کد خبر: ۱۳۲۵۹۴
۴۳۷ بازدید
۹ دیدگاه (۸ تایید شده)

عملیات خط کشی خطوط عابر پیاده جلوی مدارس شهر میانه به مناسبت فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس

مهندس واحدی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری میانه از شروع عملیات خط کشی خطوط عابر پیاده جلوی مدارس شهر میانه به مناسبت فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس خبر داد و افزود خط کشی خطوط عابر پیاده جلوی مدارس که همه ساله در دهه سوم شهریور ماه در راستای افزایش ایمنی عبور دانش آموزان از معابر  انجام می شود امسال هم طبق روال سالهای قبل ، مدرسه هایی  که در خیابانهای پرتردد مستقر هستند توسط سازمان ، شناسایی و نسبت به خط کشی عابر پیاده اقدام می گردد تا این سازمان هم سهمی در کاهش تصادفات و بروز حوادث ناگوار به عابرین پیاده به خصوص دانش آموزان داشته باشد .

وی در آخر نیز از کلیه رانندگان درخواست نمودند تا با رعایت دقیق قوانین و مقررات راهنمایی رانندگی خصوصاً سرعت استاندارد و مجاز در سطح معابر شهر شاهد بروز حوادث ناگوار برای فرزندانمان نباشیم .

روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه

 

 

photo6662647085 photo6662662200photo6662662085

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۶/۳۰ ۱۵:۲۹

اون نظراتی که تایید نشدن و نمایش داده نشدن چی هست که نمیتونن تایید کنن !!!
حرف حق؟یا ناحق ؟

۰۲/۶/۳۰ ۱۴:۰۴

خیلی جالبه مسئولین محترم بی خیال تشریف دارن اصلا انگار نه انگار که وضعیت جاده ترانزیت خیلی خرابه بی تفاوت و بی اعتنا به مسئله انگار که مردم خودشون باید دست بکار شوند.

۰۲/۶/۳۰ ۱۱:۵۱

میکنند اون اسفالت کردن ها کار روزمه شهرداریهاست کار خاصی نیست کار شق القمری نیست

۰۲/۶/۳۰ ۰۸:۵۱

با تشکر از همت و تلاش مهندس واحدی و همکاران زحمتکش ایشان

۰۲/۶/۲۹ ۲۰:۳۸

آسفالت بلوار زینبیه چی شد پس؟؟؟؟

۰۲/۶/۲۹ ۱۵:۵۵

از همه کارها مهمتر در آستانه گشایش مدارس و حجم زیاد ترافیک در جاده ترانزیت مسولین شهرداری نسبت به آسفالت ریزی جاده ترانزیت بصورت شبانه روزی اقدام نمایند جاده را از مقابل پارک انقلاب تا ورودی خیابان برق و از آنجا قسمتی از خیابان تا هتل خیام بصورت عمیق تراشیده شده با وجود تردد کامیونها و سرویسهایی دانش آموزان وضعیت خطر ناشی ایجاد شده مسولین شهرداری چرا این نوع کارهایی حیاتی را با تعلل انجام میدهند اصلا بفکر جان و مال مردم نیستند. ماشینها که اوراق شد ، لااقل تا حوادث ناگواری پیش نیامده بفکر جان مردم باشید .

۰۲/۶/۲۹ ۱۵:۳۶

ضمن تشکر از بابت خط کشی کاش مسولین شهرداری نسبت به جمع آوری سگهایی ولگرد که تمام محلات را پر کرده اند و مشکل جدی برای دانش‌آموزان و نگرانی برای خانواده ها ایجاد کرده اند بنمایند.

۰۲/۶/۲۹ ۱۵:۲۶

با سلام وتشکر ، جناب مهندس واحدی لطفا فکری هم به بریدگی انتهایی پارک انقلاب ورودی از جاده ترانزیت به داخل شهر بکنید این محل خیلی پر ترافیک و حادثه ساز شده است .

اخبار روز