کد خبر: ۱۳۱۷۷۵
۳۷۹ بازدید
۱۱ دیدگاه (۹ تایید شده)

جای خالی فرماندار مقتدر و توانمند در برهه زمانی حساس کنونی

۱۴۰۲/۵/۲۵
۰۷:۱۳

جای خالی فرماندار مقتدر و توانمند در برهه زمانی حساس کنونی

در شرایط فعلی شاید صحبت از عقب ماندگی و پسرفت در شهرستان میانه بر کسی پوشیده نباشد. چرا که کمتر کسی است که در این شهرستان مفاهیمی همچون رونق، تحول، اشتغال و شور و نشاط را درک کرده باشد.

کاهش روز افزون جمعیت و بالا بودن آمار بیکاری در این شهرستان نیز گواه این اوضاع نه چندان خوشآیند است. البته گام های موثر و ثمربخشی از سوی نماینده فعلی میانه جناب آقای مهدی اسماعیلی برداشته شده که این گام ها نیازمند تقویت و همراهی سایر دست اندرکاران به ویژه فرماندار آتی، به عنوان رئیس دستگاه اجرایی شهرستان می باشد.

شهرستان میانه در شرایط حساس فعلی نیازمند فرمانداری مقتدر و توانمند است که بتواند با همراهی نمایندگان و سایر مسولین رده بالای شهر در جهت حل مشکلات شهرستان عزم جدی و راسخ اتخاذ نماید.

فرمانداری که با شجاعت و صلابت زمینه ساز مدیریت کارآمد و گره گشا در شهرستان باشد. بی شک تدبیر، درایت و مدیریت کارآمد مسئولان و حمایت و مطالبه گری شهروندان در مسیر پیشرفت و تحول لازم و ملزوم یکدیگرند.

در شرایط کنونی مسولان رده بالای شهرستان همچون فرماندار و نمایندگان باید ضمن برجسته نمودن مشکلات شهرستان در جلسات و محافل کشوری سعی در برطرف نمودن و حل آن ها برآیند. بالطبع چنین رویکردی در بین مسولین و شهروندان زمینه ساز پیشرفت و تحول در میانه خواهد بود. با برنامه ریزی و انجام این رویکردهای اساسی پس از یک مدت نه چندان طولانی، شاهد شکوفایی و گشایش در امر پیشرفت و تحول خواهیم بود که اشتغال، افزایش جمعیت و رونق همه جانبه را به همراه خود خواهد داشت.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۵/۲۵ ۲۳:۳۳

برهه حساس کنونی که چهل ساله ادامه داره. و در این مقطع حساس کنونی به سر می بریم که دشمن میخواد به اسلام و انقلاب ضربه بزنه

۰۲/۵/۲۵ ۱۳:۰۲

لطفا پیام انتقادی را سانسور نفرمایید

۰۲/۵/۲۵ ۰۹:۳۴

سلام
با عرض ادب واحترام
تبلیغات زود هنگام از اقای اسماعیلی توسط اقای چهره بر همگان اشکار است انشالله ففرماندار جدید ومقتدر این مسایل مدنظر قرار دهند قامهای برداشته شده اسماعیلی چی بوده بعد از سه سال اقای اسماعیلی تازه قام برداشته عملکرد ایشان قبل ورود جناب سید مرتضی حسینی چی بوده بنظر من فقط قام برداشته وشما عکس گرفتین وتبلیغات کردین
قبل از حسینی با کدام وزیر با کدام مدیر کل با کدام معاون وزیر ملاقات داشته کدام یکی از مسئولین به میانه اورده اعتبار گرفته اگر بوده عکس ونامه مکتوب اعتبار در صدای میانه نشر دهید هر چه بودن بعد از امدن وهمراهی وارتباط وکارهای اقای حسینی بوده حسینی مرد اخلاق مرد عمل

۰۲/۵/۲۵ ۰۸:۵۰

به نظر من نماینده ضعیف و حرف گوش کن انتخاب خواهد شد تا در انتخابات پیش رو به نفع نمایندگان باشد.

۰۲/۵/۲۵ ۰۸:۲۶

احسنت و هزاران درود به این نکته سنجی

۰۲/۵/۲۵ ۰۸:۰۵

دو نکته برایم ابهام دارد:

1ـ تعریف از "برهه زمانی حساس کنونی" یا "شرایط حساس کنونی" یا "در شرایطی که دشمن کمر همت برای نابودی ما بسته" یا ... چیست؟ چون سالهای بسیار طولانی است که این شرایط حساس کنونی یا برهه زمانی حساس کنونی وجود دارد. لذا اسمش نباید این باشد.

2ـ اگر جای یک فرماندار مقتدر و توانمند در برهه زمانی حساس کنونی خالی است، در چه زمانهایی جای یک فرماندار مقتدر و توانمند خالی نیست؟ در کدام سالها وجود یک فرماندار مقتدر و توانمند مهم نبوده است؟ 

۰۲/۵/۲۵ ۰۷:۵۸

جناب آقاي چهره،
بعد از آقاي " نجفي آذر" فرمانداري در حد و صلابت ايشان در ميانه نه آمده و نه ديده ام.
انشاا.. با درايت استاندار و نمايندگان فرمانداري در قامت و صلابت ايشان را در شهر شاهد باشيم.

۰۲/۵/۲۵ ۰۷:۳۱

با سلام دوست عزیز جناب اقای چهره خودتان خوب می دانید که اگر آقای حسینی نبود به قول شما دکتر اسماعیلی نمی توانست چند تا وزیر را ببیند پس انقدر از بالا به آدمها نگاه نکنید. الله اکبر جانم فدای رهبر

۰۲/۵/۲۵ ۰۷:۲۷

هدف شما تبلیغ آقای اسماعیلی بود؟
اگر ممکن است گام های موثر و ثمربخشی که از سوی نماینده فعلی میانه جناب آقای مهدی اسماعیلی برداشته شده را نام ببرید؟

اخبار روز