کد خبر: ۸۷۵۵۶
۲۷۹ بازدید
۱ دیدگاه

بخشدار کندوان میانه:

دهه فجر فرصتی برای بازنگری ارزشها و آرمانهای انقلاب و نظام است/ گزارش تصویری

 

 بخشدار کندوان میانه دهه فجر را فرصتی برای آگاه سازی نسل های جدید و یادآوری آحاد مردم دانست و گفت: دهه فجر فرصتی برای بازنگری ارزشها و آرمانهای انقلاب و نظام است.
محمود زرین در مراسم راهپیمایی با شکوه  22 بهمن با تبریک دهه مبارک فجر و ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س)، آن حضرت را اسوه بانوان عالم دانست و گفت:  خدا خواهی، خدا دوستی و خدامحوری سرلوحه اصلی  زندگی حضرت زهرا(س) بود و بسیاری از صفات دیگر که بیان آنها فراتر از توان است.
وی با قدردانی از حضور پرشور و بی نظیر اهالی بخش کندوان افزود: مردم با بصیرت و آگاهی جشن چهل سالگی انقلاب را با توجه به حساسیت و اهمیت آن در صحنه های بین المللی باشکوهتر از همیشه برگزار کردند.
زرین اضافه کرد: امروز احساس سربلندی می کنیم که آیین و مکتب ما، در دل میلیون ها انسان ناامید، امید آفریده و آنان را به نجات خویش در پناه اسلام،  دلخوش کرده است.
وی افزود: در 22 بهمن ۵۷ بود که استبداد و استکبار 2500 ساله به رهبری امام راحل و به بهای خونهای بسیاری سقوط کرد که این امر دلالت بر جایگاه ارزشمند انقلاب در میهن ما بعد از ۴۰ سال دارد.
بخشدار کندوان گفت: دشمنان نظام و انقلاب به خاطر حضور همواره مردم در تمامی صحنه های مورد نیاز نظام، فشارهای مختلفی را برای ناامید کردن آنها وارد کرده و می کنند که تحمیل جنگ 8 ساله علیه کشور ما در گذشته و انواع فشارها و تحریمهای اقتصادی در حال حاضر از نمونه بارز آنهاست.
 بخشدار کندوان تاکید کرد: دشمن به خوبی دریافته است که با وجود گزینه های ملت ما که شامل رهبری، پشتیبانی ملت، ایمان، شهادت، اقتدار، تلاش، توسعه و پیشرفت است نمی تواند به اهداف خود برسد.
 زرین با اشاره به اینکه برای گذر از وضعیت حاضر و مشکلات اقتصادی مجاهدت و ایثار لازم است گفت: مردم ایران با آگاهی و شجاعت تمام پای انقلاب و حفاظت از دستاوردهای آن ایستاده اند.
بخشدار کندوان با تاکید بر اینکه جایگاه ما در سطح جهانی باعث افتخار است افزود: با وجود اینکه جنگ تحمیلی آسیب های زیادی بر کشور وارد کرد ولی دستاوردهای بسیاری نیز به همراه داشته و باعث پیشرفت در زمینه های متعدد دفاعی، علمی و اقتصادی شد.
زرین گفت: فناوری هایی که ما به دست آوردیم با فناوری های روز دنیا مقابله می کند و این دستاوردها در سایه تلاش و خودباوری حاصل شده است.
وی افزود: بخش کندوان به عنوان قطعه ای از پازل کشورمان است و ما با تلاش در افزایش اشتغال زایی و حل مشکلات اقتصادی می توانیم قسمتی از مشکلات جامعه را حل کنیم.
بخشدار کندوان در ادامه با اشاره به دستاوردهای چهل ساله نظام در کشور و در بخش کندوان گفت: امروز شاهدیم که در بخش کندوان خدمات گسترده ای از جمله گازرسانی به 82 روستا، برق رسانی به 84 روستا، آبرسانی به 83 روستا، ایجاد 5000متر مربع فضای ورزشی سرپوشیده و 16000 متر مربع فضای روباز، افزایش راه سازی از 8.3 کیلومتر به 166.3 کیلومتر، ایجاد 180 مورد اشتغال زایی در سال 97، 160 مورد اشتغال زایی در حال تکمیل، اجرای پروژه های متعدد با اعتبار 230 میلیارد ریالی در سال 97 و خدمات متعدد دیگر به اجرا رسیده است.
محمود زرین از پیگیری طرح آبخیزداری شهر ترک خبر داد و افزود: با توجه به اینکه آب عامل اصلی در توسعه کشاورزی و تولیدات باغی است تلاش خواهیم کرد تا این مشکل نیز سریعاً مرتفع گردد.
زرین با اشاره به ارائه تسهیلات 80 درصدی در زمینه راه اندازی گلخانه گفت: با توجه به اقلیم سرد بخش کندوان افزایش تولیدات گلخانه ای می تواند گام مناسبی در افزایش تولیدات و کاهش خطر سرمازدگی و از بین رفتن محصولات باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز