کد خبر: ۳۶۳۱۵
۹۵۳ بازدید
۴۸ دیدگاه

چند نكته و پيش بيني براي انتخابات آينده مجلس

۱۳۹۳/۱۲/۱۵
۰۰:۵۸

  - حاج آقا راي اول ميانه مي شود.

با در نظر گرفتن همه ي نكات مثبت و منفي در مجموع راي اكثريت به ادامه نمايندگي حاج آقاست. ايشان به راحتي به صندلي مجلس نرسيده اند كه به راحتي هم از دست بدهند ولي براي كسب راحتتر راي بايد به نظرات خواص هم علاوه بر عوام توجه كنند. حمايت ويژه اي از طرف اشخاص حقوقي پشتشان نبوده كه اين دفعه در نبودش راي نياورند. مسئله مهم نبود رقيب جديست. رقيبي در حد و اندازه  در شرايط انتخابات.

- مهندس وظايف نمايندگي را به درستي انجام مي دهد ولي انتظار مردم غير از اينهاست

به اين دليل و به دليل عدم حمايت افرادي كه در انتخابات قبلي حمايتشان كردند موقعيت محكمي در انتخابات بعدي ندارند. حاميان ايشان به سمت كانديداي اصلاح طلبي كشيده مي شوند و مي بينيد كه چطور اطرافشان را خالي مي كنند. كم كم نشانه هاي اين اتفاق را در همين وب سايت هم متوجه خواهيد شد.

- كانديداي اصلاح طلبان ميانه نفر دوم انتخابات هست

به شرطي كه ميانه اي تهران نشين نباشد و  يك نفر را به ميدان بفرستند و حضور چند نفر شانس را از آنها مي گيرد. اصلاح طلبان بعد از فرصتي كه نتايج انتخابات رياست جمهوري برايشان ايجاد كرده با تمام توان به صحنه مي آيند و كم كم حضورشان پر رنگتر ديده خواهد شد.

- شانس ساير كانديداها كم هست. اگر كسي توان راي آوردن داشته باشد بايد در ليست اصلاح طلبان وارد شود.

- از منتخبين انتظار هست، اجازه ندهند مورد پرفسور دوباره تكرار شود. بايد زمينه هاي چنين اتفاقي در صورت مشاهده برچيده شود. جنگ اول به از صلح آخر.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۱۶ ۱۴:۱۹
[quote name="محمدصادق نائبی"] آغاز مطلبتان خیلی جالب بود. چنان با اطمینان از رای اکثریت مردم به حاج آقا صحبت کرده اید که عنوان "پیش بینی" را باید از تیتر برداشت. شما یا در میان مردم نیستید یا حبّ الحبیب باعث ندیدن عیوب شده است یا به دنبال تلقین روانی به مردم هستید که حاج آقاتان یک پای مجلس است و دنبال نفر دوم از اصلاح طلبان یا شاید اصولگراها باشیم! [/quote] به هرحال واقعیتی است که دیر یا زود باید بپذیرید
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۴:۱۴
باسلام.خوبه که هنوزتاانتخابات روحیه خودتان راحفظ کنید.ولی نتیجه به امید خداچیزدیگری خواهد شد.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۰:۵۴
[quote name="محمدصادق نائبی"] آغاز مطلبتان خیلی جالب بود. چنان با اطمینان از رای اکثریت مردم به حاج آقا صحبت کرده اید که عنوان "پیش بینی" را باید از تیتر برداشت. شما یا در میان مردم نیستید یا حبّ الحبیب باعث ندیدن عیوب شده است یا به دنبال تلقین روانی به مردم هستید که حاج آقاتان یک پای مجلس است و دنبال نفر دوم از اصلاح طلبان یا شاید اصولگراها باشیم! [/quote] آقای نایبی مصداق در میان مردم نبودن که شما هستیت تهران کجا میانه کجا. این سایت هم که 0.0001 % مردم هم نظراتشون با عموم کاربران این سایت شما یکی نیست. مصداق این حرف هم همان انتخابات ادوار گذشته است. همان اندازه که حب الحبیب چشم را می بندد حرص و غرض نیز باعث بیته شدن چشم ها می شود.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۰:۳۷
آغاز مطلبتان خیلی جالب بود. چنان با اطمینان از رای اکثریت مردم به حاج آقا صحبت کرده اید که عنوان "پیش بینی" را باید از تیتر برداشت. شما یا در میان مردم نیستید یا حبّ الحبیب باعث ندیدن عیوب شده است یا به دنبال تلقین روانی به مردم هستید که حاج آقاتان یک پای مجلس است و دنبال نفر دوم از اصلاح طلبان یا شاید اصولگراها باشیم!
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۲:۲۲
[quote name="پاسخ به سعید اقاپور"] راستی شما خودتان از عوام هستید یا خوااااص!؟ [/quote] ايشان از خواصند. يعني در جريان بسياري از امور ولي از يك زاويه خاص هستند.
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۲:۱۸
[quote name="بی طرف"] این چنین آنالیزهای احساساتی متاسفانه باعث آنچه که نباید میشد شد! بسیار ساده انگارانه است مردم شهیر میانه بصورت آگاهانه و به دور از هرگونه تعصب وارد انتخاب نامزد خود نشوند. این تحلیل که هرکس خوب ظاهر شود ولو بدون برنامه پیروز صحنه خواهدبود،بسیارسطحی است. امروز همین رسانه ها میتوانند بهترین نقش درمعرفی برنامه های نامزدها داشته باشند. اگر نامزدی حتی توانایی ایجاد ستاد تبلیغاتی نباشد اما برنامه ای راهبردی برای برون رفت از اشتغال داشته باشد، مردم فهیم میانه آن را انتخاب خواهند نمود. بهتر از این محیط های رسانه ای کجا را میتوان جهت تشریح برنامه ها پیدا نمود؟ [/quote] بايد ديد در جايي كه قبلاً بوده توانسته كاري انجام بدهد يا اول راي مي خواهد بعد عمل. فرصتي براي نسيه نيست. كانديدا بايد توانائيهايش را در عمل نشان دهد. خيلي فرصتها هست كه شخص مي تواند خودش را نشان دهد. نكته اي از انجمن هنري فيلم ميانه شنيدم كه مفيد هست. به هر كسي امكانات و دوربين نمي دهند مي گويند اولا برو با گوشي همراهت تصويري بگير ببينيم كاري بلدي يا خير. كسيكه از امكانات موجودش نمي تواند استفاده كند گماردنش به كار بزرگتر اشتباه هست.
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۲:۰۴
[quote name="منتقد"] بنده بخاطر زود قضاوت کردن از اقای مختاری واقعا معذرت می خواهم [/quote] نوشتن چنين ادعاهايي در چنين سايتي واقعاً استرس زاست. بايد از جملاتت دفاع كني و آماده ديدن هر نوع نظر و نوشته اي هم باشي. ادامه كه بدهي و پوستت كه كلفت شد تحملت بالا مي رود. همشهرياني داريم كه توانايي در معرض انتقاد واقع شدن را ندارند و مي خواهند نماينده ما در مجلس هم باشند. ايشان اگر راي آورده و مثلاً بجاي حاج آقا مددي بودند الان از زندان بايد سايتها را مديريت مي كرديم. توان نوشتن اسمش را ندارم. به همين دليل نمي شود به راحتي كانديداهاي جديدي را تجربه كرد و مردم ترجيح مي دهند به نماينده قبلي حتي اگر توان متوسطي هم داشته باشد راي دهند.
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۱:۵۸
[quote name="هم وطن"] مددی به کدوم یک از وعده هاش عمل نکرده .خانه فرهنگ و مهر که شروع شد.2-بودجه آب شرب میانه توسط هیات دولت تصویب شد 3-مجتمع عالی سلامت تصویب شد4-سرمایه گذار سی تی اسکن برنده مناقصه شد5-مجتمع آب آونلیق بعد از 40سال شروع شد5-درصد گاز رسانی به روستاها از 35درصد به 73درصد رسید 6-آسفالت راههای روستایی با اعتبار 8میلیارد انجام شد 7-استادیوم 5000نفری در شرف افتتاحه بعداز 17سال8-5میلیارد برای بیمارستان امام از وزیر که به میانه آورده بود تامین شد.9-دیجیتال میانه با اعتبار 4میلیارد راه اندازی شد 10-آچاچی شهر شد پس از یک نماینده چه انتظاری داریم.... [/quote] يكي از مسائل ايشان وعده دادن قبل از اطمينان از زمان اجرايش هست به همين دليل تعداد وعده هاي عمل نشده شان يا دير عمل شده زياد شده. يادم هست نماينده اي داشتيم كه چند بار قول افتتاح دانشكده فني را داد ولي وقتش كه مي رسيد نام ميانه را در دفترچه كنكور نمي ديديم. همه اش هم قرار بود با يك تلفن حل شود. كسي هم نمي گفت رفتار عوامفريبانه يا پوپوليستي. گرفتن امكانات تلاش و پيگيري مي خواهد كه خوشبختانه در نمايندگان فعلي مشاهده مي شود.
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۱:۴۹
[quote name="هم وطن"] مددی حتما رای اوله و مهندس نسبت به رقبای دیگه باید تلاششو بیشتر کنه و زیاد به دورو بریاش اعتماد نکنه چون اونا احتمالا دارن از تهران خط میگیرن و پایه کاندیدای دیگه ای رو محکم میکنن [/quote] تهرانيها بايد حداقل يكي از دو نماينده فعلي را كنار بزنند و زورشون به آقاي مددي نميرسه.
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۱:۴۳
[quote name="دانشجو"] [quote name="اسماعیل مختاری"] [quote name="علی زمانی"] تا جایی که من در جریان هستم و از طریق دوستان .آقای مددی 100% در لیست اصلاح طلبان (اعتدال)است... [/quote] ممنون از اطلاعاتي كه داديد. كانديداي اصلاح طلبان ميانه كه آقاي مددي نيست. بالاخره يك زماني بنر آقاي احمدي نژاد را جلوي ستادشان ديده ايم. [/quote] جناب آقای مختاری برای ایشان مهم نیست که زمانی از کدام جناح بودند فقط و فقط هدف در قدرت بودن خودشان میباشد و باد به هر جهت درحال وزش باشد ایشان هم به همان سمت حرکت میکنند [/quote] ظاهراً اين از الزامات سياست در كشورمان هست. وعلتش را نبود تشكلهاي قوي و احزاب مي دانند كه باعث مي شود افراد راحت تغيير وضعيت دهند. كسي كه طرفدار آقاي ناطق نوري در مقابل جناب خاتمي بود بعد از آقاي خاتمي به جايي مي رسد كه توصيه نامه از ايشان مي گيرد. همين چند هفته پيش همينجا همشهريي مورد توبيخ بود كه چرا در عرض يكسال مواضعش چند بار عوض شده. خوب اين يكمقدار از ناشيگري ايشان بود كه خيلي تابلو موقعيت عوض مي كنند. بايد در دشمني و دوستي و همكاري و مخالفت طوري رفتار كنند كه تغيير موضع راحت باشد!
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۱:۳۳
[quote name="حمیدرضا علیزاده"] [quote name="اسماعیل مختاری"] [quote name="حمیدرضا علیزاده"] با سلام و عرض ادب جناب آقای مختاری لطفا سبد رایی را که در این نوشته برای حاج آقا به صورت قاطع در نظر گرفته اید را تبیین نمایید تا کمی مسئله روشنتر شود. با تشکر [/quote] نتيجه گيري ام با توجه به نتايج انتخابات قبلي هست ، ايشان به دليل نداشتن رقيب قوي منتخب اول مي شوند. پرفسور نشان داده راحت مي تواند راي بياورد ولي كداميك از دانشگاهي ها حمايتشان مي كنند؟ يا الان كه دور دور اصلاح طلبهاست ايشان را در فهرستشان وارد مي كنند؟ بقيه كانديداها توان رقابت ندارند. حاج آقا كيلومترها جلوتر هست با توجه به مدت زمان و انرژي زيادي كه صرف كرده. خود كانديداي اصلاح طلب هم به دليل داشتن حاميان زياد مي تواند راي بياورد ولي اگر او هم از داخل فعالان اجتماعي ميانه نبوده و ميانه اي تهران نشين باشد بعيد است بتواند جلب توجه ميانه ايها را بكند. [/quote] آقای مختاری خود نیز بیشتر واقفید که شرایط این دوره از انتخابات با دوره قبلی بسیار متفاوت است،حاجی هم که در عمل گرهی از مشکلات شهرمان را باز نکرده است پس با چه منطقی این استدلال را دارید واقعا جای تعجب است؟! [/quote] وضعيت حاج آقا مددي مثل مهندس حاجي اصغري نيست براي همين راي مجدد مي گيرد. اگر افراد ديگري غير از فعلي ها هم نماينده بودند بيشتر از اين نمي توانستند كاري بكنند. اگر دولت عوض نمي شد ويژه شدن شهرستان كه از تلاشهاي مهندس حسيني بود خيلي مفيد مي توانست باشد و چنين پيش بيني در مورد ايشان نمي كردم. ولي دولت عوض شد و برنامه ها هم تغيير پيدا كرد. كف گير دولت به ته ديگ خورده. در مورد خيلي از پروژه هاي اساسي و اصلي بدقولي شده. طرحهاي مهر ماندگار قرار بود قبل از اتمام دولت قبلي تمام شوند مثل آب ميانه ولي مي بينيد كه هنوز براي سال بعد بودجه اختصاص داده شده كه راستش اميدوار كننده هم نيست از اين بودجه ها زياد آمده رفته مهم تحقق اش هست كه برايش بايد دعا كرد، هيچي نشده طرفدارها سر چيزي كه معلوم نيست محقق بشود يا نه دعوا دارند. باز هم اگر آقاياني از تهران پاشوند بيايند ميانه مثل دفعه قبل بدون راي برخواهند گشت مهم هم نيست چه كسي باشد. نزديك انتخابات نماينده ها كارهاي هر چند كوچك و ريز مسائل را بيان مي كنند و مي بينيد كه براي راي آوردن همينها كفايت مي كند. اگر نام حاج آقا را اول نوشتم يكي از دلائلم اظهارات مهندس حسيني هست كه چندين بار گفته اند حاج آقا مددي زياد تلاش مي كند.
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۳:۴۰
[quote name="اسماعیل مختاری"] [quote name="علی زمانی"] تا جایی که من در جریان هستم و از طریق دوستان .آقای مددی 100% در لیست اصلاح طلبان (اعتدال)است... [/quote] ممنون از اطلاعاتي كه داديد. كانديداي اصلاح طلبان ميانه كه آقاي مددي نيست. بالاخره يك زماني بنر آقاي احمدي نژاد را جلوي ستادشان ديده ايم. [/quote] جناب آقای مختاری برای ایشان مهم نیست که زمانی از کدام جناح بودند فقط و فقط هدف در قدرت بودن خودشان میباشد و باد به هر جهت درحال وزش باشد ایشان هم به همان سمت حرکت میکنند
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۳:۱۲
مددی به کدوم یک از وعده هاش عمل نکرده .خانه فرهنگ و مهر که شروع شد.2-بودجه آب شرب میانه توسط هیات دولت تصویب شد 3-مجتمع عالی سلامت تصویب شد4-سرمایه گذار سی تی اسکن برنده مناقصه شد5-مجتمع آب آونلیق بعد از 40سال شروع شد5-درصد گاز رسانی به روستاها از 35درصد به 73درصد رسید 6-آسفالت راههای روستایی با اعتبار 8میلیارد انجام شد 7-استادیوم 5000نفری در شرف افتتاحه بعداز 17سال8-5میلیارد برای بیمارستان امام از وزیر که به میانه آورده بود تامین شد.9-دیجیتال میانه با اعتبار 4میلیارد راه اندازی شد 10-آچاچی شهر شد پس از یک نماینده چه انتظاری داریم.مددی حتما رای اوله و مهندس نسبت به رقبای دیگه باید تلاششو بیشتر کنه و زیاد به دورو بریاش اعتماد نکنه چون اونا احتمالا دارن از تهران خط میگیرن و پایه کاندیدای دیگه ای رو محکم میکنن
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۱:۵۴
بنده بخاطر زود قضاوت کردن از اقای مختاری واقعا معذرت می خواهم
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۱:۵۰
راستی شما خودتان از عوام هستید یا خوااااص!؟
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۱:۴۶
باتشکر از اقای مختاری که واقعا باظرافت ودقت تمام به نکته قابل توجهی اشاره نموده اند
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۰:۲۰
[quote name="اسماعیل مختاری"] نتيجه گيري ام با توجه به نتايج انتخابات قبلي هست ، ايشان به دليل نداشتن رقيب قوي منتخب اول مي شوند. پرفسور نشان داده راحت مي تواند راي بياورد ولي كداميك از دانشگاهي ها حمايتشان مي كنند؟ يا الان كه دور دور اصلاح طلبهاست ايشان را در فهرستشان وارد مي كنند؟ بقيه كانديداها توان رقابت ندارند. حاج آقا كيلومترها جلوتر هست با توجه به مدت زمان و انرژي زيادي كه صرف كرده. خود كانديداي اصلاح طلب هم به دليل داشتن حاميان زياد مي تواند راي بياورد ولي اگر او هم از داخل فعالان اجتماعي ميانه نبوده و ميانه اي تهران نشين باشد بعيد است بتواند جلب توجه ميانه ايها را بكند. [/quote] این چنین آنالیزهای احساساتی متاسفانه باعث آنچه که نباید میشد شد! بسیار ساده انگارانه است مردم شهیر میانه بصورت آگاهانه و به دور از هرگونه تعصب وارد انتخاب نامزد خود نشوند. این تحلیل که هرکس خوب ظاهر شود ولو بدون برنامه پیروز صحنه خواهدبود،بسیارسطحی است. امروز همین رسانه ها میتوانند بهترین نقش درمعرفی برنامه های نامزدها داشته باشند. اگر نامزدی حتی توانایی ایجاد ستاد تبلیغاتی نباشد اما برنامه ای راهبردی برای برون رفت از اشتغال داشته باشد، مردم فهیم میانه آن را انتخاب خواهند نمود. بهتر از این محیط های رسانه ای کجا را میتوان جهت تشریح برنامه ها پیدا نمود؟
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۹:۴۶
[quote name="اسماعیل مختاری"] [quote name="حمیدرضا علیزاده"] با سلام و عرض ادب جناب آقای مختاری لطفا سبد رایی را که در این نوشته برای حاج آقا به صورت قاطع در نظر گرفته اید را تبیین نمایید تا کمی مسئله روشنتر شود. با تشکر [/quote] نتيجه گيري ام با توجه به نتايج انتخابات قبلي هست ، ايشان به دليل نداشتن رقيب قوي منتخب اول مي شوند. پرفسور نشان داده راحت مي تواند راي بياورد ولي كداميك از دانشگاهي ها حمايتشان مي كنند؟ يا الان كه دور دور اصلاح طلبهاست ايشان را در فهرستشان وارد مي كنند؟ بقيه كانديداها توان رقابت ندارند. حاج آقا كيلومترها جلوتر هست با توجه به مدت زمان و انرژي زيادي كه صرف كرده. خود كانديداي اصلاح طلب هم به دليل داشتن حاميان زياد مي تواند راي بياورد ولي اگر او هم از داخل فعالان اجتماعي ميانه نبوده و ميانه اي تهران نشين باشد بعيد است بتواند جلب توجه ميانه ايها را بكند. [/quote] آقای مختاری خود نیز بیشتر واقفید که شرایط این دوره از انتخابات با دوره قبلی بسیار متفاوت است،حاجی هم که در عمل گرهی از مشکلات شهرمان را باز نکرده است پس با چه منطقی این استدلال را دارید واقعا جای تعجب است؟!
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۹:۱۹
[quote name="علی زمانی"] تا جایی که من در جریان هستم و از طریق دوستان .آقای مددی 100% در لیست اصلاح طلبان (اعتدال)است... [/quote] ممنون از اطلاعاتي كه داديد. كانديداي اصلاح طلبان ميانه كه آقاي مددي نيست. بالاخره يك زماني بنر آقاي احمدي نژاد را جلوي ستادشان ديده ايم.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۹:۰۸
[quote name="حمیدرضا علیزاده"] با سلام و عرض ادب جناب آقای مختاری لطفا سبد رایی را که در این نوشته برای حاج آقا به صورت قاطع در نظر گرفته اید را تبیین نمایید تا کمی مسئله روشنتر شود. با تشکر [/quote] نتيجه گيري ام با توجه به نتايج انتخابات قبلي هست ، ايشان به دليل نداشتن رقيب قوي منتخب اول مي شوند. پرفسور نشان داده راحت مي تواند راي بياورد ولي كداميك از دانشگاهي ها حمايتشان مي كنند؟ يا الان كه دور دور اصلاح طلبهاست ايشان را در فهرستشان وارد مي كنند؟ بقيه كانديداها توان رقابت ندارند. حاج آقا كيلومترها جلوتر هست با توجه به مدت زمان و انرژي زيادي كه صرف كرده. خود كانديداي اصلاح طلب هم به دليل داشتن حاميان زياد مي تواند راي بياورد ولي اگر او هم از داخل فعالان اجتماعي ميانه نبوده و ميانه اي تهران نشين باشد بعيد است بتواند جلب توجه ميانه ايها را بكند.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۹:۰۷
تا جایی که من در جریان هستم و از طریق دوستان .آقای مددی 100% در لیست اصلاح طلبان (اعتدال)است و آقای کواکبیان در چند محفل خصوصی با ایشان دیدار هایی برای جلب نظر ایشان داشته اند ولی مددی قبول کند یا نه در زمان انتخابات معلوم می شود البته با نزدیکی جریان فکری مددی به طیف اصلاح طلب و دو دوره فعالیت در جبهه اصلا حات و ریاست ستاد آقای خاتمی این موضوع بعید نیست باید دید آقای مددی نامه حمایت آقای خاتمی در دور دوم انتخابات دوره هشتم مجلس را از آقای هاشمی را تا چه اندازه فراموش کرده اند(که این نامه نهایت قدر نا شناسی در حق مددی از طرف خاتمی بود که خیلی ها دلیل شکست مددی را در آن برهه همان می دانند)
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۸:۵۹
[quote name="شهروند"] بیشتر از پیشگویی مجیزگویی حاج آقا رو کردید جناب آقای مختاری [/quote] اين مطالب شانس راي آوري هست. كانديداي خوب، كانديدايي هست كه بتواند راي بياورد.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۸:۵۱
[quote name="حسین"] سلام جناب آقای مختاری می دونی از الان پیش بینی انتخابات کردن نشانگر یاس مستأصل بودن حاج آقا رو نشون میده شما برای مردم تکلیف نشون نده [/quote] پيش بيني به معني تعيين تكليف هست؟ پيش بيني هاي من چه ارتباطي به كانديداهاي احتمالي دارد؟ مي خواهند اميدوار باشند يا نباشند به من چه.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۸:۴۷
[quote name="روابط عمومی دفتر مهندس حسینی"] ... چرا شما به عنوان یک فرهنگی و جزو خواص معتقد هستید که علیرغم اینکه مهندس حسینی وظایف خود را به درستی انجام میدهند اما مردم انتظار دیگری دارند.یعنی انتظار مردم غیر از این است؟ [/quote] متاسفانه شرايط در شهرستاني مثل ميانه طوريست كه انتظاراتي غير از وظايف نمايندگي از نمايندگان مي خواهند. معلوم هم نيست خاص ميانه باشد و ممكن هست شهرستانهاي دور از مركز چنين شرايطي داشته باشند. اگر ساير مسئولين شهر و شهرستان وظايف خود را به درستي انجام ندهند مردم انتظار انجام آنها را از نمايندگان دارند. نمايندگان مراكز استان و پايتخت وضعيتي متفاوت تر از نمايندگان ساير شهرستانها دارند اهالي تهران و تبريز اگر مسئله اي داشته باشند مستقيم مي روند سراغ وزارت خانه يا اداره كل مورد نظر ولي در شهرستانهاي دورافتاده همه مراجعات به دفتر نمايندگان هست در نتيجه نماينده ميانه نمي تواند مانند نماينده تبريز يا تهران رفتار كند و كارش سخت تر هست.
جناب آقای مختاری فارغ از صحت یا خطای پیش بینی شما از آن خوشحالیم که اذعان داشتید مهندس حسینی وظایف نمایندگی را به درستی انجام میدهند.داشتن این عقیده از سوی مردم برای ما کافی است .مسئله ای که باید بیش تر به آن پرداخت این است که چرا شما به عنوان یک فرهنگی و جزو خواص معتقد هستید که علیرغم اینکه مهندس حسینی وظایف خود را به درستی انجام میدهند اما مردم انتظار دیگری دارند.یعنی انتظار مردم غیر از این است؟
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۶:۵۵
بعيد ميدانم كه اين دوره حاج آقاي مد نظر آقاي مختاري راي بياورد چون به حد كافي مردم از خصوصيات ايشون آگاهي كامل دارند هم خواص هم عوام
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۶:۳۱
مددی نه بواسطه مددی بودن بلکه صرفا از جهت مردمی بودن مد نظر است .وجدانا کدام نماینده تا الان اینقدر خودش را بخاطر مردم به اب واتش زده؟کدام نماینده تلفن همراهش ودر دفتر کارش مدام به روی مردم عادی باز وگشوده بود؟کدام نماینده شریک غم وشادی من بوده؟پس مانیز کسی را میخواهیم که از ما باشدوبرما
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۵:۲۱
بی خیال بابا کدوم کاندیدا در انتخابات حاج آقا نیست تا دلت بخواد ماشااله تو شهر حاج آقا داریم مثل اون قدیما نیست که حاج آقا انگشت شمار بود. پیش بینی جناب آقای مختاری هم مثل هواشناسی ملانصیرالدین را می ماند که می گفت: من و زنم پیش بینی هوا را که می کنیم درست از آب در می آید. پرسیدند: چطور گفت: من می گویم امروز هوا بارانی است اما زنم می گوید نخیر امروز هوا بارانی نیست. اگر باران بیاید حرف من درست از آب در می آید و اگر باران نبارد پیش بینی زنم درست از آب در می آید. حال خودتان ملاحظه می فرمایید که پیش بینی جناب مختاری هم از این نوع است. چرا که حاج آقا را معلوم نکرده اند و در واقع رای اولی حاج آقای ایشون مجهول هستند.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۵:۲۰
سلام جناب آقای مختاری می دونی از الان پیش بینی انتخابات کردن نشانگر یاس مستأصل بودن حاج آقا رو نشون میده شما برای مردم تکلیف نشون نده مردم دارن میبینن که چه مسائلی داره تو شهر رخ میده حاج آقای محترم باید پاسخگوی خیلی از مسائل باشند از قرار انتصابات دانشگاه میانه فولاد. غیبتهای طولانی در مجلس قولهای که دادن ولی به سرانجام نرسید بعد انشاالله جواب قانع کننده بود حتما رای میارن
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۵:۰۵
با سلام و عرض ادب جناب آقای مختاری لطفا سبد رایی را که در این نوشته برای حاج آقا به صورت قاطع در نظر گرفته اید را تبیین نمایید تا کمی مسئله روشنتر شود. با تشکر
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۳:۳۸
اصلاح طلبی مهم نیست به درد و نیاز مردم برسد کافیست اکثر چهره های منتخب میانه برای مردم شناخته شده اند و مردم میدانند به چه کسی باید رای بدهند
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۳:۱۴
بیشتر از پیشگویی مجیزگویی حاج آقا رو کردید جناب آقای مختاری
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۳۳
[quote name="موج"] موج: با تشکر از مقاله خوبتان. جسارتا از یک نکته غافلید. فراموش نکنید که موج آورده را موج می برد. موج آنتی حاجی را از الان می توانید ببینید که تبدیل به سونامی خواهد شد. پیش بینی را زمانی می توان کرد که کاندیدها مشخص باشند. دو چهره جدید برنده انتخابات خواهند بود. [/quote] زماني قابل قبول هست كه دليلتان را هم بنويسيد. من دلايلم را نوشته ام و طبق دلايل نتيجه گيري كرده ام. راي ندادن به يك كانديدا در بي توجهي به او و سكوت اتفاق مي افتد موج يعني هنوز راي بالايي دارد. چهره هاي جديد چند سال بايد پشت در بمانند و خود را معرفي كنند، توانشان را نشان دهند تا مردم اعتماد كنند. يك چهره جديد قبلاً داشتيم كه ديديد عاقبتش چه شد مردم دوباره به چهره هاي جديد و ناشناخته اعتماد مي كنند؟
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۲۸
[quote name="منتقد"] بهتر بود بجای عنوان چندنکته وپیش بینی برای انتخابات مجلس (پیش به جنگ حاج اقا)عنوان میکردیدواینکه لطفا اقا اسماییل در سایتها کاندیداهاراتبلیغ نکنید ومتاسفم نه برای شما بلکه برای مسئولین سایت که اجازه درج چنین مطالبی را میدهند البته ... [/quote] نظرتان محترم هست. تبليغ عيب هست؟ يعني زمان انتخابات هم ممنوع خواهد بود؟ هنوز كه انتخاباتي شروع نشده و كانديداهايي مشخص نشده اند. اين ذكر شده ها هم هر روز در همين وب سايت مطلب و خبر دارند كه تبليغشان مي شود مانع درج آنها هم بشوند؟ عجبا!!! در سايتها تبليغ نشود كجا بشود؟ آگهي بچسبانيم به در منزلتان؟
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۲۳
[quote name="جها نگیر"] شما تلاش میکنید به روند سیاسی جهت بدی چرا وچه هدفی دنبال میکنی کاملا هویداس اما بخش پایانی بدرستی اشاره شده امید وارم مورد توجه قرار بگیره... [/quote] اين يك مطلبي بين خودمان هست كه زمينه استفاده از نظرات ساير همشهريان هم فراهم شود. جو موجود اين هست. جو ميانه راي دادن به چنين نمايندگاني هست اگر مي خواهيم كانديدايي وارد صحنه كنيم بايد اين خصوصيات را داشته باشد مثلاً مدرك دهان پر كن يا عضو انجمن جراحان آمريكا و فلان بودن يك دهه قبل به درد مي خورد الان كاربرد ندارد.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۲۳
[quote name="جها نگیر"] شما تلاش میکنید به روند سیاسی جهت بدی چرا وچه هدفی دنبال میکنی کاملا هویداس اما بخش پایانی بدرستی اشاره شده امید وارم مورد توجه قرار بگیره... [/quote] اين يك مطلبي بين خودمان هست كه زمينه استفاده از نظرات ساير همشهريان هم فراهم شود. جو موجود اين هست. جو ميانه راي دادن به چنين نمايندگاني هست اگر مي خواهيم كانديدايي وارد صحنه كنيم بايد اين خصوصيات را داشته باشد مثلاً مدرك دهان پر كن يا عضو انجمن جراحان آمريكا و فلان بودن يك دهه قبل به درد مي خورد الان كاربرد ندارد.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۲۲
[quote name="جها نگیر"] شما تلاش میکنید به روند سیاسی جهت بدی چرا وچه هدفی دنبال میکنی کاملا هویداس اما بخش پایانی بدرستی اشاره شده امید وارم مورد توجه قرار بگیره... [/quote] اين يك مطلبي بين خودمان هست كه زمينه استفاده از نظرات ساير همشهريان هم فراهم شود. جو موجود اين هست. جو ميانه راي دادن به چنين نمايندگاني هست اگر مي خواهيم كانديدايي وارد صحنه كنيم بايد اين خصوصيات را داشته باشد مثلاً مدرك دهان پر كن يا عضو انجمن جراحان آمريكا و فلان بودن يك دهه قبل به درد مي خورد الان كاربرد ندارد.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۱۶
[quote name="جها نگیر"] همشهری عزیزم جناب مختاری شنیده ای میگن اونیکه زایید بزرگش کنید تا بعد [/quote] جمع امتيازات مثبت و منفي را در كل پيش بيني كردم.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۱۴
[quote name="میانالی"] شتر در خواب بیند پنبه دانه اگر مددی با این همه اقدامات اساسی بتواند از فیلتر شورای نگهبان رد شود اونموقع پیش بینی کنید [/quote] اقدامي كه روي نظر شوراي نگهبان تاثير بگذارد نداشته اند.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۰۷
با تشكر از نظرات همشهريان محترم. اين چند جمله فقط پيش بيني هستند نه چيزي كه من و شما حتماً دوست داشته باشيم اتفاق بيافتد. امكان تاييد نظراتتان توسط بنده بعد از عبور از خطوط قرمز و ارسال نظرات انتقادي از مهندس هاشمي وجود ندارد در نتيجه منتظر مدير محترم سايت مي مانيم تا نظرات وارد صفحه شود. خيلي خوبست كه پيش بيني هاي خود را ارائه فرمائيد تا همه استفاده كرده و در جريان امور قرار گيريم. موفق باشيد.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۱:۱۰
شتر در خواب بیند پنبه دانه اگر مددی با این همه اقدامات اساسی بتواند از فیلتر شورای نگهبان رد شود اونموقع پیش بینی کنید
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۰:۵۷
همشهری عزیزم جناب مختاری شنیده ای میگن اونیکه زایید بزرگش کنید تا بعد....
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۰:۵۱
شما تلاش میکنید به روند سیاسی جهت بدی چرا وچه هدفی دنبال میکنی کاملا هویداس اما بخش پایانی بدرستی اشاره شده امید وارم مورد توجه قرار بگیره...
۹۳/۱۲/۱۵ ۰۹:۳۱
بهتر بود بجای عنوان چندنکته وپیش بینی برای انتخابات مجلس (پیش به جنگ حاج اقا)عنوان میکردیدواینکه لطفا اقا اسماییل در سایتها کاندیداهاراتبلیغ نکنید ومتاسفم نه برای شما بلکه برای مسئولین سایت که اجازه درج چنین مطالبی را میدهند البته ...
۹۳/۱۲/۱۵ ۰۹:۱۳
با تشکر از مقاله خوبتان. جسارتا از یک نکته غافلید. فراموش نکنید که موج آورده را موج می برد. موج آنتی حاجی را از الان می توانید ببینید که تبدیل به سونامی خواهد شد. پیش بینی را زمانی می توان کرد که کاندیدها مشخص باشند. دو چهره جدید برنده انتخابات خواهند بود.
۹۳/۱۲/۱۵ ۰۹:۱۱
نگاه به این هیاهو ها نکنید مددی باز رای اول هست اون هم با اختلاف بالا با نفر دوم من خودم طرفدار ایشون نیستم و بهش هم رای نمی دم ولی واقعا رای بالایی داره ، می گی نه نگاه کن مهندس هم وضعیتش بد نیست ولی کار سختی در مقابل اصلاح طلبها نداره ممنون از آقای مختاری

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز