کد خبر: ۹۳۷۱۵
۴۰۲ بازدید
۱۷ دیدگاه

تدبیر شهرداری میانه برای ساماندهی تبلیغات انتخاباتی / تشکر شهردار از همکاری خوب کاندیداها

تدبیر شهرداری میانه برای ساماندهی تبلیغات انتخاباتی / تشکر شهردار از همکاری خوب کاندیداها

tabligate entekhabate 98 majles 1 5

شهرداری میانه طرح ساماندهی تبلیغات محیطی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: طرح ساماندهی تبلیغات انتخاباتی با مشارکت و همکاری نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر میانه به اجرا گذاشته شد.

بر اساس این طرح  پوستر تبلیغاتی کلیه نامزدهای انتخاباتی به صورت مشترک بر روی یک بنر واحد چاپ و برنامه های روزانه آنها نیز از از طریق همین بنر اطلاع‌رسانی می‌شود.

مهدی میرزایی شهردار میانه هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از آسیب رساندن به سیما و منظر شهری عنوان کرد و گفت: همکاری بسیار خوب نامزدها در اجرای این طرح کلید موفقیت در ساماندهی تبلیغات انتخاباتی است و خوشبختانه همه نامزدها بدون استثنا در این طرح همکاری بسیار خوبی دارند و جای آن دارد که از همه این بزرگواران تشکر نمایم.

وی افزود: با اقدامات لازم در این خصوص از چند روز مانده به آغاز تبلیغات نامزدها توسط واحد روابط عمومی شهرداری انجام شد و با برگزاری چند جلسه با نمایندگان نامزدهای محترم انتخابات مجلس یازدهم هماهنگی خوبی برای اجرای تبلیغات سامان یافته در سطح شهر صورت گرفت.

میرزایی خاطرنشان کرد: شهرداری به عنوان مسئول حفظ نظم و پاکیزگی محیط شهری برابر قانون وظیفه برخورد با اقدامات غیرقانونی ستادهای تبلیغات نامزده را بر عهده دارد و در این راستا هرگونه اقلام غیرمجاز که در محیط شهری و بر روی دیوارها و تاسیسات عمومی و خصوصی و اداری نصب شود بلافاصله توسط اکیپ آماده شهرداری جمع آوری و برچیده خواهد شد.

گفتنی‌ست هزینه برپایی این جایگاه های تبلیغاتی با مشارکت خود کاندیداها تامین و در 30 نقطه شهر میانه اجرا شده است.

tabligate entekhabate 98 majles 1 5

tabligate entekhabate 98 majles 1 5

tabligate entekhabate 98 majles 1 5

tabligate entekhabate 98 majles 1 5

tabligate entekhabate 98 majles 1 5

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۱/۲۸ ۰۸:۴۸

ایول اقا شهردار اصلا تو اختراع کردی این سیستم نحوه تبلیغات رو با نظر گلی

۹۸/۱۱/۲۷ ۰۸:۳۹

شخصی که خود سالهاست در شهرداری میانه کار می کند و معاون و قائم مقام شهردار شده و مسئول حراست شهرداری و الان هم مسئول خدمات شهری شهرداری میانه است ، اقدام به دیوار نویسی در نقاط مختلف شهر نموده . از بقیه چه انتظاری دارید؟

۹۸/۱۱/۲۶ ۱۳:۰۱

خیلی جالب است حذف کامنت های افراد حقیقی سایت صدای میانه توسط روابط عمومی شهرداری

۹۸/۱۱/۲۴ ۲۳:۴۲

لازم به ذکر است امشب اگر چرخی در خیابانهای شهر بزنید مشاهده خواهید کرد اکیپ فعال معاون شهردار اقدام به آویزان کردن کارتن های خالی منقش به عکس خودش از درختان بی زبان شهرم هستند.
با این نقض قانون، میخواهند قانون گذار کشور شوند.
آفرین. آفرین.

با سلام و احترام

روابط عمومی شهرداری میانه برای پاسخگویی به هر انتقاد و نظر و پیشنهاد سازنده و مفیدی که صادقانه و از سر دلسوزی و بیان شود آمادگی دارد و با آغوش باز استقبال می کند. 

اما از انتشار و پاسخگویی مطالب بی فایده ای که هیچ اصل و اساس و مبنای عقلی و علمی و واقعی ندارند و تنها از روی غرض ورزی و تخریب و تخطئه و تحقیر و تمسخر خادمان زحمتکش مردم از قلم های مسموم عده معدودی مغرض جاری می شود معذور است و هرگز در زمین ناهمواری که انها طراحی می کنند بازی نخواهد کرد. 

۹۸/۱۱/۲۴ ۲۱:۴۹

تشکر از بابت اقدام به موقعتان.
انشا الله در مسیر خدمت رسانییتان همیشه ثابت قدم باشید.

۹۸/۱۱/۲۴ ۲۱:۰۸

سوال ها و کامنتهایی که پاسخش را ازبرید تایید میکنید و انهایی که یکمی جوابش سخته تایید نمیکنید؟خجالت آوره و سایت هم شریک شماست زیرا گردش اطلاعات و نظر باید همیشه آزاد باشد چیزی که شما هم یکی از مدعیانش هستید

با سلام و احترام

شهرداری میانه در عمل به وظایف قانونی خود هیچ تمایزی بین نامزدهای محترم قایل نیست و در مورد نامزد نامبرده نیز بلافاصله اقدام قانونی صورت گرفته و کلیه پوسترهای نصب شده در محل های غیر مجاز به سرعت برچیده شد.

۹۸/۱۱/۲۴ ۱۸:۵۶

امروز۲۴ بهمن روز اول تبلیغات معاون شهرداری میانه که کاندیدای دوره ۱۱ مجلس شورای اسلامی می باشند، دیوار های شهر را مزین به عکس خود کردند. گویا از همان روز اول با شهرداری در تبلیغات تبانی کرده اند.

۹۸/۱۱/۲۴ ۱۶:۳۸

خسته نباشید خدمت شهردار کاری و بی‌حاشیه میانه و روابط‌عمومی کاربلد ایشان

۹۸/۱۱/۲۴ ۱۵:۲۴

ایکاش مردم به افرادی که با اسپری روی دیوار مردم تبلیغ میکنند ، یا بر روی تابلو های راهنمایی ورانندگی پوستر نصب میکنند ویا اقدام به تبلیغ نامتعارف واسراف گونه مینمایند رای ندهند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز