردم هست قطعا پیروزی از آن ملت است لذا ضمن احترام به قانون باید طوری سخن گفت که خدای ناکرده جنبه تهدیدی نداشته باشد .

امروز مصاحبه ای از نماینده محترم و منتخب شهرمان جناب شیویاری در همین سایت خواندم که انتظار چنین مصاحبه ای را از ایشان نداشتم .اگر چه حضور یک دکتر واقعی از شهرمان برای تکیه زدن بر صندلی بهارستان یکی از افتخارات بنده و شهرمان است اما امیدوارم با یک مقدار صبر و حوصله و تکیه بر قانون   بتوانند بر همه چیز فائق آیند .

آقای دکتر شیویاری در این مصاحبه اشاره کرده هر کس بدون مستند دروغی را به بنده نسبت دهد بدون شک با وی بر خورد خواهم کرد. وقتی قانون هست آیا اینگونه سخن گفتن صحیح است؟ در ادامه به واکنش خود اشاره کرده و گفته است هنوز برخی ها شیویاری را نشناخته اند و نمی دانند که اگر حرفی بدون مدرک زده شود چگونه واکنش  نشان خواهد داد، برادر بزرگوار اینقدر زود عصبانی نشوید بفرمایید از طریق قانونی پیگیری خواهم کرد با این لحن پاسخ دادن در شان و شخصیت شما نیست و از طرف دیگر خیلی واضح است بعضی از رقبای شکست خورده شما باید برای شما حاشیه درست کنند  (البته نه همه رقبا)ولی این شما هستید که با الهام گرفتن از قانون می توانید بر این حاشیه ها فائق آیید . و یقین بدانید این حاشیه ها شما را از وظایف هدفمندتان بدور خواهد کرد .

اشاره کرده است دنبال حق هستم . بسیار خوب و منطقی است و باید اینگونه باشد چرا که اصلا مردم به شما رای دادند که حقشان ضایع نشود . آقای شیویاری باید توجه داشته باشند جناح بندیها چه اصولگرا و چه اصلاح طلب هر دو باید در جهت منافع مردم قدم بر دارند چرا که غیر از این دردی از مردم دوا نخواهد شدیادمان نرود در این رابطه مقام معظم رهبری  در 19 اردیبهشت سال 84 چنین گفتند ( بنده دعوای اصلاح طلب و اصولگرا را هم قبول ندارم ، من این تقسیم بندی را غلط می دانم. نقطه مقابل اصولگرا ، اصلاح طلب نیست، نقطه مقابل اصلاح طلب ، اصولگرا نیست ) بنابرین شما نمایندگان شهرمان باید دست به دست هم داده و بر خلاف دوره های قبل در جهت حل مشکلات و عمران و آبادی شهرمان تلاش کنید .

در پایان علیرغم اینکه سعادت دیدار برادر بزرگوار آقای دکتر شیویاری را نداشتم آرزو می کنم همانطوریکه در شغل شریف خود در شهرمان منشا خیر و برکت بودند در کسوت نمایندگی نیز همینطور باشند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۲/۲۳ ۱۶:۰۰

آقای دکتر شیویاری از اینکه شما فرد اصول گرا باشید یا اصلاح طلب یا مسقل برای مردم میانه چه فرق میکند ولی شما تادیروز اصول گراها ازشما حمایت میکردند جناب عالی الان نماینده 200 هزار نفر هستید شهری که 14 درصد آن را افراد بیکار تشکیل میدهد افراد بیکاری اکثرا دارای تحصیلات عالیه هستند..یعنی حدود بیست هزار نفر بیکار یعنی حدود دو لشگر بیکار در میانه جهت حل مشکل این افراد نیاز به وحدت تو نماینده وتعامل ازمسولین کشوری استانی است نماینده محترم مسولیت شما بسیار سنگین است.....

۹۵/۲/۲۰ ۱۰:۵۵

با تشکر از همشهری پیشکسوت و دلسوز جناب آقای احمدزاده نکات قابل توجه و ریز را متذکر شده و اینجانب نیز این ایراد وارد میدانم.

۹۵/۲/۲۰ ۰۸:۱۳

با سلام جناب آقای دکتر شیویاری: وضغیت نابسامان وعدم مدیریت ناصحیح شبکه بهداشت جدا رسیدگی کنید تا از انحصار وانزوا خارج گردد: تضعیف جایگاه کارکنان با مدرک سیکل مسول واحد: مطالبات 6 ماه مانده بیمارستان" روحیه نشاط وکاری واقعا متزلزل گرئیده به فکر مدیریت جدید باشید

۹۵/۲/۲۰ ۰۷:۵۳

بیگانه محترم واقعا مثل اینکه با سیاست بیگانه اید یک مقدار مطالعه بیشتر بفرمایید.

۹۵/۲/۲۰ ۰۷:۴۸

اکبر اقای گل با سلام حق با شماست اشتباه تایپی بود ببخشید

۹۵/۲/۱۹ ۲۳:۵۳

جناب احمدزاده خیر مقدم, پس از ماه ها سکوت قلم فرسایی نمودید

۹۵/۲/۱۹ ۲۳:۰۳

با سپاس از راهنمایی های جناب احمدزاده عزیز؛ امید است نماینده شهرمان راه و رسم نمایندگی را آموزش دیده و اندک مطالعه ای از دو جریان مهم کشور (اصلاح طلبی و اصولگرایی) داشته باشند.

۹۵/۲/۱۹ ۲۲:۲۵

جناب اقای احمدزاده جنابعالی با نماینده قبلی ساز مخالف می زدید حالا نوبت دکتر شیویاری متاسفم

۹۵/۲/۱۹ ۲۲:۰۰

بسمه تعالی
جمله ی دکتر شیویاری نماینده ی محبوب میانه((هر کس بدون مستند دروغی را به بنده نسبت دهد بدون شک با وی بر خورد خواهم کرد))
در اینجا جمله ی برخوردخواهم کرد یعنی=باقاطعیت بودن
خب کنش متقابل هست بنظرم بسیار هم کار خوب کرده گفته

اخبار روز