کد خبر: ۱۹۸۱۹
۱۲۴۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

کسب رتبه ی 48ام بین 49 و آخر بین 60 اسکی باز توسط ملی پوش کشورمان!

۱۳۹۲/۱۲/۲
۲۳:۴۶

اسکی‌باز زن کشورمان در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ سوچی در رشته مارپیچ کوچک در بین ۴۹ نفر، چهل و هشتم شد.

خبرگزاری فارس: عباسی در مارپیچ کوچک زنان رتبه ماقبل پایانی را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه بازی‌‌های المپیک 2014 زمستانی سوچی، امروز اسکی‌بازان در رشته مارپیچ کوچک زنان به مصاف هم رفتند که در این رشته فروغ عباسی از ایران نیز بنابر امتیاز فدراسیون جهانی با شماره 86 در لیست شروع مسابقه در بین 88 اسکی‌باز قرار گرفت. البته در این بین و در حین مسابقه نیز دو اسکی‌باز از کشورهای قبرس و اسلوونی از حضور در رقابت امروز امتناع کردند تا مانش اول با 86 اسکی‌باز آغاز شود.

عباسی در مانش اول رقابت امروز که از ساعت 16:15 به وقت ایران آغاز شد با زمان 1:26:71 و 34 ثانیه اختلاف با نفر اول در رده شصتم و در بین اسکی‌بازانی که به خط پایان رسیدند در مکان آخر قرار گرفت تا نتایج ضعیف اسکی‌بازان ایرانی در المپیک سوچی همچنان ادامه داشته باشد. عباسی در بین مسیر یک بار تعادلش را از دست داد و به زمین خورد اما دوباره به کار خود ادامه داد.

عباسی در حالی امروز در این رشته شصتم شد که مرجان کلهر در المپیک 2010 ونکوور نیز همین رتبه را به نام خود به ثبت رسانده بود.

در پایان مانش اول اسکی‌بازان آمریکا، آلمان و اسلوونی اول تا سوم شدند.

مانش دوم این رقابت 19:45 به وقت ایران و با حضور 60 اسکی‌باز برگزار شد تا مجموع دو مانش، جایگاه اسکی‌بازان در رقابت مارپیچ کوچک زنان را مشخص کند.

در این مانش نیز عباسی با زمان 1:08:98 و مجموع 2:35:69 و اختلاف 51 ثانیه‌ای با نفر اول در بین 49 اسکی‌بازی که به خط پایان رسیدند در رده چهل و هشتم ایستاد. پس از عباسی اسکی‌باز کره‌جنوبی در مکان آخر ایستاد.

در این رشته مدال طلا را اسکی‌باز آمریکایی کسب کرد و مدال‌های نقره و برنز به دو اسکی‌باز اتریشی رسید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز