کد خبر: ۱۲۹۱۶۰
۲۹۸ بازدید
۱۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

علاوه بر اعتبارات مصوب در لایحه ۱۴۰۲ دولت؛

اخذ ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای دانشکده پرستاری و مدیریت آموزش و پرورش میانه و نواحی

در راستای تقاضا و پیگیری های مجدانه مهدی اسماعیلی نمایند مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و نقش کمیسیون آموزش و تحقیقات در جمع بندی بودجه سالانه مراکز آموزشی و پژوهشی کل کشور، مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال برای دانشکده پرستاری میانه و مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برای مدیریت آموزش و پروش میانه، ترکمانچای، کاغذکنان و کندوان علاوه بر آنچه در لایحه دولت در سال ۱۴۰۲ مد نظر قرار داده بود، اختصاص یافت.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۲/۲۳ ۱۶:۱۸

فارغ از اینکه درک نکردم اعلام تغییر مبالغ در دو ردیف بودجه توسط رییس یک کمیسیون به نماینده یک شهرستان چه کارکرد غیر انتخاباتی و غیر تبلیغاتی دارد ، و هم چنین ضمن تشکر از جنابان منادی و اسماعیلی که مجدانه در حوزه تخصصی خودشان پیگیری کردند و نتیجه این تلاش ها ( و احتمالا لابی ها) در حوزه ای که بیشترین نفوذ را در آن دارند نهایتا شده 15 میلیارد تومان افزایش بودجه مصوب ؛ کاش اعلام نمایند این بودجه مصوب از کدام ردیف کسر و در این ردیف گنجانده شده است ؟ در صورتی که از هیچ ردیفی کسر نشده است کدام درآمد را برای دولت در نظر گرفته اند ؟

۰۲/۲/۲۱ ۲۱:۱۴

چقدر خدمت شیرین است که فردی با دکترای دامپزشکی و دکترای میکروبیولوژی و هیئت علمی دانشگاه را کمتر از خدمت به مردم میداند!!

اخبار روز