کد خبر: ۸۸۱۲۰
۱۰۲۰ بازدید
۲۵ دیدگاه

جوابیه روابط عمومی شهرداری میانه به هتاکی و توهین یک خبرنگار

جوابیه روابط عمومی شهرداری میانه به هتاکی و توهین یک خبرنگار

در خصوص درج مطلب با عنوان خزان بی سوادی در شهرداری میانه به قلم آقای قادر حسن زاده موارد جهت تنویر افکار عمومی به شرح زیر اعلام می شود:

- کلمه لاتین میانه مورد بحث بوده که قبل از اقدام به ساخت از تنی چند از اساتید دانشگاه استعلام شده بود.

- با بررسی تابلوهای  اداره راه (به عنوان مرجع) سایت های معتبر ایرانی و خارجی و خود سایت دانشگاه آزاد اسلامی میانه که نویسنده مطلب کارمند آن دانشگاه می باشد در معرفی شهر میانه دقیقا از کلمه Miyaneh استفاده شده است به پیوست مستندات ارایه میگردد.

 (در آوانگاریِ فنوتیک (Phonetic Transcription) واژه‌یِ «میانه» به صورتِ /miːjɑːne/ نوشته ‌می‌شود. همانطور که ملاحظه می‌کنید، صدایِ /j/ در تلفظ این واژه به گوش می‌رسد و می‌توان حرفِ “y” در لاتین را برایِ آن نوشت. علاوه بر این، باید توجه داشت وقتی که واژه‌ای را لاتین‌نویسی می‌کنیم، از قواعدِ چینشِ حروف در یک واژه‌یِ لاتین اندکی دور می‌شویم. مثلاً، واژه‌یِ ripe در انگلیسی به صورتِ /rɑɪp/ تلفظ می‌شود، ولی ما می‌توانیم واژه‌یِ «میوه» در فارسی را (با همانِ واژه‌هایِ مشابه در لاتین) به صورتِ mive، با تلفظِ /miːve/ بنویسیم)

 

- با فرض اینکه مطلب مورد ادعای او صحیح بوده باشد، موضوع بایستی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.

- آقای حسن زاده نویسنده این مطالب با کدامین علم و با کدامین استناد مدیریتی خود مدیران شهرداری را بی تجربه خطاب می کند، غیر از این است که در نوشته های خود ادبیات غرض ورزی را الگو قرار داده است.

- روابط عمومی شهرداری میانه بر اساس شرایط حاکم بر شهر و ایجاد آرامش در داخل سازمان و مجموعه پرسنل آن، سعی دارد از جنگ رسانه ای پرهیز نموده و بیشتر روحیه تعاملی خود را حفظ نماید.

- جملات بسیار توهین آمیز به آقای شهردار و روابط عمومی آن نشان از غرض ورزی شخصی است که متاسفانه خارج از ادب، تنظیم و عرضه شده است، البته شنیدنی ها حاکی از آن است که بعد از جابجایی درون سازمانی یکی از دوستان نویسنده، این مطلبها با رنگ و بوی تخریب و هجمه بالا از این ارگان مردمی (شهرداری) حکایت دارد.

- در خصوص بی پاسخ ماندن برخی از انتقادات مربوط به شهرداری در برخی از سایت ها اعلام می دارد که بعد از بررسی انتقادات در صورت منطقی و بجا و دلسوزانه بودن حتما این شهرداری پاسخ گو بوده و اقدامات لازم را برای رفع مشکل به عمل می آورد ولی در مواجهه با سوالات بی منطق و دارای غرض جواب...(عده ی بسیار قلیل) بی پاسخ خواهد ماند.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱/۵ ۱۰:۲۵

با تشکر از شهردار و عملکرد اعضای شهرداری در تلاش برای زیباسازی شهر. جناب شهردار از انتقاد نباید ناراحت شد البته از نوع درست و بجا امثال آقای حسن زاده مثل صدا سیمای میلی کشور می ماند یکطرفه و با غرض ورزی که در تک تک جملاتش مشهود است را میتوان استخراج کرد . خسته نباشید

۹۸/۱/۴ ۲۱:۴۳

لیانسش در میانه همین آزاد بوده.. ارشدش هم باز ازادزنجان روابط بین الملل. نمیدونم که این دانشگاه ازاد با این مدرکهای پولی چ گلی ب سر ملت زدن.. ملت رو دارنده توهم مدارج علمی بالا کرد و بیسواد ب بار آورددد

چکیده پایان نامشو خودش ترجمه کرد ب انگلیسی آِیا ؟ میتونه برای یک دقیقه بدون توقف صحبت کنه؟
وقتی فضای مجازی رو ملتهب میکنه فکر میکنه پس شق القمر کرده دای. .شهر که بی صاحب باشه همین میشه. شهر صاحب ندارد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۸/۱/۴ ۱۸:۳۹

نوشته اید که "- با فرض اینکه مطلب مورد ادعای او صحیح بوده باشد، موضوع بایستی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مطرح و مورد بررسی قرار گیرد."
مگر وقتی خواستید این تابلو رو بزارید شورای فرهنگ عمومی شهر نظر داده بود؟

۹۸/۱/۴ ۱۷:۳۲

حالا یکی از دوستان صمیمی ایشان به درستی جابجا شده آقای حسن زاده اینطوری گیر داده .اون یکی دوستش جابجا بشه میخواد چکار کن.

۹۸/۱/۴ ۱۶:۱۰

باتشکر ازروابط عمومی شهرداری که پس از اعتراض کامنت ها را تایید فرمودند ، ولی بدانید که مردم از اکثر عوامل اجرایی شهرداری ( شهرداری ، شورای شهر ،.....) ناراضی هستند ، جاییکه قانون اجرا شود فکر نمیکنم شهروند خردمند ناراضی باشد ، عدم رضایت از عدم اجرای دقیق قانون است ، که البته ثمره اش را میبینند ، زندگی تنها فقط پول نیست ، یک جفت جوراب پاره و کثیف هم باخود نخواهیم برد .....

۹۸/۱/۴ ۱۵:۳۶

آقای حسن زاده اول نوشته سایت دانشگاه ازاد را تحریر کن بعد بیا برای شهر نظر بده اونجا که معدن علم است

۹۸/۱/۴ ۱۰:۲۲

سلام شهرستان میانه به دلایل ذیل در حد یک شهر محروم و بسیار ضعیف خواهد ماند ۱- اساس روابط بر محور دوست بازی - باند بازی است ۲- خیانت های متعددی در اجرای طرحهای شهری شاهد هستیم از جمله اسفالت - جدول گذاری - موزاییک- فضای سبز ۳- شورای شهر قدرت نظارت ندارد ۴- فرمانداری فقط ناظر است ۵- امام جمعه فعال نیست ۶-نمایندگان با هم تعامل ندارند

۹۸/۱/۴ ۰۲:۱۷

بالاخره مشکل شهر پیدا شد!!!!!!!!!!!!
الحمدالله

۹۸/۱/۴ ۰۰:۳۲

اقایان! تابلو شهدای گمنام با املای انگلیسی اشتباه هستش کسی درستش نمیکنه
ناشناس = گمنام میشه UNKNOWN که در تابلو نوشته شده UNKNAWN این واجبتر نیست؟

۹۸/۱/۳ ۲۱:۵۳

با تشکر از جامعه نویسندگان و اهل قلم شهرمان . تا آنجا که من یاد دارم مدیر فعلی روابط عمومی از سوی مدیران قبلی انتخاب شده و تا حال هم به دلیل اخلاق وارسته و صمیمی او مورد حمایت مدیر وقت و سایرین قرار دارد و اگر هم قرار باشد تغییراتی در مدیریت در این واحد باشد ،باز هم بایستی از سوی مدیر محترم ارزیابی و اقدام شود و نیازی به تحمیل اشخاص و معرفی سایرین زیبنده این موسسه فرهنگی نیست و با شناختی که از روحیه روابط عمومی دارم انتقاد پذیر و جبران کننده کمبودهای تجربی خود میباشد . کمک کنید که همه در اهداف اداری و زندگی خود قدمهای مثبت برداریم . انشالله .

۹۸/۱/۳ ۲۰:۲۴

از نظر من هر دو صحیح هست و نیازی به گیر دادن به نحوهِ ی نوشتن این کلمه نیست. با تشکر از شهرداری شهرمان و جناب قادر حسن زاده عزیز.

Miyaneh=Mianeh

۹۸/۱/۳ ۱۸:۵۷

ایکاش شهرداری هم متانت بخرج میداد و از اهانت خودداری میکرد ، وقتی در اخر سطر مینویسد ، جواب (عده ای بسیار قلیل ) بی پاسخ خواهند ماند ، درواقع آن مثل معروف را آورده اید که میگوید : جواب ابلهان خاموشی است ، و این در شان شهرداری نیست ، البته این مطلب را بنام روابط عمومی زده اند و فکر نمیکنم شخصیت مسول روابط عمومی چنین باشد که بنده ایشان را کاملا میشناسم ، این مطلب متاسفانه دیکته شده است ، در هرصورت بنده شایسته نمیبینم ،

۹۸/۱/۳ ۱۸:۲۸

جمع کن تو هم با این توهمات شورش در آوردی میانه اینقدر مشکلات داره من خاطرم ده درصد مشکلات این شهر حل بشه اما اسمش بزارن تگزاس

۹۸/۱/۳ ۱۷:۳۹

آقا قادر حسن زاده شما تحصیلاتت چقدره و چه مدرکی داری که اینطور با اعتماد به نفس در مورد نوشتار زبان انگلیسی اظهار نظر میکنی؟

۹۸/۱/۳ ۱۷:۱۶

با مراجعه به سایت https://www.whois.com میشه به شناسنامه ثبت یک سایت دسترسی داشت.
آقای حسن زاده در هنگاه ثبت سایت خودشان از کلمه miayenh استفاده کردند. حتی در نوشتن آدرس از کلمات فینگلیش به جای کلمات انگلیسی استفاده کردن تا اوج بیسوادی خودشان را از زبان انگلیسی نشان بدهند.
جاده jade
روبرو roberoye
بیمارستان bimarestan
حتی در نحوه نوشتن نام قافلان به انگلیسی در یک جا از qaflan و جای دیگر gaflan استفاده کردن.

https://www.whois.com/whois/qaflansesi.ir

۹۸/۱/۳ ۱۷:۰۵

با سلام. نقد کردن موجب پیشرفت جامعه است اگر دلسوزانه و غیر مغرضانه باشد. من خودم به مدیریت شهری چه در میانه و چه در جای دیگر شدید نقد دارم.
ولی نقدها همانگونه که میفرمایید باید دلسوزانه, غیر مغرضانه و چونکه هیچ کدام از ما کارشناس در همه امور نیستیم در تحلیل هامون باید نظرات کارشناسان رو هم بپرسیم.
بنده هم چه در جلساتی که بودم چه در بیرون همیشه میگویم که در نقدها احترام و وحدت را حفظ کنیم نه اینکه بیشتر دشمنی ها را زیاد کنیم.
تحلیل کنیم بعد بگیم اصلا تو گزارشا و خبرهادتحلیل نمیکنیم یا اینکه حرف مردم هست چنین خود را آقا دانستن بیشتر ضررش به شهر میرسد و نتیجه نهایی تمامی اینها به شهر قهرمان میانه میرسد گه متاسفانه با وجود تمام ظرفیت های موجود خود پیشرفت درخور خود را نداشته است.
با تشکر از تمامی منتقدین علاقه مند توسعه و پیشرفت ایران, آذربایجان و میانه

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز