کد خبر: ۴۸۹۲۴
۲۲۳۹ بازدید
۱۰ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

آقای شهردار از شما بیش از این انتظار داشتیم!!!

۱۳۹۴/۷/۲۰
۲۳:۵۳

 بعد از چندین روز تعطیلی شورای شهر بالاخره هیات رییسه جدید شکل گرفت و شهردار محترم توسط نصب بنر در 4 نقطه از شهر این انتصاب را تبریک گفته اند که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید:

ولی در حرکتی عجیب در کمتر از 24 ساعت بنرهای فوق جمع آوری شده و بنری جدید به صورت زیر نصب شده است:

 

 

تنها تغییر انجام شده این بوده که اولا سایز بنر بزرگ شده و ثانیا عناوین حضرات اضافه شده است . حال سوال اینجاست که آقای شهردار آیا عناوین حضرات این همه مهم بوده که شما دستور به جمع آوری بنرهای فوق داده اید؟ هزینه 4 بنر چقدر است؟ اگر اشتباهی صورت گرفته آیا هزینه این اشتباه از بیت المال پرداخت شده یا فرد خطاکار پرداخت کرده؟ آیا دستور تعویض بنرها از طرف شما صادر شده یا به خاطر فشار اعضای شورای شهر؟

آقای شهردارعلیرغم همه احترامی که به حضرتعالی دارم اگر بنده عضوی از شورای این شهر بودم قطعا به خاطر همین اشتباه درخواست استیضاح  شما را می کردم ، چرا اکه اوجب واجبات وظایف شهردار حراست از بیت المال است. اگر اشتباه خود را قبول دارید لطفا از جیب مبارک ضرر وارد به بیت المال را شخصا پرداخت نمایید. از شورای محترم شهر هم خواهشمندیم به قسم خود مبنی بر حراست از بیت المال عکس العمل نشان دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۷/۲۱ ۱۴:۱۵

خوبه همه آقایان فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستن اگه فارغ التحصیل از صنعتی شریف یا هاروارد بودن چیکار می کردن؟؟؟؟

۹۴/۷/۲۱ ۱۲:۴۹

دوستان شهرستان میانه به لطف مدیران شهری به شهر بنر در شهرهای ایران می باشد ، در اکثر شهرها شهرداری تابلو های را در مکان های مشخص احداث می کند وشهروندان تبلیغات خود را زیر نظر شهرداری نصب می کنند نه مثل شهرمان که با داربست ایجاد مزاحمت به شروندان و یک تصویر زشت از شهرمان ، ضمنا میانه تلویزیون شهری ، چند نشریه و سایت دارد که می توان تبریکات خود راآنجا منتشر دهند ،البته تلویزیون شهری هم مثل دستگاه آلودگی هوا همیشه خاموش است ، ضمنا در موقع انتخابات اکثر اعضای شورای محترم از کارهای شهردار محترم انتقاد می کردند حتی      می گفتند باید یک شهردار مدیر و آشنا به مدیریت شهری را انتخاب کنیم تا الان که خبری نیست ، جالب اینکه اولین کار جناب شهردار در میانه جمع آوری سایه بانها بود حال خودش با نصب بنر جلوی مغازه و ساختمان شهروندان ایجاد مزاحمت به شهروندان می کند

۹۴/۷/۲۱ ۱۲:۱۴

جناب سلیمانی عزیزطرف ازخداش بود که شورامنحل بشه ویااین اختلافات ماهها ادامه داشته باشه...

۹۴/۷/۲۱ ۱۰:۲۵

دوست عزیزجناب اقای شهردار در طول این چند سال میلیون ها از این ریخت و پاش ها  و الکی پول بیت المال را خرج کرده شهر میانه در شهرهای ایران بعنوان شهر بنر شناخته می شود شهرداری محترم برای درآمد زای خود اجازه نصب بنر در همه نقاط شهر را می دهد فرق نمی کند که این بنر جلوی مغازه یا ساختمان شهروندان عزیز باشد شهردار محترم در اولین روز کاری خود اقدام به جمع آوری سایه بانها کردند  حال خودشان با اجازه نصب بنر باعث ایجاد مزاحمت و فراهم کردن یک تصویر زشت از شهرمان شده ، جالب اینکه اولا شهرمان تلویزیون شهری دارد و چند نشریه که می توان اینگونه تبریک گفتند ها را در آنجاانجام داد ، در موقع تبلیغات شورا ها همه اعضای شورای محترم از کارهای جناب آقای شهردار انتقاد می کردند و می فرمودند باید یک شهردار مدیر و آشنا به مدیریت شهری را انتخاب کنیم حال در طول این چند سال شهردار محترم هست و کارهایش که به غیر مشکل تراشی برای شهروندان هیچ کاری نکرده اند

۹۴/۷/۲۱ ۰۸:۱۶

من به شما قول می دهم که از حقوق کارمند مسئول کم خواهند کرد.

۹۴/۷/۲۱ ۰۳:۰۲

یاشاسین مودوروموزو!

۹۴/۷/۲۱ ۰۰:۴۹
[quote name="علیرضا"] به به چه شود.واقعا متاسفم برای شهرمان.وقتی دیگر شهرها رو آدم میبینه بغض گلشو منفجر میکنه.به به.فکر نکنم میانه تا ۲۰ساله اینده آباد یا سروسامان بگیره.حیف به این شهر حیف به مردمش.حیف شد.با این شهردارو شورای شهرو نمایندش.بیا برین شهرستان کوچیک دیگه ببین چه مدیریتی میکنن.چه آبادانی میکنن. [/quote] فقط یه چیزی یادت رفته آقا علیرضا.(حیف به این شهر با شهروندی مثل خودت)
۹۴/۷/۲۱ ۰۰:۳۷
به به چه شود.واقعا متاسفم برای شهرمان.وقتی دیگر شهرها رو آدم میبینه بغض گلشو منفجر میکنه.به به.فکر نکنم میانه تا ۲۰ساله اینده آباد یا سروسامان بگیره.حیف به این شهر حیف به مردمش.حیف شد.با این شهردارو شورای شهرو نمایندش.بیا برین شهرستان کوچیک دیگه ببین چه مدیریتی میکنن.چه آبادانی میکنن.
۹۴/۷/۲۱ ۰۰:۲۹
[quote name="همشهری"] با سلام و تشکر از توجه شما حال سوال اینجاست شما که انقدر حساس به مسایل شهر هستید در یکماه تعطیلی شورا چرا ساکت و در خفا بودید آیا آن زمان که یک خانم رای مردم را به مسخره گرفته بود نباید آستین بالا زده و از همشهریان تان دفاع میکردید [/quote] بیشترین اطلاع رسانی در این خصوص در گروه تلگرامی بنده صورت گرفت و اقایان رجبی و نعمت زاده و عبادی در این خصوص در گروه ما اطلاع رسانی کردند و حتی بانی تشکیل جلسه حضوری هم شدیم خود آقایان شورای شهر در جریان هستند.
۹۴/۷/۲۱ ۰۰:۲۰
با سلام و تشکر از توجه شما حال سوال اینجاست شما که انقدر حساس به مسایل شهر هستید در یکماه تعطیلی شورا چرا ساکت و در خفا بودید آیا آن زمان که یک خانم رای مردم را به مسخره گرفته بود نباید آستین بالا زده و از همشهریان تان دفاع میکردید

اخبار روز