کد خبر: ۸۰۰۱۷
۱۴۳ بازدید
۰ دیدگاه

مدیر کل ثبت احوال استان در کندوان:

نبود آمار درست از تغییرات جمعیتی در گذشته به افزایش نرخ بیکاری منجر شده است

 

مدیر کل ثبت احوال استان آذربایحان شرقی با اشاره به نقش مهم سازمان ثبت احوال و آموزش و پرورش در توسعه کشور گفت: با توجه به ضعف های موجود در گذشته و نبود آمارهای درست از تغییرات جمعیتی، متاسفانه شاهد افزایش نرخ بیکاری هستیم.

احد جودی در آیین افتتاح ثبت احوال بخش کندوان در مرکز ترک افزود: ضعف عدم وجود آموزش مهارتهای زندگی نیز زمینه بروز مسائل و مشکلات اجتماعی را فراهم آورده است.

وی ضمن ابراز خرسندی از افتتاح اداره ثبت احوال بخش کندوان گفت: افتتاح این اداره در سایه تلاشهای فرماندار ویژه  شهرستان میانه و پیگیری های بخشدار کندوان میسر گردید.

جودی با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی و اطلاعات در موفقیت گفت: همه جوامع بشری برای پیشبرد اهداف خود نیازمند بهره مندی از داده ها و آمار هستند  که در این زمینه اطلاعات افراد ازمهمترین نوع داده ها به شمار می رود.

مدیر کل ثبت احوال استان به تحولات صورت گرفته در زمینه اطلاعات و ثبت احوال در کشور اشاره کرد و گفت: مسئولین ثبت احوال توانسته اند با تلاشهای فراوان اطلاعات افراد را به بهترین نحو به روزرسانی و نگهداری نموده و در سایه این به روز بودن، بخش های مختلف جامعه دیگر نیازی به استخراج مستقیم و میدانی اطلاعات نداشته و می توانند با مراجعه به ثبت احول به موارد مورد نیاز دسترسی پیدا کنند.

جودی در ادامه با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اشاره به تحولات سیاسی و وقایع اخیر در منطقه گفت: سرمایه گذاری دشمن بر روی جوانان ما بوده و با توجه به اینکه جوانان از اصلی ترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بودند امروز مورد هدف دشمن قرار گرفته و در تلاشند تا به لحاظ دینی، اعتقادی و بصیرت در جوانان ما تاثیر بگذارند.

وی بر تفاوت انقلاب اسلامی ایران با انقلاب های سایر جوامع تاکید کرد و گفت: وجه تمایز این انقلاب در دین مداری آن بود چرا که انقلاب کنندگان برای حفظ ارزشهای دینی قیام کرده بودند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز