کد خبر: ۸۹۴۹۳
۵۴۵ بازدید
۶۱ دیدگاه

 فرماندار میانه:

اقدامات شهرداری میانه چشمگیر است

 فرماندار میانه: اقدامات شهرداری میانه چشمگیر است

 معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه با تقدیر از عملکرد شهرداری میانه در سه ماهه اول سال جاری اقدامات این شهرداری را چشمگیر توصیف کرد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: محمدرضا مشایخی در گفتگو با شهردار میانه گفت: شهرداری میانه از ابتدای سال 1398 فعالیت های قابل توجهی را آغاز کرده و کارهای شهرداری برجسته است.

 فرماندار میانه شامگاه شب گذشته (25 تیرماه) در بازدید از طرح های زیباسازی شهرداری در سطح شهر، پرداختن به زیباسازی سیما و منظر شهری را از لازمه های ایجاد فضای مطلوب برای زندگی در شهرها عنوان کرد.

 مشایخی با حضور در محل اجرای طرح ابتکاری "دیوار عکسانه" در خیابان شهید مطهری با تمجید از این طرح آن را نشاط آفرین و جالب توجه برای شهروندان خواند و افزود: اینگونه اقدامات با وجود کم هزینه بودن موجب همگرایی و ایجاد روحیه نشاط و شادمانی در بین همشهریان و تلطیف فضای شهری می شود.

 فرماندار شهرستان ویژه میانه با قرار گرفتن در مقابل دیوار عکسانه چند عکس یادگاری نیز گرفت و از سالار پویان به خاطر خلق ایده این اثر هنری و طراحی و اجرای آن تقدیر و تشکر کرد.

 دیوار عکسانه دکور خیابانی برای گرفتن عکس های یادگاری است که با هدف زیباسازی محیط شهری و فراهم نمودن فضای عمومی برای ثبت خاطرات مشترک بین شهروندان میانه ای از سوی واحد زیباسازی شهرداری میانه در خیابان شهید مطهری، پایینتر از میدان معلم اجرا شده است.

 اجرای طرح های مختلف زیباسازی شامل ترسیم دیوارنگاره ها و نقاشی های دیواری، بازسازی المان های شهری، بهسازی آبنماها و فوراه های میادین و پارک ها و ساخت المان های جدید در پارک ها و میادین از ابتدای سال جاری توسط واحد زیباسازی شهرداری میانه آغاز شده و در حال اجرا می باشد. 

zibasazi aksaneh

zibasazi aksaneh 8

zibasazi aksaneh 8

zibasazi aksaneh 8

zibasazi aksaneh 8

zibasazi aksaneh 8

zibasazi aksaneh 8

zibasazi aksaneh 8

zibasazi aksaneh 8

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۵/۴ ۱۳:۳۱

بیاییم ازتنگ نظری بپرهیزیم کارخوب را باید دید وگسترش دادنه تخریب !

۹۸/۵/۲ ۱۱:۴۰

اره فرماندار راست میگه که فعالیت شهرداری چشمگیره با این نقاشی ها با وجود شورا این دوره و با شهردار شان اصلا میانه رو به یک شهر مردن تبدیل کردند و هیج مشکلی تو این شهر باقی نمونده تمامی مشکلات این شهر هم از دیدگاه این اقایان مدیریت فرمانداران قبلی شهرداران قبلی اعضا شورای اسلامی بودند هستند و بس ولی مردم خوب درک میکنند چی به چیه پس سعی نشه مردم رت گول بزنید

۹۸/۵/۲ ۱۱:۳۴

تعارف تمجید خوبه ولی در حد اندازه اش نه برای خوش خدمتی ان هم برای چند تا نقاشی دیواری که از این نقاشی ها زیاد دیدیم تو شهر ولی تعریفی از مجریان انها از طرف مسئولین دیده نشد واقعا متاسفیم به حال و اوضاع اقایان خوش شیرین وچاپلوس

۹۸/۵/۲ ۰۸:۰۶

حس میکنم خیلی سوختی عزیزم

۹۸/۵/۱ ۰۷:۵۸

نوشته های تصاویر را بر روی دیوار عوض کرده اند

با سلام و احترام

اگر موردی را مشاهده کرده اید می توانید به صورت محرمانه از طریق حراست شهرداری مطرح کنید تا رسیدگی شود، در غیر این صورت سوء ظن و قضاوت بر اساس حدس و گمان برازنده یک شهروند مومن و حق شناس نیست.

۹۸/۴/۳۰ ۱۹:۳۶

خودتون رو با این حرف ها قانع نکنید بنده تقریبا به ۸۰درصد شهرهای ایران رفته ام شهرداری میانه خیلی عقب است.

۹۸/۴/۳۰ ۱۹:۳۴

بنده چندین بار مشاهده کرده ام که از مغازه داران وسایل و اقلام مورد نیاز را برمیدارند تا کاری با آنها نکنند.

۹۸/۴/۳۰ ۱۵:۳۷

جناب احسان خان مشکل و موضوع اصلی همان بودجه مکفی است که اگر وجود داشته باشد ودر اختیار ننه بنده و شما هم بزارند ونیز نه چون مشکل آب داریم ولی اباد میشود ، مرد یه خرده حسابی سنجیده حرف بزن !!

۹۸/۴/۳۰ ۱۵:۲۸

با اظهار نظر تان ونیز را هم خراب کردید!

۹۸/۴/۲۹ ۲۰:۱۵

اونوقت آبشو از کجا میاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آقای توفیقیان از شما بعیده اینطور غلو کردنها........

۹۸/۴/۲۹ ۰۸:۱۶

با تقدیر و تشکر از شهردار محترم و عوامل شهرداری میانه
لطفا شهرداری به وضع خیابان بانک ملی رسیدگی کند .

۹۸/۴/۲۸ ۲۰:۱۵

روابط عمومی شهرداری لطفا جواب معمای بودجه را که قول داده بودند بگویند، اعلام فرمایند

۹۸/۴/۲۸ ۱۸:۲۹

یکی از متمردین خود ماموران سد معبر شهرداری هستن مردم چشم دارن می بینن که با مغازه داران چطور مماشات میکنن و با بیچاره دست فروشان چطور برخورد میکنن

۹۸/۴/۲۸ ۰۱:۴۷

مسولین ما واقعا جای تعجب است برای چه چیزهایی وقت می گذارند! 

۹۸/۴/۲۸ ۰۰:۲۰

حقوق متقابل حاکم و مردم از همه حقوقی که مردم درمقابل یکدیگر دارند عظیم تر و مهم تر است زیرا اگر حاکم و مردم آنها را رعایت کنند جامعه در همه ابعادش از پیشرفت و تکامل ورفاه و آسایش برخوردار می شود والا ضربه های جبران ناپذیری بر پیکر آن وارد خواهد شد پس باید حکومت و مردم حقوق متقابل را رعایت کنند که رعایت این حقوق را خداوند بر همگان واجب قرار داده است .......


خدواند رعایت حقوق مردم و حاکم را در جامعه سبب الفت هماهنگی و پیوستگی بین آنها و باعث عزت دین و پایه داوری برای اقامه حق بین آنان قرار داده است صلاح حال مردم تحقق نمی پذیرد مگر به صلاح حال حاکمان و صلاح آنها محقق نمی پذیرد مگر به استقامت وپابرجایی مردم ‌ پس هرگاه آنان رعایت حق یکدیگر راکنند در بین آنان حق عزیز می شود وپایه های دین استوار و نشانه های عدل پایدار وسنت های پیامبر با شیوه نیکو مورد اجرا وروزگار اصلاح وزندگی پاکیزه و مردم خواستار بقا ودوام دولت وامید دشمنان به یاس تبدیل خواهدشد .


نهج البلاغه خطبه ۲۱۶

۹۸/۴/۲۷ ۲۳:۴۷

صاحب شهر شما و همه شهروندان هستند زیاد ناشکری نکنیم نمی گویم مطالبه گر نباشیم اما صفر و صد قضایا را نبینیم باید راهی برای تعامل خوب و عادلانه منطقی و هم افزا بین مسولان و شهروندان ایجاد شود تا همه توان جامعه در صدد توسعه وپیشرفت شهری و رفع نواقص و معضلات صرف شود نباید درهای تعامل وگفتگو را کور کرد باید فضای گفتگو ایجاد کرد تا مسائل به تدریج حل شود کلی گویی هیچ کمکی به حل مسایل نمی کند

۹۸/۴/۲۷ ۲۲:۱۹

از فرماندار محترم شهرمون درخواست میکنم خودشون همراه با مسئولین مربوطه شهر از پیاده رو تازه بتن ریزی شده شهرک امام خمینی و سد معبر خیابان برق و امام خمینی و خیابانهای دیگر هم عکس سلفی بگیرن

۹۸/۴/۲۷ ۲۲:۱۳

در کل این همه نظرات مردم چه مجازی و حقیقی نتیجه میگیریم شهر بی صاحب هست

۹۸/۴/۲۷ ۲۲:۱۱

چرا همین بصورت قانونی و قهرآمیز با مغازه دارانی که خیابان را املاک شخصی میدونن برخورد نمیشود شما که قدرت کافی رو دارین چطور میتوانین با کمک دادستان محترم با ساخت و ساز غیر قانونی در حاشیه شهر برخورد کنید که اخیر در طرفهای رامینها اقدام شد

۹۸/۴/۲۷ ۱۸:۱۰

احسان بازم تند رفتی.

۹۸/۴/۲۷ ۱۷:۳۹

باسلام وارزوی توفیق در خدمتگزاری به خلق ا... انتظار نداشتیم برادر بزرگوار مسول محترم روابط عمومی شهرداری که خودشان زمانی جز نقد کنندگان مسایل اجتماعی بودند بقول خودشان فرا فکنی کرده یا صورت مسله را پاک کنند ! اولا حرف ما در مورد پیاده رو های خیابان ابوذر شهرک امام این نیست که چرا اینجارا مثلا با سنگ مرمر مفروش نکردید بلکه بحث این است که چرا همین هزینه اندک بتن ریزی که نمیشه گفت نا چاریم بگیم سیمان مالی را بصورت کاملا دیمی وغیر کارشناسانه انجام دادید!؟ چرا کف پیاده رو را صاف و هموار نکردید تا چاله و چوله و پستی و بلندی آن برطرف بشه و بعد سیمان ریزی بعمل آید، تا لااقل این خلق ا....محروم ولی قانع و کم توقع از پیاده رویی صافی تردد نمایند، این اقدام متاسفانه مصداق بارز حیف ومیل وهدر دادن بیت المال است ، دوما طبق اذعان حضرتعالی که در مورد کانال فاضلاب خیابان سعدی اعلام نمودید که در این مسیر تعدادی ملک دارای اعیانی وجود دارد که نیازمند تملک میباشند و ظاهرا علت به تعویق افتادن عملیات عمرانی کانال فاضلاب تا جایی که بنده شاهد کارهایش بوده ام قریب ده سال است که بصورت کاملا لاک پشتی پیش میرود وجود این املاک دارای اعیانی معدودی است که در مسیر کانال قرار گرفته اند،
و باز حتما تایید مکنید که شمار این املاک از تعداد انگشتان حتی یک دست هم کمتر است اگر بنا باشد این تعداد خیلی اندک مشکل به تعویق انداختن حداقل ده ساله ای در روند یک پروژه عمرانی را سبب شود انصافا و خدا وکیلی قضاوت کنید آیا تعریض خیابان ابوذر با آنهمه املاک صبر ایوب و عمر نوح نمیخواهد !؟ بنا بر این نتیجه میگیریم که تعریض خیابان مذکور در قرن حاضر امکان پذیر نیست و توجیه جنابعالی در خصوص « سیمان مالی » پیاده رو های خیابان ابوذر واقعا فرافکنی و توهین به شعور مردمی محروم ولی قانع وشاکری است که بنیانگذار کبیر انقلاب از آنان بعنوان ولی نعمتان انقلاب یاد میکردند آیا این مردم شایسته اینگونه خدمات پیش پا افتاده اند!!!!!!؟؟؟ سوما در مورد وضعیت خاکی بودن و چاله چوله های خیابان سعدی براحتی میتوان تا تملیک ساختمانهای موجود در مسیر کانال ، دیوار ضلع شرقی کانال را احداث و نسبت به تسطیح و آسفالت خیابان اقدام و مردم را از اینهمه ضرر و زیان جانی و مالی که تا کنون متحمل شده اند نجات داد !!چهار ما درمورد نبود نیروی خدماتی در خیابان سعدی و تبدیل جوی آب به فاضلاب متعفن چه جوابی دارید!!؟؟ پنجما نبود سطل آشغال در ادامه خیابان ابوذر تا ساختمان دادگستری و مبدل شدن طرفین خیابان و داخل جدولهای محل فضای سبز به ذوباله دانی را چگونه توجیه میکنید !؟ویا نیمه کاره رها شدن جدول گذاری محل فضای سبز و ضلع غربی خیابان منتهی به دادگستری وعدم احداث باند دیگر این خیابان را به چه نسبت میدهید!؟ ویا ....!!!؟؟؟ واما از آدرس اماکن متروکه مخروبه سوال کرده بودید یکی در همان محل کانال فاضلاب روبروی نانوایی که اخیرا هم برای چندین بار توسط معتادان دچار حریق شده بود و توسط زحمتکشان آتش نشانی اطفای حریق شد و واقعا محل حادثه سازی شده است.و بقیه را هم اگر زحمت تقبل کنید واز زیر گذر غربی تا داد گستری طی مسیر نمایید در هنگام خارج شدن از زیر گذر سمت راست چشمتان را نوازش خواهد کرد درادامه راه تا میدان دادگستری بقیه را در طرفین خیابان به چشم خود مشاهده خواهید نمود.با تشکر وپوزش از اطاله کلام. چاره چیست درد ها باید گفته شوند.حتی اگر بر کسی یا کسانی گران اید.

با سلام و احترام

سامان دهی وضعیت بهداشتی شهرک امام خمینی (ره) و تکمیل کانال آبرو این منطقه در دو - سه سال گذشته مورد توجه شهرداری بوده و اقدامات قابل توجهی نیز در در این زمینه انجام یافته و بخش اعظمی از کانال اجرا شده و رو به اتمام است.

در نقطه مورد بحث شما تعدادی ملک دارای اعیانی وجود دارد که دقیقا در مسیر کانال احداث شده و نیازمند تملک و بازگشایی مسیر کانال می باشد و این امر مستلزم قرار گرفتن در اولویت های مصوب شورای محترم اسلامی شهر بوده و چنانچه اولویت اجرای آن مورد تصویب شورای محترم اسلامی شهر قرار گیرد شهرداری در اسرع وقت اقدام خواهد نمود.

با سلام و احترام

اگر خبر را با دقت مطالعه بفرمایید اظهار نظر فرماندار محترم ناظر بر مجموعه اقدامات شهرداری در  طول فصل ابتدایی سال 98 است و به عناوین متعددی از فعالیت های شهرداری در سخنان ایشان اشاره شده است و صرفا یک دیوار نگاره مد نظر نبوده است.

برجسته شدن دیوار عکسانه در این خبر به دلیل حضور فرماندار محترم در محل اجرای طرح و توجه خاص ایشان به این اقدام بوده است.

اخبار دیگر فعالیت ها و اقدامات شهرداری را هم می توانید در صفحه اختصاصی شهرداری در همین سایت و یا از سایت شهرداری در آدرس www.miyaneh.ir ملاحظه و از اقدامات این شهرداری در سایر زمینه ها نیز مطلع شوید.

با سلام و احترام

تمام حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق له شهرداری است و به هیچ وجه جنبه فردی ندارد. 

با سلام و احترام

قبلا در این مورد پاسخ داده شده و اصرار بر تکرار مکرر موضوع نشان دهنده کم لطفی و عدم توجه به پاسخ های ارائه شده از سوی شهرداری و بی اعتنا بودن به شرایط توضیح داده شده می باشد. همانطور که قبلا نیز در پاسخ به کامنت های مشابه توضیح داده شده، خیابان ابوذر جزو معابر دارای تعریض بوده و وضعیت آن تثبیت شده نمی باشد لذا  برای اجتناب از هدر رفت منابع، کف سازی پیاده راه های آن به صورت موقت و با روش های کم هزینه اجرا شده است تا در موقع مناسب و پس از اجرای کامل تعریض ها به طور اصولی و با رعایت استانداردهای لازم اصلاح و کف سازی شود.

 

با سلام و احترام

شهرداری میانه امسال برخلاف رویه ای که از ده ها سال پیش معمول بوده توانست بسیاری از پروژه های عمرانی خود را در سه ماهه اول سال پیمان سپاری و اجرا نماید، در حالیکه قبلا این فرایند در برخی موارد حتی به نیمه دوم سال نیز کشیده می شد.

چنین سرعت عملی در اجرای طرح های عمرانی نه تنها در شهرداری میانه بلکه در شهرداری های استان نیز کم سابقه یا حتی بی سابقه است.

با سلام و احترام

محل و آدرس دقیق را به شهرداری اعلام نمایید تا در صورت خطرآفرین بودن محل طی مراحل قانونی رفع خطر شود.

با سلام و احترام

میانه را با شهرهای همتراز خودش مقایسه کنید.

بر اساس سرشماری ۱۳۹۵، جمعیت شهر مراغه ۱۷۵٬۲۵۵ تن

با 89 میلیارد تومان بودجه شهرداری

و

کاشان ۳۰۴٬۴۸۷ نفر

با 830 ميليارد توماني بودجه شهرداري 

بر همین اساس جمعیت میانه زیر یکصد هزار نفر است و بودجه آن 40 میلیارد تومان می باشد

لذا

اولی تقریبا دو برابر و دومی بیش از سه برابر میانه جمعیت دارند و میزان بودجه شان نیز دقیقا تابعی از همین شاخص پایه است و از اقتصادی به مراتب بزرگتر و پویاتر از میانه برخوردارند لذا طبیعی است که در شاخص های توسعه و تحول از میانه جلوتر باشند. البته غیر از شاخص جمعیت که شاخص اصلی و اساسی می باشد در شاخص های دیگر نیز برتری نسبی شهرهای مذکور بر شهر میانه در بیشتر زمینه ها عیان و آشکار است.

نپذیرفتن واقعیت ها و انکار و اصرار ما بر کتمان حقایق هیچ تاثیری بر معادلات بدیهی دنیای اقتصاد و توسعه ندارد.

با سلام و احترام

و آیا تا به حال از خود پرسیده ایم که چرا رعایت نمی شود؟!

شهرداری تا چه حد با قانونگریزان و متجاوزین به حقوق عمومی مماشات و مدارا کند؟

آیا زمان آن فرا نرسیده که انگشت اتهاممان را از شهرداری برداشته و روی سخنمان را به سمت متمردین از نظم و قانون و مقررات مدنی برگردانیم؟

فرض کنیم شهرداری در برخورد با معضل سد معبر مستأصل مانده، (که نمانده و اگر بنا بر برخورد قهرآمیز باشد ظرفیت های قانونی در این زمینه محفوظ است) اما آیا خود شهروندان وظیفه و تکلیفی در قبال یکدیگر ندارند؟

به نظر شما اگر هر شهروند به حقوق شهروند دیگر احترام بگذارد معضل سد معبر خود به خود حل نمی شود؟

گاهی همه جا را در به در دنبال مقصر می گردیم تا موضوعی را فرافکنی کنیم و به روی خودمان هم نمی آوریم که مقصر اصلی خودمان هستیم.

بیایید با یادآوری اصل "احترام به حقوق متقابل شهروندی" و تذکر این اصل به دوستان، بستگان، همشهریان و کسبه طرف معامله خود، هر کدام به اندازه وسع خود قدمی در راه حل این مشکل فرهنگی برداریم.

معضل سد معبر هرگز حل نمی شود مگر با عزم و اراده و تغییر رفتار خود کسبه و فروشندگان غیر رسمی.

۹۸/۴/۲۷ ۱۲:۵۸

امروز مشاهده شده نوشته های روی دیوار تصویر اولی و سه تصویر آخر با رنگ سبز پاک شده و کل تصویر را زشت کرده است
کار کی بوده خدا داند!!!!!!!!!!!!!

۹۸/۴/۲۷ ۰۹:۲۹

دوست عزیز وقتی مشاغل آلاینده و مزاحم در داخل شهر فعالیت داشته باشند و مسئولین توانایی انتقال آنها به خارج از شهر را نداشته باشند وضع از این بهتر نمشود،شما از مزاحمت مکانیک های خیابان ارتش می‌نالید،آن یکی از انبار ضایعات کنارا خانه اش که سلامتشان را مختل کرده و جلوه زشتی به شهر داده ناله میکند ،دیگری از دست فروشان مزاحم شکوه میکند،آن دیگری از سد معبر دل پرخونی دارد و یکی دیگر از مغازه داران مینالد که با گذاشتن چند مانع خیابان جلو ی مغازه شان را حریم خصوصی خویش می پندارند و زمانی که کسی میخواهد ماشینش را آنجا پارک کند باکمال پر رویی معترض میشوند!! آن دیگری روی دیوارش نوشته پارک مساوی پنچر !!! جل الخالق این چه شهریست ! چرا مسولین اینهمه بی متفاوتند!!!؟؟؟ رهگذری از بوی مشمئز کننده سطرهای اشغال حالش بهم میخورد ،ویکی دیگر از تیر های برق که وسط کوچه های تعریض شده باقی مانده اند و عملا تعریض کوچه را بی معنا کرده اند میگوید و وقتی حرف به اینجا میکشد تازه درد دل ان دیگری باز میشود که خیلی جاها بعضی ها بالاجبار اقدام به تعریض کرده ولی مجدد ا همان محدوده تعریض شده را با مانع گذاری تبدیل به باغچه شخصی ویا پارکینگ خصوصی خود کرده که نمونه های ان به وفور در کوچه و پس کوچه های شهر مان مشاهده میشود .و چشم مسولیت بر همه اینها بسته شده است و حالا کلاه خود را قاضی کنید با این اوصاف سخن از زیبا سازی آب در هاون کوبیدن نیست!!!؟؟؟

۹۸/۴/۲۷ ۰۹:۰۲

آقای سالار پوریان نیروی فرمانداری بود که به شهرداری تحمیل شد

۹۸/۴/۲۷ ۰۸:۳۱

اتفاقا ایده خوبی است . خسته نباشد به آقای شهردار ، مسئول روابط عمومی و آقای پویان عزیز

۹۸/۴/۲۷ ۰۲:۴۳

در عالم نقاشی و عکاسی بله

۹۸/۴/۲۷ ۰۲:۰۵

با پوزش از خوانندگان محترم که مطلب در اثر اشتباه بنده حقیر همچون کارهای شهرداری نیمه کاره ارسال شد .نظر حضرات را به ادامه مطلب جلب میکنم ...واز فاضلابهای متعفن،و انبارهای ضایعات ،ساختمانهای مخروبه ومتروکه ،پروژه های نیمه کاره رها شده و... عکس یادگاری بگیرند ودر کنار عکس نقاشی دیوارها قرار دهند وخود منصفانه و خدا وکیلی قضاوت کنند که آیا قبل از زدودن این زشتیها سخن از زیبایی حرف مسخره وعبثی نیست .

۹۸/۴/۲۷ ۰۱:۴۹

جانا سخن از دل ما گفتی سخن نگفتی در سفتی .با تشکر فراوان از درج مطلب ارزشمندترین خواستم مواردی هم بنده عرض کنم ، در همان خیابان سعدی اندیشه متاسفانه محلی که برای احداث فضای سبز سالهای گذشته جدول گذاری شده ولی متاسفانه نیمه کاره رها شده درحال تخریب است عوض فضای سبز وگل کاری مبدل به مذبله شده است معلوم نیست چرا شهرداری کارها را اینچنین نیمه کاره را میکند و کلی بیت المال از بین میرود.یا خیابان موازی خیابان سعدی که از انتهای خیابان ابوذر شهرک امام منتهی به دادگستری میشود متاسفانه باند دیگر خیابان را شروع نکرده پروژه را بصورت نیمه کاره و مخروبه تعطیل کردند و رفتند ،یا در همین خیابان منتهی به دادگستری دریغ از حتی یک ظرف ذوباله و بخاطر نبود ظرف ذوباله داخل جداول در نظر گرفته شده برای فضای سبز مبدل به اشغالگدانی شده است ،ویا در اواسط همین خیابان سالهای پیش قسمتی از کانال فاضلاب را سر پوشیده کردند و در وسط خیابان نیمه کاره رها کرده اند وچون جای سقفی است رودخانه آن باز است تبدیل به محل تجمع معتادان برای تزریق و استعمال وحتی خرید وفروش مواد مخدر شده و آسایش امنیت ساکنین را سلب نموده است ، ویا در مورد همان خیابان سعدی متاسفانه خیابان مذکور فاقد نیروی خدماتی است و بوی تعفن لجن داخل جوی آب واقعا اهالی و رهگذران را آزار میدهد،از نظر نظافت و بهداشت این منطقه واقعا اسفناک است، از نظر خدمات شهری تنها خدمتی که آرائه میشود هرشب فقط ظرفهای ذوباله را ماشین می اید تخلیه میکنند بدون اینکه آشغالهایی ریخته شده بر روی زمین را جمع کنند و بعضی وقتها لطفی که میکنند آشغالهایی ریخته شده بر روی زمین را آتش میزنند محله را به دود می دهند، ویا ابن مای سنگی که در ابتدای خیابان ابوذر در کنار جاده بالا زیر گذر چندین سال پیش ساخته میشد و متاسفانه همچون سایر موارد نیمه کاره رها شده ایا مسئولین محترم شهرداری تا کنون به گودال زیر ان نظری انداخته اند تا موشها کثافتها داخل آن را مشاهده نمایند، آیا شهردار محترم از ویا کارشناسان محترم شهرداری به عملیات بتن ریزی پیاده رو های خیابان ابوذر شهرک امام آنهم بعد از سالیان طولانی خاکی ماندن چندماه قبل سیمانکاری کردند و الحق که ماست مالی که چه عرض کنم بلکه گل مالی کردند و رفتند نظارتی نداشتند چرا هیچ اصول مهندسی کارشناسی را رعایت نکردند اگر بدنبال زیبا سازی هستید از مناطق محروم شروع کنید زیباییها را جایگزین زشتیها نمایید، درشهری که مراکز خرید وفروش وانبار های ضایعات همچون قارچ لحظه به لحظه در کنار مراکز تجاری ودر کنار منازل مردم سبز میشوند و علاوه بر دادن جلوه زشت بر شهر موجب سلب آسایش امنیت مردم وبه مخاطره افتادن بهداشت و سلامت جامعه میشوند واقعا سخن از زیبا سازی سخن عبث گزافی است ، اینچنین میشود که دلمان را به چند نقاشی در اطراف خیابان معلم خوش میکنیم .وبه قول معروف خانه از پای بست ویران است خواجه در بند نقش ایوان است .در پایان ضمن پوزش از اطاله کلام از مسولیت محترم و صاحبان قلم اربابان جراید و رسانه ها خصوصا عکاسان بویژه عکاس هنرمند وشهیر شهرمان دعوت میکنم ضمن بازدید از موارد فوق الذکر عکس سلفی و عکس یادگاری از انبارهای ضایعات ساختمانهای مخروبه ومتروکه ،فالابهای متعفن

۹۸/۴/۲۷ ۰۱:۴۴

امیدوارم روش اعلامیه ترحيم نچسبونن!

۹۸/۴/۲۷ ۰۱:۲۸

توی خیابان ارتش کوچه شهید محمدی خانه مخروبه ای است که شده لانه معتادان لطفا رسیدگی نمایید جانمان به لب آمده

۹۸/۴/۲۷ ۰۱:۲۴

احسان یک مقاله نوشته بودی قبلا
اکازیونی به نام ترامپ
در همین مایه ها
نمی خواهی یک مقاله دیگر درمورد شرایط جدیدی که آرامم ایجاد کرده بنویسی

۹۸/۴/۲۷ ۰۱:۱۸

البته در نقاشی و عکاسی

۹۸/۴/۲۷ ۰۰:۵۱

والله اگه شهرو با بودجه مکفی بسپارن دست سالار یک سال طول نمیکشه میانه میشه ونیز

۹۸/۴/۲۷ ۰۰:۲۱

عالی بود دوست عزیز کاش در مورد پیاده رو های خیابان ابوذر شهرک امام خمینی که اخیراً بتن ریزی کردن حرفی میزدین

به مسئولین شهرداری باید گفت چرا خیابانهای دیگر شهر سنگ فرش میشود مثل خیابان خیام ولی خیابان ابوذر بتن ریزی بی کیفیت میشود به شعور مردم بصورت مساوی احترام بزارید تا مردم هم به شما احترام بگذارند

۹۸/۴/۲۶ ۲۳:۵۱

شما بگو یک هزارم

۹۸/۴/۲۶ ۲۳:۴۹

یه نقاشی اینقدر چشم گیره که هیچ عکسی پیدا نکردین!؟

۹۸/۴/۲۶ ۲۳:۰۰

هر چند از نظر هنری و زیبا سازی شهر این اقدام آقای پویان قابل تقدیر و تحسین است اما کار یک هنرمند نمی تواند بیلان کاری و کارنامه ای برای فعالیتهای شهرداری تلقی گردد . بی شک انتظارات و توقعات شهروندان یک شهر از شهرداری خود و عمل به وظایف شورا و شهرداری بیش از یک قاب عکس برای سلفی گیری شهروندان است . ضمنا سلفی را در کنار پارک و مناظر طبیعی و مختلف شهری مثل پارک جنگلی و بوستانهای استاندارد و زیبا سازی شده شهر باید گرفت نه در گوشه یک دیوار رنگ شده خیابان.

۹۸/۴/۲۶ ۲۲:۳۲

با سلام وخسته نباشید خدمتتان عارضم که در ابتدای خیابان سعدی شهرک اندیشه از طرف شهرک امام روبروی نانوایی اقای کاووسی ساختمان خرابه ومتروکه ای وجود دارد که سالیان متمادی بلا صاحب رها شده و محل مذکور مبدل به پاتوق معتادان متجاهر شده که تاکنون چندین بار دچار آتش سوزی شده باتلاش عزیزان آتش نشانی اطفای حریق شده که آخرین آتش سوزی هم همین امروز بود متعجب که چرا شهرداری اقدام به تخریب اینگونه اماکن نمی آیا منتظرند تا اتفاق شومی بیفتد وبعد دنبال مسببب بگردند ! اگر در اثر آتش سوزی و سرایت آن به سایر خانه که عمدتا هم پر جمعیت هستند، ویا در اثر کمترین لرزش زمین اماکن اینچنین که متاسفانه تعدادشان لااقل در همین محل کم هم نیست و جلوه خاصی به شهر در حال زیبا سازی مان میدهدو جولانگاه ومحل بازی کودکان محله شده تعد ای افراد بیگناه جان خود را از دست دادند ویا متحمل زیان جانی و مالی شدند ،شهرداری وسایر مقامات مسئول چه جوابی دارند، شاید برای مردم توجیهاتی داشته باشند ولی در پیشگاه خداوند چه جوابی دارند!؟ آیا دچار عذاب وجدان نخواهند شد! مصداق بارزش کانال روباز فاضلاب در کنار همین خانه متروکه دچار حریق شده که تاکنون چندین وسیله نقلیه در درداخل ان سقوط کرده اند و خسارت زیادی را متحمل شده اند ، آخه مگه میشه بدون زدودن زشتیها اقدام به زیبا سازی کرد ، اول زشتیها را از بین ببریم بعد بفکر زیبا سازی بیافتیم .کانال مذکور سالیان سال است در دست اقدام است هر از چند سالی چند متر ناقابل میسازند و چند سال رها میشود تا کی دوبار اقدام شود خدا عالم است!!!یا همین خیابان سعدی که تا کنون رنگ آسفالت بخود ندیده و واقعا ننگی است وجود چنین خیابان در به اصطلاح شهر ی که میخواهیم زیباسازی را شروع نماییم ! آیا زیبا سازی در چنین شرایطی مفهومی دارد؟ یا میانه فقط معطوف به خیابان معلم و اطراف ان است ؟ و سا یر جاها جزئی از بلندی های جولان است !!!؟

۹۸/۴/۲۶ ۲۱:۰۱

فرماندار محترم
ازحساسیت و پیگیری شما تشکر می کنیم.
مشاور هنری هنرمندی دارید.

۹۸/۴/۲۶ ۱۷:۰۸

واقعا که خیلی چشمگیره اصلا اینقدر چشمگیره که بینایی کل مردم شهر رو از بین برده .....دوست عزیز اینقدر به شعور مردم توهین نکنین لطفا اسم چهار سطل رنگ زدن به درودیوارو گذاشتین فعالیت؟؟؟!!!! فکری به حال آسفالت و چاله چوله های داخل شهر و ورودی های شهر بکنین که دمار از زندگی عادی مردم درآورده ، واقعا جای تاسف داره

۹۸/۴/۲۶ ۱۶:۳۱

در بیابان یک لنگه کفش هم غنیمت است

۹۸/۴/۲۶ ۱۶:۲۰

زیباسازی فقط نقاشی نیست یک سری به عابرپارک خیابان پادگان بزنید اونقدر علف هرز روییده که موزائیک های عابرپارک زیر علف ها مدفون شده است.

۹۸/۴/۲۶ ۱۶:۱۸

یکی از مواردی که زیباسازی شهر را بهم ریخته پیاده روهای خیابان ارتش است که تمامی مکانیک ها پیاده رو این خیابان را با خودرو های در دست تعمیر مثل یک گورستان اتومبیل کردند واقعا این قسمت از شهر ترسناک شده
آقای مسئول مگر پیاده روها ارثیه پدری تعمیرکاران است که اینجوری به زیبایی شهر آسیب رسانده اند؟
شکایت کجا بریم؟

۹۸/۴/۲۶ ۱۴:۵۹

ممنون‌ وتشکر از طرح زیبا سازی شهرداری میانه
چند نکته: جناب فرماندار جناب شهردار به چه علت احداث پل قوری چای باکندی صورت می گیرد ؟ چرا پلی که چندین متر فاصله بیشتر ندارد به اندازه چندین سال کار می برد. ؟ چرا جدیت و سرعت لازم را درانجام کارها ندارید؟
این کندی کار متاسفانه درتمامی بخشها وجود دارد
آقای فرماندار محترم جدیت شما درامور زبانزد بود چرا به این پروژه ها تلنگر و وقت تعیین نمی کنید زود تمام کنند.؟ مگه ما عمرنوح داریم که منتظر افتتاح پروژه های شما باشیم؟ آقای شهردارمحترم شما چرا ازسرعت عمل و تسریع روند پروژه ها درسایر شهرها تقلید نمی کنید ؟ اصلی ترین خیابانها هنوز پیاده روهاشون خاکی هستش .‌هنوز چاله وچوله زیاد داریم ‌هنوز حیلی مانده به زیباییهای سایر شهرها برسیم . من متعجبم شماها چرا راحت می خوابید .
بهتره تلاش و عمل تان را بیشتر کنید بسیجی وار تلاش کنید

۹۸/۴/۲۶ ۱۴:۲۸

این کار خیلی فوق العاده است.
شهرداری میانه باید در امر زیباسازی شهری از این چنین افراد متخصص و کاردان و همین طور از کارشناسان معماری و عمران بیشتر استفاده کند تا شهر بیشتر از این نیز زیباتر شود.
از شهرداری بابت اینگونه کارهای زیبا تشکر میکنیم و امیدواریم به زیباسازی شهری توجه ویژه داشته باشد...
یکی دیگر از عوامل مهم زیبایی شهری نورپردازی های رنگارنگ و مختلف در داخل بلوارها و کنار درختان و پارک ها میباشد که از شهرداری محترم شهر میانه تقاضا دارم این موضوع را در اولویت کاری خود قرار دهد.
این کار زیبا میتواند در بلوار زینبیه از ورودی شهر از سمت زنجان تا خروجی شهر به طرف تبریز عملی شود و یا در بلوار خیابان شهید مطهری شمالی از میدان معلم تا انتهای فرهنگیان به انجام برسد که اگر عملی شود فضای شهر خیلی زیباتر خواهد شد.

۹۸/۴/۲۶ ۱۴:۲۲

به چندتا دیوار رنگ کردن اقدامات چشمگیر نمیگن.شهرداری میانه یک دهم کارهایی که شهرداری های مراغه،کاشان، و دیگر شهرهارا انجام نمی دهد

۹۸/۴/۲۶ ۱۴:۱۴

چقدر کم توقع هستیم. یه دیوار رو رنگ کردیم و خوشحالیم! سد معبر فراموش شد؟ از بازار اغزی تا سرچشمه. اومدن دو طرف نوار زرد کشیدن که کسی بیشتر از اون جلوی مغازه ش وسایل نذاره. یه بار کسی بره بازدید ببینه رعایت میشه یا نه!

۹۸/۴/۲۶ ۱۴:۰۴

با تقدیر و تشکر از شهردار محترم و عوامل شهرداری میانه تجربه نشان داده مسئولین محلی و بومی نسبت به غیر بومی ها دلسوزی و احساس مسئولیت بیشتری دارند برای نمونه فرماندار و شهردار شهرمان را می توان نام برد.

اخبار روز