کد خبر: ۱۱۲۶۱۵
۱۲۶ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

فرمانده سپاه ناحیه میانه:

تفکر بسیج، امواج خروشانی بوده که حامی بزرگی بنام ولایت فقیه دارد

img_6528_bve6.jpg

خبرگزاری آنا: فرمانده سپاه ناحیه میانه گفت: دغدغه بسیجیان، دغدغه اسلام و ولایت است و تفکر بسیج امواج خروشانی دارد ولی بی صاحب نبوده، بلکه مدیریت شده است و حامی بزرگی بنام ولایت فقیه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، سرهنگ پاسدار حسین محمدی، به مناسبت هفته بسیج و در آیین دیدار دانشگاهیان و مراکز آموزش عالی شهرستان، همراهی و همکاری بیشتر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با حوزه بسیج دانشجویی را مهم و ضروری دانست و اظهار کرد: حلاوتی که در فضاهای آموزشی دانشگاه ها وجود دارد و زمانی که جامعه هدف در آنها به سرمنزل مقصد خود می رسد، سنگینی کار فراموش می شود و نتیجه آن بسیار لذت بخش خواهد بود.

وی به دیدگاه مقام معظم رهبری در مورد دانشگاه ها پرداخت و افزود: نگرش مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) نسبت به دانشگاه ها، طبیعتاً بایستی تعلیم با امکان تربیت همراه بوده و به فرصت تبدیل شود. چون ظرفیت های بزرگی در مجموعه های آموزش عالی دیده شده است.

محمدی ادامه داد: فلسفه وجود دانشجو و دانشگاه، متفاوت تر از تمامی طیف ها در جامعه است که نمونه بارز آن، دیدار دانشگاهیان با مقام معظم رهبری، جزو صمیمی ترین دیدارها در کشور هست که به یک تریبون آزاد تبدیل می شود.

img_6525_95co.jpg

فرمانده سپاه ناحیه میانه، تاکید کرد: دانشجویان و استادان، تفکر ارزشمند و سازنده ای دارند که در جامعه ما حرفی برای گفتن دارند. زیرا که می توان با تفکر آنها جامعه را ساخت.

 او با بیان اینکه، دشمن برا منحرف ساختن ذهن دانشجو و جوانان ما سرمایه گذاری عظیمی انجام داده است گفت: دشمنان نظام نگران آن هستند که جهش فکری بسیار مؤثری در جامعه ما حاکم شده و این در سایه تعلیم با امکان تربیت مناسب و سازنده جوانان ما در فضای آموزشی دانشگاه ها بوده است.

محمدی با اشاره به پتانسیل و قابلیت های بالای دانشگاه های شهرستان میانه و تبدیل آنها به فرصت بیان کرد: غفلت از دانشگاه و دانشجو، قابل حل و جبران نیست. با ظرفیت های بزرگ دانشگاه ها می توان یک کشور را ساخت؛ پس باید به آنها اعتماد کنیم تا همانند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ها تحویل جامعه مان بدهیم.

وی با تاکید بر اینکه، حاج قاسم سلیمانی برای ما یک مکتب بود که خودش را برای دنیا نشان داد افزود: حاج قاسم سلیمانی مصداق یک رویش اسلامی بود که برای جهانیان ثابت شد که در ایران اسلامی غیور مردان زیادی از این سلیمانی ها داریم.

img_6539_3koy.jpg

img_6522_d3ba.jpg

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز