کد خبر: ۸۴۶۰۵
۱۵۹ بازدید
۰ دیدگاه

بخشدار کندوان میانه:

حفظ و پاسداشت نهضت حسینی یکی از مهمترین ارزشهاست

بخشدار کندوان میانه با اشاره به همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی گفت: حفظ و پاسداشت نهضت حسینی یکی از مهمترین ارزشهاست که امسال با هفته دفاع مقدس مقارن است.محمود زرین در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس مردم ایران استوار و محکم در مقابل دنیا ایستادگی کرده و در جنگی نابرابر با حراست از انقلاب نوپا بر این مشکل بزرگ فائق آمدند.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس همه مردم احساس مسئولیت کرده و با لبیک گویی به خروش امام راحل، با رشادت، ایثار و شهادت طلبی به مقاومت خود ادامه دادند.

زرین با بیان اینکه وضعیت کنونی جامعه نیز همانند دوران دفاع مقدس بوده و اکنون نیز تمام دنیا در مقابل ایران ایستاده اند تاکید کرد: مردم در گذر از مسائل و مشکلات همیشه در صحنه بوده اند و باید گفت، پشتیبانی و همدلی مردم و مسئولین از ضروریات بوده و باید با انتقال مفاهیم و ارزش ها و باورهای دین اسلام از اعتقادات خویش دفاع کنیم.

بخشدار کندوان ایام محرم را فرصت مناسبی برای پاسداشت و انتقال ارزش ها دانست و افزود: باید به فکر تلاش در جهت تعالی کشور باشیم تا بتوانیم به تقویت امید و انگیزه در جامعه کمک کنیم‌ و البته مسئولین و مجموعه عوامل ادارات باید کاری بکنند که مردم خدمات را لمس کنند.

زرین با اشاره به نقش مسئولان در رضایتمندی هر چه بیشتر مردم گفت: تلاش های زیادی در جهت بهبود اوضاع جامعه صورت می گیرد و در این میان انتقال درست عملکرد دولت به مردم سبب افزایش رضایت آنها خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز