کد خبر: ۸۸۰۸
۱۳۹۵ بازدید
۲۶ دیدگاه

مددی :

دستور رئیس جمهور برای شهرستان ترکمنچای را گرفته ام

۹۱/۱۲/۱۱
۱۴:۳۹

شب گذشته مورخه 10/12/91 ساعت 20:30دکتر مددی نماینده محبوب شهرستان جهت گزارش عملکرد 6 ماهه خود وارد بخش ترکمنچای شدند و در مسجد جامع این شهر خطاب به اهالی شریف ترکمنچای گفتند : اهالی ترکمنچای مردم نجیب و حساسی هستند و من مدیون این اهالی فهیم هستم و قدر این مردم حساس و نجیب را خواهم دانست .

 

دکتر مددی در ادامه سخنرانی خود ایراد فرمودند بین ما دو نماینده هیچ اختلافی نیست و ما 24 ساعته با هم هستیم ولی حوزه فعالیتی ما یکی نیست و مهندس حسینی در یک حوزه مشغول خدمت رسانی هستند و من نیز در یک حوزه دیگرو اگر کسی ادعا کرد بین ما اختلاف هست مردم باید وی را از صحنه حذف کنند چرا که عده ای از مسولان سعی دارند با این شایعه پراکنی شهرستان را از پیشرفت باز دارند ، میانه چندین سال اسیر این اختلافات شده و مردم ترکمنچای نباید همانند میانه اسیر اختلافات شوند .

 

در  ادامه دکتر مددی خطاب به اهالی گفتند : من نماینده میانه - ترکمنچای - کندوان و آقکند هستم و در طول این 4 سال به همه ثابت خواهم کرد که چه کارهایی انجام داده ام .

 

در پایان راجع به خواسته دیرینه مردم ترکمنچای راجع به فرمانداری گفتند : مساله فرمانداری ترکمنچای مراحل پایانی خود را میگذراند ودستو ویژه در این مورد را از ریاست محترم جمهور دریافت نموده ام و در روزهای اخیر خبر خوش فرمانداری را اعلام خواهنم کرد .

 

هم چنین در مورد جایگاه سی ان جی ترکمنچای تصریح کردند که اکیپ ویژه نصب تجهیزات هم اکنون مشغول هستند و انشاالله در این ماه شاهد افتتاح این جایگاه خواهیم بود . هم چنین 2 دستگاه دیالیز تحویل بهداشت ترکمنچای گردیده و درمانگاه تامین اجتماعی نیز به زودی در خدمت مردم شریف ترکمنچای خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۲/۱۸ ۰۵:۲۹
شنیدم میخواهند دستگاه دیالیز بیاورند مگه 4 ماهه پیش همین نماینده نگفته بودند که دستگاه دیالیز در آن منطقه نصب شده :sigh:
مهندس با صداقت وصبری که دارند هیچ وقت تخم نفاق پیش نمی کشند ولی از دست بعضیا که حرف وحدت زدند
شما نماینده شهرستان میانه هستین ولی انگار این رو می فهمم که شما فقط نماینده ترکمنچایی ها هستین
۹۱/۱۲/۱۵ ۰۳:۳۱
[quote name="احمدزاده"]
این دو نماینده امکان ندارد این مطالب را ببینند و بخوانند[/quote]
:roll: :P
۹۱/۱۲/۱۴ ۱۲:۲۹
[quote name="رزمنده"]متاسفانه آقای مددی و آقای حسینی هر دو دارند اطرافیان خود را اعم از جوان و میانسال و تحصیلکرده و ... بشدت پراکنده می سازند[/quote]
این دو نماینده امکان ندارد این مطالب را ببینند و بخوانند
۹۱/۱۲/۱۲ ۱۵:۱۲
آقای مددی شما نه تنها مدیون مردم ترکمنچای بلکه مدیون 45 هزار نفری هستی که به شما اعتماد کردند.
۹۱/۱۲/۱۲ ۱۴:۵۲
من مدیون ترکمنچای هستم
----------------------------------------
بایدم باشی همین مردم بت اعتماد کردن و تورو به جایی بردن که حتی خوابشم نمیتونستی ببینی
۹۱/۱۲/۱۲ ۱۴:۵۰
متاسفانه آقای مددی و آقای حسینی هر دو دارند اطرافیان خود را اعم از جوان و میانسال و تحصیلکرده و ... بشدت پراکنده می سازند
۹۱/۱۲/۱۲ ۰۴:۴۰
اقای مسیول سایت ! چرا اول و اخر حرفای من سانسور شده ؟ ;-)
.................
صدای میانه: لابد یا حاوی اهانت بوده یا حرف بی سند بوده.
۹۱/۱۲/۱۲ ۰۳:۳۴
[quote name="رزمنده دفاع مقدس"]سلام امیدوارم نامه ادعایی واقعیت داشته باشد و صرفا ادعا نباشد که بعدا گفته شود من میخواستم انجام دهم اما نگذاشتند خواهشی دارم از مدیر مسئول سایت اگر نامه ای وجود دارد منتشر کنید و قضاوت را به عهده خود مردم بگذارید جناب مددی نمیدانم از چه بابتی مدیون مردم ترکمانچای میداند اگر واقعا اینگونه است فکری اساسی به را ه ترکمانچای تا جاده ترانزیت میانه به تبریز بکنید میتوانید پثروشیمی را در آن سامان پیگیری کنید میتوانید برای شهرداری شان باتوجه به جمعیت کم از سازمانه شهرداری های وزارت کشور بودجه وامکانات بگیرید میتوانید احیاء جاده ابریشم از ترکمانچای تا تیکمه داش زا پیگیری کنید میتوانید پمپ گاز و بنزین شان را پیگیری کنین میتوانید راههای روستایی بخش و مشکل کود وامکانات کشاورزی آنها را پیگیری کنید میتوانید بفکر بنتصاب بخشدار بومی برای آن منطقه شوید میتوانید مدرسه شبانه روزی انجا را به سرانجام رسانید اگر بخواهید میتوانید به وعده های انتخاباتی خود در انجا عمل کنید وواقعا اگر میتوانید ترکمانچای را فرمانداری کنید تا مثل مهندس حسینی چون نگینی بین نمایندگان آذربایجان وشاید ایرا ن بدرخشید واقعا اگر توانش را دارید دریغ نفرمایید فرمودید اختلافی با مهندس حسینی ندارید ولی حوزه فعالیتان یکی نیست که این امر هم خیلی خوب است ام نفرمودید تقسیم کارتان به چه شکل است مهندس حسینی پیگیر چه کارهایی است وشما چه چکاری انجام میدهید ؟ جناب مددی سال قبل همین موقع انتخابات برگزار میشدبه یاد دارید؟ وعده ها اشک ها و لبخندها امیدها وناامیدی ها تخریب ها وتشویق وتنبیه ها همه و همه قابلیت تکرار دارند بنابراین وحدت و همدلی با مهندس حسینی را فراموش مکنید سه سال یعد همین روزها مردم به حرفها رای نخواهند داد بیشتر عملکرد مبنا خواهد بود تا دیر نشده بسم الله[/quote]
همین حرفها را باید به مهندس حسینی و برخی اطرافیانش نیز باید گفت مردم را باید از دور و برشان پراکنده نکنند آنهم با حرف یکی دونفر
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۸:۵۰
چرا نظر منو درباره نایبی منتشر نکردی؟
عجب سایت فامیل بازی؟؟؟؟
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۸:۴۲
[quote name="محمدصادق نائبی"]
دفتر ارتباطات مردمی نماینده محترم باید این نامه را منتشر کند نه فرد ناشناس.[/quote]
سلام جناب نایبی عزیز من خیلی در رابطه با نامه مورد اشاره کنکاش کردم دوستی درنهاد دارم که صمیمانه دراین رابطه کمک کردند ولی بدون نتیجه بود اگر شما لطف کنید نسبت به درج آن در سایت وزین میانه اقدام کنید شاید بتوان به صحت وسقم آن پی برد امیدوارم که واقعا چنین نامه و دستوری وجود داشته باشد وفرمانداری ترکمانچای عینیت وواقعیت پیدا کند تابعد از فرمانداری ویژه میانه شاهد شکوفایی منطقه بزرگ میانه و درکنارش شهرستان ترکمانچای باشیم ما میانه ایها ترکمانچایی ها را از خودمان میدانیم و بالعکس آن هم صادق است اگر ترکمانچای فرمانداری شود بودجه مناسبی نصیب آن منطقه میشود و فرصتی فراهم میشود تامسئولان میانه بیشتر به فکر خود میانه وحومه وبخشداری مرکزی و دیگر بخشهایش باشد فرمانداری ترکمانچای اگر ایجاد شود با توجه به محرومیت منطقه ونبود مراکز صنعتی و یا خدماتی و توریستی درآن سامان و اینکه منطقه بیشتر با کشاورزی انس و الفت پیدا نموده ودامداری ودامپروی تنها راه درامد مردمان آن میباشد قطعا ضرری برای میانه نخواهد داشت بحث دودرصد عوارض کارخانجات و مراکز صنعتی در حوزه ترکمانچای وجود ندارد که برای ما میانه ایها مشکل ساز باشد و اصولا ترکمانچای درآمدی برای میانه نداشته وندارد و صرفا بخشداری ترکمانچای مصرف کننده بوده که انشاالله در صورت تاسیس فرمانداری در انجا بار سنگینی از دوش مسئولان شهر میانه برداشته میشود منهای نمایندگان که نماینده هردوشهرستان خواهند بود با تمام این اوصاف بنده مطمئنم که مهندس حسینی دررابطه با قولی که به مردم آنجا داده بود عمل خواهد کرد یا درحین وفا به قولش میباشد اما اگر جناب مددی پیگیر باشند مهندس حسینی به ایشان حتما کمک میکنند و حداقل اینکه سنگ اندازی نمیکند موفق باشید
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۸:۳۹
[quote name="محمدصادق نائبی"]
دفتر ارتباطات مردمی نماینده محترم باید این نامه را منتشر کند نه فرد ناشناس.[/quote]

شاید دفتر ارتباطات ایشان در خواب زمستانی هستند
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۸:۳۷
[quote name="محمدصادق نائبی"]
تا زمانی که آقای مددی [b]دستور ویژه رئیس جمهور محترم برای ایجاد فرمانداری ترکمنچای[/b] از طرف دفتر ارتباطات مردمی آقای مددی ارائه نشود این ادعا [b]دروغ[/b] است چون در دبیرخانه ریاست جمهوری چنین نامه ای ثبت نشده است.
ضمناً اگر کسی بیش از حد تلاش کند راستگویی اش را با قسم اثبات کند آیا به شک نمی افتید؟ اگر کسی بیش از اندازه دم از صلح و امنیت و عدم تعرض بزند آیا احساس ناامنی نمی کنید؟ اگر وحدت است چرا تلاش برای اثبات است؟ مردم نمود این وحدت را باید به عینه ببینند.
[/quote]
آقای نایبی شما مگر در دفتر رییس جمهور کار میکنید؟...
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۸:۳۷
امید است هرکسی که برای حل مشکلات این شهر خالصانه تلاش میکند و خواسته مشروع مردم را به خواسته نفسش ترجیح می دهد، موفق و سربلند باشد.
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۷:۰۱
[quote name="فعال سایبری"]
این هم دستور ویژه رئیس جمهور در مورد فرمانداری ترکمنچای
[b]uploadtak.com/images/...[/b][/quote]
دفتر ارتباطات مردمی نماینده محترم باید این نامه را منتشر کند نه فرد ناشناس.
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۶:۵۶
[quote name="محمدصادق نائبی"] تا زمانی که آقای مددی [b]دستور ویژه رئیس جمهور محترم برای ایجاد فرمانداری ترکمنچای[/b] از طرف دفتر ارتباطات مردمی آقای مددی ارائه نشود این ادعا [b]دروغ[/b] است چون در دبیرخانه ریاست جمهوری چنین نامه ای ثبت نشده است. [/quote]
این هم دستور ویژه رئیس جمهور در مورد فرمانداری ترکمنچای
[b]uploadtak.com/images/...[/b]
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۶:۵۳
سلام امیدوارم نامه ادعایی واقعیت داشته باشد و صرفا ادعا نباشد که بعدا گفته شود من میخواستم انجام دهم اما نگذاشتند خواهشی دارم از مدیر مسئول سایت اگر نامه ای وجود دارد منتشر کنید و قضاوت را به عهده خود مردم بگذارید جناب مددی نمیدانم از چه بابتی مدیون مردم ترکمانچای میداند اگر واقعا اینگونه است فکری اساسی به را ه ترکمانچای تا جاده ترانزیت میانه به تبریز بکنید میتوانید پثروشیمی را در آن سامان پیگیری کنید میتوانید برای شهرداری شان باتوجه به جمعیت کم از سازمانه شهرداری های وزارت کشور بودجه وامکانات بگیرید میتوانید احیاء جاده ابریشم از ترکمانچای تا تیکمه داش زا پیگیری کنید میتوانید پمپ گاز و بنزین شان را پیگیری کنین میتوانید راههای روستایی بخش و مشکل کود وامکانات کشاورزی آنها را پیگیری کنید میتوانید بفکر بنتصاب بخشدار بومی برای آن منطقه شوید میتوانید مدرسه شبانه روزی انجا را به سرانجام رسانید اگر بخواهید میتوانید به وعده های انتخاباتی خود در انجا عمل کنید وواقعا اگر میتوانید ترکمانچای را فرمانداری کنید تا مثل مهندس حسینی چون نگینی بین نمایندگان آذربایجان وشاید ایرا ن بدرخشید واقعا اگر توانش را دارید دریغ نفرمایید فرمودید اختلافی با مهندس حسینی ندارید ولی حوزه فعالیتان یکی نیست که این امر هم خیلی خوب است ام نفرمودید تقسیم کارتان به چه شکل است مهندس حسینی پیگیر چه کارهایی است وشما چه چکاری انجام میدهید ؟ جناب مددی سال قبل همین موقع انتخابات برگزار میشدبه یاد دارید؟ وعده ها اشک ها و لبخندها امیدها وناامیدی ها تخریب ها وتشویق وتنبیه ها همه و همه قابلیت تکرار دارند بنابراین وحدت و همدلی با مهندس حسینی را فراموش مکنید سه سال یعد همین روزها مردم به حرفها رای نخواهند داد بیشتر عملکرد مبنا خواهد بود تا دیر نشده بسم الله
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۵:۲۶
[quote name="قره داغی"]
بله مهندس جان دیگر حنای بعضی ها برای مردم رنگی ندارد.. بس که وعده غیر ممکن دادند و نتوانستند عمل کنند غافل از اینکه 4 سال بعد دوباره انتخاباتی در پیش خواهد بود..
البته این تازه اول کار است. هنوز یکسال نشده این همه تناقض در گفتار و رفتار دیده ایم..[/quote]
کمی صبر سحر نزدیک است!
شما اطلاعات دبیرخونه احمدی نژاد رو از کجا آوردید؟
نهاد ریاست جمهوریه همه نمی تونن ازش اطلاع داشته باشن !
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۴:۲۵
خطبه 217 نهج البلاغه: ((ازپست ترین حالات زمامداران در نزد صالحان این است که گمان برند آنها دوستدار ستایشند و کشورداری آنان بر کبر و خودپسندی استوار باشد و خوش ندارم در خاطر شما بگذردکه من ستایش را دوست دارم و خواهان شنیدن آن باشم))
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۲:۵۰
[quote name="محمدصادق نائبی"]
تا زمانی که آقای مددی [b]دستور ویژه رئیس جمهور محترم برای ایجاد فرمانداری ترکمنچای[/b] از طرف دفتر ارتباطات مردمی آقای مددی ارائه نشود این ادعا [b]دروغ[/b] است چون در دبیرخانه ریاست جمهوری چنین نامه ای ثبت نشده است.
ضمناً اگر کسی بیش از حد تلاش کند راستگویی اش را با قسم اثبات کند آیا به شک نمی افتید؟ اگر کسی بیش از اندازه دم از صلح و امنیت و عدم تعرض بزند آیا احساس ناامنی نمی کنید؟ اگر وحدت است چرا تلاش برای اثبات است؟ مردم نمود این وحدت را باید به عینه ببینند.
[/quote]
بله مهندس جان دیگر حنای بعضی ها برای مردم رنگی ندارد.. بس که وعده غیر ممکن دادند و نتوانستند عمل کنند غافل از اینکه 4 سال بعد دوباره انتخاباتی در پیش خواهد بود..
البته این تازه اول کار است. هنوز یکسال نشده این همه تناقض در گفتار و رفتار دیده ایم..
۹۱/۱۲/۱۱ ۱۲:۱۳
[list][*]تا زمانی که آقای مددی [b]دستور ویژه رئیس جمهور محترم برای ایجاد فرمانداری ترکمنچای[/b] از طرف دفتر ارتباطات مردمی آقای مددی ارائه نشود این ادعا [b]دروغ[/b] است چون در دبیرخانه ریاست جمهوری چنین نامه ای ثبت نشده است.
ضمناً اگر کسی بیش از حد تلاش کند راستگویی اش را با قسم اثبات کند آیا به شک نمی افتید؟ اگر کسی بیش از اندازه دم از صلح و امنیت و عدم تعرض بزند آیا احساس ناامنی نمی کنید؟ اگر وحدت است چرا تلاش برای اثبات است؟ مردم نمود این وحدت را باید به عینه ببینند.[/list]

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز