کد خبر: ۸۷۹۵۳
۲۷۱ بازدید
۱۹ دیدگاه

فعالیت های اخیر واحدهای اجرایی شهرداری

ارائه فعالیت های اخیر واحدهای اجرایی شهرداری جهت استقبال از سال جدید به روایت تصویر

روکش آسفالت ورودی شهر(مجاور میدان شهید فرقانی)

لکه گیری آسفالت سطح شهر

رنگ آمیزی جداول سطح شهر و میادین

تسطیح و زیباسازی و سپس کاشت رفوژ ورودی شهر از طرف زنجان

شست وشوی مخازن و خیابانها و معابرسطح شهر

جوب کشی خیابان سرچشمه

شستوشوی جداول و خیابان جاده ترانزیت

هرس و علف هرز زنی ترون ها و زرشکهای رفوژ راه آهن

بازسازی جداول و پیاده روهای پارک انقلاب

تنظیف و آماده سازی  شهربازی برای بهره برداری در ایام تعطیلات نوروزی

نصب بنر با موضوع همکاری شهروندان با عوامل خدمات شهری و سد معبر

شستوشو و تنظیف مزار شهدا

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۲/۱۷ ۲۱:۳۱

طبق شنیده ها بعد از سرشماری سال 95 یعنی دو سال پیش،جمعیت شهر میانه 6 هزار نفر افزایش داشته این یعنی افزایش 6 هزار خودرو به سطح شهر. حالا با این خیابان های کم عرض، چه بلایی سر میانه خواهد آمد آیا ساعت ها در ترافیک خواهیم ماند؟

۹۷/۱۲/۱۷ ۲۱:۱۲

با تشکر از مجموعه عوامل شهرداری میانه
دو سه نکته مهم است که باید بگویم
1-ورودی خیابان بعثت از طرف خیابان ارتش دارای پل ناقص است تا جایی که بعضی از خودروهای مسافرین هنگام پیچیدن به بعثت از طرف ارتش توی جوی افتاده
2-خیابان حاجی اصغری دارای ترافیک سنگینی است بطوریکه تنها یک ردیف ماشین در حال حرکت است و پیشنهاد می شود یا تاکسی های اندیشه را حذف کنید یا از توقف خودروها در سمت چپ خیابان جلوگیری کنید. این خیابان از بس ماشین زیاد دارد چهره خوفناکی دارد.
3-چندین بار تصادف شاخ به شاخ در تقاطع خیابان ارتش با خیان آتش نشانی رخ داده که اگر یک چراغ قرمز گذاشته شود مشکل حادثه در این قسمت از شهر رخ نخواهد داد.
4-سمت راه آهن از جلوی هنرستان غفور رئیسی روشنایی و خیابان مناسبی ندارد و 5 سال است اصلا پروژه رها شده علت چیست؟در ضمن پیشنهاد می شود بر طرفین پل جاده راه آهن چراغ و روشنایی نصب گردد چون این پل قوس 90 درجه ای دارد ممکن است بعضی از مسافران هنگام شب به پایین سقوط کنند که در این صورت گناهی نابخشودنی خواهد بود.
5-چرا میدان ورودی از سمت زنجان دیگر تعطیل شده آیا وقتش نیست افتتاح شود آخه این بخش از شهر چهره زشتی به دروازه آذربایجان داده است.
دوباره تشکر از شهرداری و شورای محترم شهر میانه

۹۷/۱۲/۱۷ ۱۸:۴۸

سلام برخورد و‌عمل شهرداری با شهر مقطعی و نمادین بوده و اقدام اساسی و ریشه ای برای رفع مشکلات انجام نداده است .متاسفانه انتظار می رفت که با امدن این شهردار وضعیت شهر بهبود یابد که متاسفانه انتظار بی موردی بوده و‌نتیجه ای نداشته است .

۹۷/۱۲/۱۷ ۰۹:۳۷

جناب اقای روابط عمومی مواردی که بعنوان فعالیت اخیر شهرداری ذکر کرده اید نتها خیلی پیش پا افتاده وسطحی هستند بلکه اصلا جز ابتدایی ترین وظایف شهرداری که چه عرض کنم بلکه دهیاری هاهستندو در این میان هم شما سعی کردین با بکار بردن چند کلمه قلمبه وسلمبه ازقبیل «ترون»یا«رفوژه» این فعاایت هارا که اگر در مورد انها اظهار نظر نمی کردید سنگین تر بودید مهم وچشم گیر جلوه دهید و حتما پیش خود فکر کردید مردم با دین این کلمات خواهند گفت وای ترون به به رفوژه عجب کارهای مهمی انجام داده این شهرداری! ولی نه داداش چنین نیست! برادر بزرگوار چی تصور کردین مردم عقل دارند،بصیرت دارند ،قوه تشخیص دارند و انتظار دارند دراین روزهای سخت اقتصادی مخارج کاملا حساب شده هزینه شوند و در هزینه کرد ها الویت ها وضرورت ها در نظرگر فته شوند برای مثال بااین گرانی رنگ که کلی رنگ حیف ومیل وریخت وپاش میشودبرای رنگ کردن جدولهایی که خود جدولها فرسوده ونیاز به تعویض دارند که واقعا خرج بیهوده انجام میشود که بادر نظر گرفتن الویت برای هزینه ها ایا بهتر نبود بجای رنگ جدولها هزینه ان را صرف پاکسازی و زیباسازی اطراف زیر گذر های شهرک امام میکردند که واقعا موجب سرمساری وابروریزی است؟ یا صرف صرف زیبا سازی وموزاییک چینی پیاده روهای
همین شهرک امام میکردند که حالا دیگر «ظلم اباد» نیست »کریدورشهرکهای اندیشه،الهیه که متاسفانه تابلوورودی ان را به غلط «الاهیه» نوشته اند، شهرگ نیرویانتظامی،مساکین مهر،وشهرکهای دیگر واز همه مهمتر وجود دادگستری که سبب شده گذر خیلی از مردم اعم از مسولین ومراجعین ازسایر شهر ها به این محل بیفتد وبا بزرگترین المانهای ضایعات وضایعات فروشی ویا سدمعبر که نتها کل پیاده روهای خاکی!!رااشغل کرده بلکه قسمتی از خیابان پر تردد ابوذر راهم مسدود نموده اند که علاوه بر جلوه زشت موجب حوادث ناگورای هم می شوند مسلما بادیدن وضعیت نا بسامان واسفبار اینجا اولین سوالی که در ذهنشان متبلور میشود این است که ایا این جا زیر نظر شهرداری نیست!!؟به قول معروف شهر از شهرکها ویران است خواجه در بند نقش ایوان است!!!

۹۷/۱۲/۱۶ ۲۰:۰۰

واقعا جای امیدواری است که شهردار محترم و نیروهای زحمتکش شهرداری در استقبال از سال جدید هر چه می توانند انجام می دهند تا زره ای هم که شده مشکلات عدیده ای که سالیان سال در این شهر بوده و هست را حل و چهره شهر را پاکتر و زیباتر کنند موفق و موید باشید

۹۷/۱۲/۱۶ ۱۹:۵۳

واقعا از زحمات شهردار و کارکنان و کارگران محترم بعنوان یک شهروند تشکر میکنم. اما یک گلایه کوچکی از بابت سد معبر دارم و از آقای شهردار تقاضا دارم به این مشکل هم رسیدگی کند که واقعا گلایه ای بجا است. مخصوصا مسیر خیابان امام (ره).ممنون

۹۷/۱۲/۱۶ ۱۸:۴۹

بتگا تشکر از زحمات عوامل شهرداری.لطفا شهرک نیروی انتظامی هم از این عکسها جا نمونه.

۹۷/۱۲/۱۶ ۱۸:۲۹

با سلام و تشکر از شهردار محترم ،کارمندان و کارکنان شهرداری

فعالیت های که عنوان شده جزو گوشه ای از وظایف شهرداری ها می باشد است.

لطفا شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر اعلام کنند در مورد حل این مشکلات چه تصمیاتی را خواهند گرفت؟

1- ترافیک خیابان های مرکز شهر

2- نبودن پارکینگ خودروها به اندازه کافی در مراکز شهر

3- نبودن خودروهای مسافربری(تاکسی) پای قطار به اندازه کافی

4-سدمعبر در مراکز شهر و بازار

5- ساماندهی دست فروشان در سطح شهر

6-و...

ضمناً آیا در این شرایط و وضعیت که یکی از مشکلات دنیا و کشور مشکل بحران آب است آیا شستن خیابان های شهر با آب شرب توسط شهرداری کاری درست و صحیح می باشد.

 

۹۷/۱۲/۱۶ ۱۴:۵۱

تشکر از زحمات کارکنان زیباسازی عمرانی وخدمات شهری شهرداری میانه . لطفا به آقای مهندس شعبانی بفرمائید بگید آسفالت طرف دیگه چاله ای که زیرسازی کرده بودید مونده است . عنایت کنند. امروز فردا آسفالت کنند .‌ به قول مثل معروف آنکه کارکرد که تمام کرد . آدرس نرسیده به میدان بسیج روبروی مدرسه .‌لطفا حتما بگید

۹۷/۱۲/۱۶ ۱۲:۵۵

تقدیر و تشکر از عوامل زحمتکش شهرداری

اخبار روز