کد خبر: ۸۳۴۵۱
۲۹۵ بازدید
۶ دیدگاه

حضور بخشدار کندوان در شهرستان نیر برای حل اختلاف مراتع لیوانلو و دوشانلو/ بازدید از راه میانه نیر

بخشدار کندوان میانه در جهت حل اختلاف مراتع لیوانلو و توشمانلو در فرمانداری شهرستان نیر با حضور علیپور فرماندار، گنجی بخشدار مرکزی نیر، کارشناسان ومسئولین منابع طبیعی دو استان و شهرستانها، اعضای شورای اسلامی و دهیاران روستاهای طرفین، ضمن بررسی اختلافات موجود خواستار بررسی موضوع به صورت میدانی و اعلام نتیجه شد.

محمود زرین ضمن تشکر از فرماندار شهرستان نیر در خصوص تشکیل جلسه به جهت رفع مشکلات و جلوگیری از تنش های اجتماعی خواستار ارائه مستندات ومدارک طرفین و بررسی موضوع به صورت کارشناسی وتخصصی از سوی ادارات مرتبط گردید.

بخشدار کندوان در ادامه نیز ضمن قدردانی از مجموعه عوامل شهرستان نیر در خصوص جدیت وپیگیری احداث جاده نیر- آرموداق در حوزه استحفاظی شهرستان اظهار کرد: با توجه به اهمیت راه فوق و درخواست مردم دو طرف و نیز با توجه به تولید 100 هزار تنی سیب در بخش کندوان و اهمیت گردشگری احداث جاده از نظر تجارت ورفت آمد مسافران و گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار بوده ومی تواند باعث پیشرفت روستاهای منطقه گردد.

زرین همچنین در پایان افزود: سعی خواهیم داشت طی هماهنگی با استاندار محترم آذربایجان شرقی و فرماندار محترم شهرستان که توجه ویژه ای به این موضوع دارند مسئله را با جدیت پیگیری نمائیم.

در ادامه بخشدار کندوان از روند احداث جاده نیر در حوزه استحفاظی شهرستان فوق بازدید نمود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۱۹ ۱۵:۵۹

احسنت به مهندس زرین
واقعا خستگی ناپذیرن
طرح ها و ایده هایی که در حال پیگیری هستند واقعا عالیه

۹۷/۴/۱۹ ۱۵:۲۷

انشالله کی قراره این جاده تکمیل بشه؟

۹۷/۴/۱۹ ۱۰:۴۱

با تشکر از جناب آقای زرین که در حوزه کاری خود بطور خستگی ناپذیر در حال خدمت رسانی به مردم میباشند.

۹۷/۴/۱۹ ۱۰:۱۱

باتشکر از زحمات آقای فرزین ما مردم میانه حاضریم ازین پروژه حمایت مالی کنیم تا هرچه زودتر جاده‌ به بهترین شکل تمام شود و برای رفتن به اردبیل و سرعین به جای نزدیک به ۴ ساعت حداکثر یک ساعت و نیم تو راه باشیم
باتشکر

۹۷/۴/۱۹ ۰۸:۱۸

با تشکر از آقای زرین که فعالیت های وی چشمگیر و قابل تحسین است . 

۹۷/۴/۱۹ ۰۰:۵۴

عمر نوح می خواهد و صبر ایوب

اخبار روز