کد خبر: ۶۷۱۲۱
۱۳۰۰ بازدید
۷۱ دیدگاه

آقای فرمند طبق کدام قانون شما به نماینده دولت امر و نهی می کنید؟

۹۵/۸/۲۹
۱۶:۰۴

مجلس شورای اسلامی در ساختار قدرت سیاسی جمهوری اسلامی ایران از جایگاه مهم و قوی برخوردار است و انتخاب نماینده در جهت حفظ منافع کشور بویژه رفع مشکلات حوزه انتخابیه اش بدور از شعار در حل مشکلات می تواند بسیار گره گشا باشد .

خوشبختانه اخیرا در این سایت به خبری تحت عنوان حواشی جلسه تشکل های سیاسی حامی دولت برخورد کردم که نماینده شهرمان آقای فرمند طی سخنان آتشین به مشکلات شهرمان اشاره کرده و از مسولان استان در خواست کردند توضیح دهند که در این مدت چه قدمهایی در زمینه رفع مشکلات شهرمان برداشتند که اکنون در این جلسه اینگونه با مردم میانه سخن می گویند .آقای فرمند به نکات مهمی اشاره کردند که غیر از این از وی انتظار نبوده و نیست و ضمن اینکه باید از این بابت از ایشان تشکر کرد چرا که جانا سخن از .......می گویی ، باید گفت که در این مورد شکی نیست و این حرکت ایشان بسیار قابل تقدیر است و هیچکس نمی تواند در این مورد نسبت به ایشان حتی ایراد جزئی وارد نماید و من که بقول بعضی ها تهران نشین هستم از این حرکت نماینده شهرمان تقدیر می کنم .

ولی از نظر قانونی ایراداتی بر آقای فرمند وارد و قابل تامل است :

نماینده شهرمان در این جلسه مدعی شدند 60 درصد مردم شریف میانه از نعمت گاز رسانی بی بهره اند ، بنازم به این نماینده که در این زمینه به درد مردم واقفند، آیا آقای فرمندبه عنوان نماینده میانه در این جلسه برای مسولان استان بازگو کردند که برای رفع مشکل گاز رسانی چه اقداماتی انجام دادند و یا   چند بار به مسولان استان جهت رفع مشکل به این بزرگی نامه نگاری و یا حضوری به آنها مراجعه کردند ؟ تا آنان در این زمینه پاسخگو باشند؟

نماینده شهرمان خطاب به فرماندار میانه سوال کردند در مدت حضورشان در موردآب شرب میانه چه اقداماتی انجام دادند ؟

ای کاش پاسخ فرماندار را در این جلسه بیان کرده و خود پاسخگو بودنددر این مدت در مورد آب شرب پیگیر کدام بودجه بودند و دراختیارمسولان میانه و استان قرار دادند که ره به جایی نبرده است؟

آقای فرمند اشاره به سفر فرماندار میانه به مالزی کردند. سوال این است که آیا فرماندار برای سفر به مالزی از شما باید اجازه می گرفتند ؟ آیا این دخالت در کار قوه مجریه نیست ؟ اگر این سفر به نظرشما غیر قانونی است از ابزار قانونی که در اختیار دارید استفاده کنید و در جمع همشهریان نیاز به مردمی بودن نکنید .

نماینده شهرمان خطاب به فرماندار گفته است امثال تو وظایف نماینده را خدشه دار کرده است ، آقای نماینده واقعا اگر اینجور است که می گویید وای بر شما که اینقدر ضعیف عمل کردید .

آقای فرمند اشاره کرده است فرماندار جهت عدم همکاری با ایشان بخشنامه ای به ادارات صادر کرده است ، آیا شما در این جلسه بخشنامه را در اختیار مسولا ن استان قرار دادید؟ یا طبق شنیده ها بیان کردید اگر در اختیار دارید خواهشمند است جهت آگاهی مردم در این سایت و یا در تابلو اعلانات شهری در معرض دید مردم قرار داده و از حق خود دفاع نمایید چرا که اگر اینگونه باشد غیر قانونی است.

آقای فرمند باز هم تکرار می کنم حرکت شما در باره آنچه که اشاره کردید قابل ستایش است اما این سوال مطرح می شود اینها که مسولان رده پایین نظام بودند آیا در این مدت نمایندگی با توجه به مشکلاتی که واقف هستید شده یکبار با فریاد بلند در مجلس با رییس جمهور ، وزرا در میان بگذارید یا نکند مثل آن پاسخی است که گفتی با مردم میانه عهد بستم در مجلس کت و شلوار و در میانه پیراهن گله گشاد بپوشم و اینجا برای مسولان استان داد بزنی ولی در مجلس چیزی به وزرا و مسولان بلند پایه کشور نگویید؟

برادر عزیز نماینده هیچ قانونی به شما اجازه نداده است به فرماندار بگویی از این شهر برو ،  آنهم با جملاتی غلط (برو و در جایی دیگر فرمانداری کن ) آیا واقعا خود متوجه شدی چه گفته ای ؟ از شما به عنوان نماینده بعید است راستی معنی جایی دیگر فرمانداری کن یعنی چه؟ آقای فرمند شما طبق قانون حق ندارید در کار قوه مجریه دخالت کرده و از فرماندار بخواهی این شهر را ترک گویدبلکه شما نماینده اید و انشا اله میدانید طبق اصل 57 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هر سه قوه مجریه ، مقننه و قضاییه مستقل از یکدیگرند بنابرین هیچ کدام از این سه قوه نمی توانند در کار یکدیگر دخالت کنند حال طبق کدام قانون شما از فرماندار میانه می خواهید میانه را ترک کند مگر شما بعنوان نماینده نمی دانید برکناری یا تعویض فرماندار از اختیارات وزیر کشور است و من فکر می کنم حتما نمدانید و گرنه با دخالت در کار قوه مجریه چنین سخنان عبث بر زبان جاری نمی کردید.از سوی دیگر اگر بنظر شما فرماندار خلاف کرده و باید عوض ویا برکنار شود وقتی تلاشتان توسط وزیر کشور به نتیجه نرسید می توانید   از ابزار قانونی مانند سوال ، تحقیق و تفحص  ویا استیضاح استفاده کنید. در پایان امیدوارم آقای فرمند به قانونی که ماندگاریش به برکت خون شهدا ، ایثارگران ، جانبازان عزیز و آزادگان سرفراز  است پایبند بوده و در بیان سخنان خود همیشه قانون را در نظر بگیرند. 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۵ ۲۳:۲۱

آقای احمدزاده ایکاش برای مطلبتون تیتر دیگری انتخاب میکردید
با خواندن تیتر مطلب آدم احساس میکند کلا این مطلب بر علیه دکتر فرمند نوشته شده در حالی که چنین نیست

۹۵/۹/۴ ۲۳:۵۴

حلا اگه دکتر چیزی نمیگفت
همین رسانه ها تیتر درشت میزدند :سکوت فرمند!! واقعا فرمند چه میکند!!؟!
.
هر چقدر هم بد بگن مردم بیشتر علاقه مند طرف مقابل که حق گفته میشن.
به قول رضا رشیدپور:(هر چقدر هم بگیم، مردم ما خوب میفهمند.)

۹۵/۹/۴ ۰۹:۵۸

جناب آقای احمدزاده:

از لطف و توضیح کامل شما کمال تشکر رادارم .دقیقا  با عرایض جنابعالی موافقم و یک قانونگذار می بایست در حیطه و شرح وظایف کاری خود سخن بگوید اما بدانید ما هم در این دل خود چه سخن هایی که برای گفتن داریم و بدانید عدالت مابین هم وطن ها بطور یکسان تقسیم نشده و همه امکانات و تجهیزات و .. در تهران و برخی مراکز استانها جمع  شده و مردم بالاجبار  و بافلاکت  در شهرستانها  آنهم با این وضعیت بحرانی زندگی  می کنند . بنده چند روز پیش هم  در فرمانداری خدمت آقایان  گفتم که جلسه پرسش و پاسخ در  حضور عموم مردم و روسای  ادارات برگزار کنن  ولی متاسفانه  این امر در فرمانداری و  پشت درهای بسته انجام می گردد تریبون آزاد نداریم و مشکلات مردم بسیار است و مجال  برای بحث نیست . از لطف شما سپاسگزارم.

۹۵/۹/۳ ۰۸:۲۹

در وضعیت غیر قابل تحمل شهرستان میانه جای خالی (درایت و مدیریت) دکتر حیدری آزاد احساس می شود

۹۵/۹/۲ ۰۹:۴۵

برادر بزرگوارم جناب آقای مهرداد اجلی با سلام با توجه به ارادت قلبی که به حضرتعالی دارم همانطوریکه ملاحظه کردید بنده تمام آنچه را که آقای فرمند در آن جلسه بیان کردند در چند جا مورد تایید قرار داده و از ایشان تشکر کردم مسئله این نیست که چرا ایشان چنین حرفهایی را زدند بازم تکرار می کنم از اینکه از حق مردم فهیم و شریف شهرمان میانه دفاع کردند باز هم ممنونم ولی قبول دارید که نماینده ای قانون تصویب کرده و دولت موظف به اجرای آن است خودش با این حرفهایی که می زند آنرا زیر پا می گذارد ؟ آنهم نماینده ای که با مجلس شورای اسلامی بیگانه نیست چند سال معاون پارلمانی دانشگاه آزاد بوده و انتظار از ایشان با توجه به سابقه اش بیشتر از آقای شیویاری است قبول فرمایید نه تنها در مجلس بلکه در جاهای دیگر  نیز حرفهای ایشان رصد می شود  و روی ایشان و شهرمان حساب باز می کنند ولله قسم اگر فرماندار می گفت آقای فرمند نباید نماینده این شهر باشد بنده بعنوان یک خبرنگار و میانه ای شدیدا پاسخ دندان شکنی می دادم ، نماینده که بعنوان یک سیاستمدار نباید حرف غیر قانونی بزند . اشاره کردید به آقای مددی ، ایشان هم در بعضی مواقع چنین حرفهایی می زدند که دیگر نیاز به بیان نیست . من می خواهم عرض کنم آقای فرمند شما بامن سلام علیک دارید اولین بار هم در مجلس زمان معاون پارلمانی دانشگاه آزاد با هم آشنا شدیم به خدا قسم با کمال افتخار به نماینده ها می گفتم ایشان همشهری ماست و حتی سفارشش را به همکاران مطبوعاتی می کردم و هنوز هم رفاقت سرجاش و حرف قانونی زدن سرجاش .  

می گویم جناب فرمند شما که دردل مردم شهرم را با حرارت بیان کردید بسیار عالی بود ولی آن حرفهای غیر قانونی بعدی چی بود بابا این مملکت قانون دارد قرار نیست هرکسی هر حرف غیر قانونی بزند ودر عوض انتظار به به به به داشته باشد  اجازه بدهید یک خاطره ای از مجلس بیان کنم زمانی که سهمیه قطار میانه از 6 نفر تجاوز نمی کرد خداوند عمر با عزت بدهد آقای حججی وزیر را ه را  در جلسه علنی مجلس با حرفها  و دادو فریادهای بلند  مورد خطاب قرار داد تقاضای قطار ویژه برای میانه نمود تا بالاخره توانست در همان جلسه وعده راه اندازی قطار میانه بگیرد و گرفت که متاسفانه وقتی کارهای اداریش انجام شد دوره مجلس پایان یافت و نمایندگان بعدی بنام خود ثبت کردند . می خواهم بگویم آقای حججی در مجلس حرفش را زد وحق همشهریان عزیز را گرفت ولی در همان حال عصبانیت نگفت آقای سعیدی کیا باید از وزارت راه کنار بروی و یا چرا فلان سفر را رفتی .

لذا انتظار بنده بعنوان میانه ای که سالها در کنار و بین مسولان کشور بودم از نماینده شهرمان این است که چون خود قانون تصویب می کند باید قانونمدار  باشد در پایان جناب اجلی عزیز  از اینکه نسبت به بنده لطف داشتید ممنونم .

 

۹۵/۹/۲ ۰۸:۱۷

دخترم مریم سلام نه بخدا.

۹۵/۹/۱ ۲۳:۵۶

منظورم اینه که اون آقایی که صحبت میکرد که خودشم اصلاح طلب هست میگفت نباید فرمند ورود میکرد اون جلسه خصوصی بود و ربطی به مردم میانه نداشته تا آقای فرمند هم ورود کند تازه نباید اونطور فریاد میکرد از نماینده انتظاری نبود

۹۵/۹/۱ ۲۲:۰۷

جناب احمد زاده بازم با فرمند در جدلی

۹۵/۹/۱ ۱۰:۱۱

باسلام مجدد جناب احمدزاده عزیز من نمیشناسمتون چرااصرا دارید خودتونو معری نکید ومقام ومنصبی را که دارید اعلام نمیکنید ولی نظریه اعمال میکنید برای بارسوم خواهشا خودتون را کانل معرفی فرمایید باتشکر ان شاالله دلسوزانه برای این مردم شهیدپرور قدمی مثبت که منتج به نتیجه گردد را برداریدالبته به دور از بازیهای سیاسی گروهی ونع شخصی و اطرافیان آخرتی درپیش است عمر مفید انسان70سال هست که من و شما داریم به آخراش میرسیم.پس خیرخواهانه قدم برداریم و تا درپل صراط نلغزیم منتظریم خودتون رامعرفی فرمایید باتشکرواحترام مجدد

۹۵/۹/۱ ۰۹:۱۷

دوستان این حرف های به درد نمیخوره، چه اقدامی در طی این نه ماه برای رفع بیکاری و و مشکلات شهر انجام داده است.

۹۵/۹/۱ ۰۹:۱۴

ميدونستم كامنت قبليمو تو سايت قرار نميدي آخه خودتون هم از انتقاد مي ترسين.

۹۵/۹/۱ ۰۸:۴۰

آقاي احمدزاده، شما چه مشكلي با مردم داريد. كسي كه با نماينده مردم درافتد با خود مردم درافتاده است. شما كه سالها در ميانه نبوديد چه شده كه حالا فيلتون ياد هندوستان كرده و اينچنين هواي مردم و همشهرياتونو كردين. نكنه جريان، جريانه خوش خدمتيه، يعني چه نماينده مردم نميتونه تو امور شهر دخالت كنه. كي ميگه حق نداره! اگر نماينده مردمه بدان همه كاره مردمه  بايد به فكر مردم بود جوانها بود فقر بود بيكاري بود .

۹۵/۹/۱ ۰۸:۳۰

برادر بزرگوار جناب آقای احمدزاده:

باسلام  خواهشمند است فرصت انجام و اجرایی کار را به ایشان بدهید فعلا  عین آقای مددی باهاش رفتار نکنید و موضع نگیرید

باتشکر

۹۵/۸/۳۰ ۱۹:۱۳

آقای میهمان تا به حال شنیده ای در محاوره عمومی میگویند دیگه صبرم تموم شده و یا میگویند کاسه صبرم لبریز شده آقای فرمند چهار دوره هست که کاندیدای مجلس شده و این مرحله موفق گردید شاید در این مدت 20سال مشکلات مردم و بخصوص جوانان را میداند و فشار روحی میکشد که چرا در دوران گذشته مسوولین شهرمان کم کاری کرده اند شهرمان کمبودهای محسوس و بخصوص بیکاری را دارد دردمند هست و عصبانی شده چنین جواب داده مکر درمجلس نماینده گان باهم برخوردفیزیکی نمیکنند تازه این برخورد لفظی بوده فرمند و حتی سایر در قبال مردم میانه موظف هستند تا بابرخورد فبزیکی هم شده حقشونو بگیرند

۹۵/۸/۳۰ ۱۸:۱۲

همین رفتاری که فرمند انجام داد بزرگترین کاری هست که یک نماینده در طول تاریخ میانه کرده است تو تاریخ میانه کدام نماینده اینگونه دربرابر مسولین ایستاده

۹۵/۸/۳۰ ۱۷:۳۸

شهروند عزیز سلام شما که میدانید چکاره ام فکر نکنم نیاز به معرفی باشم

۹۵/۸/۳۰ ۱۷:۰۴

مجددا سلام
نفرمودین چه مقامی دارین؟

۹۵/۸/۳۰ ۱۶:۰۰

مشکل آقای فرمند اینه که فکر میکنه هنوز ایام تبلیغاته برنامه ای برای حل مشکلات نداره هیج کمکی به مسولین شهرستان نمیکنه خودش هم تا حالا قدمی برنداشته اگه اینطور نیست بیلان شش ماهشو بگذاره سایت.برای جبران بی عملی رو به حرکتهای پوپولیستی میاره.

۹۵/۸/۳۰ ۱۴:۴۷

چرا دستور ساخت زیر گذر و رو گذر و پارکینگ طبقاتی و توسعه ظرفیت گردشگری و فضای سبز و توسعه و روان سازی سرمایه گذاری و ....نمی دهند . چرا دلسوزی نمی کنند چرا به فکر جوانان و بیکاران نیستند -------------------------------------------  

۹۵/۸/۳۰ ۱۲:۴۰

لطفا آقای احمد زاده در مدت 30 سال کار اداری برای میانه چه کار کرده اید بیان نمایید ..

۹۵/۸/۳۰ ۱۱:۱۹

آقاي احمد زاده در مورد همه بي قانوني ها كه ديده ايد اگر قانون اجازه ميدهد صحبت كنيد .

۹۵/۸/۳۰ ۱۱:۰۹

با این بحث هایی که مدتی است شروع شده است میتوان چنین استنباط کرد که راه به جایی نخواهیم برد جز ایجاد شکاف و چند دسته گی در شهر ، برادران عزیز به این نکته توجه داشته باشند که با رفتن مسئولی از شهر کار ما سامان نخواهد یافت مگر آنکه در هر کجا هستیم و در هر مسئولیتی که میباشیم ، جایگاه خویش را باید بشناسیم که از کدام جایگاه سخن میگوییم . کدام نماینده را دیده اید با سخنان ناشایست موجبات ترقی و توسعه حوزه انتخابیه خود را فراهم آورد؟ مجلس جای انسانهای متفکر و خرد ورز میباشد که با ابزار خرد و عقلانیت و با استفاده از پتانسیل های قانون بتواند بر مشکلات منطقه خود فایق آید نه اینکه در جلسه ای عمدتا از روی بغض و کینه به مسئولین عتاب و خطاب نمودند که هنر نیست !! آقایان در این مدت چند ماهی که از عمر نمایندگی شان میگذرد منت نهاده گزارش مختصری از اقدامات خودشان را به مردم و موکلانشان ارائه بفرمایند خیلی بهتر خواهد بود تا کوبیدن مسئول شهر .ادبیاتی که متاسفانه در مناطق کوچک نهادینه شده و هر روز بر دامنه آن گسترده میشود .

۹۵/۸/۳۰ ۱۰:۴۷

فرماندار نماینده عالی دولت در شهرستان است و قدرت اول اجرایی شهرستان با اختیارات قانونی گسترده من ماندم چرا جناب فرماندار از اختیارات قانونی خود برای توسعه شهرستان استفاده نمی کنند . چرا دستور ساخت زیر گذر و رو گذر و پارکینگ طبقاتی و توسعه ظرفیت گردشگری و فضای سبز و توسعه و روان سازی سرمایه گذاری و ....نمی دهند . چرا دلسوزی نمی کنند  چرا به فکر جوانان و بیکاران نیستند . آقای جاوید عزیز همشهری محترم حقوق مردم توسط برخی پایمال می شود حالا ما نشستیم می گیم آیا نماینده می تونه به فرماندار اعتراض کنه یا نه چطور فرماندار با وجود این همه مشکلات در شهرستان با آسودگی کامل میتینگ انتخاباتی برگزار میکنه نماینده حق اعتراض نداره کدام وجدان بیدار این حرف شما را قبول می کند از حقوق مردم دفاع کنید .

۹۵/۸/۳۰ ۱۰:۱۵

کاربر محترم میهمان با سلام دیگه تکرار نمی کنم خواهشا به پاسخی که به جوان بیکار دادم مراجعه فرمایید تا موفق باشید.

۹۵/۸/۳۰ ۱۰:۱۵

همکار بیکار عزیز. اقای فرمند خود باعث بیکاری 250 نفر تحصیلکرده قبول شده در فولاد شده اند. به جای قانون گذاری کارشان شده جلسات متعدد با مدیرعامل و مهندسان  قدیمی فولاد در جهت تصاحب شرکت از دولت

۹۵/۸/۳۰ ۱۰:۱۲

جوان بیکار با سلام تمنا می کنم مطلب را دوباره مطالعه فرمایید و ببینید کجای مطلب گفته شده که آقای فرمند نباید این حرفها را می زد حرف من تایید مسولین نیست اتفاقا بر عکس است . مسئله غیر قانونی صحبت کردن نماینده در مورد مسولان شهری از جمله بیرون کردن فرماندار و غیره ار شهر است.

۹۵/۸/۳۰ ۱۰:۰۶

علی جان سلام ظاهرا  خدای ناکرده درک صحیحی از مطلب نوشته شده ندارید چه کسی گفته آقای فرمند چرا این حرفها را زده است بنده که تایید کردم خواهشا دقت بیشتری فرمایید موفق باشید.

۹۵/۸/۳۰ ۰۹:۴۳

نمیدونم چرا حرفهای دکتر فرمند که حرف دل بیشتر میانه ایها است برای عده ای خاص خوش نیامده و به جای حمایت از مردم میانه حامی فرماندار و آقای شبستری شده اند . شاید این عده خاص نگران منافع خود هستند.

۹۵/۸/۳۰ ۰۸:۲۴

اولا اقای فرمند حرف نزدند بلکه مانند یک معترض بی نام ونشان در یک جمع رسمی پریدند داخل سخنرانی معاون استاندار ثانیا از اقای فرمند دعوت شد در محل مناسب بنشینند واگر حرفی دارند بزنند وایشان نپذیرفتند ثالثا اقای فرمند درجایگاهی نیستند که در نقش یک معترض ظاهر شوند ایشان این اختیار را دارند که استاندار وزیر وحتی رئیس جمهور رابرکنار کنند اما ازطریق مجرای قانونی اخر کلام اینکه پریدن به وسط سخنرانی معاون استاندار ویا گفتن اینکه تو نباید فرماندار باشی ان هم با صدای بلند در شان نماینده مردم فهیم میانه نیست. اقای فرمند اینگونه کارها اعمال پوپولیستی هستند که هم به ضرر شما وهم به ضرر میانه است وهم باعث سربلندی رای دهندگان به شما نخواهد شد وبرعکس.ومن الله توفیق

۹۵/۸/۳۰ ۰۷:۵۳

باسلام جناب احمدزاده محترمانه تقاضا داريم يا درمورد مسائل ميانه اظهارنظر نفرماييد يا اگر خواستيد نظر بديد حداقل اوراق بودجه شهرستان را مطالعه بفرماييد بعد بياييد مطلبي بنويسيد كه اگر قبلا اينكار را مي كرديد يقينا مطلبتون با اين مطلبي كه نوشته ايد صد در صد فرق مي كرد الان با چشم بسته سخن گفتن خودتان را در معرض گناه نابهشودني قرار مي دهيد. به هر روي از هر طرف كه نگاه كنيم دكتر فرمند هر چه گفته تنها براي خدا و بندگان خدا گفته ايشان خودش مي داند كه در بودجه هاي سنواتي اعتباراتي در خصوص أب شرب ميانه مصوب شده

۹۵/۸/۳۰ ۰۷:۲۷

سلام
والا ما ادم ای عجیب قریبی هستیم
نماینده به عملکرد نادرست مسئولین اعتراض نمی کنه رو سرش خراب میشیم که چرا اعتراض نمیکنی.اعتراض میکنه میگیم چرا اعتراض میکنی
من کار آقای فرمند رو بجا و منطقی و در حیطه وظایف نماینده میدونم چرا که وظیفه نماینده قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون هست و مجری قانون در شهرستان فرماندار هست اگر درست انجام نده نماینده وظیفه دارد که اعتراض کند.
لطفا از انتشار مطالب مغرضانه و جهت دار بپرهیزیم حداقل یه بار یه نماینده ای کار مثبتی انجام داده و ما هم کمک کنیم که این کار ها ادامه داشته باشه شاید از درد و رنج مردم کاسته بشه.

۹۵/۸/۳۰ ۰۰:۵۸

اتفاقا فرمندباید وارد همه جلسات حتی جلساتیکه قبول نداره بشه تانظارت داشته باشه

۹۵/۸/۳۰ ۰۰:۵۶

وقتی ماچندین بار ازبفرما استفاده میکنیم جواب نمیشنویم درنهایت بافریاد ازبتمرگ استفاده میکنیم بعداز ۳.۵سال سوال وعدم پاسخ رفتار فرمند مناسبتر بود ثانیا اگر خصوصی بود چطور دکتر فرمند اطلاع داشت علاوه بران انها به شعور مردم میانه توهین کردن ورفتار دکتر فرمند باتوجه به موقعیت قابل تقدیر متشکریم فرمند

۹۵/۸/۲۹ ۲۲:۴۹

همشهریان عزیز امروز صبح یکی از عزیزان که در جلسه مورد بحث شرکت کرده بود میگفت که اون جلسه خصوصی بود و نباید آقای فرمند ورود میکرد که هیچ ، بلکه بعد ازورود در پایین نشست و بعد به ایشان گفتن صحبت کند قبول نکرد بعد اینکه صحبت همه تموم مسوولین را کوبید که اینکار فرمند خوب نیست آخر همگی فهمیدم که جلسه خصوصی بود و هیچگونه ربطی به شهرمون نداشته و آقای فرمندهم نباید ورود میکرد عین واقعیت. حالا قضاوت که کی مقصره؟

۹۵/۸/۲۹ ۲۲:۰۶

اولا اینقد فونت بزرگ بود که نمیشد خوند. بعد جلسه فرمانداری برای تبلیغات بوده . تا حدی میشه به اعتراض حق داد. ولی اقای فرمند برای چه تو جلسه حضور داشستن وقتی قبولش نداره جلسه رو

۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۵۹

اقای جاویدزاده فرمانداروظیفش پاسخگویی دربرابرسوالات میباشد لطفا شما که خبرنگارمیباشید از ایشان بپرسید جاده سرچم میانه مهنتر هست یا ایوغلی ایوغلی چقدرجمعیت داره ایوغلی چنددهم سرچم میانه ترافیک داره من چندین بار پرسیم جواب نداده شما بپرسید ببینید حواب میدهد فقط بپرسید سرچم میانه ترافیک بیشتر وجمعیت بیشتر ومهمتر هست یا ایوغلی

۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۵۰

جاده مرند ایوغلی از میانه ترکمنچای سختتر هست بسیارسختتر

۹۵/۸/۲۹ ۲۰:۳۴

با شناختی که از جناب فرمند دارم این است که ایشان موضع مشخصی ندارند و به نوعی میشه گفت نه اصلاح طلب هستن و نه اصولگرا. نه فرصت طلب هستن و نه مردم گرا .

۹۵/۸/۲۹ ۲۰:۲۹

با سلام
جناب فرمند مسائلی را مطرح کردند که انصافا بجا و کوبنده بود و از این بابت قابل تقدیر هست ولی نباید ادبیات نامناسبی که بکار بردند را نادیده گرفت.آقای احمدزاده، منتقد همین ادبیات ناشایست هستند.آقای فرمند میتوانست همین حرفها را با لحن مناسب تری بگوید.کلمات"بفرما" ، " بشین" و " بتمرک" هر سه یک معنی را میدهد اما از کدام یک در کجا استفاده کنیم خیلی مهم است.

۹۵/۸/۲۹ ۱۹:۰۹

هرچیز جائی وهرنکته مکانی دارد وراه آن است که رهروان رفتند راه گفتند بعداز آن رفتندجناب احمد زاده عزیز جناب فرمند باید این مطالب را دروزارت کشور ودرمجلس میگفت بهتر بود. نمیدانم چراماهیچ چیز رادرمکان خودش ودرزمان خودش به انجام نمی رسانیم.

۹۵/۸/۲۹ ۱۸:۲۸

آقای شهروند بنده یک خبرنگارم ، و قانون اساسی این اجازه را بمن داده است که قانونی حرف بزنم نه مثل نماینده شهرمان بی قانون حرف بزنم.

۹۵/۸/۲۹ ۱۸:۲۳

آقای نماینده هم به نوعی میخواست جلب توجه کنه واز این نوع ادبیات استفاده کنه که در آینده بگه بلی ما هم صدای مردم بودیم .ولی به چه قیمتی ؟شما کی اعتبار از مرکز گرفتید که فرماندار کار عمرانی انجام نداد؟قوه مجریه یعنی اجرا کننده اعتبار نباشه با چی اجرا کنه؟ بیایید منصفانه قضاوت کنیم .آقای نماینده برخورد ناشایستی با فرستاده دولت محبوب داشتن

۹۵/۸/۲۹ ۱۸:۱۹

جناب جاوید احمدزاده
ببخشین شما چه سمت ومقام ومنصبی دارین که اعلام نظرمیکنید؟ان شاالله دلسوز میانه ومیانه ایها باشید و اهداف سیاسی ونفع شخصی ویاگروهی نداشته باشید
باتشکر از دکترفرمند که حرف حق گفته
باتشکر ازشما که ان شاالله بفکر میانه خواهید بود

۹۵/۸/۲۹ ۱۸:۰۹

متاسفانه متن مخاطب شما شده فقط در این مدت سال نماینده .مردم هم از دولت از نمایندگان و هم از مسئولان انتقاد دارند .من انتقاد از نمایندگان قبول دارم ولی دولت فرمانداری هم باید مواخذه و مورد سوال خبرنگاران قرار بگیرند در میانه متاسفانه چرخه ای از ناکارامدی هست . شما متن گزارشتان چند بار تابحال نقد اقدامات دولت بوده مردم فقط نقد نمایندگان انتظار ندارند  مگر اهر یا بناب مراغه مرند ایوغلو خونشان رنگینتر از میانه ای هاست که بزرگراه میزنندچرا یک میانه با 30 درصد اب استان اب شرب ندارد اردبیلی از سد شهریار بغل گوش ما اب اردبیل و پتروشیمی اردبیل میخواهد ببرد؟؟؟ چرا بیماران میانه ای باید اواره گرفتن عکس و همینطور نبود امکانات پزشکی و پزشک متخصص و اواره ی جاده ها میشوند و اگر بیماریشان نکشد متاسفانه جاده های خطرناک قره چمن و سرچم کشته میشوند چرا دولت برای بناب قطار حومه ای بناب تبریز میزند یا قطار برقی تبریز مرند باوجود بزرگراه ولی میانه ای که جاده های خطرناک دارد و مثل بناب فرودگاه ندارد نباید قطار حومه ای داشته باشد . حال میانه باید الویت اول باید باشد خودشان میگویند بزرگراه کردن قره چمن سخت است چرا پس قطار حومه ای راه اندازی نمیکنند تا مردم میانه که مستحق هستند ایمن به تبریز بروند ولی میبینیم برعکس بناب میزنند نسل جدید و جوان میانه ای این تبعیض های امروزی برایش غیر قابل هضم هست .حال هم از نمایندگان و هم از دولت و همه انتظار تغییر بهبود دارند.

۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۵۶

سعید جان سلام کسی نمی گوید حرفهایی که آقای فرمند زده بیجاست بنده هم تایید کردم ولی قانون چی میگه.

۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۴۸

به نظر بنده اقای فرمند حرف دل مردم میانه را زده حرفی که خیلیا به دلیل ترس از دست دادن جایگاهشون حاضر نبودن بزنن پس انصاف نیست که این ایراد های جزئی رو بگیرید اقای احمد زاده البته اگه بشه اسم ایراد گذاشت رو انتقادات به جای اقای فرمند

۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۴۸

آقای منتقد فرمند سلام اگر توجه کرده باشید بنده هیچ وقت نگفتم چرا آقای فرمند این حرفها را زده بلکه تایید وتشکر کردم حرف من مسئله قانون هست که از یک نماینده مورد انتظار است تقاضا می کنم هم شما وهم اکبر آقا یکبار دیگر مطلب بنده را بخوانید  ممنونم.

۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۴۸

قانون حق استیضاح و پرسش را به نماینده و تحقیق و تفحص را داده است و هیچکدام خلاف قانون نیستند معاون استاندار و فرماندار ایا خود انها هم تلاشی برای گرفتن بودجه کردند خود فرماندار چند بار در جلسه با استاندار این مشکلات مطرح کرده؟؟؟

۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۳۷

اکبر آقا سلام شما هم حرف بنده را می زنید ولی همه چبز باید بر اساس قانون باشد ضمنا بنده با آقای فرمند و یا هیچکس اختلاف شخصی ندارم .

۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۳۴

با سلام به اقای جاوید زاده من خودم منتقد اقای فرمند و کم تحرکی ایشان بودم ولی ادم باید از حق دفاع کند و درمواقع حق طرف حق را بگیرد سخنان ایشان به معاون استاندار حرف دل اکثریت میانه ای ها بود دولت تدبیر به جای کمک به پیشرفت میانه فقط به مردم میانه وعده داد و به شهرستان های دیگر بودجه اما نمیدانم دلیل کوبیدن شما چیست بنظرم اقای جاوید زاده در مقابل خواست مردم میانه قرار نگیرید حرف دل مردم بالاخره یک روز دیده خواهد شد حال به امید مزایا دولت بودن و دفاع ژورنالی نباید بود همین سخن که میگویید در مقابل شما صادق هست خودتان کی از منافع شخصی تان گذشتید و برای مردم شهرستان میانه گزارشی از بحران انحراف آزادراه از میانه گرفتید و یا حداقل قلم فرسایی کردید همین حالا در مورد همین رود قزل اوزن ایا یکبار شما درمورد حق ابه شهرستان میانه و تاراج ان توسط استان های غیر حوضه ایا یکبار هم نوشته اید یا آوراگی مردم شهرستان میانه برای ساده ترین عکس های پزشکی و بحران بهداشتی شهرستان و همینطور اب شرب و بیکاری؟؟؟ببخشید این واژه را میگویم نیاییم مانند شاعران درباری باشیم که فقط مدح و ستایش دولت را میکنند بیایید صدای مردم مظلوم میانه باشید حال این مورد فقط در مورد شما انتقاد ندارم درمورد دیگران هم صادق هست که در زمان بحران ها و اتفاقات شهرستان میانه حداقل توان رسانه ای داشتند و کاری نکردند و سکوت پیشه کردند حال من نام خبرنگار نمیبرم ولی واقعا من به جوانان امروزی قبطه میخورم بدون ترس تبعات مشکلات مردم منعکس کردند همان عکس متل خیام و وضعیت بحرانی شهرستان میانه چه انعکاسی در رسانه ها داشت و سایه بحران آزادراه . ما این جسارت درخبرنگاران قدیم ندیدیم با وجود داشتن توانایی حال از نماینده گرفته تا مسئولان و هنرمندان میانه ای و حتی مردم عادی باید خودخواهی کنار بگذاریم و منافع شخصی و کوتاهدمدت را کنار بگذاریم ما همه ساکن یک کشتی هستیم حال میدانم منتشر نمیکنید ولی به میان مردم بروید مشکلاتشان بپرسید نه اینکه از مرفهان بی درد بالاشهر تهران و یا کارخانه دار میانه بیاییم ببینیم از دولت روحانی راضی هستند

۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۲۷

جناب احمدزاده نماینده از طرف مردم انتخاب شده و وظیفه نظارت دارد دارد و در اینجا دکتر فرمند وظیفه قانونی خود را انجام داده و تذکر داده اند لذا فرماندار سهل است نماینده می تواند وزیر را هم برکنار کند. لطفا اختلافات شخصیتان را درگیر چنین مسائلی نکنید

۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۲۰

با سلام و تشکر از آقای احمدزاده

ولی اگر قانون و عدالت در کشور را درنظر بگیریم میانه باید الان اتوبان داشت و رتبه ی اول بیکاری در استان را دارا نمیشد و مشکلات عدیده نباید الان وجود داشت. این درست که اگر این حرفها در صحن مجلس و به وزرای مرتبط گفته میشد تاثیر به مراتب بیشتری داشت ولی به راه انداختن میتینگ تبلیغاتی خود نمونه آشکار بی قانونی میباشد و آقایان نیامده بودند که کارخانه جدید در میانه افتتاح کنند یا اتوبان سرچم میانه را افتتاح کنند بلکه هدف این جلسه این بود که دولت احمدی نژاد بد بود ولی ما خوب هستیم و به طور غیر مستقیم اشاره میکردند که در دوره ی بعد هم به ما رای بدهید تا بر کرسی قدرت تکیه بدهیم حالا شاید از آچاچی اتوبان کشیدیم در صورتی که اکثر شهرهای استان در شرف افتتاح اتوبان هستند.

اخبار روز