کد خبر: ۱۲۹۲۹۲
۳۳۵ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

به منظور رسیدگی به مشکلات و رفع کمبودها؛

حضور مهدی اسماعیلی نماینده مردم در پایگاه انتقال خون میانه

مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه با حضور در پایگاه انتقال خون میانه از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی پرسنل این مجموعه و درخواست ها و کمبود های این پایگاه قرار گرفت.

نماینده مردم میانه همچنین در نشست صمیمی با پرسنل این مجموعه ضمن بررسی امکانات موجود و تامین شده طی سال گذشته برای این مرکز در تماس با مسئولین استانی سازمان انتقال خون لیستی از امکانات و تجهیزات ضروری مورد نیاز این پایگاه را خواستار و مقرر شد در اسرع وقت بخش عمده ای از این تجهیزات و امکانات در اختیار پایگاه انتقال خون میانه قرار گیرد.

اسماعیلی همچنین از آغاز پیگیری ها به منظور تامین زمین در یک نقطه از شهر به منظور ساخت ساختمان جدید و در خور شان برای شهروندان و مراجعین پایگاه انتقال خون میانه خبرداد که در صورت تامین زمین مربوطه، قول مساعد از سوی مسئولین استانی سازمان خون برای ساخت آن اخذ شد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۲/۲۷ ۱۴:۲۲

بارم به این تلاش و کوشش
بخدا هرکس برای میانه قدمی بردارد و مردم محروم شهرستان را خشنود کند مطمئنا خداوند را خوشنود کرده است میانه عقب مانده است و باید به جایگاه واقعی اش برگردد
من به هیچ عنوان طرفدار کسی نیستم و به هیچکس هم رای نداده ام ولی هرکس در هر لباسی و حزبی باشد و برای ملت کار کند حاضرم حمایت کنم.

۰۲/۲/۲۷ ۱۴:۱۹

ساختمان جدید لازمه ولی بزرگتر از این

۰۲/۲/۲۷ ۰۹:۵۱

یک سوال آیا جناب نماینده و هیأت همراه ایشان ، خون اهدا کردند؟

اخبار روز