کد خبر: ۳۱۵۴۵
۲۰۸۹ بازدید
۱۴ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

سازمان اتوبوسرانی شهر میانه و حومه رسماً راه اندازی شد

سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهر میانه و حومه ضمن تبریک 26 آذر ماه "روز حمل و نقل و رانندگان" و تقدیر از خدمات ارزشمند رانندگان ، دست‌اندرکاران و فعالان بخش حمل و نقل عمومی افزود با توجه به نیاز شهر میانه ، شهرداری و سازمان حمل و نقل همگانی از چند سال قبل موضوع تأسیس و راه اندازی سازمان اتوبوسرانی را در برنامه کاری قرار داده و پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط و پیگیریهای فراوان ، اساسنامه سازمان اتوبوسرانی شهر میانه و حومه به تصویب نهایی وزارت محترم کشور رسید و جهت اجرا به استانداری محترم آذربایجانشرقی ابلاغ شد.

پس از ابلاغ موضوع به شهرداری محترم و انتخاب اعضای محترم شورای سازمان ، اولین جلسه شورای سازمان اتوبوسرانی به ریاست دکتر حیدری آزاد معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تشکیل و اعضای هیأت مدیره و سرپرست سازمان تعیین و سازمان اتوبوسرانی شهر میانه و حومه از اول آذر ماه رسماً راه اندازی و  فعالیت خود را آغاز و مکاتبات لازم جهت تخصیص اعتبار و اتوبوس شهری با وزارت کشور ، سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور صورت گرفت .

مهندس واحدی در ادامه تشریح کرد : کلیه امورات مربوط به حمل و نقل عمومی درون شهری میانه شامل تاکسیها ، مینی بوسها و آژانسهای مسافری و باری و در آینده نزدیک اتوبوسها طبق اساسنامه مصوب ، تحت مدیریت سازمان اتوبوسرانی شهر میانه و حومه می باشد.

وی در پایان از زحمات و پیگیریهای معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، امام جمعه فاضل و محبوب ، شهردار محترم ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، اعضای محترم شورای سازمان و هیأت مدیره سازمان حمل و نقل همگانی که در به ثمر رساندن این مهم حمایتهای خود را دریغ نکردند قدردانی نموده و اظهار امیدواری کرد با راه اندازی سازمان اتوبوسرانی بتوانیم گامی در جهت توسعه حمل و نقل عمومی و ارائه خدمات مطلوب و مناسب به همشهریان گرامی بالاخص ساکنین محترم شهرکها و روستاهای واقع در حریم شهر میانه برداریم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۲۴ ۱۲:۲۹
راه اندازی سازمان اتوبوسرانی را در برنامه کاری قرار داده ?? جناب آقای مهندس واحدی از اتوبوسها فعلا خبری نشده ؟؟کجا هستن ؟؟؟پس کی میان؟؟؟ جناب آقای مهندی نایبی لطفا شما زحمت بکشید و پیگیری بفرمایید ،یک سال از درج این خبر گذشته وخبری از اتوبوی در میانه نیست که نیست ... باتشکر
۹۳/۹/۲۸ ۱۰:۴۸
جناب آقای مهندس واحدی: این موفقیت بزرگ را- که حاصل تلاش شما عزیزان در طی سالهای قبل بوده و بنده شاهدتلاشهای روز افزون شما در این زمینه بودم - به مردم شهر و روستاهایی که تحت پوشش قرار خواهند گرفت و مخصوصا شخص شما شادباش و تبریک میگویم. امیدوارم همواره موفق باشید.
۹۳/۹/۲۶ ۲۲:۴۳
حداقل به صورت نمین یک اتوبوس از مبدا به مثلا شهرک ولی عصر حرکت میکرد میگفتیم راه اندازی شد به نظر میرسد دهه فجر یک بار دیگر افتتاح کنیم
۹۳/۹/۲۶ ۱۸:۴۴
ایا برای ترافیک شهر فکری کردین؟
۹۳/۹/۲۶ ۱۷:۱۱
حرکت خوبی است اگر کرایه مسیرها منصانه باشد.. فراموش نکنیم اگر کرایه اتوبوس با تاکسی ها اختلاف خوبی نداشته باشد مردم از این وسیله وفت گیر استفاده نخواهند کرد و بیشتر این اتوبوس و غیره بلا استفاده خواهد ماند . در خصوص ایستگاه چه در مسیر میدان ازادی و غیره جا فراوان است ولی باید برای توقف خودروهای شخصی فرهنگ سازی شود .
۹۳/۹/۲۶ ۱۶:۵۷
بسلامتی انشالله اولین خط واحد رو در مسیر شهرک ولی عصر ببینیم
۹۳/۹/۲۶ ۱۵:۴۷
با تشکر از آقای واحدی!بنده از سال ها قبل دغدغه ی ایشان را برای راه اندازی اتوبوسرانی میانه و حومه از نزدیک شاهد بودم و چه سختی ها و مرارت ها در تصویب این مجوز کشیدند. دست بوس و قدردان زحمات وی هستیم
۹۳/۹/۲۶ ۱۵:۱۹
ممنون از روابط عمومی سازمان حمل و نقل و تبریک این روز به تمامی زحمت کشان ، ما هم وعده تشکیل سازمان اتوبوس رانی از بخش وعده ها را با دو ماه تاخیر در راه اندازی خارج کردیم .
۹۳/۹/۲۶ ۱۳:۳۷
خدایا شکر مهندس دست مریزاد
۹۳/۹/۲۶ ۱۲:۵۹
تو خیابانهای میانه مخصوصا خیابانهای اطراف چهارراه بالا که تاکسی های سواری به سختی حرکت می کنند آیا مینی بوس و اتوبوس می تواند حرکت کند؟ ثانیا ایستگاه ههای مختلف برای سوار و پیاده شدن مسافران لازم است که خیابانهای میانه جایی برای آنها ندارد
۹۳/۹/۲۶ ۱۱:۲۸
فکری هم به مترو و منوریل و چاله های شهر هم بکنید مسیرها را مشخص کنید و آیا در داخل شهر با این ترافیک سنگین کارایی خواهد داشت اولین مسافر این اتوبوسها چه کسی خواهد بود
۹۳/۹/۲۶ ۱۰:۴۰
تبریک به مردم خونگرم میانه امیدوارم اتوبوسهای گاز سوز خدمت رسانی کنندنه دیزل
۹۳/۹/۲۶ ۰۹:۰۱
با تشکر فراوان از مسئولین ذینقش بویژه شهردار محترم و رئیس محترم سازمان حمل و نقل، تقارن روز راه اندازی سازمان اتوبوسرانی با روز حمل و نقل را به فال نیک می گیریم.

اخبار روز