کد خبر: ۷۳۳۵۷
۱۲۷۶ بازدید
۵۸ دیدگاه

متاسفم که نماینده شهرمان با سیاست بیگانه است

۹۶/۳/۱۳
۱۵:۵۸

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران روز جمعه 29 اردیبهشت ماه 96 برگزار شد و آقای حسن روحانی رییس جمهور کنونی مجاز به شرکت در این انتخابات برای دومین بار پی در پی شد .که باآقایان سید ابراهیم رییسی، سید مصطفی هاشمی و سید مصطفی میر سلیم به رقابت پرداختند و در نتیجه آقای روحانی با کسب 57 در صد آرا مجددا به عنوان رییس  جمهور ایران انتخاب شد.

اما برگزاری این انتخابات با  یک تجربه بسیار ارزشمند  در  مسائل مختلف بود که با مشارکت مردم بعنوان حافظان و همچنین با تدبیر و بکارگیری خرد جمعی در معقوله انتخابات ، زمینه حضور حداکثری مردم و برقراری نشاط در جامعه  را فراهم کرد و امادر حالی که مردم ایران با گذشت 38 سال خود را آماده حضور گسترده برای یک همایش و یک حماسه بینظیر و با شکوه می کردند متاسفانه آقای فرمند نماینده شهرمان میانه که با رای مردم شریف به عنوان نماینده اول انتخاب شد ه است قبل از برگزاری انتخابات در  یکی از سخنرانی ها ی خود با جمله زشت و بی ادبانه (هر کوپک اوغلی چیخر چیخسن بو چخماسین )که دور از شأن یک نماینده مجلس است نه تنها آقای حسن روحانی بلکه سایر کاندیداهای محترم را که موردتایید شورای نگهبان بود زیر سوال برد لذا بخاطر اینکه شیرینی انتخابات به کام مردم تلخ نشود اخلاق و انضباط را مراعات کرده در ایام انتخابات به آن پرداخته نشد ولی متاسفانه ایشان با فرمایش گهربارش روش صحیح مدیریتی با استفاده از ظرفیتهای مردمی را که در جهت  برگزاری سلامت انتخابات تلاش می کردندو همچنین اعتمادبه شور و شعور مردم و کرامت انسانی ،مدیریت هوشمندانه مسولان اجرایی ، ناظران شورای نگهبان ، مسولان انتظامی و حافظان امنیت بویژه نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان را نادیده گرفت چرا که انتخابات96 در کنار نکات بسیار پر اهمیتش که هریک در جای خود ازمنظر تخصصی باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد یک تجربه با ارزشی بود  و توانست زمینه  حضور حداکثری و برقراری نشاط و شور توام با شعور مردم را فراهم نماید . 

نه آقای فرمند سخت در اشتباهید و به نظر بنده متاسفانه نه تنها باسیاست  بیگانه اید بلکه در تبعیت از فرمایشات  رهبری فاصله زیادی دارید چرا که  ایشان در آستانه برگزاری انتخابات در دیدار با هزاران نفر از مردم استانهای قزوین ، زنجان،و سمنان در سخنان مهمی انتخابات روز جمعه 29 اردیبهشت را یک جشن ملی و یک حماسه بزرگ مردمی و جلوه ای از اندیشه نو وجذاب مردم سالاری اسلامی در مقابل دیدگان جهان خواندند و با تاکیدبر حضور بسیار پر حجم مردم در پای صندوق های رای گفتند.

 روز جمعه هر فردی رای بیاورد برنده اصلی انتخابات ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند آنوقت شمابه جای اینکه پیام و سخنان رهبری را که پایبندی به اخلاق و انظباط را مهمترین حرکت دانستند نصب العین خود قرار دهید با حرفهای سخیف خود کلمه کوپک اوغلی را نثار می کنید .

آقای فرمند باز هم توجه شما را به گوشه ای دیگر از بیانات رهبری جلب می کنم که رعایت انضباط و پایبندی به قانون  در سه مرحله قبل از انتخابات ، روز انتخابات و بعد انتخابات را بسیار با اهمیت بر شمردند و افزودند : ملت ایران تجربه کرده است که رعایت این انضباط تا چه حد به نفع اوست و بی انضباطی و رعایت نکردن قانون تا چه میزان مضر است و علاقمندان نامزد ها و ستادهای آنها باید متانت و انضباط را رعایت کنند و لذا من بعنوان یک همشهری متاسفم از اینکه شما به عنوان نماینده هنوز از نظر سیاسی اشباع نشده اید که چنین گستاخانه سخن بر زبان می آورید و بر کسی توهین می کنید که طبق اصل یکصدو سیزده قانون اساسی پس از مقام رهبری عالی ترین مقام رسمی کشور است .

آقای فرمند شما یک قانونگذارید وقتی خود قانون را زیر پا می گذارید از دیگران په توقعی دارید شما به قانونی که در مجلس تصویب کردید پشت پا زدید چرا که طبق ماده 609 قانون مجازات اسلامی هر کس با توجه به سمت به یکی از روسای قوه یا معاونین رییس جمهور یا وزراء ووووووووووو توهین نماید به 3 تا 6 ماه حبس و شلاق یا جریمه محکوم می شود .

جناب فرمند زمانی که شما در امریکا در خوشی غوطه ور بودید جوانان دانشجوی رشید و پر شور و انقلابی کشورمان به جای پوشیدن لباس فارغ التحصیلی لباس رزم را به تن کرده و درسشان نیمه کاره رها کردند تا جانیان صدامی را که با مدرنترین تجهیزات ابرقدرتها چشم طمع به کشور و  ناموس مان داشتندبا ایثار جانشان نابود کنند که به حمدلله موفق هم شدند حال بفرمایید شما چقدر در این راستا سهم دارید  

آقای فرمند آیا خداوکیلی تا به حال شده یکبار وصیت نامه شهدایمان را مطالعه کنید و بدانید آنان نیز همانند رهبری من شما را به اخلاق و رعایت انضباط سفارش کردند؟

آقای فرمند به جای توهین و پرخاش بفرمایید در مدت یکسال نمایندگی چه گلی بر سر این مردم فهیم کردید ؟ یا چند در صد از قولهایی که قبل از انتخابات به مردم دادید عمل کردید؟

آقای فرمند شما نماینده مردمی هستید که باید دنبال رفع مشکل بیکاری جوانان بویژه وضعیت استخدامی عزیزانی فهیم و دانشمندی که 6 سال در انتظار ورود به فولاد ندویا دیگر مسائل و مشکلات شهرمان باشید .

آقای فرمند شما می دانید در چه جایگاهی قرار دارید اگر نبود ایثارگریهای شهدا و جانبازان  آزادگان اکنون در همان مغازه باطری سازی هم آرامش نداشتید .

آقای فرمند شما می دانید با کلمات قصار و وقیحتان که در شأن یک نماینده نیست چه لطمه ای به شهرمان زدید؟ نکند برای شانه خالی کردن در زمینه رفع مشکلات شهرمان در پایان دوره نمایندگی می خواهی به مردم بگویید چون من با این دولت همراه نبودم حرفم خریدار نداشت . نه آقای فرمند توصیه میکنم یک اتاق خلوت با همفکرانتان تاسیس کنید وفکر کنید به کجا چنین شتابان   

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۳/۱۹ ۱۹:۳۲

آقای آنتی  اختلاف سلام همانطوریکه از اسم مبارکتان پیداست شمشیر از رو بستید و بدون قضاوت رای به محکومیت می دهید . بند ه هیچ نیازی به مطرح شدن ندارم اگر قصد مطرح شدن داشتم 30 سال از طریق صدا وسیما در دنیا مطرح شدم و الان برای مطرح شدن خیلی دیر است . بنده نه تنها با آقای فرمند در نیفتادم بلکه با هیچکس قصد در افتادن ندارم چون دنبال خود نمایی نیستم این را بقین بدانید ظاهرا معنای تخریب و نقد  از نظر شما در لغتنامه ها جایی ندارد برادر عزیز وقتی کسی در هر مقامی حرف زدنش را بلد نباشد باید به وی تذکر داد یکبار دیگه صدای این آقا بشنو  بعد سفارش ایشان را برای دفاع قبول کن این چه حرفی است که توسط یک نماینده گفته می شود . پس چرا در مورد آقای شیویاری مطلبی نمی نگارم چون تا به حال چنین سخنانی از ایشان خوشبختانه سر نزده است اگر خدای ناکرده ایشان هم یک روزی چنین مطلبی بگویند بنده به عنوان یک ژورنالیست پاسخ خواهم داد ولی بعید می دانم از سیاست بیگانه باشند آیا جنابعالی به نماینده ای که بی قانون حرف می زند و به آنچه که خود تصویب کرده پایبند نیست تذکر داده می شود را غرض ورزی می دانید ؟ اگر شما هم مثل ایشان فکر می کنید باید بگم متاسفم والسلام .

۹۶/۳/۱۹ ۱۷:۱۴

سلام
- چه کنیم که اختلاف از میان برداشته شود و دلها با هم مهربان گردد؟
-چه می شود به جای آنکه به تخریب رقیب وچهره ها پردازیم راهکارهایی ارائه جهت پیشرفت شهر؟
-آیا دامن زدن به اینجور مسایل در جهت پیشرفت مناسب است یا می خواهیم خود را مطرح؟
مطرح کردن خود به چه قیمت؟
شما که از بدو انتخابات یا شاید هم قبل تر اینگونه با فرمند در افتاده اید علتش چیست؟
تنها انصاف است ؛ آری ، اگر انصاف در میان همه ما باشد و هر کس طرف مقابل را با دیده انصاف بنگرد و با دیده انصاف درباره او حرف بزند و با دیده انصاف قضاوت کند اختلافها برطرف گردیده و بجای آن الفت و یگانگی برقرار خواهد شد
شما اگر انصاف را داشتید به جای نقد فرمند که نوعی تخریب واز روی غرض ورزی است 5دوره هاشمی را نقد می کردید
و...
والسلام

۹۶/۳/۱۹ ۰۹:۵۳

فرمند نماینده من نیست نیست نیست نیست

۹۶/۳/۱۸ ۲۰:۲۴

اینو ولش کنید اینو آب برده

۹۶/۳/۱۷ ۲۰:۱۲

متاسفم برای این شخص عجیب الخلقه

۹۶/۳/۱۶ ۱۲:۳۵

برادر عزیز جاوید احمد زاده ضمن تشکر و نکته سنجی ؟آن عزیز در کامنت هایتان جز تناقض چیزی یافت نمی شود در یک جا یک مطلبی را تایید و در یک جا نقض میکنید نماینده زبان گویای مردم هست بله اگر باور داشته باشید فرمند به کسی باج نمیدهد علت تخریبش هم این است و غرضهای و عقده های شخصی دوره...و دبیرستان در انتقادات کاملا مشخص است ...............

۹۶/۳/۱۶ ۱۲:۰۸

آمريكا بودن كه بودن ما كه اونجا نبوديم ببينيم آمريكا چيكار ميكنن در ضمن آمريكا با پول باباش رفته دولت كه بورسيه نكرده بوده خودش خواسته رفته ميتونست بر نگرده ولي از اونجايي كه پروفسور نسبت به ملت ايران تعهد دارن بايد بر ميگشتن تا از سوابق علميشون ديگر افراد نيز بهره مند ميشدن

۹۶/۳/۱۵ ۱۷:۵۲

کاربر مهمان عزیز : سلام

 

اشاره کردید مردم به آقای فرمند رای دادند چرا رای شان را اشتباه می گیرید اولا رای مردم همیشه برای بنده قابل احترام بوده و هست و کسی نگفته است همشهریا ن  عزیز چرا  به وی رای دادند و هیچ کس نمی تواند چنین ادعایی داشته باشد بله نماینده زبان گویای مردم هست اما نه اینکه چه در محافل خصوصی یا عمومی بیاید و به کاندیداهای مورد تایید شورای نگهبان توهین کند . بنده هم دوست دارم نماینده ام  جهت رفع مشکلات شهرم وزیر را در مجلس با استفاده از ابزار قانونی مورد سوال، تذکر و استیضاح قرار دهد چنانچه قبلا آقای حججی در مورد اختصاص قطار میانه و تهران این کار را کرد و عملی هم شد ضمنا در مورد آنچه اشاره کردید بنده بارها مطلب نوشتم و می توانید به آرشیو همین سایت مراجعه کنید .

۹۶/۳/۱۵ ۱۴:۳۹

جناب احمدزاده و آقایان بزرگوار؛ من به آقای فرمند رأی نداده ام اما اینکه یک نفر پیدا شده و -حالا به هر زبان و بیانی- فریاد مردم میانه را در تریبون ها سر می دهد، ایرادی دارد؟! مگر یک وظیفه نماینده زبان گویای مردم بودن نیست؟ همین آقای فرمند، منتخب اول مردم میانه است، چگونه است که وقتی هوا مطابق میل ماست، داعیه دموکراسی و رأی ملت و مردمسالاری را سر می دهیم اما حال که یک نفر خلاف مسیر ما حرکت می کند، هیاهو بپا می کنیم و رأی مردم را اشتباه می دانیم؟! فرمند همان منتخب میانه ای هاست و مردم بخاطر همین سبک و سیاقش به او رأی داده اند. باور نمی کنید؟ به کامنت ها و نظرات این مطلب و تمام مطالبی که علیه فرمند می گذارید نگاه کنید!! درست یا غلط اکثر کامنت ها در تأیید فرمند است! پس چرا شلوغش می کنید؟ این همه سالنماینده هایمان محترم و مؤدب نشسته و نوبت سخنرانی خود را به نمایندگان دیگر دادند، چه شد؟ چرا آنموقع صدایی بر نیامد؟ این همه سال وعده و قول الکی و سرکاری شنیدیم و شنیدید، چه شد؟ مشکل ادبیات فرمند در یک نشست نامعلوم است؟ چرا انرژی خود را برای قتلگاه سرچم و تبریز صرف نمی کنید؟ چرا آب مثلاً آشامیدنی میانه موضوع بحث هایتان نیست؟ چرا اشتغال جوانان میانه برایتان مهم نیست؟ چرا فلان مسئول رده بالا را بخاطر عقب ماندگی های میانه به چالش نمی کشید؟ چرا . . . بزرگوار؛ دلتان برای میانه می سوزد، درست؛ اما . . .

۹۶/۳/۱۵ ۱۳:۵۸

اقای احمدزاده چون شما درتهران ساکن هستید ازان جهت گفتم استاندار شما اگر موجب ناراحتی شد عذر خواهی میکنم

۹۶/۳/۱۵ ۰۲:۲۴

متأسفانه جناب آقای فرمند هنوز دراوهام قرون وسطایی فئودالیسم زندگی می کنند.وایشان انتظاردارند.که مردم حلقه به گوش به فرامین ایشان گوش جان بسپارند.نه جناب فرمند،سخت دراشتباهید.ونتیجهٔ اشتباه شما را باید مردم شریف شهرستان تاوان دهند،اما عبرتی باشد،که دیگر به پوپولیسم رأی منفی بدهند.
مارا به خیرشما امیدی نیست،شرمرسانید.

۹۶/۳/۱۴ ۲۱:۳۴

جناب اشراق عزیز و بزرگوار با سلام ازابراز لطف ومحبت حضرتعالی بسیار ممنون و سپاسگزارم بنده جناب فرمند را سالهاست که می شناسم   بنده زمانی که  خبرنگار پارلمانی در مجلس شورای اسلامی بودم و ایشان معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی بودند  انموقع هم   بعضی چیزها را دوستانه به وی گوشزد می کردم و خدا می داند مطالبی که می نویسم از روی دلسوزی است و اینکه چرا باید نماینده شهرمان اینگونه حرف بزند اما اینکه فرمودیدچه بر سر میانه آمده این یک معقوله بجا و بسیار مهمی است که باید مورد تجزیه تحلیل قرار گیرد که انشاله در آینده به آن خواهم پرداخت. واما اینکه رای اول را دارد بنده همیشه به رای همشهریان فهیم و عزیز احترام قائل بوده و هستم و قائدتا همشهریان  هم   انتظار چنین حرفها و حرکات را از ایشان ندارند جناب اشراق مستحضر ید که نمایندگی با توجه به قانون از از اهمیت بسیار بالا و   ویژه ای برخوردار است که امیدوارم آقای فرمند بخوبی  قدرش را بداند مجددا از محبت شما ممنونم

۹۶/۳/۱۴ ۲۰:۵۹

کاربر عزیز مطالبی شما نوشتید بعضی نقل وقولهایی از بزرگان در مورد آقای فرمند بیان کردید که اثباتش به این راحتی نیست که ناچار شدم با اجازه شمابگذرم . اشاره کردید خانوادگی بود مایه تاسف است که چطور خانوادگی بوده که به بیرون انتقال داده شده است، اما در مورد آقای شیویاری گفتید آن شناختی که از آقای فرمند دارم از ایشان ندارم و تا بحال هم زیارت نکردم با توجه به ارادتی که به دو نماینده دارم خدای نای کرده اگر ایشان هم مطالبی بر خلاف شئون نمایندگی بیان کنند پاسخ لازم قانونی را خواهم داد که خوشبختانه تا بحال ندیدم.

۹۶/۳/۱۴ ۲۰:۵۵

با سلام خدمت آقای احمدزاده
حقیقتا حضرتعالی که ید طولانی در کسوت خبر و روزگار سیاست در ادوار مختلف داشته اید واز نزدیک با بزرگان سیاست بوده اید به عنوان یک همشهری و علاقمندان شما یک خواهشی دارم که در قالب یک سوال مطرح می کنم که می شود با طراحی مناسب از طرف شما یا دیگر متخصصین این امر مورد بررسی دقیق کارشناسی قرار گیرد.
چه بر سر میانه بزرگ آمده است که امروز در هیچ یک از حوزه های مختلف میانه در عرصه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، اعتقادی، رضایت مندی را در رفتار وگفتار همشهریان نمی بینیم؟
آقای فرمند منتخب اول مردم میانه ، ضمن احترام به آرا مردم، قبل از انتخاب نیز به لحاظ رفتار وگفتار وپوشش وروش ومنش همین حالت را داشتند ومردم دانسته ایشان را انتخاب کرده اند
میانه به جای ارتقا ودرمان دنبال اعتراض وانتقاد هست واین جامعه شناسی عمیق تری می طلبد که مخصوصا اصحاب رسانه بتواند افکار عمومی را به جهت ارتقا تعالی دهد

۹۶/۳/۱۴ ۲۰:۲۲

جناب احمد زاده عزیز واقعیت را گفتن بی احترامی نیست.چشم پوشی کردن وواقعیتهای تاریخی شهرراوچه شده شهر مابه این صورت تبدیل شده که هیچ میانه ای از شرایط موجود راضی نیست رانادیده گرفتن خیانت به آینده گان است.
ای کاش یک پسر شجاعی پیدامیشد ومطلب میگذاشت وسانسور هم نمیشد وصاحب نظران ومطلعین میگفتند که نمایندگان سنوات قبل چه باید میکردند که نکردند وچه نباید میکردند وکردند تافصل میوه فرارسد و.......

۹۶/۳/۱۴ ۱۹:۰۵

من این پیام رو داده بودم ولی تایید نکرده بودید مجددا میفرستم. اگر شما فایل صوتی را دقت کرده باشید مشخصه که یک محیط خانوادگی است که صدای بچه هم میاد پس معلومه یک سخنرانی نیست عارضم که ایشون از هر کسی بیشتر مطیع و نزدیک رهبری هستند و... باز خدمتتون عرض کنم که در زمان انتخابات در مناظره های زنده هم داشتند بی رو درواسی صحبت میکردند و توهین و تهمت در زمان انتخابات معنی نداره. در کلام اخر اینکه شما هم از کاه کوه نسازید چون دودش به چشم خودتان میره اگر واقعا به فکر شهرید و هدفتون مواخذه نمایندگان هست فقط فرمند زیر ذره بینتان نباشد از عطسه کردن و لباس پوشیدن و گوجه خریدن و... این فرد به جایی نمیرسید اگر با قصد و نیت دنبال سوژه نیستید یکم دنبال شیویاری باشید آیا ایشون زنده اند سالمند؟ ایرانند؟ آیا نماینده شهر هم هستند؟

۹۶/۳/۱۴ ۱۸:۳۸

علی آقا با عرض سلام و ارادت شما هم مثل یکی از همشهریان عزیز که دیروز کامنت گذاشنه بودند گفتید استاندار شما(ما) همان پاسخ را به شما می دهم من هیچ صنمی با ایشان ندارم ولی ادب حکم می کند نه به ایشان بلکه به هیچ کس بی احترامی نکنم موفق باشید .

۹۶/۳/۱۴ ۱۸:۳۰

علی آقاایشان جناب عابدزاده درا.بان راهم همراهش آورده بود ویادم می آید که حرمت مسجد راهم شکستند.درتاریخ میانه بعدها خواهند نوشت که ایشان چه خیانتهای بزرگی درحق میانه کرده اندوچه دروغهای بزرگی گفتند .امیدوارم که جناب روحانی رئیس جمهور محبوب ایشان رابرای وزارت صنایع معرفی نکند.

۹۶/۳/۱۴ ۱۸:۳۰

کاربر میهمان کدام پیام  ، چون خیلی ها بنام کاربر میهمان پیام می دهند؟

۹۶/۳/۱۴ ۱۸:۱۹

ولی من پیام دادم و محتوی پیامم خلاف میل شما بود بخاطر همین انگار حذفش کردید

۹۶/۳/۱۴ ۱۵:۴۱

اقای احمد زاده همین اقای استاندار شما درزمان تبلیغات انتخاتاتی درمسجد حاج علی اکبرگفت اتوبان ازشانزده کیلومتری میگذرد ونامه اش را به مردم نشان داد پس کو ؟خیانتی درحق مردم که قابل جبران نیست وکسانی ان اقا دا اوردند وحمایت کردند والان حمایت میکنند وبرای اوکف وسوت زده ومیزنند درقیامت در محضر خداوند قهار چه پاسخی دارند ایا انجا هم سیاسیکاری خواهندکرد

۹۶/۳/۱۴ ۱۴:۴۰

البته این سخنان آقای فرمند به خودی خود و از یک شهروند عادی و لو اینکه زشت است اصلا اهمیت و ارزش پرداختن به آن را ندارد، ولی این سخنان وقتی از زبان یک نماینده مجلس بیان میشود بسیار زشت و زننده جلوه میکند، یعنی قدر و منزلت آقای فرمند به عنوان نماینده مردم میانه بسیار حساس و مهم است، و ایشان باید بین خود و یک شهروند عادی و بین فرمند قبل از نماینده گی مردم میانه با فرمند بعد از نماینده گی مردم میانه خیلی فرق قائل باشد،

۹۶/۳/۱۴ ۱۴:۱۶

دکتر میگن 17 سال امریکا درس خوندند. 4سال لیسانس 2سال فوق لیسانس و 4 سال دکتری می شود 10سال . ایشان سال 55 رفتن امریکا و 65 درسشون تموم شده صبر کردند ابها از اسیاب بیوفته بعد برگردند.

۹۶/۳/۱۴ ۱۴:۱۳

شهروند عزیز اگر دقت کنید  از   کامنت های بابک به پایین همه اش خواسته شماست.

۹۶/۳/۱۴ ۱۳:۴۶

پس چرا نطرات مخالف را تایید نمیکنید و نمایش داده نمیشه؟؟؟؟

۹۶/۳/۱۴ ۱۲:۵۶

با سلام و خسته نباشید خدمت عوامل سایت صدای میانه واقعا جناب فرمند من نمیدانم شما چطور به خود این اجازه را میدهید که به رءیس جمهور دولت یازدهم این توهین را بکنید به  رییس   جمهوری که حتی بیش از نیمی از مردم شریف میانه هم او را انتخاب کرده اند.در ضمن جناب پروفسور لطفا در ادبیاتتان هم دقت کنید مردم میانه شما را انتخاب کرده اند که برای شهر کار کنید و نه اینکه بنشینید و به رییس جمهور و کاندیدای مورد تایید شورای نگهبان توهین کنید. با تشکر

۹۶/۳/۱۳ ۲۱:۴۹

جناب احمدزاده کاش برای بیست سال خیانت اخیر و بی اعتنایی به همین مردم فهیم میانه که جمعیتش سیر نزولی دارد و اوتوبان از شصت کیلومتری اش رد شد و فعلا مشکل اب شرب داریم و هزاران مشکلات دیگر هم
, اینچنین برمی آشفتی و چنین بیاناتی میدادی وگرنه یک جمله صوتی که معلوم نیست متلکم کیست و از سر و ته اش زده اند واصل جمله چیست, ارزش چنین آتش گرفتنها را ندارد.

۹۶/۳/۱۳ ۲۰:۵۲

سیاست این است هست هرکسی را به ظاهر با زبان و رفتار ، خواست خودش تحویل بگیری یعنی دو رو باشی فرمند هم دو رو نیست آخر سر میگویند سیاست ندارد

۹۶/۳/۱۳ ۲۰:۴۷

خوب گفته مگه میخاد چی بشه .شاید هم شما ذینفع هستین .پسر ادمایی مثل شما از یک چیز کوتاه کوهی بزرگ میسازند.خوب گفته دمش هم گرم

۹۶/۳/۱۳ ۲۰:۱۲

باز فرمند خوب یا بد مافی الضمیرش را گفت اما برخی از سربیکاری منتظر سوتی این وان هستند تا انرا پیراهن عثمان کنند

۹۶/۳/۱۳ ۱۹:۰۷

ازاینکه از مهندس ...اعلام برائت کردید ممنونم ومطمئن شدم باایشان صنمی نداریدوانشاالله بنده حقیرراحلال کنید.

۹۶/۳/۱۳ ۱۹:۰۶

برداشت من از دکترفرمند در انتخابات های گذشته چیز دیگری بود و تصور می کردم ایشان به عنوان یک پروفسور و چهره دانشگاهی شخصیت والایی بایستی داشته باشند ولی در این دوره با مشاهده رفتارشان دیدگاهم بکلی عوض شد .

۹۶/۳/۱۳ ۱۸:۳۹

خدلوند به داد ملت شریف بخصوص جوانان میانه برسد که آرزو هاشون اینست که شغل داشته باشن و ازدواج کنند و سرو سامان بگیرند به خواست شرعی عمل کنند

۹۶/۳/۱۳ ۱۷:۵۴

جناب پیر شهرعزیز سلام انتظار نداشتم بگویید شما چکاره اید اگر سنتان ایجاب نمی کند از پدر بزرگوار ویا فامیل های هم سن وسال من بپرسید من چکاره ام و اما آنچه که اشاره کردید خیلی مطالب نوشتم لطفا به آرشیو همین سایت مراجعه کنید . ممنونم.

۹۶/۳/۱۳ ۱۷:۴۳

آقای احمد زاده شما متولی مردم نیستید که بگویید این خوب است یا اون بد . مردم رای دادند و شاید هم حق پذیرنده سخن جز این نیست . به نظر شما 4 سال اخیر چه گلی به سر میانه زدند؟فرمانداری ترکمنچای که در دولت قبل تصویب شده بود کجا رفت ؟!نیروگاه حرارتی و پتروشیمی میانه،جاده سرچم- میانه و چندین مورد دیگر کدام یک تحقق یافت . اگر شما با مردم اید و به نفع مردم حرف می زنید چرا جمله ای در ارتباط با عقب ماندگی میانه در این 4 سال نمی گویید چرا از افتتااح بزرگراه های استان د دیگر شهرها انتقاد نمی کنید؟جناحی عمل نکنید بگذارید مردم تصمیم بگیرند که نماینده مورد نظر حق رای دارد یا نه؟ در واقع بگویم که نسخه پیچی های شما برای شهر زمانش گذشته است.

۹۶/۳/۱۳ ۱۷:۳۰

 جناب کاربر عزیز اولا سلام

از ابراز محبت وخوش آمد گویی شما ممنوم از اینکه فرمودید نفس عمل اشتباه و عمل خطاست بازم قبول ، ولی از طرف چه کسی ؟ یک آدمی که در عالم سیاست با توجه به شغلش غرق است بنابرین قابل قبول نیست لااقل برای منی که سالها شغل ...... میدانید اما برای نظر حضرتعالی و دیگرانی که   با شما هم عقیده است احترام قائلم.

در مورد جنگ ورزمندگان اشاره کردید اتفاقا باید برای اینگونه اشخاص یاد آوری کرد درست حرف بزن و فکر نکن به این راحتی ها این مملکت به اینجا رسیده که شما هر چه دهنت میاد به همه توهین می کنید ود رمورد گفتن ماهی از آب گل آلود خدا شکر نه نیاز دارم و نه وابسته به جایی هستم .

اشاره کردید به لطماتی که استاندار شما (ما) برادر عزیز چرا استاندار ما مگر بفرمایید چه صنمی با من دارند آیا در مورد بنده مطمئنی این حرف را می زنی ؟ امیدوارم شما که صحبت از حق الناس می کنید در این مورد صادقانه قضاوت کنی .

 

۹۶/۳/۱۳ ۱۷:۲۳

جناب احمد زاده عزیز بسیار دقیق و شیوا از حرف دل بسیاری از دردمندان میانه سخن گفتید.........دست مریزاد

۹۶/۳/۱۳ ۱۷:۱۷

به نام خدا
واقعاً باید همه تابع فرامین مقام معظم رهبری باشیم.(ماباولایت زنده ایم تازنده ایم رزمنده ایم)

۹۶/۳/۱۳ ۱۶:۳۴

جناب احمدزاده عزیز.
1.مدتی بود تشریف نداشتید خوش آمدید.
2.اینکه نفس عمل اشتباه است کاملا درست است وعمل خطا.
3. آسمان وریسمان وجنگ ورزمندگان و....چه ربطی به موضوع داردواز اینکه ایشان وشمادرزمان جنک درکجا بودید هم خارج ازبحث میباشد.
4.ازآب گل آلود ماهی گرفتن هم انصاف نیست.
5.لطماتی که استاندار شما به شهر مازده کناهش حق الناس تر ازعمل ایشان میباشد.

اخبار روز