کد خبر: ۸۹۰۱۵
۵۱۰ بازدید
۱۰ دیدگاه

پیام تبریک شهردار میانه به اعضای جدید هیئت رییسه شورای اسلامی شهر

پیام تبریک شهردار میانه به اعضای جدید هیئت رییسه شورای اسلامی شهر

شهردار میانه با ارسال پیام های جداگانه انتخاب اعضای جدید هیئت رییسه شورای اسلامی شهر را تبریک گفت.

مهدی میرزایی در پیام های خود ضمن قدردانی از زحمات و خدمات رییس قبلی شورای اسلامی شهر انتخاب مهدی امینی به سمت ریاست شورا و سایر اعضای هیئت رییسه جدید شورای اسلامی شهر میانه را تبریک گفت و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: میرزایی همچنین راهیابی حیدر رجبی به شورای دور پنجم را تبریک گفت و برای وی در این مسئولیت خطیر آرزوی توفیق کرد.

متن پیام های شهردار میانه به این شرح است:

 

 

جناب آقای مهدی امینی

 

رییس محترم شورای اسلامی شهر میانه 

 

سلام علیکم

 

احتراماً، انتخاب نیک و شایسته جنابعالی به سمت ریاست شورای اسلامی شهر میانه را تبریک و تهنیت گفته و موفقیت روزافزونتان را در خدمت به مردم شریف و نجیب شهر میانه از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.

 

امید است با اتکال به الطاف الهی و درایت و تدبیر مناسب و تکیه بر خرد جمعی و هم گرایی و همدلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و حفظ وحدت و انسجام حاکم بر شورا و مجموعه مدیریت شهری که در طول فعالیت شورای دور پنجم به وضوح مشهود بوده و به عنوان برترین  نقطه قوت این شورا مورد تحسین و تمجید مردم ومسئولان محترم قرار گرفته همچنان فضا را برای کار و فعالیت سازنده و عمران و آبادانی شهر عزیزمان میانه مطلوب و مساعد نگه دارید.

 

ما مجموعه مدیران و کارکنان شهرداری میانه در همه سطوح آمادگی کامل خود را برای همکاری و هماهنگی بالا و اجرای طرح ها و مصوبات سازنده شورای اسلامی شهر اعلام داشته و به تلاش شبانه روزی خود برای کاستن از مشکلات و نارسایی های موجود به کار خواهیم بست.

 

مهدی میرزایی

 

شهردار میانه

 

جناب آقای افضل حسینخانی

 

سلام علیکم 

 

احتراما، اینک که پس از 6 سال حضور مخلصانه در جمع اعضای محترم شورای اسلامی شهر و خدمت صادقانه به مردم شریف و نجیب شهر میانه این مسئولیت گرانبها را به یکی دیگر از منتخبین عزیز مردم سپرده اید، صمیمانه از تلاش ها و زحمات ارزشمندتان در دو دوره شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر نموده و سلامتی و شادکامی و موفقیت روزافزونتان را در تمامی مراحل زندگی و فعالیت های اجتماعی از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

 

بی شک تدابیر ارزنده و نقش آفرینی موثر شما در تحکیم و انسجام شورای دور پنجم و هدایت خردمندانه امور در دوره ریاست و عضویتتان در این شورا به عنوان نقطه قوت عملکرد جنابعالی در 6 سال عضویت در این نهاد مقدس و مردمی بوده و در خاطره مردم قدرشناس میانه ماندگار خواهد بود.

 

مهدی میرزایی

 

شهردار میانه

 

 

جناب آقای حیدر رجبی  

سلام علیکم 

 

احتراما، راهیابی مجدد جنابعالی به شورای اسلامی شهر میانه و عضویت در دوره پنجم این شورا را صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و توفیق خدمت هرچه بیشتر به مردم شریف میانه را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

 

بی گمان سوابق علمی و تخصصی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در دوره پیشین شورا و حضور دیرینه تان در سمت شهردار و پست های مختلف مدیریتی و کارشناسی شهرداری های شهرستان پشتوانه محکمی برای نقش آفرینی سازنده و موثر در این نهاد مقدس و مردمی بوده و منشأ خدمات ارزنده ای برای عمران و توسعه شهر میانه خواهد بود.

 

مهدی میرزایی

 

شهردار میانه

 

 

 

جناب آقای جعفر شاهمحمدی

 

سلام علیکم 

 

احتراما، انتخاب جنابعالی را به سمت منشی شورای اسلامی شهر از سوی اعضای محترم شورا تبریک گفته و دوام توفیقاتان را در پیشبرد اهداف نهاد مقدس شورا از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

خوشبختانه سابقه دو دوره عضویت در شورای شهر و چندین دهه سوابق مدیریتی جنابعالی در نهادهای مهم سیاسی و اجتماعی پشتوانه محکمی برای ارتقا کمی و کیفی فعالیت های این شورا بوده و منشأ اثرات خیر خواهد بود.

 

مهدی میرزایی

 

شهردار میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۳/۲۴ ۱۲:۳۶

جناب منصف به راحتی می تواند حدس زد چه کسی این کامنت را نوشته است.

۹۸/۳/۲۲ ۰۱:۱۸

بنظر نمی رسد بتوان نام بی ادبی را شوخی و حال گیری! گذاشت. مساله عدم انعکاس پیامها از سوی ادارات وصاحبان مطالب را هم نمی توان منحصر به محتوای غیر اخلاقی شان کرد و آنرا توجیه نمود

۹۸/۳/۲۱ ۲۲:۵۴

آقای رشیدی
پس شما هم به این نتیجه رسیدید که بعضی از کامنت ها قابل انتشار نیستند؟!
این شما بودید که می نشستید تعداد کامنت های منتشر شده را می شمردید و با تعداد درج شده در نظرات مطلب مقایسه می کردید و اگر یکی دو نظر منتشر نشده بود گیر می دادید که روابط عمومی شهرداری میانه نظرات را حبس کرده، نظرات را در اسارت نگه داشته، چطور الان انتظار دیگری از روابط عمومی دارید؟!
شما هیچوقت تکلیفتان با خودتان هم مشخص نبده.

۹۸/۳/۲۱ ۱۹:۵۴

خوب فرصت رو غنمیت دیدن گفتن تنور داغه با کامنت ناشناس یک حالی بگیریم از رشیدی !!

۹۸/۳/۲۱ ۱۲:۱۵

با توجه به قانون و مقررات، انتشار کامنت های بدون هویت که حاوی مطالب توهین آمیز باشد مسئولیتش با انتشار دهنده می باشد. حالا دیگر انتشار دهند روابط عمومی شهرداری باشد در مقابل یک سوال ساده دیگر ...

۹۸/۳/۲۱ ۰۱:۲۶

چه با ادب

۹۸/۳/۲۱ ۰۰:۱۵

فضولیغی سنه قالمییب

۹۸/۳/۲۰ ۱۸:۵۳

ببخشید پیام رئیس و عضو سابق شورای اسلامی شهر چرا حذف شده است

 

۹۸/۳/۲۰ ۱۱:۰۰

باز هم تخلف در شواری اسلامی شهر و شهرداری میانه قانون اصلاح موادي از قانون تشكيلات، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران
مصوب 1396/04/20 مجلس شوراي اسلامي
ماده 32 ـ اشخاص زير به واسطه مقام و شغل خود از داوطلب شدن براي شوراهاي اسلامي به ترتيب ذيل محرومند:
1 ـ رئيس جمهور و مشاورين و معاونين وي، نمايندگان خبرگان رهبري ، وزرا، معاونين و مشاورين آنان، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، معاونان و مشاوران رئيس مجلس شوراي اسلامي، اعضاي شوراي نگهبان، رئيس قوه قضائيه و معاونين و مشاورين وي، رئيس ديوان عالي كشور، دادستان كل كشور و معاونين و مشاورين آنان، رئيس ديوان عدالت اداري، رئيس ديوان محاسبات كشور و معاونين وي، دادستان ديوان محاسبات، رئيس سازمان بازرسي كل كشور و معاونين وي، شاغلين نيروهاي مسلح، رؤساي سازمانها و ادارات عقيدتي سياسي نيروهاي مسلح، رئيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران و معاونين وي، دبير هيأت دولت، رؤساي دفاتر سران سه قوه، رؤسا و سرپرستان سازمانهاي دولتي، رؤساي دانشگاهها (دولتي و غيردولتي)، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، رؤساي كل و مديران عامل بانكها، رئيسجمعيت هلال احمر و معاونين وي، رئيس بنياد مستضعفان و جانبازان، سرپرست بنياد شهيد، سرپرست بنياد مسكن، سرپرست كميته امداد امام، رؤساي سازمانها، مديران عامل شركتهاي دولتي (مانند شركت مخابرات، دخانيات...)، سرپرست نهضت سواد آموزي، رئيس سازمان نظام پزشكي ايران، رئيس سازمان نظام مهندسي كشور و اعضاي هيأت مديره اتحاديه هاي صنفي و هيأت رئيسه اتاق اصناف ايران، مديران كل و سرپرستان ادارات كل ستادي مجلس شوراي اسلامي، مديران كل تشكيلات ستادي وزارتخانه ها و سازمانها و ادارات دولتي و ساير رؤسا، مديران و سرپرستاني كه حوزه مسئوليت آنان به كل كشورتسري دارد، از عضويت در شوراهاي اسلامي سراسر كشور محرومند مگر آنكه قبل از ثبت نام از سمت خود استعفا نموده و به هيچ وجه در آن پست شاغل نباشند.
2 ـ استانداران و معاونين و مشاورين آنان، فرمانداران و معاونين آنان، شهرداران و معاونين آنان، بخشداران، مديران كل ادارات استانداري، مديران كل، سرپرستان ادارات كل، معاونين ادارات كل، دادستانها، داديارها، بازپرسها، قضات، رؤساي دانشگاهها (دولتي و غيردولتي) و رؤساي شعب آنها، رؤساي بانكها، رئيس و اعضاي هيأت مديره سازمان نظام پزشكي، رئيس و اعضاي هيأت مديره سازمان نظام مهندسي، رئيس و اعضاي هيأت مديره اتاق اصناف ايران، رئيس و اعضاي هيأت مديره سازمان نظام مهندسي كشاورزي، رئيس و اعضاي هيأت مديره سازمان نظام پرستاري، رئيس و اعضاي هيأت مديره كانون وكلا، روسا، سرپرستان و معاونين سازمانها وشركتهاي دولتي و نهادها و مؤسسات دولتي و يا وابسته به دولت كه از بودجه عمومي به هر مقدار استفاده مي نمايند و ساير رؤسا، مديران وسرپرستان استان، شهرستان و بخش به ترتيب از عضويت در شوراهاي اسلامي واقع در محدوده استان، شهرستان و بخش محرومند، مگر آنكه قبل از ثبت نام از سمت خود استعفا نموده و به هيچ وجه در آن پست شاغل نباشند.
3 ـ شهرداران، مديران مناطق شهرداري و مؤسسات و شركتهاي وابسته و دهياران از عضويت در شوراي اسلامي شهر و روستاي محل خدمت محرومند، مگر آنكه قبل از ثبت نام از سمت خود استعفاء نموده و به هيچ وجه در آن سمت شاغل نباشند.
4 ـ اعضاي شوراهاي اسلامي موضوع اين قانون و شاغلان در شهرداري و مؤسسات و شركتهاي وابسته و همچنين دهياران و شاغلان دهياري در طول مدت عضويت در شوراي اسلامي نمي توانند در مسؤوليت هاي مذكور در اين ماده مشغول به كار شوند.
موضوع استفساريه : مصوب 25 /10 /1384
ماده واحده ـ آيا ممنوعيت تصدي مناصب اداري مذكور در بندهاي (1) و (2) ماده (32) قانون پس از عضويت در شوراهاي ياد شده نيز تسري دارد يا خير؟
نظر مجلس:
بلي، عضويت همزمان در شوراهاي اسلامي با تصدي مناصب اداري مذكور در ماده (32) منافات دارد.
با این تفاسیر طبق ماده 32 قانون اصلاح مصوب 20/4/96 آقای رجبی قبل از حضور در جلسه شورای اسلامی شهرمیانه می بایستی از سمت خود در شهرداری میانه استعفا میدادند و بعد از موافقت شهردار و اعلام استعفا خود به فرمانداری میانه در شورا بعنوان عضو اصلی حضور پیدا میکردند که متاسفانه نه استعفا دادند نه نظر شهردار در این قضیه دیده میشه و نه نظارتی در این خصوص از سوی فرمانداری دیده شده یا میشود!!!!!چرا اونهایی که در صحن شورای اسلامی شهر میانه نشستند خود خلاف قانون عمل میکنند یا ناظران و نظارت کننده گان همچنان شاهد تخلفات عده ای افراد خاص هستند و جلو گیری نمیکنند

۹۸/۳/۱۹ ۲۰:۴۹

ای خداااا ببینید کی رییس شورا شددد

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز