کد خبر: ۸۴۵۷۲
۱۵۸ بازدید
۰ دیدگاه

بخشدار کندوان:

والدین در کنار آموزش و پرورش به ارتقاء آموزش کمک کنند

بخشدار کندوان میانه بر ارتقاء آموزش و بهبود فضاهای آموزشی با کمک والدین در کنار آموزش و پرورش تاکید کرد.

محمود زرین با حضور در شورای آموزش و پرورش بخش کندوان بر لزوم فعالیت های نشاط آور و ایجاد انگیزه در دانش آموزان اشاره کرده گفت: زمانی که آموزگاران با احساس مسئولیت فعالیت نمایند دانش آموزان نیز بازده مناسبتری خواهند داشت.

وی با اشاره به مسئولیت والدین در فراهم کردن شرایط یادگیری علم و دانش برای دانش آموزان افزود: والدین نباید تمامی مسئولیت تعلیم را به عهده آموزش و پرورش واگذار کنند و با هماهنگی، همکاری، همفکری و مشارکت در بهبود محیط آموزشی بیش از پیش تلاش کنند.

زرین با اشاره به برخی از مسائل مطرح شده بین دانش آموزان بر لزوم نظارت بیشتر والدین بر ارتباطات و رفتار آنان تاکید کرد و گفت: اهتمام بیشتر برای حضور در جلسه های انجمن اولیا و مربیان در راستای بررسی مشکلات دانش آموزان و برقراری مدیریت قوی در مدارس از سوی والدین تاثیر بسزایی دارد.

بخشدار کندوان در ادامه آموزش و نظام آموزشی مناسب را یکی از مهمترین عوامل در پیشرفت جوامع دانست و افزود: کوتاهی در امر آموزش عامل عقب ماندگی جوامع است.

زرین با اشاره بر لزوم همکاری آحاد مردم در حوزه آموزش و پرورش تصریح کرد: مسئولین آموزشی باید نسبت به ساماندهی مدارس و رفع نیازهای اولیه آموزشی از طریق ساماندهی و جلب مشارکت مردمی اهتمام بیشتری داشته باشند.

زرین دانش آموزان را سرمایه های مهم جامعه دانست و گفت: زیباسازی فضای آموزشی مدارس در آستانه شروع سال تحصیلی موجب ایجاد نشاط و انگیزه در دانش آموزان و پرورش آنها برای ساختن آینده کشور خواهد بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز