کد خبر: ۷۶۵۸۸
۶۰۴ بازدید
۵ دیدگاه

دیدار فرمانده پادگان میانه با شهردار

دیدار فرمانده پادگان میانه با شهردار

فرمانده و اعضای ستاد فرماندهی تیپ 36 زرهی پیاده مکانیزه شهید پاکدوست میانه صبح امروز با حضور در دفتر شهردار با وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: در دیدار صبح امروز شهردار با اعضای ستاد فرماندهی تیپ 36 پیاده مکانیزه ارتش در میانه مسائل فیمابین دو نهاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرهنگ سیروس محمدی در دیدار با شهردار میانه که با حضور اعضای هیئت رئیسه تعاونی مسکن پادگان صورت گرفت، آمادگی ارتش را برای هر گونه همکاری با شهرداری در راستای پیشبرد برنامه های عمران و آبادانی شهر میانه اعلام کرد.

سرهنگ محمدی گفت: توسعه و آبادانی شهر در گرو دلسوزی و ریسک پذیری مسئولان و بویژه مدیران شهرداری است و امیدواریم در دوره مدیریت شهردار جدید این شیوه تصمیم گیری و عمل در پیش گرفته شود.

فرمانده تیپ شهید پاکدوست گفت: ارتش برای واگذاری زمین های واقع در طرح های توسعه شهری آمادگی کامل دارد و ما از هرگونه فعالیت شهرداری در تغییر کاربری های مورد نیاز طرح های شهری استقبال می کنیم.

سرهنگ محمدی تأکید کرد: در حال حاضر تمامی مقدمات قانونی برای واگذاری زمین های واقع در طرح میدان امام حسین (میدان ورودی از سمت زنجان) و خیابان 24 متری حاشیه شهرک ولیعصر به اتمام رسیده و در صورت اتمام اقدامات از سوی شهرداری ما آماده واگذاری زمین های مذکور هستیم.

فرمانده پادگان میانه در سخنان خود از شهردار میانه برای بازدید از پادگان و برگزاری جلسه تخصصی برای بررسی مسائل فیمابین دعوت کرد.

شهردار میانه نیزد در این دیدار بر آمادگی شهرداری برای همکاری با نیروهای مسلح نظامی و انتظامی تأکید کرد.

عسگر نصیری با تقدیر از مجاهدت های فرماندهان و سربازان ارتش در حفظ و حراست از کیان اسلامی یاد و خاطره شهدا و جانبازان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را گرامی داشت.

شهردار میانه گفت: شهرداری میانه برای اتمام مراحل تملک اراضی نظامی واقع در طرح های شهری آمادگی دارد و امیدواریم هرچه سریعتر این اقدامات نهایی شده و طرح های میدان امام حسین در ورودی شهر از سمت زنجان و راه دسترسی حاشیه شهرک ولیعصر اجرا شود.

نصیری تصریح کرد: شکستن حصارها و تغییر وضع موجود مستلزم تغییر در نگرش ها و شیوه تصمیم گیری هاست و ما قصد داریم در دوره مدیریت جدید در شهرداری میانه این امر را تحقق بخشیم.

شهردار جدید میانه اصلاح ساختار اداری و تشکیلاتی، استفاده از ظرفیت های همکاری بین بخشی، به میدان کشیدن توانمندی های بخش خصوصی و اتخاذ تصمیمات جسورانه برای شکستن موانع توسعه را از برنامه های خود برای پیشبرد اهداف توسعه در شهر میانه ذکر کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۷/۱۷ ۲۳:۵۹

دوست عزیز هر کسی بلند نشده برود شهرداری برای پیگیری اجرای کف پوش بازار این شخص از بازاریان بوده بنا به دستور شهردار که به اعضای هئیت امنای بازار داده بودند این شخص رفته بوده است که با برخورد جالب جناب گلمحدی و مهندس رجیلی روبرو شده است

۹۶/۷/۱۷ ۱۸:۱۲

اگر اشتباه نکنم نماینده بازاریان همان هیئت امنای بازار هستند که آنگونه که من اطلاع دارم دیروز در دیدار با شهردار مسائل و مشکلات بازار را مطرح کرده اند و ازجمله همین موضوع که شما پیگیر آن هستید را به شهردار گفته اند و ایشان هم دستور اجرا داده اند. اگر هر کس بلند شود و خود را نماینده یک قشر معرفی کند که دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود

۹۶/۷/۱۷ ۱۶:۴۲

با سلام و درود بر دلاور مردان عزیز

جناب نصیری در این دیدار اعلام نموده اند: شکستن حصارها و تغییر وضع موجود مستلزم تغییر در نگرش ها و شیوه تصمیم گیری هاست و ما قصد داریم در دوره مدیریت جدید در شهرداری میانه این امر را تحقق بخشیم. شهردار جدید میانه اصلاح ساختار اداری و تشکیلاتی ...

امروز طبق دستور شهردارمحترم که در جلسه هئیت امنای بازار اعلام نموده بودم که نماینده بازاریان برای اجرای کف پوش ورودی بازار خدمت جناب آقای گلمحمدی برسند متاسفانه در این جلسه جناب مهندس رجیلی فرموده اند به این زودی این عمل اجرا نمی شود بهتر است بازاریان خود هر کدام مبلغ دویست هزار تومان هزینه کنند تا کف پوش ورودی بازار انجام شود، در غیر این صورت باید حالا حالا منتظر بمانند جناب نصیری شهردار محترم از کدام تغییر و حصار صحبت می نمائید

۹۶/۷/۱۷ ۱۲:۳۱

درود بر ارتشیان دلاور

اخبار روز