کد خبر: ۶۸۰۸۶
۴۵۴ بازدید
۶ دیدگاه

برف روبی و نمک پاشی معابر شهری میانه انجام شد / هیچ مشکل ترافیکی در سطح شهر میانه وجود ندارد

برف روبی و نمک پاشی معابر شهری میانه انجام شد / هیچ مشکل ترافیکی در سطح شهر میانه وجود ندارد

 

کار برف روبی و نمک پاشی معابر اصلی شهر میانه با حرکت اکیپ های خدمات شهری از ساعات اولیه بامداد در سطح شهر میانه انجام شد و هیچ مشکل ترافیکی در سطح شهر وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: در پی بارش برف که از اولین ساعات شب گذشته (28 آذرماه 1395) آغاز و موجب سفیدپوش شدن سطح شهر میانه شده بود کار آماده سازی اکیپ های عملیاتی برای مقابله با برف و یخبندان در شهر میانه از ساعت 5 صبح با حضور شخص شهردار در حوزه خدمات شهری آغاز شد.

شهردار میانه با بیان اقدامات انجام یافته برای جلوگیری از انسداد معابر و بروز مشکل در تردد خودروها در سطح شهر گفت: در مرحله اول معابر و خیابان های اصلی شهر و نقاط شناسایی شده از سال های قبل که در ایام یخبندان دچار مشکل می شوند نمک پاشی و برف روبی شد و در مرحله دوم اکیپ های عملیاتی به معابر فرعی و محل هایی که شهروندان اعلام نیاز کنند اعزام می شوند.

خرده فروش با تشکر از اقدام به موقع واحدهای خدمات شهری و عمران افزود: همکاران ما در حوزه خدمات شهری آماده اند تا با پاسخگویی به تماس های شهروندان محترم برای حل مشکلات احتمالی در تمامی نقاط شهر در اسرع وقت اقدام نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۲۹ ۱۳:۴۶

ای کاش این کار شب انجام بشه تا اوایل صبح شاهد یخ بندان نباشیم

۹۵/۹/۲۸ ۱۹:۰۵

آره اما ساعت 5 بعد از ظهر

۹۵/۹/۲۸ ۱۶:۳۵

درود بر زحمتکشان شهرداری و خسته نباشید

۹۵/۹/۲۸ ۱۵:۱۳

خسته نباشید

۹۵/۹/۲۸ ۱۴:۵۸

باتشکر وسپاس ازهمه دست اندرکاران وزحمتکشان بزرگوار

۹۵/۹/۲۸ ۱۲:۲۵

سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان عزیز شهرداری

اخبار روز