کد خبر: ۷۸۰۹۴
۲۱۹ بازدید
۱ دیدگاه

بخشدار کندوان:

پیگیری کلید حل مشکلات و مسائل است.

بخشدار کندوان شوراها و دهیاران نمایندگان دولت در روستاها دانست و گفت: شورا و دهیار مسئولین اجرایی دولت در سطوح پایین مدیریتی هستند که بصورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند و پیگیر مشکلات و امورات مردم در روستاها می باشند.

محمود زرین پیگیری را کلید حل مشکلات و مسائل دانست و با توجه به مشکل آب کشاورزی مردم روستای نودوزق گفت: بررسی مدارک و مستندات مربوط به حقابه روستا بررسی خواهد شد و در صورتی که حقی از این روستا ضایع شده باشد نسبت به احقاق آن حق اقدام جدی صورت خواهد گرفت.

زرین خواستار مشارکت اهالی در زمینه آب شرب روستا شد و افزود: لازمه حفر چاه آب شرب تخصیص زمین مناسب برای حفاری است و در خصوص اخذ مجوز برای آب شرب مشکلی نخواهیم داشت و اهالی باید در تعیین محل مناسب توسط اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهایت همکاری را داشته باشند.

وی همچنین به اجرای مسیرگشایی طرح هادی در روستا اشاره کرد و گفت: با توجه به تکمیل قسمت اعظم این طرح بهسازی و آسفالت معابر داخل روستا در کمیته برنامه ریزی طرح و در صورت تصویب و اتمام آزاد سازی مسیر سال آتی اجرا خواهد شد.

زرین همچنین از حل مشکل مسیر گشایی و اجرای طرح هادی در روستای کزرج خبر داد و گفت: با توجه به اینکه عده ای از اهالی حاضر به عقب نشینی و آزاد سازی معابر نبودند پس از حضور در روستا و گفت و گو با اهالی مشکل مذکور مرتفع گردید و افراد معترض آماده همکاری و مشارکت در اجرای طرح هادی گردیدند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۹/۱۰ ۱۷:۵۷

قطعا پیگیری بخصوص از ناحیه مردم حلال مشکلات هست

اخبار روز