کد خبر: ۵۴۱۵۵
۸۲۶ بازدید
۲ دیدگاه (۱ تایید شده)

بیانیه حزب اعتدال و توسعه – شهرستان میانه به مناسبت فرجام برجام و جشن ایران بدون تحریم

 

 

بیانیه حزب اعتدال و توسعه – شهرستان میانه

به مناسبت فرجام برجام و جشن ایران بدون تحریم

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ

هر كه را بخواهد يارى مى‏كند و اوست‏ شكست‏ ناپذير مهربان ( سوره روم – آیه 5 )

 

26 دی ماه 1394 را بیشک باید یکی از فراموش ناشدنی ترین روزهای تاریخ ایران اسلامی دانست. روزی که بعد از 12 سال کشمکش بالاخره توسط دولت تدبیر و امید و در سایه عقلانیت، اعتدال و منطق و با حفظ اصول و باورهای راستین، حقانیت این کهن زادبوم برای جهانیان به اثبات رسید و  لبخند دلنشینی توام با رضایت قلبی بر لبان مردم نجیب ایران نقش بست و مبشر روزهایی خوش شد برای آینده. آینده ای بنام و برای ملت ایران و آینده ای برای یکه تازی و عرض اندام شکوهمندانه.

در شرایطی که امروز توسط جنگ طلبانِ دشمن انسانیت بر طبلهای خشونت نواخته می شود و  ناقوس کشتار و تروریسم در گوشه گوشه گیتی گوشها را می آزارد و تصاویر جنایت و سبعیت انسان علیه انسان چشمها را تیره و تار می کند، این روز و این رخداد می تواند و باید موجد آرامشی تحسین برانگیز باشد و الگویی ماندگار برای همه جهان و جهانیان عرضه کند و نشان دهد که حتی در صحنه این دنیای پرآشوب هم می شود استیلای گفتمان، صلح و تعامل را بر جنگ و تقابل مشاهده نمود و گره های کور و باز ناشدنی موجود در جهان را با سرانگشتان تدبیر باز کرد و اندکی از آلام جانکاه بشریت کاست.

حزب اعتدال و توسعه – شهرستان میانه ضمن سپاس از الطاف بیکران دادار هستی بخش و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری و مشارکت فعالانه و آگاهانه مردم در صحنه های مختلف بویژه 24 خرداد 1392 و کیاست و درایت دولت یازدهم در حل این معظل دست و پا گیر ، به نوبه خود این فرخنده روز بهجت انگیز را به تک تک آحاد ملت ایران شادباش می گوید.

 26 دی ماه 94 را باید نقطه آغازینی دانست برای حیاتی دوباره. حیاتی همراه با درس از تجربیات تلخ گذشته و چه زیباست پر نشاط و دیگرگون شده، روزهای ایران بدون تحریم را جشن گرفت.

حزب اعتدال و توسعه – شهرستان میانه ضمن خدا قوت، از مجموعه دولت تدبیر و امید، عاجزانه تقاضا دارد که از این فرصت تاریخی ایجاد شده برای ارتقای بیش از پیش جایگاه ایران استفاده کند و با ایجاد شرایط مساعد و برنامه ریزی حساب شده، باری از دوش خانواده های ایرانی بردارد.

حالا که چرخ سانتریفیوژها با صلابت و آرامش می چرخند و وعده رئیس جمهوری محترم و معزز در این زمینه تحقق پیدا کرده ، نوبت چرخ دوم یعنی چرخ اقتصادی مردم هست و بلاشک با قدرت کارشناسی که در این دولت حرف اول و آخر را می زند این چرخ هم خواهد چرخید و مردم ایران به آن چیزی که استحقاقش را دارند خواهند رسید. آن روز هم نزدیک است ...

 

حزب اعتدال و توسعه – شهرستان میانه

اول بهمن ماه 1394

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۱/۱ ۱۸:۱۸

دوران طلايي ايران اسلامي در سايه رهنمود هاي رهبري و درايت دولت تدبير و اميد و تلاش ارزنده تيم مذاكره كننده هسته اي اغاز شده ، اين دستاورد عظيم گواراي ملت شريف ايران و باشد كه با برداشته شدن تحريم ها دولت خدمتگذار توفيق روز افزون در خدمت به امت صبور و مظلوم ايران پيدا كند .
فرجام نيكو بر برجام مبارك

اخبار روز