کد خبر: ۱۲۶۰۵۳
۲۳۷ بازدید
۴ دیدگاه (۰ تایید شده)

بررسی مسائل و مشکلات بخش ترکمانچای با حضور استاندار آذربایجانشرقی

در حاشیه یادواره شهدای روستای ورنکش که با حضور نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان و مسئولین ترکمانچای همراه بود، استاندار آذربایجان شرقی مسائل و مشکلات این بخش را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

 

️استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: ما بر مسائل و مشکلات استان و شهرستان بطور کامل واقفیم و با وجود محدودیت‌های دولت، سعی در برطرف کردن مسائل هستیم.️عابدین خرم با بیان اینکه در شهرستان میانه طی سال جاری بیش از ۷۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت شده اما کافی نیست، افزود: بهبود وضعیت راه روستاهای شهرستان میانه در سال آتی از مهمترین برنامه های ماست.

 

️استاندار ادامه داد: در حوزه آب شرب شهر میانه و روستاهای شهرستان همچنین برای پایاب سدها در جهت اشتغالزایی برای جوانان برنامه ریزی کرده ایم و برای تامین آب شرب میانه از سد گرمی چای تامین منابع صورت گرفته و مردم میانه از نعمت آب شرب با کیفیت برخوردار خواهند شد.

 

️وی با تاکید بر اینکه نباید درآمد روستاییان کمتر از زحمات و تلاش آنها باشد، گفت: در این راستا دولت به سمت کشت قراردادی در روستاها رفته و برای خرید محصولات کشاورزان و دامداران برنامه ریزی کرده است تا جوانان از روستاها مهاجرت نکرده و در شهرها، حاشیه نشین نشوند.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز