کد خبر: ۷۶۵۹۲
۱۲۱ بازدید
۱ دیدگاه

بخشدار کندوان:

با مشارکت اهالی بالغ بر 14 میلیارد ریال جهت آب شرب، احداث و بهسازی راههای روستایی تامین شده است

بخشدار کندوان با بیان اینکه راه ارتباطی مناسب از  نیازهای اساسی بشریت به شمار می رود به مشارکت اهالی در بخش کندوان و خودیاری جمع آوری شده در 7 روستای بخش گفت: بالغ بر 14 میلیارد ریال مشارکت، جهت مشکل آب شرب و راه روستایی تامین مالی صورت گرفته و ادامه کار نیازمند همکاری و تامین مالی از جانب اداره راه و شهرسازی شهرستان می باشد.

محمود زرین در جلسه شورای اداری بخش کندوان میانه  که با حضور مسئولین راه شهرستان برگزار شد افزود:  با توجه به تعدد روستاهای بخش، نبود روکش آسفالت مناسب از عمده مشکلات راه روستایی می باشد که از جمله مهمترین آنها محورهای ایشلق، آوین و محور نشق می باشد.

وی نبود شانه خاکی و خط کشی حاشیه جاده را از مشکلات اصلی در بخش کندوان دانست و افزود: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و  بارش برف  نیاز به رفع این مشکلات بیش از پیش احساس می گردد.

زرین همچنین خواستار پیگیری لازم در جهت احداث راه یونیک- گنجگاه شده و با اشاره به اهمیت جاده نیر در جذب توریستهایی از اردبیل، سرعین و شمال به سمت شهرستان میانه گفت: با احداث جاده نیر قدمهای موثر و بسزایی در راستای  توسعه گردشگری شهرستان برداشته می شود.

بخشدار کندوان در ادامه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبداله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان  و تقارن این ایام با هفته نیروی انتظامی ، امنیت کشور را امنیتی مثال زدنی در دنیا دانست و گفت: امروز در سایه همدلی، اتحاد و جانفشانی سربازان جان برکف نیروهای نظامی و انتظامی شاهد امنیتی پایدار در جامعه هستیم.

وی بدعت ها و سنت های غلط را از آفات دین و عزاداری ماه محرم عنوان کرده افزود:  نیروی انتظامی نقش بسزا و غیرقابل انکار در کنترل این قبیل اقدامات دارد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۷/۱۷ ۱۵:۳۳

تشکر فراوان از آقای زرین بخشدار محترم بخش کندوان نسبت به پیگیری مشکلات اصلی اهالی منطقه

خواهشی هم داشتم که اگه شروع به آسفالت ریزی جاده ها کردین در موقع بارش باران و خیس بودن جاده آسفالت ریزی انجام نشود چون هیچ فایده ای نخواهد داشت که همچنان جاده آوین در سال ۱۳۷۵ در فصل پاییز و موقع باران آسفال شد و زودتر از بین رفت

با تشکر

اخبار روز