کد خبر: ۵۱۸۱۷
۴۶۵۸ بازدید
۲۱ دیدگاه (۱۷ تایید شده)

پرسش و پاسخ تلگرامی با قادر حسن زاده در خصوص شکایت نماینده شهرستان از قافلان

۱۳۹۴/۹/۷
۱۸:۲۳

درپی اتفاقات اخیر در خصوص بحث کلنگ زنی  mri و شکایت آقای مددی نماینده محترم شهرسنتان از قاد حسن زاده و نشریه قافلان به درخواست دوستان جلسه پرسش و پاسخ مجازی در گروه اخبار انتخاباتی مجلس دهم برگزار گردید که مشروح سوالات و پرسشها به شرح زیر ارایه می گردد:

در ابتدا عرض کنم اگر متن دارای اشکلات نگارشی و تایپی باشد به علت تایپ انلاین در گروه  است که اجتناب ناپذیر می باشد .

آدرس لینگ گروه اخبار انتخاباتی با بیش از 500 عضو :

https://telegram.me/joinchat/BEtffDu6ekZC-gExR54t9A

مجید سلیمانی فرد: با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی

از اینکه در این شش ماه یار و یاور گروه اخبار انتخاباتی مجلس دهم بودید و این گروه را فعال نگه داشته اید از تک تک شما  عزیزان تشکر می کنم از حضور همه کاندیداهای محترم مجلس هم تشکر می کنم که با حضور فعال خودشون در این گروه یاریگر ما بودند. گروهی که امروز پرجمعیت ترین و فعال ترین گروه شهرمان است.

موضوع بحث امشبمان: وضعیت فضای رسانه در شهرستان و انتخابات مجلس دهم

ساعت 22 الی 24امشب م دیر بحث :مجید سلیمانی فرد

با حضور مدیر مسئول نشریه قافلان: جناب قادر حسن زاده

از همه دوستان خواهشمندم در بحث شرکت فرمایید.

ابتدای شروع بحث تشکر ویژه دارم از قادر حسن زاده عزیز و دوست داشتنی که با تحمل همه تلخی ها و ناملایمات و کارشکنیها بیش از 10 سال قافلان را زنده و پویا نگه داشته و بیش از 130 شماره بدون هیچ کمک دولتی چاپ و نشر داده است.

یک تشکر شخصی هم خودم از آقای حسن زاده دارم که از دوران نوجوانی  مقالات و یادداشتهای بنده را بدون هیچ چشم داشتی چاپ کرده اند. قادرخان زمانی از بنده حمایت کرد و حس توانستن را بهم داد که شاید در آن سن هیچ کس مارو تحویل هم نمی گرفت بسیارند کسانی که با قافلان شناخته شدند و الان علیه قافلانند ولی  در پایان اعلام می کنم:

منده قافلانام

تنهایت نمیگذارم قافلان. یا با هم میسوزیم یا با هم میسازیم.

ما بیشماریم

عرض سلام داریم خدمت قای حسن زاده، بحث و مباحثه با یک خبرنگار کار کشته خیلی سخته

در ابتدای بحث اگر مقدمه ای دارید بفرمایید:

قادر حسن زاده: سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم، و تشکر به خاطر اختصاص وقت مناسب برای بررسی مسائل شهری،در باب موضوع بحث همین بس که حساسیت خوبی راجع به رفتار برخی دوستان ایجاد شده که از این بابت خوشحمالم. ضمنا چون با تبلت تایپ می کنم اگر اشتباه تایپی باشد پیشاپیش از دوستان عذر خواهی می کنم.

اقای حسن زاده یک خلاصه ای از جریانات اخیر بفرمایید تا دوستانی که در جریان نیستند اطلاع یابند.

همانطور که بسیاری از دوستان در جریان هستند یکی از مشکلات عمده بهداشت و درمان شهرستان کمبود امکانات بیمارستانی هست. در این بین نبود دستگاه سی تی اسکن و ام آر آی بیشتر به چشم می خورد. شبکه بهداشت و درمان میانه یه آگهی در روزنامه ارک چاپ کرد و موضوع واگذاری مرکز تصویربرداری رو به بخش خصوصی اعلام کرد. در زمان مقرر پیشنهادات باز شده و شرکت کیندو برنده اعلام شده. البته ظاهرا شرکت کننده دیگری نبوده،از این بابت مطمن نیستم. در هر صورت قرارداد نوشته شده و به مرحله اجرا گذاشته شده است. اما یکی دو بند مهم این قرارداد که باید قبل از اجرای طرح تائید و تعهد می شد اجرایی نشده بود که اعلام کردند کلنگ زنی محل انجام خواهند شد. تا اینجای کار همه چیز بر وفق مراد همه بود،ولی اینکه قبل از اجرای ساختمان سازی آن هم در آن وسعمت هنوز نقشه های ساختمان مدکور توسط علوم پزشکی تبریز تائید نشده بود ولی توجهی به آن نشده بود جای شبهه بود. همینطور در مورد سپردن ضمانت برای 22 سال فعالیت در بیمارستان که متاسفانه این هم انجام نشده بود و با فشار سیاسی کلنگ زنی انجام شد. در  زمان کلنگ زنی هم که به اصرار آقای مددی و بدون در نظر گرفتن مصالح عمومی در دراز مدت انجام شده بود مسئولین شهرستان حضور نیافتند.

چرا مسولین حضور نداشتند؟ به درخواست چه کسی حضور نداشتند؟

تا آنجا که بنده تحقیق کردم. در یکی از جلسات شورای اداری صورتجلسه ای نوشته شده که نمایندگان و مسئولین شهرستان بدون هماهنگی فرمانداری اقدام به کلنگ زنی اماکن و ... نکنند. و این هم یکی از همین موارد بوده. و به خاطر اینکه نواقصاتی داشته برنامه ای برای کلنگ زنی نبوده و نماینده محترم با فشار سیاسی بر مسئولین استانی و با دوستانشان این کار را انجام داده اند. ولی از آنجایی که از این آمدن سو استفاده شده ما برحسب وظیفه ذاتی اطلاع رسانی کردیم. در این بین شتاب زدگی نماینده محترم باعث ورود دادستان محترم و فرماندار میانه شد و این قضایا پیش آمد.

سوال اول-آیا سرمایه گذار آقای سلام زاده حق دارند جهت تنویر افکار عمومی اعاده حیثیت کنند ؟

چرا که نه. اگر جای ابهامی وجود داشته باشد ایشان این حق را دارند و بنده حاضرم موارد ابهام رو به ایشون ارائه کنم

 سوال دوم-آیا استفاده از تیتر سرمایه گذاری یا رانت خواری مصداق بارز تهمت به سرمایه گذار بخش خصوصی  و تشویش اذهان عمومی نیست؟

از نظر خبری چنین نیست. چون در داخل متن توضیحات کوتاهی داده شده است ولی به خاطر حرمت نگهداشتن کسی که برای خدمت به میانه آمده منتشر نشده است

سوال سوم- آقای حسن زاده ادعای رانت خواری از طرف سلام زاده و مددی را چطور توجیه می کنید؟ در ضمن این رویکرد شما مصداق بد رفتاری با سرمایه گذار نیست؟

در بالا اشاره کردم. هرچند من هم نگران دلخوری آقای سلام زاده هستم . ولی مواردی که دلیل نوشتن این تیتر بود را به دادگاه ارائه کرده ام.

سوال چهارم- اقای حسن زاده می فرمایند یکی دوبند مورد داره... اونها رو بگن به تشریح تا همه بدونن.

متاسفانه بیش از این نمی توانم . چون انتشار آنها در فضای مجازی را به صلاح نمی دانم. به خاطر اینکه انتشار اسناد بار حقوقی ایجاد می کند معذورم

سوال پنجم:موضوع اتهام شما در موضوع اخیر چیست؟ 

کدام شعبه دادسرا مرجع رسیدگی میباشد و روند رسیدگی به کجا رسیده است؟ توضیح مختصری بفرمایید

پرونده در دست بازپرس است و در مرحله تحقیق و موضوع.  شکایت توهین به نماینده عنوان شده است

سوال ششم: سلام بیمارستان امام خمینی سالهای متمادی است تخریب وبازسازی میشود وهزینه کلانی برای این مورداختصاص وهزینه شده آیادراین موردرسانه هاگزارشی تهیه نموده وبه اطلاع عموم رسانده اند

بله قافلان بارها در این خصوص اطلاع رسانی کرده و مصاحبه هایی هم با رئیس شبکه بهداشت شده که در زمان خودش یکی از مباحث داغ رسانه های شهر بود و در آرشیو قافلان موجود است.

سوال هفتم: منظور از مصالح عمومی  چیست که در نظر گرفته نشده؟

به عوان مثال. ساختمان مراکزی که در آنها عکسبرداری و ... انجام می شود باید طبق استاندار باشدوگرنه آنجا قتلگاهی می شود برای شهروندان و کارکنان مرکز. ولی طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی تبریز. نقشه های ارسالی شرکت استاندارد نبوده و به همین خاطر مصالح عمومی در نظر نگرفته است. همچنین تضمین لازم از طرف شرکت ارائه نشده که بیم سو استفاده های احتمالی. پای دادستان محترم شهر را هم به قضیه باز کرد.

سوال هشتم: آقای حسن زاده شما چرا اصل کار که ایجاد مرکز جامع تصویربرداری بود و اقدام مثبتی است که توسط دکتر مددی انجام گرفته را نمی بینید و به چند مورد ایراد جزیی می پردازید؟

من یک روزنامه نگار هستم و مثل شما فکر نمی کنم. این ایرادات جزیی نیستند و بسیار هم کلی و کلان هستند  وقتی صحبت از جان  و سلامت همشهریان من در میان است و خطر تشعشعات بیماران و همراهان آنها را تهدید می کند این مساله موضوع را مهم از آنچه شما فکر می کنید معنا می کند و گرنه ورود دستگاه قضایی به ماجرا معنا نداشت.

سوال نهم: اگر ایرادات جدی و خیلی مهم بود چرا در عرض دو روز مشکل حل شد و پروژه با سرعت در حال اجراست؟

مشکل نقشه ها حل نشده و اگر کسی چنین فکر می کند فریب خورده است. و آنانکه چنین القا می کنند هجم دروغ می گویند. اگر اطلاعیه فرمانداری را خوب مطالعه بفرمایید جواب سوال شما را داده است. و من در بیانیه قافلان اعلام کرده ام که مهلت یک ماهه داده شده تا مشکلات را حل کنند. و این قدرت رسانه بود که این وضع را به وجود آورد وگرنه احتمالا طور دیگری رقم می خورد. ضمنا موارد دیگری در این پرونده هست که پای شبکه بهداشت را هم وسط می کشد که به موقع اطلاع رسانی خواهد شد

سوال دهم:ادعای وعده وام کم بهره از طرف آقای مددی به سلام زاده را چطور اثبات می کنید؟

برای آن هم مدارکی هست که برای مقامات قضایی توضیح داده شده.

سوال یازدهم:تهمت و افترا به نماینده برای ایشان بار حقوقی نداشت که در قافلان هم توهین کردند ؟

مثلا چه توهینی؟

سوال دوازدهم:آقای حسن زاده شما مطالب را قبلا منتشر کرده اید پس بهتر است اسنادش را هم روشن کنید! این به ان معنی نیست که شما اسنادتان زیاد هم قابل استناد نیست؟

این برداشت شماست و من بدون دلیل مطلبی را منتشر نمی کنم و خودم را به دردسر نمی اندازم چرا که بعد از 10 سال فعالیت مطبوعاتی به بار حقوقی کلمات آشنا هستم

سوال سیزدهم: آقای حسن زاده :  با تشکر از زحمات جنابعالی . سوال؟ حدود 10 سال قبل وقتی مدیران بهداشت فرماندار با سکوت نمایندگان محترم وقت مجلس بیمارستان مجهز و استاندارد امام میانه را مخروبه کردن در هفته نامه قافلان چه اقدامی در روشنگری قضیه انجام دادید

توضیحاتش را در جواب سوالات قبلی عرض کردم

سوال چهاردهم: عنوان شکایت تهمت و افترا نبوده است؟

به من اینگونه ابلاغ شده

سوال پانزدهم: آآیا منتقدان جناب مددی که اینگونه به طرفداری از قافلان پرداخته اند و البته قابل تحسین است ، اگر قافلان به انتقاد از کاندیداهای  مورد حمایت این عزیزان بپردازد آیا قدرت تحمل خواهند داشت و با قافلان همصدا نشوند جناب حسن زاده چه واکنشی خواهید داشت؟

منتقدین آقای مددی و حامیان قافلان دو موضوع مجزا از هم هستند که در این مورد بخصوص کسانی که شما حامی می نامید و به ما لطف دارند از آگاهان عرصه اطلاع رسانی هستند. اما در اصل پاسخ این پرسش را خود این عزیزان باید بدهند و قافلان همواره طرف حق خواهد ایستاد

سوال شانزدهم:بهتر نبود به جای تشویش اذهان عمومی یک مصاحبه با دادستان محترم و رییس شبکه بهداشت و آقای سلام زاده انجام  میدادید و اذهان عمومی رو تنویر میفرمودید؟؟؟

البته سوال مشابه این هم هست :

آیا راه بهتری برای بیان موضوع نبود که دست به تهمت رانت خواری به سرمایه گذار پرداختین؟

و باز سوال شبیه به آن:

برخورد تان با يك سرمايه گذار در شهر با توجه به مشكلات بيكاري و ..... آيا سرمايه داران جديد را در پروژه هاي ديگر دچار تشويش نميكند

وآيا اين برخوردتان با يك سرمايه گذار شهر به نظرتان خوب است با توجه به وضعيت شهر ؟؟؟

تشویش اذهان عمومی برداشتی حقوقی است که دادگاه تشخص می دهد که تشویش بوده یا آگاه سازی. ضمناً رفتار نماینده محترم با مصاحبه توجیه نمی شد.

سوال هفدهم: آقای حسن زاده به عنوان روزنامه نگار منصف آیا فقط باید ذره بین به دست دنبال نقاط ضعف باشی و سیاه نمایی کنی پس انعکاس تلاش ها و کارهای مثبت یک نماینده وظیفه رسانه نیست؟

نه خیر نیست. اگر رسانه تریبون نماینده باشد نمی تواند به وظیفه اش عمل کند.

سوال هجدهم:طی شش سال فعالیت از سال های ۸۶ تا ۹۰ شده یک مورد نقد از هاشمی بکنید؟ آیا در آن سالها و پیشتر هیچ ضعفی در شهر وجود نداشت؟

این سوال را برخی دوستان  هم در خصوصی و کامنت های خود مطرح می کنند. و باز هم ارجاع می دهم به آرشیو نشریه که مستند موجود است.

سوال قبلی دوستمون اعتراض کردن سوالشون فرق داشت لطفا به طور مجزا پاسخ دهید:  برخورد تان با يك سرمايه گذار در شهر با توجه به مشكلات بيكاري و ..... آيا سرمايه داران جديد را در پروژه هاي ديگر دچار تشويش نميكند

وآيا اين برخوردتان با يك سرمايه گذار شهر به نظرتان خوب است با توجه به وضعيت شهر ؟؟؟

بحث سرمایه گذار نیست. اگر سرمایه گذاری  بیاید و بخواهد با جان و سلامت مردم بازی کند بنده به وظیفه ام عمل می کنم. من می نویسم . حالا نتیجه چه باشد نمی دانم. ولی دست سرمایه گذاران را می بوسم و و از همینجا اعلام می کنم که برای پیشبرد اهداف سرمایه گذاری خودشان می توانند روی رسانه های میانه حساب بکنند

سوال نوزدهم:آقای حسن زاده اگر به هر دلیلی آقای سلام زاده از ادامه طرح منصرف شود باز هم به نظرتان کار مثبتی برای شهر انجام داده اید؟

سفسطه نکنید لطفا. سرمایه گذار با یک مطلب من فرار نمی کند. بلکه اگر عاقل باشد می داند که میانه شهریست که مردم و رسانه هایش به سلامت مردم اهمیت قایل هستند

سوال بیستم:سوال، اگر محکوم به مجازات مقرر در قانون مجازات اسلامي شوید واکنش شما چه خواهد بود؟ آیا برای اخذ رضایت شاکی اقدام خواهید کرد؟

اگر بالای دار هم بروم. برای رضایت اقدام نمی کنم چون بر اساس باور و اسناد ومدارک نوشته ام و هیچ واهمی هم در این خصوص ندارم

سوال بیست و یکم:چرا تا این زمان  از زحمات نماینده محترم  و تلاشهای چشمگیر و مثمر ثمر  ایشان مورد قدردانی از طرف نشریه قافلان نبوده؟؟؟؟ آیا هیچ کار مثبتی مثل مرکز تصویربرداری به این عظمت جای تقدیر و تشکر خالی از نماینده نداشت؟؟؟

اگر آقای مددی لودر را با کلنگ اشتباه نمی گرفتند خیلی خوب میشد.

سوال بیست و دوم: نماینده مگه چه رفتاری کرده که قابل توجیه نباشد مگر نه اینست که کار افتتاح مرکز تصویربرداری رو  تسریع کردن ؟

مرد قانون نباید بی قانونی کند

سوال بیست و سوم:آقای  خودتان به وسعت کاری که در حال انجام است اعتراف کردین. در ضمن چون مزایده به مرحله دوم رفته پس قطعا شرکت کننده ای به جزء شرکت کیندو نبوده است و این دلیلی بر سخت بودن شرایط مزایده است! آیا شما قبول دارید که آقای مددی تلاش بسیاری در راستای متقاعد کردن اقای سلام زاده کرده و عملا وظیفه نمایندگیش را انجام داده و حق دارد به عنوان تبلیغات نمایندگی از این موضوع استفاده کند و بهره ببرد چرا به ایشان سر این موضوع خرده گرفته اید؟

اگر کرده باید تاوانش را پس بدهد. قبول ندارم که زحمت زیادی کشیده. سرمایه گذار برای سودش به میانه آمده حالا این وسط  خورده به وقت انتخابات و اوضاع عوض شده.

سوال بیست و چهارم:آقای سلیمانی فرد سوال پرسیدم ایشان از جواب دادن طفره میروند یعنی چه که تشویش اذهان عمومی به تشخیص دادگاهه ؟

یعنی اینکه برداشت شما با برداشت قاضی یکی نیست.

سوال بیست و پنجم:آقای حسن زاده با چه اسناد و مدارکی آقای سلام زاده را رانت خوار خواندید؟

قبلا توضیح دادم.

سوال بیست وششم:وقتی خود آقای سلام زاده می گویند من به واسطه صحبت ها و تشویق های اقای مددی به میانه امده ام شما باز هم مدعی هستید آقای مددی زحمت زیادی نکشیده؟

بر منکرش لعنت. ولی سواستفاده از قدرت برای ماست مالی نواقصات پیمانکار کار خوبی نبوده و کل بحث من در این جمله هست.

سوال بیست و هفتم:لودر یا کلنگ در اصل قضیه چه فرقی داره؟

فرقش اینه که کلنگ سمبلیک هست ولی لودر عوامفریبی

سوال بیست و هشتم: آقای حسن زاده این جمله شما (اگر بالای دار هم بروم. برای رضایت اقدام نمی کنم) نشان نمی دهد که شما با آقای مددی مشکل شخصی دارید ؟ چه ایرادی دارد شما اگر محکوم شدید اقدام به رضایت کنید یا به صلاحیت دادگاه شک دارید؟

من مشکل شخصی با آقای مددی ندارم و خارج از حوزه نمایندگی مجلس احترام خاصی به  خاطر پیگیری امور به ایشان دارم. ولی رفتارهای ایشان در کسوت نماینده مردم میانه قابل قبول نیست

سوال بیست و نهم: شما كه قبول نداري نماينده زحمت كشيده و آورده ميانه چرا اين آقاي سرمايه گذار در نزديك به چهل سال بعد انقلاب براي سود بردن به ميانه نيآمده ؟؟

اینو باید خودشون بپرسید. حتما قزوین دیگه براشون سودی نداشته

سوال سی ام: خوب همیشه آقای مددی یک قدم جلوتر هستند خوب بود مثل بقیه پروژه ها کلنگ میزدن بعد چند ماه لودر میاوردن؟

دقیقاً

سوال سی و یکم:آقای حسن زاده به گفته عزیزان طوماری تهیه شده و در اختیار دکتر مددی قرار گرفته تا موضوع را تا روشن شدن موضوع بررسی کنند ایا آقای مددی وظیفه ندارن به عنوان نماینده مردم این موضوع را پیگیری کنند تا ان اسنادی که جزء شما کسی رنگش را ندیده مشخص شود؟

اگر اسنادی را که می گویید کسی رنگش را ندیده وجود نداشته باشند دادستان  و فرماندار ورود نمی کردند. پس خودتان را گول نزنید و واقع بین باشید. ضمنا آقخای مددی یک روز بعد از این ماجرا در سایتشون مصاحبه ای منتشر کردند و اعتراف کردند که مشکلی هست و از طریق مجاری قانونی اونا رو حل می کنه. فکر کنم این برای جوابتکون کافی باشه.

سوال سی و دوم: اقای حسن زاده,در صورت اینکه دادگاه بر علیه شما رای بده, عذر خواهی از نماینده بعنوان رسالت یک خبرنگار,را بجای خواهید اورد؟در صورتی که دادگاه بر له شما رای بده چطور اعاده حیثیت خواهید کرد؟

اگر طوماری هم باشه آقای مددی اگر به نفع خودشان باشد انجام می هند و گرنه در جریان طومار 3هزار امضایی که برای بهداشت و درمان توسط جوانان شهر جمع شده بود تره هم خرد نکردند. تابع رای قاضی هستم و در مورد اعاده حیثیت هنوز فکر نکرده ام.

ضمن تقدیر و تشکر از اقای حسن زاده عزیر به خاطر صبر و حوصلشون در جواب دادن به سوالات خواهشمندم در صورت امکان این سوال و جوابها را در نشریه و سایتهای محلی انعکاس دهند تا سایر همشهریان هم استفاده کنند.

در این دو ساعت سعی کردم سوال همه دوستان رو با رعایت امانتداری بپرسم و اگر سهوا سوالی فراموش شد که بعید می دانم عذرخواهی می کنم در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اقای حسن زاده خواهشمندم یک جمع بندی مختصر فرمایید

ضمن تقدیر از جنابعالی و آقای مختاری عزیز و حوصله دوستان.

این موضوع که سرمایه گذار از این روند ناراضی هستند و مواردی از این دست. من عاجزانه از دوستان عزیزم خواهش می کنم که فریب تبلغات نشوند. امیدواریم در یک ماه مهلتی که سرمایه گذار گرفته و اجازه دادند فعالیت کنه رو به حساب این نگذارند که هیچ مشکلی نبوده است. مشکل وجود دارد و اساسی هم هست. اگر دوستانی تمایل داشته باشند در دفتر قافلان راجع به اسناد و مدارک حضورا صحبت می کنیم ودر آخر اینکه

اگر طرف حق نیستیم برای باطل دست نزنیم.

 

ممنون قادر حسن زاده عزیز و دوست داشتنی

ممنون از تمامی دوستان حاضر و دوستان غایب که فردا مطالعه خواهند کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۳۰ ۱۷:۳۸

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت سروران گرامی

صادقانه عرض کنم این اولین باریست که به طور تصادفی به سایت صدای میانه اومدم و موضوع بحث توجهم رو جلب کرد خودم رو در مقامی نمیبینم که که جناب حسن زاده رو تایید و یا تکذیب کنم ولی چند نکته رو گفتنشو وظیفه خودم دونستم

1 - شجاعتی که در ارایه گفته های ایشان هست واقعا ستودنی هست و جای تقدیر داره ( البته صحت  یا عدم صحت به عهده قضات محترم ) این که مشخص هستش ایشون مثل خیلی ها دنبال کاسه لیسی عزیزان مسول نیستن

2 - اصحاب رسانه زبان گویای درد های مرم هستن حال اگه یک صاحب رسانه دلواپس جان مردم باشه ایا غیر از این هست که به تکلیف خود عمل نموده

3 - با تمام احترامی که به جناب دکتر مددی قایل هستم ولی عرض میکنم جناب دکتر: بهترین راه واکنش این بود که مصاحبه ای با یکی از رسانه های داخلی میکردین و صادقانه مدارک بی گناهی خود را برای مردم ارایه میدادین و خدای نکرده کسی به این فکر نمیکرد که یک نماینده شهر خودش توان دفاع ندارد و ............

از این که طولانی شد عذر خواهی میکنم ارادتمند همگی نیک بخش

۹۴/۹/۳۰ ۱۵:۴۲

مغالطه جالبی بد؟!

۹۴/۹/۲۲ ۱۹:۳۱

آقای حسن زاده خودشون شیر هستن. نیازی به شیر کردن از جانب کسی نیست.

۹۴/۹/۱۵ ۰۸:۳۸

سليمان جمشيدي اين بيچاره رو شير كردين فرستادين جلو

بره زندان هم پشتشين!!!!!!

تو جاش ميري زندان

۹۴/۹/۱۳ ۱۲:۱۵

ضمنا سلام خدمت اقای حسن زاده.من همه مطالب بالا رو خوندم.در اخر فقط میتونم این رو به شما بگویم که نه تنها بنده بلکه امثال مثل من جوابهای که شما دادین مارو قانع نمیکنه.لطفا در دیگاههای خود وبه خاطر خودتان تجدید نظر بفرمایید.در پناه حق

۹۴/۹/۱۱ ۲۲:۴۸

درست دکتر مددی درد نکنه. این همه تلاش برای اسیاش مردم این شهر قدم بر می دارخچرا بعض. ها چوب. لایه جرخ می گزارند مگر. ایجادشهر شما نییست نمی. بینید مردم چقدر در زحمت هستند چراخبرازا اقای حسینی. نییست خدا را خوش می اید ایقدر  یک نمایند  انسان دوست را تخریب. کنید هدف دکتر مددی خدمت به مردم این. منطقه 

۹۴/۹/۹ ۰۱:۳۲

سلام لینک درسته فقط چون گروه تبدیل به سوپر گروپ شده حتما باید نسخه به روز تلگرام رو نصب کنید.

۹۴/۹/۹ ۰۰:۵۴

از آقای مهندس سلیمانی فرد بابت ترتیب دادن این بحث مفید و به ویژه جمع بندی و انتشار آن قدردانی می کنم. 

و قادر عزیز، مثل همیشه با صلابت و استوار بودی، سایه ات مستدام. 

۹۴/۹/۸ ۲۳:۰۴

telegram.me/joinchat/BEtffDu6ekZC-gExR54t9A

با سلام؛

مثل اینکه آدرس فوق اعتبار نداره چون وقتی در تلگرام با این آدرس میخواهیم به گروه فوق الذکر وارد شویم، جواب میاد که گروه فوق وجود نداره.

لطفا اگه امکان داره آدرس جدید گروه فوق را تقدیم نمایید تا از گروه استفاده کنیم. با تشکر

۹۴/۹/۸ ۱۶:۱۲

حالا يك نماينده خوب يا بد!!!!!!!!!

مي خواهد براي خود! يا مردم! يا تبليغات!

سيستم هاي تصوير برداري و MRI را مي خواهد به ميانه بياورد --قافلان چرا فقط اينجا شفاف شده...

حذبي و سياسي هم نيست...

چرا تمام نمي كنيد---با تحريك مسئولان شهر كه هيچ كس به فكر مردم و بيماراني كه به خاطر يه عكس يا دكتر به ديگر شهرها مراجعه مي كنند--چه نتيجه اي مي خواهيد بگيريد---خودتان را يك لحظه جاي بيماران بزاريد

۹۴/۹/۸ ۰۸:۲۸

ممنون مهندس

۹۴/۹/۸ ۰۰:۲۵

یقینا دادستان محترم به نواقص موضوع اشراف داشته که ورود کرده ویکماه مهلت.دادهپس رسانه ای رو که برحسب وظیفه اطلاع رسانی کرده رو محکوم نمیکنه.

۹۴/۹/۷ ۲۱:۴۴

ممنون از آقای سلیمانی به خاطر این زحمت.

۹۴/۹/۷ ۲۰:۲۷

باتشکر از مهندس سلیمانی فرد، آقای حسن زاده و سایر دوستان عزیز

۹۴/۹/۷ ۲۰:۲۷

باتشکر از مهندس سلیمانی فرد، آقای حسن زاده و سایر دوستان عزیز

۹۴/۹/۷ ۲۰:۰۴

ممنون آقای سلیمانی فرد ، بحث خوبی بود.

۹۴/۹/۷ ۱۹:۵۶

با سلام

بحث خوبی بود که بنده بدلیل مسافرت سعادت حضور نداشتم

مسئله ای که اینجا برای من مطرح است اینست که کسی منکر زحمات آقای مددی نیست ولی در زمینه mri با تجربه دوبار رودست خوردن از سرمایه گذاران قبلی نباید بی محابا و با عجله اقدام به شروع این پروژه میکرد که اگر کمی تامل در کار بود ایرادات مطرح شده هم وجود نداشت و ما به خوبی و خوشی شاهد عملی شدن یکی از مهمترین آرزوهایمان بودیم

ان شاالله که همه قضایا به نفع مردم تمام شده و این مرکز به بهره برداری برسد

اخبار روز