کد خبر: ۲۵۰۶۸
۱۴۸۷ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

علت خاموشی های شبانه بوستان دانش چیست؟

۱۳۹۳/۵/۵
۰۳:۲۰

در شهری که تعداد اماکن تفریحی آن با احتساب پارک ها، به زور تعداد انگشتان دو دست را رد می کند، این شب ها باید یکی از پارک ها را از این لیست قلم گرفت. بعد از مشکل روشنایی بوستان اندیشه که چراغ های تازه نصب شده اش یکی بود یکی نبود روشن می شوند، بوستان دانش نیز خیلی شیک و مجلسی با یک هدیه ویژه به نام خاموشی های شبانه از همشهریان پذیرایی به عمل می آورد.

سه روز است که مسیرم از سمت بوستان دانش (جنب دانشکده) می خورد ولی در کمال تعجب در سه روز متوالی هم برق های بوستان دانش رفته بود و همشهریان عزیز بعد از افطار در این بوستان به مشکلاتی مواجه شده اند و از گوشی های خود برای روشنایی استفاده می کنند.

به نظر می رسد که فقط این پارک برق ندارد چون که خانه های اطراف دارای برق بودند و اما علت این خاموشی های شبانه چیست که همشهریان را در این روز های عزیز به زحمت می اندازد؟

یک گشت کوتاه در حوالی این پارک کوچک و مشاهده ازدحام جمعیت در یک گُله جا، جدای از واقعیت های تلخی که در لفافه دارد، محروم کردن این مردم از حداقلِ حقشان یعنی روشنایی که واقعاً اوج بی انصافی و بدسلیقگی است، شدیداً توی ذوق می زند.

اصلا و ابداً خدایی ناکرده اِ لیتل هم فکر بد نکرده و یک طرفه به قاضی نمی رویم، برای جلوگیری از قضاوت نابجا منتظریم خود قاضی تشریف آورده و شرح ماوقع را برایمان بیان کند؛ البته این یک سوال کاملاً مصلحانه است خواهشاً مسلحانه جواب ندهید.

این شب های عزیز فرصت در کنار هم بودن بیش از پیش خانواده ها را فراهم می کند، کاش تدبیری اندیشیده شود که این نوش را به زهر بدل نکند. همچنان امیدواریم .....

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۵/۷ ۰۱:۱۸
شهروند عزیز با سلام و احترام :در خصوص سئوال حضرتعالی بعرض میرساند که پارک دانش بعلت ضعیف بودن نور شب , بدستور شهردار محترم کلیه چراغهای موجود که کوتاه پایه بودند جمع آوری و بجایش چراغهای بلند دو چراغه و شیک خریداری شده که درحال نصب هستند و اگر سری به پارک مذکور زده باشید در فاصله های معین صفحات آهنی تعبیه شده که بعد از محکم شدن پایه سیمانی و پایه ,آماده استقرار تیر چراغ برق برای تقویت نور شب مهیا خواهد بود که البته بنر نوشته ای به همین مضمون در ابتدای پارک برای اطلاع رسانی از علت خاموشی نصب شده است . در ضمن آلاچیقهای شکیل و مناسب و ست های ورزشی و بازی نیز به مجموعه پارک دانش افزوده شده و برخی نیز در حال جایگزین است . امیدواریم مراجعین محترم پارک دانش بعد از اتمام کار از امکانات جدید به نحو شایسته استفاده بنمایند . روابط عمومی شهرداری میانه ۹۳/۰۵/۰۵ - 08:49
۹۳/۵/۵ ۲۱:۲۳
این بوستان مثل بسیاری بوستانهای دیگر شب ها میزبان خیل زیادی از خانواده ها بوده وهست . در بنری که از طرف فضای سبز شهرداری در این بوستان نصب شده دلیل این کار تغییر سیستم روشنایی این بوستان عنوان کرده اند ، ضمن اینکه 4 آلاچیق 6 نفره زیبای خانوادگی و تعدادی لوازم ورزشی نصب شده است .

اخبار روز