کد خبر: ۹۲۰۰۴
۲۸۹ بازدید
۳ دیدگاه

اتمام آسفالت ریزی خیابان بهار

اتمام آسفالت ریزی خیابان بهار

bahar asfait 9 1398 6

کار زیرسازی و آسفالت 150 متر از خیابان بهار در کوی شهرداری به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: خیابان 14 متری بهار به عنوان راه دسترسی معابر کوی های شهرداری، امین، رامین و نیایش در محدوده سکونتگاه های غیر رسمی واقع در جنوب غرب شهر میانه عمل می کند که قسمت عمده آن قبلا توسط شهرداری زیرسازی، جوبکشی و آسفالت شده بود.

قطعه 150 متری از ادامه این خیابان که به دلیل رعایت نکردن طرح تفصیلی در ساخت و سازهای غیرمجاز با عرض های متغیر میانگین 10 متر به سمت غرب ادامه دارد مجموعاً به مساحت 1500 متر مربع جوبکشی، زیرسازی و آسفالت ریزی شده که فقط برای آسفالت ریزی آن قریب به یک میلیارد ریال هزینه شده است.

این پروژه در ادامه طرح های ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی شهر توسط شهرداری میانه اجرا شده و در روزهای آینده نیز در صورت مساعد شدن شرایط جوی آسفالت ریزی خیابان موعود در شمال شهر نیز به انجام خواهد رسید که این خیابان نیز یکی دیگر از معابر اصلی سکونتگاه های غیر رسمی حاشیه شهر است.

bahar asfait 9 1398 6

 

bahar asfait 9 1398 6

 

bahar asfait 9 1398 6

bahar asfait 9 1398 6

bahar asfait 9 1398 6

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۹/۸ ۱۴:۱۶

آسفالت سکونتگاه های غیر رسمی!خوب این جا هم ساکنان همشهری عزیزی دارد ولی کاش شهرداری فکری هم به کوی راه آهن و نیروی انتظامی شهرک اندیشه(زعفرانیه)هم بکنن. که یادم می آید در زمان گرفتن پایان کار ساختمان بعد از دو ماه پدرمان درآمدباکلی خرج ومخارج .منطقه ای سند دار شش دانگ و رسمی با پروانه و کارهای قانونی وبیشتراز۷۰درصد منطقه ساخته شده.که پیگیری های زیادی هم از اعضای شورای شهر شده ولی تابه حال نتیجه نداده‌.

۹۸/۹/۸ ۰۰:۲۷

یکی از مشکلات اصلی و مهم در شهرهای مثل شهر میانه ساخت و سازهای غیر مجاز در سکونت های غیر رسمی می باشد که متاسفانه در زمان ساخت و ساز مسئولان و مدیران شهری جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز بصورت قانونی برخورد نمی کنند. بعد از ساخت و ساز شهرداری بدون درآمد اقدام به خدمات رسانی در این مناطق می نماید. در عوض برای لکه گیری حفاری ها ( کوچه 6 متری ) و آسفالت خیابان و کوچه های سطح شهر  اقدامی نمی کنند.

ایکاش از این آسفالت یک فورقون هم به کوچه 6 متری که بیش از یکسال است در مرکز شهر توسط آب و فاضلاب حفاری شده می آوردند و دلمان هم خوش می شد که بعد از یکسال مراجعات مکرر حفاری این کوچه هم آسفالت شد.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز