کد خبر: ۳۱۰۴۷
۱۵۸۷ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

همیشه پای آب و فاضلاب در میان است!

۱۳۹۳/۹/۱۷
۰۱:۴۴

گویا این عدم هماهنگی‌های شهرداری و آب و فاضلاب دست بردار این مردم نیست! اینطور به نظر می‌رسد که هر کدام زور خودشان را می‌زنند تا بگویند حرف اول را من در شهر می‌زنم!

کوچه‌ای که با هزاران زحمت و پول جمع کنیِ اهالی آسفالت می‌شود، دو روز بعد کارگران زحمت‌کش آب و فاضلاب مشغول کندن آن هستند، این وسط کسی هم نیست بگه: آخر بگذار دو روزی از آسفالت نورسیده بگذرد بعد بساط‌‌‌ت را پهن کن! به شهرداری بگویی تقصیر را سانتر می‌کند به سمت آب و فاضلاب! ایشان هم می‌گویند این ازم اجازه نگرفته!

این بار دیگر حدیث یک کوچه نیست، روایت ورودی شهرک اندیشه است که چند سالی بود در وضعیت اسفباری قرار داشت، بعد از مدت ها آسفالت شد، مردم خوش‌خیال هم خیال کردند که لااقل به این گوشه از شهر یک چسب زخمی زده شده امّا زهی خیال باطل؛ گذشت زمان نشان داد وضعیت این قسمت از ورودی طوریِ که فقط یک آهنگ پت و مت در پس زمینه کم دارد! 

با این پیش فرض که: این پروژه دوسال اتمامش طول کشیده و 790 میلیون تومان _به ادعای شهرداری_ هزینه دربرداشته است و هم چنین با عنایت به این نکته که حق هر شهروند ایرانی «پرسش» است، از آقایان مسئول می‌پرسیم:

-چرا هیچ یک از دوستان به ذهن‌شان نرسیده که از این محل کذایی فاضلابی هم قرار است بگذرد؟

-چرا احدی دلش به این پول بیت المال نسوخته که عین علف خرس در این وسط دود شده و از بین رفته است؟

-چرا کسی در جبهه‌ی مردم قرار نگرفته که اجازه‌ی این دوباره‌کاری را ندهد؟

-این اپیدمی آسیب زدن به اموال مردم توسط ادارات و نهادهای دولتی تا کجا باید ادامه یابد؟

-حتماً باید در هر اتفاق شهر، آسمان غرنبه‌وار فریاد برآوریم تا شاهد ورود ریش سفیدان شهر به ماجرا شویم؟

و هزاران سوال بی‌جوابی که عمراً جوابی برایشان بگیریم، میگویید نه؟ این خط این هم نشان.

تنها راه حلی که برای این اتفاق باقی می‌ماند عذرخواهی رسمی هردو نهاد درگیر در این اتفاق رخ داده است تا به احترام مردم اشتباه و ندانم کاری خود را قبول کرده و با پیشانی سفید از محضر ولی‌نعمتان‌شان طلب عذر کنند؛ ماسماسک ساعت را فشار می دهیم به نشانه‌ی استارت زمان؛ آقایان بفرمایید این گوی و این میدان

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۸ ۰۱:۲۳
عزیز من شهرداری هیچ تقصیری ندارد همه این بی برنامگیها از وقتی آقای پور اصلان رییس اداره آب و فاضلاب شده دیده میشود .الان ورودی شهرک شهید بهشتی رو داده پیمانکار محترم وایشان تافلان کارخانه لوله گذاری کرده بقیه مسیر موند خدامیدونه .میگه ریزش داره .مگه قبلا از مسیر نمونه برداری نکرده.چرا تا کارخانه فلانی ریزش نداشت.آقای فرماندار به ماه اربعین حسینی قسمت میدهم در مسیرتان به ورودی این شهرک نگاه کنید .
۹۳/۹/۱۷ ۲۲:۱۱
بی انضباط ترین و بی قانون ترین اداره در میانه اداره آب و فاضلاب هستش
۹۳/۹/۱۷ ۲۱:۰۱
حاج سعیدمگرازبزرگان نشنیده ای که برای رفع بیکاری عده ای هی بایدزمین رابکنند وعده ای دیگران راپرکنند
۹۳/۹/۱۷ ۱۵:۳۲
عمرا دیگه اونجا درست نمیشه/ میگی نه نگاه کن!
۹۳/۹/۱۷ ۱۳:۵۲
اين پت و مت بازي ها تمامي ندارد
۹۳/۹/۱۷ ۱۲:۱۵
این دریچه های فاضلاب کی همسطح خیابان میشوند
۹۳/۹/۱۷ ۱۱:۰۷
داستان این حفاری ها کی تمام می شود ؟
۹۳/۹/۱۷ ۰۹:۱۴
منتظر جوابیه و توضیحات روابط عمومی شهرداری و آب و فاضلاب هستیم
۹۳/۹/۱۷ ۰۷:۳۳
شهرداری می گوید 10 میلیارد برای آنجا هزینه کردم به راستی چرا قبلا هماهنگ نشده و اگر هماهنگی صورت گرفته پیمان شکنی چرا می کنند؟ به قول آقای فرماندار کار را به کاردان بسپاریم !!!!! این ناهماهنگی ها آبروی شهر را برده است ! خداوند آبروی عوامل را ببرد
۹۳/۹/۱۷ ۰۲:۰۳
پدر من خیلی انسان شریف و مومن وباخداییست...نمازش قضا نمیشود وحتی نماز شب میخواند نماز جمعه وسایر فضایل اخلاقی ودینی را رعایت کرده ومقید است ولی به هیچ عنوان راننده خوبی نیست که اعتماد کرده ورانندگی ماشین را به او سپرد. شاید مدیران اداره اب وفاضلاب وشهردار عزیز انسانهای قابل احترام ومثبتی باشند که حتما" هم همینطور است ولی متاسفانه به هیچ عنوان ... و ... مدیر بودن وشهرداربودن راندارند.

اخبار روز