کد خبر: ۱۳۷۵۶۹
۳۱۵ بازدید
۱۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان با مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه و ترکمانچای

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه به همراه مدیران و مسئولین حوزه بهداشت و درمان و روسای بیمارستان های میانه با حضور در محل دفتر ارتباطات مردمی با مهدی اسماعیلی منتخب مردم شریف شهرستان های میانه و ترکمانچای دیدار و گفتگو کردند.

 

دکتر دده خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت پذیرفته در حوزه بهداشت و درمان طی چند سال گذشته، از جمله جذب اعتبارات و امکانات همچون راه اندازی کلینیک تخصصی داندانپزشکی، ساخت آشیانه هلی کوپتر اورژانس هوایی و همچنین راه اندازی دانشکده پرستاری و .... از تلاش ها و پیگیری های مستمر و ارزشمند مهدی اسماعیلی در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

 

همچنین گفتنی است در این جلسه کارکنان و مسئولین حوزه بهداشت و درمانی شهرستان گزارشی از وضعیت موجود بویژه کاستی ها و کمبود های حاضر ارائه و خواستار توجه و حمایت نماینده مردم در راستای رفع مشکلات و توسعه و پیشرفت در حوزه بهداشت و درمان شدند.

 

مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه و ترکمانچای نیز ضمن قدردانی از تلاش های پرسنل و کادر درمان، ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات بهداشت و درمانی را یکی از اولویت ها و دغدغه های خود طی سالیان گذشته عنوان و از پیگیری ها مجدد در دوره دوازدهم به منظور بالا بردن سطح امکانات و حمایت از قشر خدوم و پرتلاش کادر درمان در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

 

وی همچنین به ثمر نشستن پروژه ها و جذب امکانات و تجهیزات بویژه در حوزه بهداشت و درمان را در سایه مطالبه مستمر و پیگیری از وزیر بهداشت و درمان و مسئولین اجرایی ذی ربط عنوان و افزود: همچنان تلاش خواهیم کرد علی رغم جذب اعتبارات و تکمیل و راه اندازی چندین طرح مهم حوزه سلامت در سطح شهرستان طی دوره گذشته برای ارتقاء و رفع کاستی ها در دوره دوازدهم مجلس نیز اثر گذار و ثمر بخش واقع شویم.

 

اسماعیلی همچنین در این جلسه برخی مطالبات و خواسته های بحق شهروندان در حوزه سلامت و خدمات رسانی به آنان در سطح مراکز درمانی و بیمارستان های میانه را به حاضرین در این دیدار متذکر و ضمن تاکید بر رسیدن به جایگاه مطلوب و ایده آل خدمت رسانی به مردم، خواستار انعکاس کمبود ها و کاستی ها از سوی مدیران شهرستانی جهت بهره مندی از ظرفیت نماینده مردم و پیگیری و مطالبه از وزرا و مسئولین بالادستی تا حصول نتیجه و حل آنان شد.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز