کد خبر: ۸۷۹۷۲
۱۶۷ بازدید
۲ دیدگاه

بخشدار کندوان :

اشتغالزایی در سال جاری برای ۳۰۴ نفر / راه اندازی ۲ واحد تولیدی با اشتغالزایی برای ۷۰ نفر

 

بخشدار کندوان میانه با اشاره به اشتغالزایی برای ۳۰۴ نفر در این بخش طی سال جاری، از راه اندازی کارگاه های قالی بافی با اشتغالزایی برای  20 نفر  و واحد تولید کفش با ایجاد اشتغال برای 50 نفر خبر داد.

محمود زرین درکارگاه آموزشی اشتغال زایی دهیاران بخش کندوان و ترکمنچای که با حضور کارشناسان استانی برگزار شد  گفت: تجهیزات قالی بافی و اولین دستگاه پرداخت فرش در روستای ایشلق راه اندازی شد.

وی با اشاره به اشتغال زایی 304  نفره در سال 97 افزود: از این تعداد اشتغال زایی 62  نفر مربوط به سه ماهه آخر امسال است. زرین اضافه کرد: کارگاه تولید کفش نیز با 50 نفر اشتغال در اواخر فروردین سال 98 به بهره برداری خواهد رسید.

بخشدار کندوان گفت: در حوزه سرمایه گذاری هیچ محدودیت و مانعی در بخش کندوان وجود ندارد و در تمامی روستاها زمینه و پتانسیل سرمایه گذاری وجود دارد.

زرین با تاکید بر اینکه دهیاران باید بدانند که در هر روستا دهها نفر وجود دارد که قلبش برای زادگاهش می تپد اضافه کرد:  فقط باید به چشمان باز به دنبال این افراد بود.

وی با اذعان بر اینکه بیکاری عامل بسیاری از مشکلات است افزود: با ایجاد اشتغال برای افراد می توان جلوی بسیاری از مسائل اجتماعی و فقر و طلاق را گرفت.

بخشدار کندوان افزود: از آنجایی که در این بخش پتانسیل گردشگری وجود دارد تورهای نوروزی بهترین فرصت برای جذب سرمایه گذار و گردشگر است از دهیاران روستا خواست تا نسبت به شناساندن زمینه های سرمایه گذاری ، جاذبه های گردشگری و سابفه تاریخی روستا ها در برنامه کندوان گردی اهتمام بیشتری به خرج دهند.

بخشدار کندوان در ادامه از کارگاه گلیم بافی و قالی بافی روستای ایشلق بازدید بعمل آورد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز