کد خبر: ۸۲۶۹۹
۱۹۶ بازدید
۳ دیدگاه

بخشدار کندوان میانه گفت:

به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران امروز شاهد اختصاص بودجه برای روستاهای کم جمعیت از جمله اعتبار یک میلیارد ریالی برای اجرای پروژه های عمرانی در روستای نودوزق بخش هستیم.

محمود زرین ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در آیین گرامیداشت رحلت امام خمینی(ره) و شهدای ۱۵ خرداد به مشکلات حوزه بهداشت و درمانی در بخش  کندوان اشاره کرد و گفت: اعتبار پروژه درمانگاه ترک در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تصویب و حدود ۳۰ درصد آن اجرایی شده و به زودی شاهد از سرگیری عملیات اجرایی آن  خواهیم بود. 

محمود زرین  اضافه کرد: ساختمان سابق مرکز بهداشت ترک فرسوده بود به همین دلیل لزوم تخریب و نوسازی آن احساس می‌شد.

زرین افزود: به برکت این نظام امروز شاهد هستیم که در روستاهای کم جمعیت نیز مانند  روستای نودوزق نیز اعتبار یک میلیارد ریالی جهت انجام پروژه های عمرانی اختصاص می یابد.

  وی با بیان اینکه در یک سال گذشته موفق به حل مشکلات و مسائل اجتماعی متعددی شده ایم گفت: حل مشکل اراضی مشایخی یکی از مسائل اجتماعی مهم می باشد.

 بخشدار کندوان با اشاره به اینکه راه‌های متعددی ساخته شده و یا در حال احداث است از پیمان سپاری راه روستای حصار میدان داغی خبر داد و گفت: به دنبال آغاز احداث راه روستاهای سفیدخانی و تجره رود به زودی شاهد احداث راه روستای حصار میدان داغی خواهیم بود.

زرین از حل مشکل خودروی آتش‌نشانی ترک خبر داد و گفت: به دنبال پیگیری های مستمر  شاهد تحویل یک دستگاه خودروی آتش نشانی به این بخش خواهیم بود.

وی به موفقیت‌های حوزه سرمایه‌گذاری اشاره کرد و گفت: پروژه های متعدد سرمایه‌گذاری در یک سال گذشته به نتیجه رسیده و در حال حاضر نیز به دنبال راه اندازی ناحیه صنعتی ترک توسط بخش خصوصی هستیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز