کد خبر: ۸۱۴۲۵
۳۹۹ بازدید
۵ دیدگاه

بخشدار کندوان:

مجتمع گردشگری سد آونلیق آماده ارائه خدمات ویژه به قشر فرهنگی کندوان

بخشدار کندوان  میانه با بیان جایگاه ارزشمند و والای فرهنگیان در رشد و تعالی جامعه از ارائه خدمات ویژه با ورودی رایگان و تخفیف ۳۰ درصدی به قشر فرهنگی کندوان در محل مجتمع گردشگری، تفریحی و رفاهی در هفته معلم خبرداد.

محمود زرین در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز معلم گفت: با استفاده از پتانسیل دهیاران و هماهنگی های انجام شده برنامه های روز معلم و هفته پاسداشت قشر فرهنگی در این بخش به نحو مطلوب برگزار خواهد شد.

بخشدار کندوان با تبریک اعیاد ماه رجب از تلاش یکساله مجموعه آموزش و پرورش کندوان که منجر به موفقیت های بزرگی شده است قدردانی کرد.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه علم و اندیشه و تعلیم و تربیت در جامعه و با بیان اینکه روز معلم برگرفته از روز شهادت معلم بزرگ ایران استاد مطهری است گفت: واژه شهید و معلم به تبع آن واژه آموزش قداست خاصی دارد و جهان و بشریت رشد نخواهد کرد مگر با علم و اندیشه و این رشد و تعالی مرهون معلم است.

زرین افزود: جایگاه قشر فرهنگی از لحاظ تاثیر گذاری آنها قابل احترام است، چرا که نوجوانان و کودکان ما در اختیار این عزیزان بوده و آینده کشور بوسیله دانش آموزان امروز اداره خواهد شد.

گفتنی است بخشدار کندوان در پایان این مراسم تلاشگران ستاد تسهیلات نوروزی بخش کندوان با تقدیم لوح و هدایایی مورد تجلیل قرار داد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱/۲۷ ۰۰:۵۸

با سلام وتشکر از جناب آقای زرین بخشدار محترم بخش کندوان سایت تخفیفان در طول سال در بیشتر نقاط ایران برای مراکز تفریحی و سیاحتی 50 درصد در بعضی مراکز بیشتر از 50 درصد تخفیف می دهد.

جایگاه ارزشمند و والای فرهنگیان و ارج نهادن به زحمات این عزیزان در هفته معلم تخفیف 30 درصد استفاده از امکانات مجتمع گردشگری، تفریحی و رفاهی سد آونیلق آن هم فقط مختص فرهنگیان بخش کندوان است.

اخبار روز