کد خبر: ۱۱۰۰۱
۶۹۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

کاپیتان شهبازی خلبان ویژه پروازهای ملی!

۱۳۹۲/۳/۴
۰۹:۴۲

 

 

 

کاپیتان شهبازی خلبان ویژه پروازهای ملی!


هواپیمایی آسمان برای از بین بردن ترس کارلوس کروش و ملی پوشان از پروازهای ایرانی ، یکی از بهترین خلبان های ایرانی را خلبان پرواز تیم ملی کرد.

کاپیتان شهبازی خلبان ویژه پروازهای ملی!

به گزارش افکار نیوز ، درحالی که کمتر از ۱۵ روز دیگر تیم ملی فوتبال ایران در مسابقاتی مهم به مصاف تیم های قطر ، لبنان و کره جنوبی می رود و سرنوشت صعود به جام جهانی برای مان مشخص می شود ، هواپیمایی آسمان اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران در این بازی ها برای اینکه ملی پوشان و سرمربی تیم ملی با دغدغه کمتری به این سفر بروند از یک خلبان سرشناس ایرانی برای این پرواز استفاده می کند.

کاپیتان هوشنگ شهبازی ، خلبان بازنشسته خطوط هوایی ایران ایر که نامش با روز ۲۶ مهر ۱۳۹۰ در تاریخ ایران مانده ، در این روز پرواز بویینگ ۷۲۷ هواپیمایی ایران ایر را در حالی که چرخ جلوی هواپیما باز نمی شد با چرخ های عقب به سلامت در فرودگاه مهرآباد به زمین نشاند و به این دلیل چهره ای سرشناس در تاریخ پرواز های ایرانی و حتی دنیا شد. کاپیتان شهبازی با تائید این پیشنهاد می گوید:« خوشحالم که بعد از سال ها قرار شده با پرواز آسمان همکاری داشته باشم و امیدوارم بتوانیم در این سفرها ، پروازی آرام را به ملی پوشان خوب مان هدیه کنیم و آنها بتوانند سهمیه حضور در جام جهانی را برای فوتبال ایران بگیرند. »

کارلوس کروش سرکربی تیم ملی ایران از زمانی که به ایران آمده تنها یک بار به مسافرت هوایی در خطوط داخلی رفته و آن هم سفر اخیرش به شیراز بوده است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز