کد خبر: ۷۹۱۶۸
۱۱۱ بازدید
۰ دیدگاه

بخشدار کندوان از تسهیلات ویژه بلاعوض۸۵ درصدی دولت برای آبیاری نوین در بخش کشاورزی خبرداد

بخشدار  کندوان میانه ضمن اعلام این خبر با اشاره به کمبود  بارندگی ها در سال جاری افزود: باید کشاورزان عزیز و در راس آن جهاد کشاورزی راهکارهای مناسب جهت استفاده بهینه از آب وجلوگیری از هدر رفت آن را ارائه نمایند.

محمود زرین در نشستی با کشاورزان  به دعوت رئیس جهاد کشاورزی بخش  به سیاستهای دولت تدبیر وامید در این خصوص اشاره واز اعطای تسهیلات ویژه در این راستا اشاره نمود. 

وی اضافه نمود: امروز دولت حاضر است به هرگونه واحدها وکارخانجات تولیدی واشتغالزا از یک تا سقف بیست میلیارد ریال و برای تولیدی های با اشتغال ۵۰ نفر تا سقف ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره اعطا نماید که این امرفرصتی مناسب برای صاحبان سرمایه، روستائیان وکشاورزان به شمار می رود.

بخشدار کندوان از اجرای طرحهای اشتغالزایی از جمله گلخانه، میوه خشک کنی، چای سیب و حوزهای مختلف صنایع تبدیلی، گردشکری به عنوان طرحهای نمونه و الگو در روستاهای بخش برای کشاورزان خبر داده  و اعلام کرد: از افرادی که  برای فعالیت در این گونه طرحها توانایی  دارند استقبال وحمایت می کنیم.

 زرین همچنین با اشاره به اینکه مشکلاتی بسیاری در خصوص تولید پیش رو داریم از رفع موانع تولید واعطای تسهیلات خبر دادو گفت: در این خصوص نیز تسهیلات کم بهره وخوبی در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد‌: رفع مشکل انتقال آب کشاورزی شهر ترک از اولویتهای بخشداری و جهاد کشاورزی است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز