کد خبر: ۸۲۱۸۳
۲۵۶ بازدید
۲ دیدگاه

مدیر کل امور شهری و شوراهای استان در بخش کندوان میانه:

بوم گردی و گردشگری زمینه ساز اشتغال بخش است.

مدیرکل امور شهری و شوراها در بازدید از شهر ترک و برخی پروژه های بخش و سرمایه گذاران بر لزوم ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری تاکید کرده گفت: بوم گردی و گردشگری زمینه ساز اشتغال و رفع مسائل و مشکلات بخش است.

مرتضی علیخانی در زمینه جلب و جذب سرمایه گذار برای ایجاد درآمد پایدار شهرداری و همچنین در خصوص تامین خودرو آتش نشانی شهر ترک قول مساعد داد.

وی در این سفر از مسجد سنگی ترک، زمین خریداری شده شرکت تعاونی دهیاریها، کارخانه و سردخانه در حال احداث آقای عبدی، کارخانه تولید آبمیوه با اشتغال ۱۱۰ نفری، گلخانه آقای کاظمی و مجتمع گردشگری و یک طرح سرمایه گذاری در شهر ترک در راستای بوم گردی بازدید نموده افزود: در این بخش کارهای خوبی انجام شده است.

بخشدار کندوان نیز در این بازدیدها ضمن قدردانی از حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استان و رئیس اداره اطلاعات شهرستان برای حضور در بخش ترک با بیان مشکلات حوزه شهر ترک تامین یکدستگاه خودروی آتش نشانی، تامین اعتبار برای دوربین دار کردن شهرک صنعتی با توجه به اینکه تمامی روستاهای بخش به این امکانات مجهز خواهند بود و حمایت جهت احداث ایجاد کارخانه ای برای درآمد پایدار شهرداری ترک را از جمله نیازها و مطالبات مردم عنوان نمود.

محمود زرین در این دیدار گزارش کاملی از عملکرد حوزه های مختلف بخش را ارائه نموده و پیرو دیدار فروردین ماه سالجاری با استاندار محترم آذربایجان شرقی و قول مساعد ایشان مبنی بر برگزاری جلسه ای در مرکز بخش و بازدید از راه میانه – نیر و یونیک – گنجگاه، خواستار پیگیری این امر از سوی مدیر کل امور شهری و شوراهای استان شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز