کد خبر: ۲۸۱۱۸
۱۴۵۹ بازدید
۷ دیدگاه (۶ تایید شده)

یک سوال ساده از آقای شهردار

۱۳۹۳/۷/۱۸
۲۰:۳۲

آقای خرده فروش یک سوالی ذهنم را حسابی درگیر کرده و هی قلقلکش می دهد، صدبار گفتم بپرسم؟ نپرسم؟ اما بعدش گفتم شهردار و شهروند که با هم از این حرف ها ندارند؛ پس خودمانی و خارج از تمام قیود بیانی و نگارشی، سوالم در ارتباط با بریدگی های دلبرانه ی جاده ترانزیت را به کمک مثال می پرسم شاید جوابی رسید و دغدغه ی فکریم تقلیل یافت:

 آقای شهردار خرده فروش؛  خداییش اگه کسی به شما بگه می خوام واست یه ساعت هدیه بدم؛ بیاد یه روز کاغذ کادو بده، 3 روز بعد بیاد چسب زرد بده، یه هفته بعد بیاد چسبشو عوض کنه و از اون دوطرفه ها بده، 30 روز بعد بیاره قوطی ساعتُ تقدیمت کنه تا اگه عمری موند 10 روز دیگه اون ساعت دستت برسه؛ در این دوره پرپیچ و خم تاریخی چقدر خوشحال میشی؟ اصلاً در پوست خودت می گنجی؟ اگر گنجیدی که هیچ، اگر نگنجیدی ببین تو این پروسه ی زمانبری که پروژه خوابیده بود "برای بوسيدن خاک سر قله ها، چه خطرها کرده ايم"، چه "رنج دوران دیده"ایم، اصلاً در یه وضعی بودیم که در وصف نگنجد.

خب واقعاً چرا بیش از 50 روز می کشد تا اون هدیه ی کذایی قول داده شده برسد به دست ما؟ چرا این همه لفتش می دهید؟ اگر با این روال می خواهید منت سر ما گذاشته و هدیه بارانمان کنید، عجالتاً هدیه های بعدی را بازنکرده پس می فرستیم.

و در پایان: هرروز هرشب هنگام عبور از بریدگی های جدید جاده دعاگوییم!!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۷/۲۰ ۱۰:۳۲
کسی میتونه معمای پیچیده سر فرهنگیان و خیام را برای من حل کنه و بگه در انتهای خیابان شهید مطهری چطور میشه رفت فرهنگیان ، من که بر میگردم از بغل پارک دور میزنم
۹۳/۷/۱۹ ۲۲:۳۳
چه بهتر است که شاهد پاسخگویی روابط عمومی شهرداری دراین مورد باشیم که بجای افزایش پهنای باند جاده اقدام به کم کردن پهنای باند جاده کرده اند! و با این کار ایجاد زحمت و دردسر هم برای وسایل نقلیه عبوری و هم ساکنین اطراف جاده کرده اند و آن محل را به نقطه حادثه خیزی تبدیل کرده اند!
۹۳/۷/۱۹ ۱۸:۲۶
هدیه نیست!بلا بید که مشه جلیل وسیله اش شده!
۹۳/۷/۱۹ ۱۷:۲۲
حالا کجاشو دیدین صبر کنین اگه همین هدیه جناب آقای شهردار تصادف وحشتناکی تو جاده پیش نیاورد حالا ببینید جلو سینما عصر جدید عرض جاده رو نصف کردن و شده 2بانده از اونور هم که وقتی یه ماشین باری تو لاین کنار بدون توجه به عقب می ایسته جاده میشه یک بانده و انوقته که ماشینهای بزرگ که دارن با سرعت می یان یکی میخواد جلوشونو بگیره یعنی خر بیار و باقالی لی لی بار کن به امید اون روز
۹۳/۷/۱۹ ۰۷:۵۰
هدیه آقای شهردار باعث شده ترافیک اون قسمت از جاده خیلی خیلی زیاد شده
۹۳/۷/۱۸ ۲۱:۰۰
این کلمه ... هم افتاد سر زبونها!

اخبار روز