کد خبر: ۳۰۵۶۷
۳۴۵۰ بازدید
۱۷۰ دیدگاه (۱۶۷ تایید شده)

تقدیر از دکتر مددی ؛

نماینده ای که مردمش را فراموش نکرد

۱۳۹۳/۹/۸
۲۳:۵۹

از میان مردم آمد و با مردم ماند. در شادی و عزای مردم شریک شد و در سردی و گرمی همراهشان ماند. زرق و برق تهران او را دلبسته نکرد و میانه را به تهران نفروخت.

بله! دکتر مددی، نماینده ای از جنس مردم. نماینده ای از بطن مردم. نماینده ای با تکیه بر مردم.

"دکتر مددی" جزو معدود نمایندگانی است که هرگز حلقه ارتباطی اش با مردم را پاره نکرد. مانند آن نمایندگانی نیست که خود را در پیچ و خم سازمانها و وزارتخانه های تهران سرگردان کند بلکه از کمترین فرصت برای پیوستن به مردم بهره برد.

همین چند روز پیش بود که "دکتر مددی" بدرقه 300 زائر مشهد مقدس توسط کمیته امداد میانه را به سرنوشت 5 میلیون دانشجو و یک وزارتخانه عریض و طویل نفروخت و "دکتر" در روز تصمیم گیری برای پنجمین وزیر علوم دولت روحانی، مجلس را ترک و برای بدرقه کاروان کمیته امداد زائرین مشهد مقدس راهی میانه شد. آیا واقعا دعای خیر یکی از 300 کبوتر عاشق شامل حال "دکتر" نخواهد شد که با چشمپوشی و بی اعتنایی به یک وزارتخانه بی صاحب و بلاتکلیف، آنها را نه از توقفگاه ایستگاه تهران بلکه از ایستگاه میانه راهی مشهد مقدس کرده است؟ آیا این 300 زائر، نه! این 300 خانواده به خانواده ها و فامیلها و همسایگان نخواهند گفت که چه نماینده مردمی داریم که برای بدرقه شان حاضر شده است پیکره هیئت دولت ناقص بماند ولی کبوتران حرم با پشتوانه ای معنوی ـ سیاسی راهی این زیارت شوند.

http://static.vom.ir/images/voiceofmiyana/65ded5353c5ee48d0b7d48c591b8f430fbd2145b0c4f3f61bc28c1571b54361c.jpg

 

مگر همین چندی پیش نبود که "دکتر مددی" تصمیم گیری روی طرح ها و لوایح مهم ملی چون مجازات فرار کنندگان از مالیات را که اتفاقا مربوط به کمیسیون تخصصی خود بود، سه طلاقه کرده و برای حضور در افتتاحیه های هفته دولت به آغوش مردم خود بازگشت و به مدت 33 روز در کنار مردم ماند تا علاوه بر دهها افتتاح بزرگ منطقه ای بمناسبت هفته دولت، به آغوش بسیجیان و نظامیان برود تا با حضور در رژه آنها، هفته دفاع مقدس را گرامی داشته و قوت قلب آنها باشد؟

 

مگر مردم آگاه و هشیار میانه فراموش می کنند که "دکتر مددی" بجای حضور در مجلس و بررسی و تصویب طرح های پرطمطراق ملی مانند تصویب بودجه ای برای نجات دریاچه ارومیه و طرح بیمه همگانی حوادث طبیعی، ترجیح داد در شادی 20 خانوار روستای ترکمنچایی بخاطر گازکشی شریک باشد؟

قدردان چنین نماینده ای ناسپاسانی هستند که چشم را بسته و قلم در دست گرفته  و  "نماینده عزیز! به خانه ات برگرد" را علیه این نماینده خدوم و مردمی می نویسند.

 

"دکتر" جهت کاهش استرسهای طبیعی دبیرستانی ها در روز اول مهر، با عدم حضور در طرح های ملی مجلس، در بین دانش آموزانی حضور یافت که علاوه بر بلوغ جنسی به بلوغ سیاسی رسیده اند و قرار است سال آینده با انتخاب نماینده ای از جنس مردم و همیشه همراه و همدل مردم، آینده خود را ترسیم کنند.

 

بله! "دکتر مددی" فریب زرق و برق تهران را نخورد. کم خورد ولی با مردم خورد. اگر درآمد ناچیز چند صد میلیون تومانی داشته است آنرا بین مردم پخش کرد و در اطلاع رسانی گسترده از طریق بنر، سایت و نشریه و سخنرانی شاهد بودیم که به واماندگان و درماندگان در ماه رمضان صدها بسته خواربار پخش کرد. باشد که به تأسی از مولای خود علی بن ابیطالب (ع) که در خفای شب به مستمندان کمک می کرد این بار در جلای روز چنین دستگیری کند تا دیگران نیز "دکتر" را الگو و سرمشق خود قرار دهند و اینقدر برای خود نیاندوزند. هرچند کج اندیشان مغرض و معلوم الحال این احسانهای دهها میلیون تومانی را به معنای اشاعه فرهنگ نوعدوستی نخواهند دانست و اصرار خواهند کرد که باید مانند مولایمان در 1400 سال پیش ، شبانه به داد مستمندان برسیم. دریغ از آنکه اگر چنین کمکهایی در خفای شب و مخفیانه صورت گیرد، فرق نماینده مردمی و غیرمردمی چگونه معلوم خواهد شد؟

 

فرهنگیان جامعه نیز که همواره نخبگان جامعه بوده اند، بر این امر آگاهند که "دکتر مددی" هر آنچه دارد از مردم دارد و هر آنچه در این راه می اندوزد به مردم بازمی گرداند. این بود که در عرض چند روز تمامی دبیرستانی های سال آخر با صرف دهها میلیون تومانی از جیب شخصی "دکتر" در کلاسهای آمادگی کنکور حضور یافتند و در یک حرکت خودجوش شاهد ارسال بیش از ده نامه تقدیر و تشکر از جانب مدیران مدارس بابت این مساعدت بودیم.

بله! در نمونه ای از این تقدیرنامه ها که از دبیرستان بوعلی ارسال شده و اذعان شده که با کمک "دکتر" 5 دانش آموز رتبه زیر 2000 آورده اند، باید هم دانش آموزان کنکوری چنین تقویت روحی و علمی بشوند تا سال آینده با آگاهی بیشتر یک نماینده از جنس خود را انتخاب کنند نه نماینده ای که به صندلی مجلس چسبیده و عرض و طول سازمانها را برای دریافت یک امتیاز کوچک طی می کند. آن دانش آموزی که یک نماینده از جنس خود را به عنوان پشتیبان معنوی و مالی دارد باید هم رتبه تک رقمی بیآورد.

اصلاً جای دوری نرویم. همین امروز! همین امروز 8 آذرماه! چرا نماینده محبوب و مردمی و همجنس مردم میانه حاضر به حضور در جلسه محرمانه مجلس برای شنیدن گزارش محرمانه دکتر ظریف از کم و کیف مذاکرات هسته ای نشد؟ برای اینکه آن روستایی میانه که هنوز نفت ندارد گوشش به هسته ای شنوا نیست.

مگر مردم نمی دانند امروز شنبه "دکتر مددی" در میانه ماند تا در روز بررسی بندهای بودجه 94 غایب باشد؟ چرا؟ علتش این است که مگر از بودجه 1000 تریلیارد تومانی کشور چه به میانه می رسد؟ اگر قرار است کهنه پارچه ای از بازار شام به ما نرسد همان بهتر که بازار شام بسوزد. بله! نماینده مردمی میانه "دکتر مددی" امروز نیز در خانه و در میان مردم ماند تا در مراسم ترحیم آنها همدرد باشد. به سوءمدیریت ادارات رسیدگی کند و درد مردم را دوا کند.

برای ظاهربینان باید تاکید شود که با مردم بودن و مردمی بودن "دکتر" فقط محدود به میانه و حضور ظاهری نیست بلکه در مجلس نیز سراپا به فکر مردم است و بدون اعتنا به مسائل کلان ملی در صحن علنی مجلس با تلفن خود برای رفع حاجات مردم تلاش می کند.

مردم هوشمند میانه چنین نماینده ای را نه در ذهن که در دل دارند. نماینده ای که هرگز آنها را ترک نکرد و در بینشان ماند. 3 بار رای اعتماد آنها را برای ورود به شورای اسلامی شهر دریافت کرد اما وقتی دید میانه را نمی توان با یک شورای شهر نجات داد، هر سه بار استعفا داد و بیرون آمد تا با ورود به مجلس در محیطی بزرگتر و دستی بازتر بتواند خیانتهای گذشتگان را پاک کرده و هزاران اشتغال بیافریند و اتوبان را به مسیر خود بازگرداند و کارخانجات را فعالتر کند. اکنون نیز به این نتیجه رسیده است که مجلس نیز در حدی نیست که بتواند میانه را نجات دهد.  لذا یا باید به فکر انتخابات سال 96 ریاست جمهوری بود تا شاید در آن مقام بتوان میانه را نجات داد یا با حضور دائمی در میانه و عدم حضور در مجلس، همراه با مردم سوته دلان گرد هم آییم و به درد بی درمان خود بگرییم.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۹ ۲۱:۴۸
جناب آقای مهندس نایبی هریک از نمایندگان محترم در حضور مردم ترکمنچای ارتقاء از بخش به شهرستان میدهند آیا ارتقاء امکان دارد در صورت ارتقاء ، میانه میتواند دونماینده داشته باشد و یا میتواند فرمانداری ویژه باقی بماند
۹۳/۱۱/۸ ۰۰:۳۹
جالب بود :-D
۹۳/۱۱/۳ ۲۱:۰۱
جناب آقای مهندس نایبی اگر امکا داشته باشد شهرمان را با سایر شهرها مثل بستان آباد و ابهر و زنحان و تاکستان که در مسیر تهران تبریز وافع شده ، مقایسه کنید تا مردم شهرمان بدانند نسبت به اونا چقدر پیشرفت کرده ایم
۹۳/۱۱/۳ ۲۰:۴۹
سلام به آقای مهندس نایبی و همشریانم به اطلاع میرساند مثل اینکه این بار نماینده گان شهرمان تصمیم جدی گرفته اند تا دستگاه MRI بیارند و جاده میانه رجعین را چهاربانده و آب شرب میانه را درشش ماهه دوم سال 94 به بهره برداری برسانند
۹۳/۹/۲۸ ۱۹:۰۳
سلام بر طرفداران پر طراوت و قانون مدارجناب مددی میگم چطوره اقای مددی پیشنهاد بدهند تادر میانه یک ساختمان مجلس ساخته .شود دیگه نیاز به حضور در تهران نباشه لطفا رای بدین
۹۳/۹/۲۶ ۰۹:۰۵
پاسخ روابط عمومی دکتر مددی به منتقد پایتخت نشین: قلم اجاره ای گوش شنوا ندارد. [img]http://drmadadi.ir/images/93/2haftename.93.09.25/omat-melat-No7.jpg[/img]
۹۳/۹/۲۴ ۲۰:۵۱
توجیهات دوستان آقای مددی به ضرر ایشان تمام خواهد شد.
۹۳/۹/۱۶ ۱۴:۰۳
نماينده مردم در مجلس بايد در مچلس باشد و حق مردم را بگيرد والا چه فرقي با نماينده مردم در شهر كه همان شورا ها هستند دارد؟ حق صداي بلند و گيرايي دارد نياز به شو و نمايش و... ندارد.
۹۳/۹/۱۵ ۰۷:۱۴
متاسفانه سئوال اصلی منتقدین وازجمله سئوال بنده همچنان بی پاسخ مانده است.
۹۳/۹/۱۴ ۱۵:۲۸
یکی از مریدان حاجی پس از 70 روز یک داستانی گفته خوبه بخونیدنش
۹۳/۹/۱۴ ۰۱:۰۱
دوست عزیز، مثل اینکه شما در میانه تشریف ندارید یا خودتان عمدا تغافل میکنید! آقای مددی مدتهاست که دیدارهای مردمی و رسیدگی به مشکلات مراجعین را به حداقل رسانده و اکثر اوقات درِ دفتر او بسته است. بله ماههای اول نمایندگی چنان بود که میفرمایید اما متاسفانه دو سال است که آنگونه نیست. غالبا حضور ایشان در میانه ، فقط وفقط به منظور بهره برداری تبلیغاتی میباشد! حضور در گرهمائیها، کلنگ زنیها،افتتاحها،جشنه،مراسمات،بدرقه حجاج،بازگشایی مدارس،مجالس ترحیم،گازرسانی،برقرسانی،و دهها مورد اینچنینی که حضور نماینده در آنها ضرورتی ندارد!
۹۳/۹/۱۳ ۲۲:۵۰
من از جناب آقای مددی و نزدیکان ایشان یک سئوال دارم،لطفا بدون حاشیه پردازی جواب دهید. حضور مرتب وموثر در جلسات مجلس ، وظیفه اصلی نماینده است زیرا: قانون(آیین نامه داخلی مجلس) بر آن تاکید دارد، مقام رهبری بارها و بارها بر آن تاکید و سفارش کرده اند، به حکم عقل و شرع علاوه بر موارد فوق،همه میدانیم که مجلس به حد کافی وشاید هم بیش ازحد ،برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه شان ، تعطیلات در نظر گرفته است! چگونه یک نماینده مسلمان و وظیفه شناس بخودش اجازه میدهد با وجود اینهمه تعطیلات ، مهمترین و حساسترین جلسات مجلس را رها کند تا خودش را به میانه برساند وبهره برداری تبلیغاتی بکند!؟ در حالیکه بود و نبود نماینده در آن افتتاح یا کلنگ زنی اصلا تاثیر ندارد!
۹۳/۹/۱۳ ۲۰:۳۰
بندهبا حرف های آقای محمد پور مخالفم چون شما فقط نیمه خالی لیوان را می بینیدو همین اقدامات نماینده را که اثار و رضایت مردم را به دنبال داشته بیهوده و از وظایف شورای شهری می دانید که در عرض یک و نیم سال هنوز باهم هماهنگ نیستند و مردم حتی نامشان را فراموش کرده اند . شما یا میانه ای نیستید یا از قشر مرفه جامعه اید که شعار می دهید .همه این موضع را می دانندکه در شهری مثل میانه مردم نماینده را به چشم یک ناجی می بینند و مثل اقای نائبی از او گزارش حاضر و غائب نمی خواهند چون دردی از آنها دوا نمی کندمگر کسانی که در سالهای اخیر تمام وقتشان راحاضر در مجلس بودند توانستند رضایت و اعتماد مردم را جلب کنند .مردم میانه سالها محرمیت ودرد چشیده اند و روستایی که به دفتر دکتر مددی پا می گذارد در این سرما از او جاده و گاز وبرق می خواهد و با صدای بلند نماینده ی که با رای خود او را به مجلس فرستاده را می خواهدو توجیه مردم و حضور دکتر برای شنیدن مذاکرات هسته ای جواب روستایی درمند و درمضیقه نیست منظور بنده عمق فاجعه و محرمیت شهر است که باید در عمل کسی به داد آن برسد کاری که دکتر مددی انجام می دهد وهیچ کس هم منکر دلسوزی و زحمات اون نمی تواند باشد چون حقش پایمال خواهد شد . وباید جوابگوی اودر ان سرا باشد ...مشکل ما اینست که فعلا مثل دکتر مددی در دو راهی و بین اهم ومهم گیر نکرده ایم و عشق به خدمت برای مردم جزئ لاینفک دکتر مددیست که ماها نمی توانیم نه ان را درک کنیم و نه ان را به چالش بکشانیم .
۹۳/۹/۱۳ ۱۲:۳۸
آقای مددی،اگر حضور در شهر و به اصطلاح در میان مردم بودن را دوست داشتی، چرا نماینده شدی؟! آنهم با آنهمه سختی مشقت، آیا همان شورای شهر بودی بهتر نبود؟ لطفا کمی با خدا و خلق خدا صادق باشیم! چرا بخاطر دو روز ریاست ، تمام حقایق را وارونه میکنیم. این کار خیانت به ارزشها وفرهنگ وباورهای عمومیست،
۹۳/۹/۱۳ ۱۲:۲۲
جدی ترین و محکمترین سفارش رهبری راجع به نمایندگان چیست؟ شما که بالای نامه تان مینویسید: پیوست، سلامتی رهبر!
۹۳/۹/۱۲ ۲۳:۳۷
خب دکتر به این نتیجه رسیده مجلس در حد ایشون نیست و خودشو مقید نمیدونه اونجا بمونه و میاد به حوزه انتخابی خودش و مسائل همشهریاشو حل میکنه دیگه
۹۳/۹/۱۲ ۲۰:۱۴
رهبر انقلاب اسلامی، حضور مفید و فعال در صحن علنی مجلس و کمیسیون‌ها را از دیگر نشانه‌های زنده بودن مجلس برشمردند و خاطرنشان کردند: حضور نامرتب و غیرمفید در جلسات و کمیسیون‌ها از جمله گرفتاری‌هایی است که مجلس نهم، تلاش کند آن را واقعاً برطرف نماید. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان كردند رفتار نمایندگان قطعاً در تربیت جامعه و سوق دادن آن به سوی برخی ارزش ها یا ضد ارزش ها تأثیرگذار است. ایشان با تأكید بر لزوم كار دقیق و كارشناسی نمایندگان در مورد طرح ها و لوایح افزودند: این موضوع، حق مردم بر دوش نمایندگان است بنابراین دادن رأی ممتنع در طرح ها و لوایح قابل قبول نیست زیرا اگر فرد نماینده صاحب تخصص در آن موضوع است باید براساس اجتهاد خود عمل كند و اگر صاحب تخصص هم نیست از متخصصان مشورت بگیرد. رهبر انقلاب اسلامی با اظهار گلایه از حضور كم تعداد نمایندگان در برخی جلسات و خالی بودن صندلی ها، تأكید كردند: نمایندگان باید در مجلس، هم حضور جسمانی و هم حضور ذهنی و قلبی داشته باشند و نسبت به طرح ها و لوایح اهتمام جدی نشان دهند.ک
۹۳/۹/۱۲ ۱۹:۰۴
حقیقتاتاسف آوراست در این میان نوع برخورد هواداران ومدافعان نماینده محترم درنوع خود جالب و واقعا جدید هست.هرکسی کوچکترین نقدی یا سوالی علیه ایشان وارد می کنند کلا از دید مدافعان ایشان دشمنی با دین و دیانت وکلا این مسائل است!!، من نمیدانم مسئول یعنی پاسخ دهنده یا پاسخگو یا دشنام دهنده و فحاش ، خواهشا این ادبیات را اصلاح بکنید واگه تحمل نقد را ندارید کلن در این محیط ها حاضر نشوید، چه جریانی!؟ چه باندی !؟ واقعا فکر نمی کنید خودتون خیلی باورتون شده!؟، نقد ونصیحت فقط برای آنانی بد است که فقط به هر شیوه ایی می خواهند باشند ؛ دیگر چگونه بودن برایشان مهم نیست ، فقط یک نکته و یک نصیحت به این دوستان وآن اینکه : هرجا بروی ، اعمالت پشتت می آید، در ضمن خواهش می شود لفظ دکتر را برای ایشان بکار نبرید بزرگی را به خود نمی چسبانند بلکه بزرگی یا عطیه الهی است که به شخصی اعطا می شود یااز سوی انسان های با استعداد کسب می شود. خلاصه دو گروه اند که نقد می کنند یکی آنانی که احساس وظیفه ومسئولیت می کنند و دیگری کسانی که خیر خواهند لطفا کمی دقت کنید
۹۳/۹/۱۲ ۱۸:۱۳
اقای نایبی انگاری دارید حسودی میکنید بابا جناب دکتر محل کارشون میانه است و فقط برای مرخصی میرن مجلس ...
۹۳/۹/۱۲ ۰۰:۰۲
دکتر که از کشور خارج نشده و با روحیه خستگی ناپذیر هم در مجلس و هم در بین آحاد مردم می درخشد . غصه نخور آقای نایبی ایشان هر جا باشند منبع خیر هستند برای مردم چه مردم میانه و چه مردم کشور ! هر کجا هست خدابا تو سلامت دارش
۹۳/۹/۱۱ ۰۹:۰۹
جوابیه نماینده محترم: ((غیبت دکتر مددی از جلسات مجلس شورای اسلامی و درخشش نام ایشان به عنوان غایب خانه ملت در خبرگزاری ها" ادعایی است که نویسنده مطلب مذکور عنوان می کند)). =========================================== پاسخ: روزنامه مشرق: اسامی غایبین امروز مجلس توسط هیئت رئیسه اعلام شد: محمدعلی مددی نماینده میانه لینک: [url]www.mashreghnews.ir/fa/news/132377/%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%BA%D8%A7%DB%8C%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%AA%D8%A3%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3[/url] به همین ترتیب در افکار نیوز هم منتشر شده: [url]khabarfarsi.com/ext/2874899[/url] این هم خبرگزاری باشگاه خبرنگاران: محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اسامی متاخرین امروز را اعلام کرد: محمدعلی مددی نماینده میانه! [url]www.yjc.ir/fa/news/4633531/%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%BA%D8%A7%DB%8C%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86[/url]
۹۳/۹/۱۱ ۰۸:۴۲
[img]http://drmadadi.ir/images/gheybat.jpg[/img]
۹۳/۹/۱۱ ۰۸:۴۰
این اظهار نظر عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خود نشانگر دروغ بودن ادعای غیبت دکتر مددی از جلسات مجلس می باشد. ======================================== پس شما احتمالا طی الارض دارید که در روز اول مهر هم در مجلس حضور داشته اید و هم در مراسم بازگشایی مدارس بودید: روز اول مهر جلسه رسمی مجلس شورای اسلامی: [img]http://www.icana.ir//KM_media/image/2014/09/79793_orig.jpg[/img] روز اول مهر مراسم بازگشایی مدارس میانه: [img]http://drmadadi.ir/images/93/bazgoshaye-madares.93.07.02/IMG_5390.jpg[/img]
۹۳/۹/۱۱ ۰۸:۰۴
مجلس بیشتر از اینکه کار قانون گذاری دارد نقش نظارتی دارد که هر نماینده در حوزه خود این نقش را ایفا میکند دکتر میداند که این مجلس در حال حاضر وارد جنگ حزبی شده و حضورش در مجلس جز وقت تلف کردن چیزی را عاید مردم نمیکند از این روی نقش نظارتی خود را به عنوان نماینده میانه پر رنگ تر کرده است
۹۳/۹/۱۱ ۰۶:۲۰
نماینده محترم میانه آقای حاج محمد علی مددی سلام. بزرگترین تهدید شما صدای میانه یا قافلان نیست بلکه این اطرافیان فرصت طلب، کم طاقت، کم ادب و کم مغز است. بدون اینکه فردی شما یا مخاطب شما را بشناسد این کامنتها را بخواند و ببیند اطرافیان شما چه دلایل حقیر و بهانه های کوچه بازاری برای رد ادعا می اورند. عدم ورود خیل مخالفان شما بمعنی تایید نیست بلکه درگیر شدن با این اطرافیان کم عقل است که همواره از شما دفاع بد کرده و بی ادبی کرده اند. اینها همان 3 نفری هستند که از شما دفاع بد کردند و بعدش بدترین دشمن شدند و بعدش برگشتند و دیگر رویی ندارند با اسم اصلی وارد شوند و اسمهای دروغین درست می کنند و به اصطلاح خود را زیاد نشان می دهند هرچند یک نفرشان هم برای تخریب و شکستن شما کافیست. شما به عنوان نماینده میانه همین دفاعیات کوچه بازاری اینها را در این متن ببینید تا بدانید این آدمها را در شاگرد رانندگی هم راه نمی دهند چه برسد به چسبندگان به نماینده. لطفا تا یکسال تمام نشده تجدید نظر بفرمایید. اینها در این مدت به حد کافی شما را خراب کرده اند.
۹۳/۹/۱۰ ۲۱:۱۴
بياييد از داشته هايمان حمايت كنيم
۹۳/۹/۱۰ ۲۱:۱۳
آقاي نايبي بيا از قلب كارآفريني شهر حرف بزن
۹۳/۹/۱۰ ۲۰:۴۶
آقاي نايبي شما يک مطلب را چند بار تکرار مي کنيد؟هربار که مطلب تکراري مي نويسيد ما مجبور ميشويم جواب تکراري به شما بدهيم.يکبار فرموديد که دکترمددي33 روز در مجلس حضور نداشته اند.و به دنبال آن از مقاله جديدتان رونمايي کرديدکه محتوايش دقيقا همين موضوع غيبت است. آقاي نايبي، ما مي فهميم شما چه مي گوييد اما انگار شما متوجه عرايض ما نمي شويد. دکتر مددي، غيبت غيرقانوني نداشته اند.ومابقي مطلب که مي شود غيبت قانوني، به خود ايشان مربوط است.و به سليقه ايشان مربوط مي شود. شما هم يکبار نظر شخصي تان را در اين باره فرموديد و به اطلاع همه رسيد.بحث غيبت دکتر مددي چيزي شبيه موج مکزيکي شده.لطفا اين بحث را تمام کنيد و به ساير مشکلات شهرستان بپردازيد.لطفا بفرماييد که فرمانداري ويژه شدن ميانه چه نتايجي براي ما داشته است؟ اين همه آمارخودکشي نتيجه چيست؟ پدر صنعت ايران براي ميانه چه کرد؟ آيا واحدهاي صنعتي شهرک صنعتي در زمان ايشان به تعطيلي کشيده نشد؟نماينده سابق،20 سال به مسائل کلان کشوري فکر کرد و نتيجه اش شد پرايد20 ميليوني! نتيجه اش شد 3 هزار زن کارتن خواب در تهران! لطفا نقش روشن فکرها را بازي نکنيد.اگر مسبب قيمت کنوني خودرو و زن هاي کارتن خواب،مهندس هاشمي نيست(که نيست)پس مسبب راي آوردن ونياوردن وزير علوم ونيز تنبيه کردن يا نکردن فرار کنندگان مالياتي نيز دکتر مددي نيست.
۹۳/۹/۱۰ ۱۵:۳۵
این دیدگاه را در مطلب روابط عمومی آقای مددی درج کرده بودم که تایید نشده بود و مجبور شدم اینجا نظر دهم : فکر میکنم منظور منتقدین،عدم حضور در جلسات مجلس است.حال این عدم حضور با اخذ اجازه قبلی از هیت رئیسه مجلس و پر کردن فرم مرخصی صورت گرفته باشد یا نباشد.در هر صورت منتقدین معتقدند؛وظیفه اصلی نماینده،حضور در جلسات مجلس ومشارکت فعال در قانونگذاری وسایر جلسات مرتبط با نیازهای کشور،مثل کمیسیونهای مربوطه، نه حضور تبلیغاتی و بی فایده و کم ارزش در انظار ومحافل و مراسمها وتشریفات و قیچی کردنها وکلنگ زدنها!!
۹۳/۹/۱۰ ۱۱:۲۶
[b] *** قطعاً انتشار این مطلب سراسر کذب در سایت صدای میانه و بازنشر آن در نشریه محلی قافلان نوعی بداخلاقی سیاسی بشمار می رود که اذهان عمومی را نسبت به خادم مردم بدبین می کند لذا ما جهت تنویر افکار، هر آنچه که لازم بود را گفتیم تا مردم تحت تأثیر قلم های اجاره ای قرار نگیرند و دچار اشتباه نشوند***.[/b] ------------------------- تهمت و توهین آشکار نماینده شهر به دو سایت صدای میانه و قافلان. اگر نتوانید اثبات کنید که این دو فرد (نائبی و حسن زاده) دارای قلمهای اجاره ای هستند اتهام شما قابل پیگیری و شکایت است.
۹۳/۹/۱۰ ۰۸:۵۸
نامه هیات رئیسه رو دیدی آقای نایبی ......!!!! در مطلب دیروزم نوشته بودم میانه تا تهران 4-5 ساعت هست می شود صبح در صحن حاضر بود و خستگی راه را به جان خرید و راهی میانه شد. انصافا این آقای نایبی باید از مددی و مردم حلالیت بخواهد اگر ادعای شرافت در عملکرد دارد.خودش که همش از اینترنت بیت المال شرکتی که درش کار میکند برای کارهای شخصی استفاده میکند همه اش هم در ساعت کاره اداری که دارد حقوقش را می گیرید.
۹۳/۹/۱۰ ۰۰:۳۷
دیدید که دکتر مددی رسما و با سند و مدرک بسیار معتبر در حد هیئت رئیسه مجلس ادعای شما را رد کرد و روسیاهی به ذغال ماند.
۹۳/۹/۹ ۲۳:۴۸
درود با توجه به مطالعه نظرات به اشتراک گذاشته شده به آگاهی می رساند این نوع گفتمان ها با یکدیگر غیر از پراکنده فکر نمودن نتیجه دیگر ندارد وبه آبادانی شهر کمک نخواهد نمود . در این بین مطالعه مقاله صریح وحدت کلمه آقای مهندس عزتی نیا که دو روز قبل در این سایت بارگذاری گردید مجددا لازم و ضروری به نظر می رسد.
۹۳/۹/۹ ۲۳:۳۹
ضمن تشکر از مطالب جنابعالی بنده جندین باربا نگارش مطالب درخواست نمودم که رمز موفقعیت و راه پیشرفت و آبادانی شهر عزیزمان تنها در گرو ایجاد وحدت و هبستگی بین مسئولان محترم میباشد که در این بین جنابعالی و سایر قلم بدستان مسئولیت سنگین آماده سازی این بستر را دارید.در غیر اینصورت با عداوت و دشمنی به هیچ جائی نخواهیم رسید.پس بیایید با حمایت از تمامی مسئولان شهری و بویزه نمایندگان محترم مجلس کمی از مشکلات مردم را به گوش این عریران برسانیم زیرا فرصت ها بزودی از دست می روند.
۹۳/۹/۹ ۲۳:۱۵
خوب نماينده مل كه اين همه كار ميكنه چرا به اونایی که باید شاغل باشن کا. نمیدن اما اونکه اینقدر مال و ثروت دارن كه ميتونه تا آخر عمر بشينه بخوره كار ميدن كجاست عدالت
۹۳/۹/۹ ۲۲:۵۸
مهندس جان آج آدامین ایمانی اولماز. بیز هسته ای نینیریخ نفتیمیز یوخدی
۹۳/۹/۹ ۲۲:۵۸
ایشان جناب مددی در ایام محرم امسال به هئیات حسینی هم رفتند و با هئیتیان عذاداری کردن و همچنین در مورد عاشورا سخرانی نمودند و مبلغ میلیونی هم به هئیت بعنوان نذری پرداخت نمودند واقعا قابل تقدیر میباشد. سوال من اینجاست آیا هئیتهای مذهبی به این پولها احتیاجی دارد و ایشان این پولها رو از کجا میارن؟
۹۳/۹/۹ ۲۱:۵۷
محتواي مقاله، تکراري و چيزي شبيه مقاله"نماينده عزيز به خانه ات برگرد"بود با اين تفاوت که لفظ آن متفاوت بود. بايد توجه داشت که هرکسي خصوصيات اخلاقي خودش را دارد. خصوصيت دکتر مددي اين است که دربين مردم باشد مردمي بودنش از ويژگي هاي اوست همانطور که ويژگي مهندس هاشمي، حزبي بودن اوست.دکتر مددي نماينده مجلس بودننش را مديون مردمي بودنش است. و مهندس هاشمي استاندار تهران بودنش را مديون کارگزاراني بودنش.نماينده اي مسائل کشوري را به مسائل ميانه ترجيح مي دهد. و نماينده اي ديگر مسائل شهر را در اولويت قرار مي دهد. اين بسته به سلايق افراد است. ممکن است رسيدگي به نيازمندان در ايام رمضان از نظر شما امري منفي باشد اما از نظر ما وظيفه ديني است. ممکن است برگزاري کلاس هاي آمادگي کنکور ،از نظر شما اقدامي،تبليغاتي باشد اما از ديدگاه ما اين کار کمک به شکوفايي استعدادها و افزايش سطح علمي دانش آموزان است.
۹۳/۹/۹ ۲۱:۳۱
مهندس نائبی سلام عهد کرده ام بخاطر کم حوصلگی اطرافیان آقای مددی چیزی درباره ایشان ننویسم و الان هم نمی نویسم. فقط خواستم بخاطر این ابتکار زیبا در نقد از شما تشکر کنم. خیلی سبک زیبایی آفریدید. آفرین باد استاد.
۹۳/۹/۹ ۲۱:۰۸
جناب آقای نایبی عزیز بعد از اینکه دردوره بعدی انتخابات که احتمالا استانی خواهد شدقدر این عزیزان راخواهیم دید ماملت میانه به اندازه ای که از آقایان نماینده راضی هستیم خداوند از آنها راضی شودآنوقت کسی نخواهد بود که این کلنگها رابزندچون نمایندگان رانخواهیم دید اللهم اصابرین.......
۹۳/۹/۹ ۲۰:۴۰
سلام اقای نایبی این حرفهای شما تکراری شده است خودتان می دانید که همه این کارهای شما نشان از دلسوزیتان نیست بلکه غرض ورزی شماست که با دوستان قلم بدستتان در صدد کوچک جلوه دادن خدمات دکتر مددی هستید .می دونید چرا چون تو این بازی برای شما جای برد نبود وچون بویی به دماغتون نخورد وپستتان ارتقا نیافت شروع به سنگ اندازی کردی برادر گرامی شما که درخانه گرمتان واسایش پایتختیتان از کجاسوز سرمای ساکنین روستایی که در سایه کم کاری اربابان پیشینتان به جان می خرند پس همه می دانند که چرا شما دایه بهتر از مادر شده اید باید به دکتر مددی خسته نباشید گفت که گازرسانی که در این سه سال به روستاهای تابعه انجام شده بیشتر از بیست سال مسولیت اربابانتان می باشد چرا ان موقع نمی نوشتید گویا جوهر قلمتان تازه رنگ گرفته تا باز مثل حاج اقا حججی یکی دیگر از خادمان دلسوز مردم مظلوم میانه را فدای خودکامگی خود واطافیانتان وحامیانتان کنید انصاف داشتن هم از ایمان است
۹۳/۹/۹ ۲۰:۲۶
مهندس نائبی عزیز چرا در مورد مهندس حسینی مطلبی نمینویسید؟ خودتان بهتر میدانید که ایشان همیشه در آفساید تشریف دارند. شاید شما از جانب ایشان ساپورت مالی و سیاسی می شوید؟ راستی بنازم به شهامتتان که هر نظری که از شما انتقاد میکند یا شما را به چالش می کشاند به نیکی حذفش میکنید.
۹۳/۹/۹ ۱۹:۵۳
در جواب دوست گرامی باید عرض کنم ..که شورای شهر و و معتمد مساجد در شهری مثل میانه نقش سوری و تشریفاتی دارند و اگر شورای شهر ما هماهنگ بود در یک سال اخیر به وضع نابسامان شهر رسیدگی می کرد.برداشت شما از وظایف نماینده کاملا سطحی و گذریست و و به نظ شما نماینده فقط وظایفش در تصویب دو سه ماده و لایحه خلاصه شده و نظر شخصی شما نظر کل مردم میانه نیست اگر قرار بود که مردم با همین کارهای ساده از نماینده انتخابی خود راضی شوند پس نقدهای شما هم بی جا بوده چون توقعات دور از انتظاری داشته اید ..در شهری مثل میانه با هر طیف و فرهنگی در مورد وظایف نماینده فکر نمی کنند چون مردم توقع دارند که وظایف شهرداری و آسفالت کوچه و خیابان هم توسط نماینده صورت بگیردو مردم حوصله ینقد و تفسیر و توجیه کم کاری ندارند چون به اندازه ی کافی طعم محرومیت راچشیده اند .خوب این طبیعی ست که اقای مددی در کنار ان همه محبوبیت باید مخالفانی هم داشته باشد که آقای نائبی در شیوه ی جدید و ابداعی و سبک طنز انتقادی خودشان بیشتربه این مسئله اشاره کرده اند .در ضمن کسانی می توانند نان نقاد واقعی را یدک بکشند که در شرایط مساوی و منصفانه قرار داشته و در بطن مشکلات باشندو از آنجا که آقایان نائبی و احمدزاده هم قبلا چنین مقاله های تخریبی و نیش دار در رسای اقای مددی نوشته اند صورت مسئله عوض شده است چون دوستان گراممی ساکن تهران بوده و هیچ موقع نمی توانند نقد درست و منصفانه ارائه بدهند مثل اینکه ما در میانه ساکن باشیم ودر مورد مشکلات مردم زاهدان قضاوت کنیم که کاملا غیر منطقی ست مثال مطالبی که آقای نائبی و احمدزاده نوشته اند .
۹۳/۹/۹ ۱۹:۵۰
دکتر مددی واقعا شخص مومن و متدینی هستند ما میانه ایها قدر ایشان را نمی دانیم خدا حفظشان کند ایشان خستگی ناپذیر هستند افراد کم چشم دیدنشان را ندارند بیشتر افراد جامعه من سراغ دارم طرفدار پر و پا قرص ایشان هستند از ترس اسخاص دیگر محبت خود را ابراز نمیکنند دفعه بعد با هفتاد هزار رای نماینده اول میانه هستند چشم حسود کور بشه
۹۳/۹/۹ ۱۹:۲۷
خوب چرا رفته نماینده شده بمونه تو میانه خدمت گزاری کنه
۹۳/۹/۹ ۱۹:۲۶
از ماست که بر ماست. وقتی که کامنت ها رو خوندم به این نتیجه رسیدم که عده ای حتی شهامت آن را ندارند که عقاید و نظرات خود را با نام و نشان خود درج کنند چه رسد به اینکه از خوابی که در آن فرو رفته اند بیدار شوند. بر همه ما روشن و مبرهن است که نماینده چه وظایفی دارد و اگر نماینده ای عملکرد دیگری داشته باشد ایراد از ماست چون این ما هستیم که با اکثریت آرا او را انتخاب کرده ایم. پس ما ایراد داریم که نماینده ای لایق خود انتخاب نموده ایم و میانه ایها لایق چنین نمایندگانی هستند. برای ما دروغ زیبا خوش آیندتر از تلخی صداقت است.مردم شهر ما هنوز هم در پی منفعت های شخصی خود هستند و نسبت به آینده دیگری و فرزندان خود بی تفاوت بوده و هستند. همانطور که پدران ما این کار را کردند و نتیجه اش این شد که شهر ما دارای بالاترین نرخ بیکاری و اعتیاد در استان است. همان کاری را که ما داریم با انتخابهای خود برای آیندگان خود رقم می زنیم. پس اگر نماینده ای این چنین است، لیاقت ما در این حد است.
۹۳/۹/۹ ۱۶:۴۹
متن جالبی است بیشتر شبیه طنز انتقادی است که مهندس در نهان وباطل اشاراتی کلی داشته که هر خواننده وبیننده منصفی میتواند به رمز و راز این متن پی ببرد در میان مردم بودن خیلی خوب است ولی وظیفه اصلی یک نماینده قانونگزاری و نظارت است که ظاهرا برای آقای مددی در میان مردم بودن ثوابش بیشتر از حضور درجلسات علنی مجلس است و الا فرماندار و مسئولین محترم شهر در مقام اجرا کارهایی که اقای مددی با حضور درمیان مردم میتوانند انجام دهندرا براحتی و بدون واسطه میتوانند انجام دهند چه بسا حضور نماینده محترم در مجلس میتواند سرمنشا خیر وبرکت برای شهرمان باشد در هر صورت اقای مهندس نایبی قبلا همین مدارک را در انتقاد به حضور طولانی مدت اقای مددی در شهر مان منتشر کرده بودند
۹۳/۹/۹ ۱۶:۴۶
آقای نائبی دیگه این انتقادهای شما نخ نما شده است راه جدیدی پیدا کنید برای ...
۹۳/۹/۹ ۱۶:۴۱
دکتر چندتا مبلغی مثل شما داشته باشه در دوره بعد رای اش دو برابر می شه!!!!
۹۳/۹/۹ ۱۶:۳۷
با این نیش و کنایه که می زنید باعث می شوید محبوبیت نماینده بیشتر هم بشه ما به دکتر رای داده بودیم که پایتخت نشین نباشه بلکه همواره همراه ما باشد ! البته ایشان زیر نظر رئیس مجلس انجام وظیفه می کنند و اگر لازم باشه خود ایشان بابت عدم حضور ایشان برخورد می کنه پس مسئله ای نیست و نگران نباشید ...
۹۳/۹/۹ ۱۶:۰۳
با سلام .. بنده به عنوان فردی بی طرف باید خدمت برادر ارجمندم عرض بنمایم که آقای نائبی درست است که شما فرا منطقه ای فکر کرده و منظورتان در مطلب این بوده که جناب اقای مددی باید وقت و انرژی خود را در طرح های کلان و بحث های مهم و چالشی مجلس بگذراند ودر میانه دنبال کارهای کوچک نباشند ..ولی برادر گرامی حرف زدن وشعارهای آرمانی برای ما که چند سال در میانه بوده ومهاجرت کرده ایم خیلی اسان است ..چون هیچ کسی نمی تواند منکر این باشد که همین نابسامانی های سال های اخیر باعث مهاجرت جوانان و همشهریان به تهران شد واگرهمین دکتر مددی مثل نمایندگان قبلی هم به قول شما تمام سال را در تهران و در صندلی مجلس لم می دادند و هی تصویب و ردمی کردندصد البته شما الان از ایشان تشکر می کردید ولی در مجلس حاضرو غایب زدنها و تایید و رد کردن مسائل کلان چه حاصلی برای میانه داشت چون نمایندگان قبلی هم با علم کردن همین مسئله که کار نماینده وضع قانون و ونظارت براجراست چهار سال متمادی را در بالاشهر تهران وبا رفاه وعیش و نوش سپری کردند و موقع انتخابات برای تصاحب آرا به میانه آمدند که دیگر دیر شده بود تمام امتیازات و طرح های عمرانی میانه که از جمله اتوبان و طرح های تولیدی و صنعتی دیگر بود با زرنگی نمایندگان شهرستان های هم جوار در چشم به هم زدنی تصاحب شد وماندیم و حسرت و رجز خوانی که سودی نداشت ..من در جواب همین مطلب شما باید عرض بنمایم که میانه نزدیک 365روستاو با رای اعتمادی که به جناب دکتر مددی داده اند قطعا از او انتظاراتی هم دارند و حرف های لفظ قلم و طرح کلان مجلس و تفسیر مذاکرات هسته ای برای روستایی عزیزی که چشم انتظار اب و برق و جاده و گاز است غیر قابل هضم است چون نیاز فوری و مبرم او امکانات اولیه و حل اینگونه مشکلات از جانب نماینده می باشد وگرنه نماینده ای که دراینجا دکتر مددی باشد اگر به درد همین مردم هم نرسد دیگر باید با نمایندگی خداحافظی کند چون مرفهین بی درد مسائل ومشکلات قشر محروم در کتشان نمی رود ویادشان رفته که میانه توکیو یا پکن نیست که شهری به روز ثروتمند و عاری از مشکلات اولیه باشد تا نماینده فارغ از بازخواستهای مردم در تهران خوش بگذراند ..حال جدای ازین به نظر شما در تهران ماندن و سالی یکبار به میانه آمدن و فیگور گرفتن جلوی دوربین های مجلس برای آقای مددی راحت وبه صرفه است یا مسافرت هفتگی به میانه و تهران و خستگی و بالا و پایین رفتن پله های وزراتخانه ها ..به نظر شما چه چیزی باعث میشود تا اقای مددی تمام این سختی ها را به جان بخرد ؟؟؟ومتاسفانه در اخر هم بازخواست شود که چرا برای حل اسفالت و گاز و جاده و بیمارستان و ..افتتاح به میانه آمده ومراسم در تفسیر مذاکرات سری هسته ای چرت نزده ..به نظر شما همین هایی که تو مجلس نظر دادن مشکل مذاکرات حل شددر ضمن اقای حسینی نماینده ی دگر ما فعلا تو مجلس بودند .منظور بنده ازین عرایض اینست که آقای مددی که از جانب مقالات شما تخریب میشود نماینده ی قابل و وظیفه شناسی هستند چون رضایت مردم اولین شرط است و توضیح و تفسیر حضور و غیبت برای مردم مهم نیست چون مردم چشم امید به دستان نماینده دارند و به اینکه اینکه در عمل کاری برای مردم کاری بکند نه اینکه بگویید جاده و گاز و اب و برق مردم به من ربطی ندارد چون من وظیفه ام وضع قانون است و حضور در مجلس ..به نظر شما در ان صورت تکلیف مردم چه خواهد شد پس مردم برای چه نماینده به مجلس فرستاده اند وقتی باید خودشان جاده بزنند اشتغالزایی کنند گازرسانی کنند ؟؟بیمارستان بسازند هر موقع توانستید برای این سوالهای مردم جواب قانع کننده ای بدهید آن موقع منطق ودرایت شما برای مردم اثبات خواهد شد ..با تشکر از برادر گرامی
۹۳/۹/۹ ۱۵:۵۰
آقای نایبی ازاینکه اینهمه کارهای مردم پسند وخداپسندانه آقای مددی رو با مدارکش نوشتی ممنونم.من به شخصه اطلاع چندانی از اینهمه تلاش ایشان نداشتم.(عدوشود سبب خیر اگر خدا خواهد)ضمنا در این گیرو دار کشور که بی پولی دولت زیاده هرنماینده ای به فکر مردم منطقه اش باشه وگازی به روستایی یا برقی به منطقه ای بکشه ویا راهی رو هموار کنه وبه درد دل مردم حوزه انتخابیه اش گوش بده بهترینه.نه اینکه مثل شما ودیگر نماینده های گذشته در تهران باشن ومردمو بخوان از دور کنترل کنن. دوره این کارا سر اومده مهندس.
۹۳/۹/۹ ۱۵:۲۳
نویسنده محترم استاد عزیز نائبی بزرگ احساس می کنم مقاله شما نه انتقاد است نه کنایه نه جنگ نرم نه با پنبه سر بریدن بلکه می خواهید خودتان را در هنر نویسندگی از منظری دیگر تست کنید. مثل شاعری که بخواهد رمان هم بنویسد. شما نیز این روش را اختراع کرده اید و مثل آمریکا میخواهید تسلیحات تولید شده را ابتدا آزمایش و سپس عملیاتی کنید. با احترامی که به شما دارم اگر چنین منظوری دارید خدا را خوش نمی آید. آقای دکتر مددی زحمت می کشند و برای شما علاقه مثال زدنی و بی نظیری دارند و همیشه شما را از شاگردان مورد افتخار خود نامیده اند ولی شما همیشه شاگرد سرکشی بوده اید.
۹۳/۹/۹ ۱۴:۴۶
تجسس در اسلام حرام است جناب ناییبی عزیز ما دو نماینده فعال کوشا متحد وپرکارداریم که به همدیگر احترام میگذارند ما مردم میانه وحومه از وکلای عزیزمان کمال تقدیر وتشکرداریم ......ماباید بینا باشیم خوشحال وکوشا باشیم تاقدر اینهاراهمیشه داناباشیم
۹۳/۹/۹ ۱۴:۱۶
بقول دکتر (...) کار نماینده وضع قانون و نظارت بر اجرای آن است.. نه اینکه برای تولد هفتادمین فرزند هموطن روستایی در دوردست ترین نقطه شهر گل ببرد.. دکتر ...! راهت ادامه دارد..
۹۳/۹/۹ ۱۳:۱۳
خصلت مردان خدایی وبی ادعا اینچنین است
۹۳/۹/۹ ۱۱:۴۶
آقای نائبی شهامت و صداقتتان ستودنی است.
۹۳/۹/۹ ۱۱:۲۸
مسائلی که دیروز در مجلس مطرح شده و آقای مددی نیازی به حضور در آن ندیدند: 1- دولت مجوز استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون وزارت نفت را صادر کرد. 2- وزارتخانه‌ها و موسسات مجاز به فروش اموال مازاد خود شدند. 3- تسریع در واگذاری‌ها به منظور افزایش درآمدهای دولت و جبران کسری بودجه. 4- وثیقه مورد نیاز برای دریافت وام و تسهیلات بخش کشاورزی و عشایری مشخص شد. 5- گزارش محرمانه دکتر ظریف وزیر امورخارجه در جلسه غیرعلنی از روند مذاکرات هسته ای. 6- حمایت مجلس از طرح‌های خوداشتغالی و توانمندسازی کمیته امداد. 7- اقدامات مرکز پژوهشها در حوزه سیاستهای جمعیتی/فراهم کردن شرایط ازدواج مجردها. 8- معافیت سازمان انرژی اتمی از الزامات قانونی در حوزه مالی و استخدامی. 9- تعیین شروط دستگاه‌های اجرایی برای کمک مالی به اشخاص حقیقی و حقوقی. 10- ادامه رسیدگی به طرح الحاق موادی به بخشی از قانون مقررات مالی دولت در دستور کار. 11- ؟
۹۳/۹/۹ ۱۱:۲۱
اي كاش ميشد نمايندگان هم ، براي خودشان معاون اول و دوم داشتن تا در موقع نياز در مجامع ضروري ، شركت ميكردند تا مردم هم از الطاف نمايندگان بهره مند ميشدند
۹۳/۹/۹ ۰۹:۲۳
با سلام و تشكر از مطالب سودمند استاد نائبي . از همه مخاطبين عزيز به عنوانه يه همشهري تقاضا ميكنم اين مطالب رو چندين بار بخونن و ببينن كه چه نكاته ضريفي توش هست و حيف كهچنين اتفاقاتي حادث ميشه و ما بي خبر از آن هستيم . آقاي نائبي عزيز ممنون
۹۳/۹/۹ ۰۹:۲۲
با سلام و احترام؛ من توی این چند سالی که با سایت آشنا شدم؛ یه چیزی همواره با یه منوال جلو رفته؛ وقتی مقاله ایی یا نقد یا تشکری درباره ی یک نماینده یا عضو شورا یا فرد معروفی در شهر میانه بوده؛ تعداد بازدیدکنندگان و نظردهندگان به شدت بالا رفته است؛ طوری که فکر می کنم هدف اصلی از راه اندازی سایت حمایت یا عدم حمایت از برخی افراد در راستای نمایندگی مجلس؛ عضویت در شورا و . . . باشه؛ انشاءالله که این طور نیست؛ اما درباره این موضوع؛ آقای نائبی دوست عزیز؛ دکتر مددی بهتره به همین کارا ادامه بده؛ چرا در مجلس با وجود آدمایی مانند مطهری؛ نادران؛ رسایی؛ قاضی پور و . . . فکر نکنم نظر آقای مددی اصلاً مطرح باشه؛ منظورم اینکه آقای مددی همون بهتر که بره یه دستگاه ام.آی.آر برای شهر بگیره یا جاده ایی را دستور اسفالت بگیره و از این کارها انجام بده
۹۳/۹/۹ ۰۹:۲۰
آقاي نائبي سلام و دستت درد نكنه واقعا قدر دانتيم ، بنازم به مطالبي كه گذاشتي . همه با دليل و مدرك . از جنابعالي خواهشمنديم مطالب مشابه رو با مدارك و ادله به عموم مردم برسونين تا ما بدونيم و بدانيم كه در آينده چه تصميمي رو بگيريم . با تشكر اردتمند شما همشهري ميانه اي شما .
۹۳/۹/۹ ۰۹:۱۸
با سلام من جزو آن دسته از افرادي هستم كه فراجناحي و بدون تعصب فکر می کنم. آقاي مهندس نائبي جزو آن دسته از شخصيت هائي هستند كه احترام ويژه اي به ايشان قائل هستم و با مطالعه متن فوق هيچ اشكال و ايردادي در گفته هاي ايشان پيدا نكردم و اميدوارم همه و همه نظرات خود را با مدارك و مستندات به صورت ازادانه مطرح كنند تا مردم شريف شهرستان ميانه با آگاهي بيشتري نسبت به مسئولان منتخب خود شناخت داشته باشند و نتيجه و ثمره انتخاب خود را با دلايل و مستندات بنگرند .
۹۳/۹/۹ ۰۹:۱۲
آقای نایبی باید گفت بین میانه و تهران 4 ساعت فاصله زمانی بیشتر نیست شاید برای شما دو جزیره جدا از هم باشد ولی برای کسی که این راه را به عشق بازگشت به وطن و بین مردم بودن می پیماید زیاد نیست. خیلی ها که ساکن تهران شده اند رنج این سفر را حتی برای دیدن پدر و مادر عزیز تر از جان به خود نمی دهند .کیست که نداند مددی آخر هفته در میانه هست 8 شب راه می افتد از تهران می اید می اید. همین دغدغه های کوچک که شما مسخره کرده اید دغدغه های مردم است. ایجاد امید می کند برای مردم همین امیدی که همه در تلاش هستند برایشان. نوشته های شما کم کم دارد شکل کیهانی به خود می گیرد و دیگر انگار شمشیر را از رو بسته اید. کیست که نداند مددی پیگیر است خستگی ناپذیر هست. در راهرو های مجلس و وزارت خانه ها تلاش میکند تا برای روزمره مردم کاری کند آقای نایبی تهران تا میانه 4 ساعت هست صبح می شود در صحن بود عصر در میانه این فاصله ها برا اهلش نزدیکه
۹۳/۹/۹ ۰۹:۰۲
درضمن اقای احمدزاده ی پایتخت نشین ..بنده تااونجا که از سوابق خبرنگاری شما خبر دارم چیز درخشانی توش نمی بینم که بشه عنوان خدمت و اطلاع رسانی روش گذاشت .که حالا سوادتون رو به رخ ما بکشید خداروشکر از مسائل سیاسی و تحصیلات اون از شما کمترنیستیم ومیدونیم داخل اتاق چه خبره ...فی امان الله
۹۳/۹/۹ ۰۸:۵۶
جناب نایبی عزیزیقین بدانید اگر نماینده ای سیاستمدار باشد خود را در گرفتن تصمیمات مملکتی مسول میداند چرا که میداند حل مشکلات حوزه انتخابیه اش به ان گره خورده است اما حیف !!!!!!!!
۹۳/۹/۹ ۰۸:۴۹
من بی تاب چیزی نیستم استاد فقط دلیل مقاله های ضدونقیض شماوجوشش درونی و تخریب زیر پوستی شما رو نمیدونم اگه نقاد بودید ومنصفانه می نوشتین تشکر ویژه می کردم ولی این جریان فکری که نویسندگان و اهالی قلم جدیدا در سایت ونشریه به راه انداختند دودش به چشم مردم همین شهر میره که البته شما ازون غافلید ..فردا میانه میدان دوئل چهره های مشهور این شهر خواهد شد واین جنگ زرگری ست که روشنفکران و قلم به دستان این شهر به راه انداحته اند متوجه شدین استاد .
۹۳/۹/۹ ۰۸:۴۵
آقای مهندس مردم میانه آگاه هستند. اگر قرار بود سیاست 20 سال گذشته را ادامه دهند به دکتر مددی رای نمی دانند. مردم دنبال تغییر اساسی هستند. 20 سال به بن بست رسیدیم و از همه جا عقب افتادیم. دیگر وقت درنگ نیست. با این تخریبهای تخصصی تان که از زاویه ای دیگر وارد شده اید نمی توانید دکتر محمد علی مددی را از بطن دل مردم جدا کنند. کور خواندید.
۹۳/۹/۹ ۰۸:۴۴
از کسی نترس که هزاران کتاب خوانده ..از کسی بترس که یک کتاب نخوانده زیر بغل دارد و کورکورانه از آن دفاع می کند ..این مصداق عقاید شماس اقای نائبی هرچند که کسی رو که خوابیده میشه بلند کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نه
۹۳/۹/۹ ۰۸:۴۰
اقای نائبی انقد رو جهل کور خودتون پافشاری نکنین ...باور کنین دوستانه عرض می کنم سانسور نظرات و مقاله های ضدو نقیض شما به دردما نمی خوره ..فقط بیشتر ماهیت درونی شما و عقده ی مخالفتتون با دکتر برا مردمعلنی میشه ..سخنوری و شستشوی مغزی مردم برای شما پیشگامان عوام فریبی مثل آب خوردنه مگه شما چند نفرو میتونین دنبال خودتون بکشین به جر دوستان هم رکابی خودتون که به مقاله های شما بهبه و چه چه بگن ..واقعا که متاسفم
۹۳/۹/۹ ۰۸:۳۸
جناب آقای مهندس نائبی با سلام همواره به منطق شما احترام گذاشته و متن شما را با دقت تحلیل می کنم اما وجود یک نماینده در بین مردم حداقل کاری که انجام می دهد دلگرمی مردم به صاحبان قدرت و مردمی دانستن انهاست. نماینده ای که فقط برود قانون گذار باشد را به شخصه نمی پسندم. درست است که وظیفه شخص نماینده قانون گذاری و رسیدگی به مسائل کلان کشوری است. اما حضور در بین مردم که چشم امید به ان شخص دارند خود امید بخش است. در بین تمام نمایندگانی که بنده با انها از نزدیک اشنایی دارم این صفت مردمی بودن و حضور فعال در جامعه در آقای مددی پررنگ تر است. و شاید در مورد مسائل اقتصادی و طرح ها صحبتی نکنیم بهتر باشد چون هم شما و هم من می دانیم که با وضعیت کنونی کمتر طرح عمرانی و اشتغالزایی به عکس دوره های قبل مجلس در حال حاضر امکان عملیاتی شدن ندارند
۹۳/۹/۹ ۰۸:۲۲
سلام هر چند گفته هاي آقاي نايبي اكثرش حقيقت غير قابل انكار ميباشد ولي بايد ياذ آور شوم كه چه حقيقتهايي كه آقاي نايبي در پايگاه خبري خود هيچ وقت به آنها اشاره اي نميكند و اين نوشتار ها به دور از شان آن جناب ميباشد...
۹۳/۹/۹ ۰۷:۱۳
ایکاش جناب دکتر بتوانند پاسخ بدهند تا مردم سوته دل میانه به تنهایی پیش قاضی نروند ، درغیر اینصورت باید قبول کرد که ...
۹۳/۹/۹ ۰۳:۰۷
جناب دکتر پس از سالها آزمون و خطا بالاخره نبض اکثریت جامعه میانه را یافته اند ایشان همان چیزی را به خورد مردم می دهند که مردم طالب آنند امیدوارم که مردم اندکی چشم گشوده و وقایع اطراف خود را بهتر رصد کنند ممنون از این مقاله جامع و کاملتان
۹۳/۹/۹ ۰۰:۵۹
تو عمر شریفت آقای نائبی یه حرف راست نوشتین و این بود که حل مشکلات میانه که ارثیه ی دوستان شماست ..به مجلس سهله ..سازمان ملل هم توش میمونه .
۹۳/۹/۹ ۰۰:۵۹
چه خوب گفت آن نماینده آگاهی که شما قلم بدست مزدور هستی با قلم مثل شمشیر کار میکنی. این بار از طریق جنگ نرم یا مخملی وارد شدی. حرفهای شما اهانت به شعور 45 هزار میانه ای هست.
۹۳/۹/۹ ۰۰:۴۹
آقای نائبی اگه شما رو نشناسیم که دیگه باید بریم سرمونو بذاریم بمیریم ... واقعا از هر جملات شما بوی تخریب مخملی میاد ..به خیال خودتون که خیلی دلسوز میانه هستین ولی باید عرض کنم که شما همون موقع که در رکاب دوستتون در فکر منافع اینده بودین آقای مددی هم در فکر مردم محروم اواره ی این روستا و اون روستای محروم بود چون شما انقدر تامین بودی که درد یه نیازمندو عمرا درک کنید برای شما که بد نشد چون از میدان به در و راهی پایتخت شدید اونم به خاطرخوش رقصی و منفعت طلبی که یادت رفت همشهریات از بیخ بدبخت شدند و بچه های همین مردم الان بزرگ شدند و چوب امثال شماهارو خوردن چون سفره ای باز بود و همگی لقمه ی چربی زدین وپایتخت نشین شدین ووای به حال مردم میانه ..آنقای دکتر مددی از جنس مردم و با 45هزار رای به مجلس رفته ومطمئن باشید که رای و اعتماد مردم به همین آدمه که درد مردمو لمس می کنه نه مثل دوستان شما که سالی یه بار تو میانه آفتابی نمی شدند ..مذاکرات هسته ای وتشریح موانع اون تو اخبار ورسانه دم به دم پخش میشه ومردم آگاهند مهم اینه یکی باشه کنار همین روستایی چشم انتظار و نیازمند که دردشو بفهمه وبه فکر گازرسانی باشه ...البته شما که طعم محرومیتو نچشیدی که اینارو بفهمی ..

اخبار روز