کد خبر: ۷۷۰۷۹
۸۱۰ بازدید
۲ دیدگاه

فراخوان دعوت به عضویت در انجمن دوستداران میراث فرهنگی میانه

انجمن دوستداران میراث فرهنگی میانه اولین و تنها سازمان مردم نهاد (ngo) شهرستان میانه در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است که پس از طی مراحل قانونی، پروانه فعالیت خود به شماره ۷۲۹۹۳ را از معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه اخذ کرده است.

هدف از تاسیس این انجمن پیگیری مطالبات شهرستان میانه در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در قالب یک تشکل و شخصیت حقوقی واحد و معتبر و همچنین بهره‌مندی از پتانسیل‌های مردمی و اجتماعی شهرستان میانه برای اجرای طرح‌های عام‌المنفعه در این حوزه بوده است.

بنابرین چنانچه خود را فردی دغدغه‌مند در قبال میراث فرهنگی ارزشمند منطقه میانه می‌دانید یا معتقدید می‌شود با مشارکت‌های مردمی و بدون اتکا به بودجه دولتی گام‌های بزرگی برای توسعه صنعت گردشگری در شهرستان میانه و حفظ میراث ملموس و ناملموس آن برداشت، از شما برای عضویت در این انجمن دعوت می‌کنیم.

عضویت شما در این انجمن علاوه بر افزودن بر سرمایه فکری و انسانی آن، با افزودن بر تعداد آماری اعضای انجمن، اعتبار و قدرت آن را در پیگیری مطالبات در سطوح بالای اداری افزایش خواهد داد.

بعلاوه با پرداخت حق عضویت خواهید توانست سهمی در اجرای یک طرح یا برنامه مفید در این حوزه در سطح منطقه داشته باشید؛ این طرح می‌تواند نصب یک تابلو معرفی برای یک اثر تاریخی، برگزاری یک همایش برای بزرگداشت یک شخصیت فرهنگی یا ثبت ملی یک میراث فرهنگی ملموس یا ناملموس باشد.

در نهایت تصمیم با شماست، چرا که کلیه طرح‌ها و برنامه‌های انجمن توسط اعضای آن پیشنهاد می‌شوند و بودجه و تراز مالی آن توسط اعضا در مجامع عمومی به تصویب می‌رسند؛ همینطور هر یک از اعضا می‌توانند برای قبول سمت‌های مدیریتی انجمن در انتخابات مدیران داوطلب شده و خود مسئولیت‌های اجرائی انجمن را به عهده بگیرند.

اگر آماده‌اید فقط چند کلیک تا عضویت در انجمن فاصله دارید!

برای عضویت در انجمن دوستداران میراث فرهنگی میانه به بات تلگرامی زیر مراجعه نمایید:

t.me/mianehorgbot

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۸/۳ ۰۰:۱۲

۹۶/۸/۲ ۲۲:۱۵

با افتخار برای حفظ و بقای میراث فرهنگی شهرم، عضو هستم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز