کد خبر: ۱۱۲۲۹۷
۱۹۲ بازدید
۵ دیدگاه (۲ تایید شده)

اسماعیلی نماینده میانه:

اصرار بر انتخاب وزیری به دور از خانواده آموزش و پرورش قابل درک نیست

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی مطرح کرد؛اصرار بر قراردادن فردی به دور از خانواده آموزش و پرورش به عنوان وزیر، شایستگی های معلمان را زیر سوال می برد. ‏

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی اسماعیلی  نماینده مردم میانه و رئیس کمیته آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

در بدنه آموزشی کشور افراد مستعد فراوانی هستند که هم از تجربه کافی، هم توان مدیریتی بالا و هم شناخت مسائل و مشکلات وزارتخانه برخوردارند.

اصرار بر قراردادن فردی دور از خانواده آموزش و پرورش به عنوان وزیر نه تنها قابل درک نیست بلکه شایستگی های معلمان را نیز زیر سوال خواهد برد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۸/۲۴ ۰۹:۵۵

آنجا حساب وزارت و مملکت است باید ورود میشد، لازم بود ورود شود اما نشد تا جایی که باغگلی اومد در مجلس از مهد کودک اش هم دفاع شد و رییس جمهور هم بش لالایی خواند !!

آنجا شهر نیست ... نمیشود ورود کرد . آنجا فراکسیونهای مختلف هست که بازی گردانی میکنند و نمایندگان شهرهای کوچک جزو داخل بازی اند  . اونجا شهر نیست .... حساب کتاب فراکسیون ها جدا و دقیق است . رانت از هم نگیرند رای نمیدهند . نم پس نمیدهند ....

ایشالله با همان قوت که ورود میکنند نمایندگانمان در سایر مسائل در این مهم هم با هیبت و عظمت بالاتری ورود کنند به زعم من معلم  وزارت آموزش و پرورش ذلیل ترین وزارت بوده که تا الان بی وزیر مانده است . 

اگر وزارت افتصاد بی وزیر میماند کک من نمیگزید چون اقتصاد از بن ویران است بود و نبود وزیرش برای سفره من معلم فرقی ندارد اما وزارت آموزش و پرورش مال نسل هاست ... مال همان وزیر اقتصادی که باید تربیت شود و  بیاید و بسازد این ویرانه را . 

آنجا که باید جدی باشید کوتاه آمدید . 

۰۰/۸/۲۳ ۲۰:۵۰

هر وزیری بیاید نمی تواند اموزش و پرورش را سامان دهد.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز