کد خبر: ۷۶۱۲
۱۵۹۰ بازدید
۸ دیدگاه (۸ تایید شده)

اجرای طرح تحول اجتماعی و فرهنگی در استان

۱۳۹۱/۹/۱۳
۱۹:۰۰

 

 

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح تحول اجتماعی و فرهنگی در سطح استان خبر داد و اظهار کرد: این طرح درقالب هفت محور مهم اجرا و رصد می‌شود که بر اساس آن باید تهدیدات را به روز و اولویت‌بندی کنیم.

مهدی اسماعیلی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با بیان این که اگر مسائل فرهنگی و اجتماعی را رصد کنیم، به بروز مشکلات سیاسی و امنیتی منجر نمی‌شود‌؛ گفت: محورهای طرح تحول اجتماعی و فرهنگی بیش‌تر بر روی کاهش آسیب‌های اجتماعی و تقویت سرمایه ملی متمرکز است.

وی تأکید کرد: اگر به کاهش معضلاتی مثل طلاق، مواد مخدر و مشروبات الکلی و از طرفی به افزایش نشاط اسلامی توجه جدی شود، آن وقت می‌توانیم شاهد جامعه اسلامی واقعی باشیم.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود به آخرین وضعیت تعرفه‌های پزشکی درسطح استان اشاره کرد و گفت: مصوبه هیئت وزیران درخصوص تصمیم‌گیری برای تعیین تعرفه‌های پزشکی سه مرجع نظام پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و همچنین نمایندگی امور بیمه‌گری را موظف کرده و از سویی کار گروه ویژه‌ای در استانداری برای بررسی و تایید نهایی تصمیم این سه مرجع تشکیل یافته تا تعرفه‌ها را براساس مقتضیات بومی و اقتصادی هر منطقه تصویب و ابلاغ کند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۹/۱۶ ۱۹:۵۰
دوره این آقا نیز دارد تمام می شود!
۹۱/۹/۱۴ ۲۰:۰۵
آقا جان راست می گویند ایشان افتخار میانه و میانه ای ست در یک انتخابات شرکت کردند شدند مدیرکل و اگر در انتخابات دیگر هم شرکت بکنند می شوند فلمثل استاندار خوب افتخاری بالاتر از این می خواهند همشهریها داشته باشند.به این می گویند تحول چرا که ماشاا... بعضی ها معنای تحول را خوب فهمیده اند چیه؟
۹۱/۹/۱۴ ۱۹:۳۵
[quote name="محمد بیضائی"]
سه معاون استاندار از شهرمان هستند اما گویا اثری ندارد!!![/uote]
استانداری که تا چند ماه دبگر ....کاره ای نیست!
۹۱/۹/۱۴ ۱۳:۳۱
برای تشکیل یک موسسه مردم نهاد ( فرهنگی اجتماعی ) که از طریق وزارت کشور اقدام نموده ایم همین اقای میانه ای (آقای اسماعیلی ) دو سه سال است که در پیچ و خم استانداری و فرمانداری میانه ما را نگه داشته است !
این است ارتقای سطح اجتماعی و فرهنگی جامعه شهرهای آذربایجانشرقی !؟
با برگزاری یکی دو تا همایش و نشست که نمی توان گفت ارتقا یافته ایم آقای عزیز !
[quote name="مجید سلیمانی فرد"]
بلی ایشان یکی از مدیران با اخلاق و متدین هستند و افتخاری برای شهرمان[/quote]
سه معاون استاندار از شهرمان هستند اما گویا اثری ندارد!!!
۹۱/۹/۱۳ ۱۹:۰۲
من به افتخاراتش کاری ندارم که آگر مفتخر بود در میان مردم ذکر می شد اما درباره ی سخنش سوالم اینه که مگر انقلاب اسلامی متحول نکرد جامعه ی ما را؟ اگر تحول بشه که بر می گردیم اونور صفحه؟! یعنی حالت سابق؟ من که ناآگاهم نمی دانم!شما که آگاهید بفرمایید جریان چیه؟؟؟
۹۱/۹/۱۳ ۱۵:۵۸
[quote name="بی نام"]افتخار میانه و میانه ای[/quote]
بلی ایشان یکی از مدیران با اخلاق و متدین هستند و افتخاری برای شهرمان
۹۱/۹/۱۳ ۱۳:۳۸
افتخار میانه و میانه ای

اخبار روز