کد خبر: ۵۴۶۶۶
۲۱۵۵ بازدید
۳۳ دیدگاه

آرزوی انتخاباتی پرشور

۹۴/۱۱/۱۸
۲۰:۵۷

با عرض سلام و احترام و ادب محضر همشهریان فرهیخته و پرافتخار میانه

آنچه تکلیف بنده هست در قدم اول معرفی کامل خود به همشهریانم و در قدم دوم تصمیم همشهریانم درباره من هست. اگر همشهریانم با وجود شناخت، بار سنگین مجلس را بر دوش بنده ننهادند ناخرسند نخواهم شد. ورود به مجلس به هر طریق، نه تنها مورد نظر من نیست بلکه جذابیتی برایم ندارد. تنها جذابیت مجلس، خدمت به وطنم میباشد که باز مشروط به انتخاب مردم میباشد. لذا بنده چه رای بیآورم و چه رای نیآورم به وظیفه ام عمل کرده ام. چه تایید صلاحیت شوم و چه تا واپسین روز معلق بمانم باز پیروزم و وظیفه ام را ادا کرده ام. دست خودم نیست عاشق میانه و میانه ای هستم و سالها عمرم را در این راه گذاشته ام.

علاقه، یک اصل فطری هست که انسانها بدون بیان و اثبات آنرا درک میکنند و مطمئن هستم میانه ای این حس عاشقی و عاطفی را میداند و درک میکند.

قرعه فال به نام من دیوانه چنان افتاد که همچنان صلاحیتم برای حضور در مجلس تایید نشود و تا واپسین روز یعنی 27 بهمن منتظر احراز صلاحیت بمانم. از لطف دوستان سپاسگزارم و تقاضا دارم احساسات خود را کنترل کنید و چیزی خلاف قانون بیان نفرمایید.

آرزوی بنده داشتن انتخاباتی آزاد و پرشور با حضور آحاد مردم است. انتخابات، ماهها شهر ما را شاد و پویا می کند و طراوت و شادابی را به ما عرضه می دارد. امیدوارم این پویایی و شادابی با سلامتی و رعایت اخلاق ادامه یابد و 3 هفته بعد در چنین روزی 8 اسفند ماه شاهد انتخاب 2 نماینده لایق و سالم باشیم. انشاءالله

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۱/۲۱ ۰۱:۰۸

جناب جمشیدی فارغ از هر شخص، تاریخ نشان داده که این نمایندگی مجلس به خیلی ها اضافه کرده است..پس لطفا شعار ندهیم

۹۴/۱۱/۲۰ ۱۶:۱۶

این کتاب در کتاب فروشیها هم عرضه خواهد شد؟

۹۴/۱۱/۲۰ ۱۱:۳۹

جوهر اگر در خلاب افتد همچنان نفیس است و غبار اگر به فلک رسد همان خسیس. 

نتیجه انتخابات هر چه باشد چیزی به نائبی اضافه یا کم نخواهد کرد. آن که سود و زیان خواهد دید من و شما و شهر پردرد عزیزمان است.

۹۴/۱۱/۱۹ ۱۸:۵۰

باعرض سلام، احترام و ادب محضر همشهریان عزیزم

آنچه در مورد بنده خبط شده است این است که در مرحله شهرستان مورد تایید قرار گرفتم و در مرحله استانی به بهانه "ناشناس بودن" با عنوان تازه تاسیس "عدم احراز" از بنده مستندات و معتمدان جدیدی خواستند که ارائه کردم. 

بدون اعلام نتیجه استانی (رد یا تایید)، "رد صلاحیت شورای نگهبان" به دستم رسید که قانونا و منطقا باید فرصت اعتراض میداشتم چون در مرحله استانی، ردصلاحیت نشده بودم.

برهمین اساس امروز اعتراضم را به شورای نگهبان ارائه کردم و مانند تمامی نامزدهای دیگر منتظر پاسخ نهایی هستم هرچند روند بنده مثبت است و امید زیادی به دریافت صلاحیت دارم.

از لطف و محبت دوستان سپاسگزارم.

۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۱۸

اقای نایبی همیشه موفق وپیروز باشید

۹۴/۱۱/۱۹ ۱۰:۰۶

جناب اقای مهندس نائبی. چکند کز پی دوران نرود چون پرگار / هرکه در دایره گردش ایام افتاد .درست است شما با پا پیش قدم نهادن به وظیفه خطیر خود عمل نمودید ولی هر انچه پیش اید وظایف شما سنگینتر خواهد شد . بایستی حضورتان نیز در عرصه علم و ادب و معلمی رنگینتر گردد .من که به نو به خود در این 23 جلسه به بسیاری از حلقه های گمشده ام دست یافتم و برایم مسلم است که شما مصمم تر از گذشته زکات اندوخته هایت را پرداخت خواهی کرد ارزویم موفقیت و شادابی و سلامتی شماست

۹۴/۱۱/۱۹ ۰۹:۳۳

سلام

خواستم برایتان آرزوی موفقیت داشته باشم ولی بهتر است تداوم موفقیتهایتان را آرزو کنم چون شما انسانی موفق و شایسته هستید.

عدم حضور جنابعالی در انتخابات، از ارزش های شما بزرگوار کم نکرد بلکه در این بازه زمانی کوتاه، مردم میانه کسی را شناختند که افتخار میانه هست و نسبتا گمنام بود.

۹۴/۱۱/۱۹ ۰۸:۱۷

جناب مهندس نایبی ، خوشحال باشید که شما به عهد خود وفادار ماندید ومسئولیت ازشما به تشخیص دیگران برداشته می شود همچنان به میانه ومیانه ای عشق بورزید و درهرکجا که مقبول درگاه خداوند باشد خدمتگزار این مرز وبوم باشید که وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم

۹۴/۱۱/۱۸ ۲۱:۴۴

انتخابات مجلس بهانه ای شد تا در محضر استاد ناگفته ها و ناشنیده های بسیاری را یاد بگیریم از شهر و دیاری که در آن زندگی می کنیم. همین فرصت هاست که باید غنیمت شمریم و قدردان نایبی عزیز باشیم. 

23 جلسه هر جلسه یک موضوع مهم و بومی که بعید می دانم تا سالها بعد چنین فرصتی دوباره پیش آید و چنان کلاس هایی دوباره برپا شود. 

نایبی برای مردم میانه همیشه نایبی است چه نماینده باشد چه نباشد. 

۹۴/۱۱/۱۸ ۲۱:۰۵

با شرکت در جلسات شما نظر بنده 100 درصد عوض شده ارزوی موفقیت و کامیابی برای شما و خوانواده محترمتان را دارم

۹۴/۱۱/۱۸ ۱۷:۴۸

دوست گرامی ارزش کار شما بیشتر از اینهاست موفق باشید

۹۴/۱۱/۱۸ ۱۵:۱۱

اندكى صبر سحر نزديك است

۹۴/۱۱/۱۸ ۱۵:۱۱

یاشاسین نائبی ...

۹۴/۱۱/۱۸ ۱۴:۴۳

سلام، جناب آقای مهندس نایبی حضرتعالی چه مورد تایید قرار بگیرید ویا قرار نگیرید پیروز این میدان هستید ودراین هیچ شکی نیست ، بکسی وعده ی دروغین نداده اید که به آن عمل نکنید ، صداقت وپاکی ومتانت حضرتعالی ستودنیست ، واین موقعیت محکی بود تا شناخت شما بیش از پیش باشد ، به امیدی که رسد روزی ودر سایه عدل ، موفقیت چشمگیر حضرتعالی را شاهد باشیم

۹۴/۱۱/۱۸ ۱۳:۰۵

آرزوی موفقیت شما را دارم مطمئن باشید موفق خواهید شد چرا که عاشق میانه هستید

۹۴/۱۱/۱۸ ۱۱:۰۸

با آرزوی سلامتی ، موفقیت های روزافزون و آینده ای روشن

۹۴/۱۱/۱۸ ۱۱:۰۵

با سلام و درود خدمت مهندس نایبی عزیز،سرور عزیزم صلاحیت شما در انتخابات مجلس شورای اسلامیچه تایید بشود وچه نشود ،این را بدانید که سالهاست صلاحیت شما در نزد مردم شریف میانه و آذری های غیور به اثبات رسیده و در قلوب مردم رای اکثریت را به دست آورده اید.امید دارم تا مشکلات برطرف و شاهد حضور شما با رای حداکثری در مجلس باشیم

۹۴/۱۱/۱۸ ۱۰:۴۸

ما نیز همچون شما به آینده ای روشن امیدواریم

۹۴/۱۱/۱۸ ۰۹:۴۱

مهندس موفق وموید باشید در هر پستی که در جامعه حضور دارید .

۹۴/۱۱/۱۸ ۰۹:۳۱

به امید موفقیت های آتی

۹۴/۱۱/۱۸ ۰۸:۵۸

آقای نائبی عزیز، شما در این مدت اندک نشان دادید که انسانی با فرهنگ و فرهنگ دوست هستید. امیدوارم که همواره سربلند و پیروز باشید.

۹۴/۱۱/۱۸ ۰۱:۵۳

این مسئله چیزی از ارزشهای شما کم نمی کند شهر ما به وجود انسان فرهیخته ای چون شما افتخار می کند

۹۴/۱۱/۱۸ ۰۰:۳۰

آقای مهندس نایبی متانت شما ستودنیست.

۹۴/۱۱/۱۷ ۲۳:۵۵

لطفا یک نفر آگاه یا خود مهندس نایبی به سئوال من جواب دهند. با تشکر و با امید در صحنه ماندن و پیروزی مهندس نایبی عزیز

۹۴/۱۱/۱۷ ۲۳:۵۴

یک سئوال: اونهایی که تو مراحل قبل احراز نشده یا رد شده بودند و الان هم تو این باز رد شدند، آیا کار برای آنها تمام میشه یا تو مرحله آخر که از سه روز دیگه شروع میشه باز به صلاحیت آنها رسیدگی خواهد شد؟ از سخنان مهندس نایبی بر میاد که باز به پرونده آنها رسیدگی خواهد شد و جای امیدواری هست.
لطفا یک نفر آگاه یا خود مهندس نایبی به سئوال من جواب دهند. با تشکر و با امید در صحنه ماندن و پیروزی مهندس نایبی عزیز

۹۴/۱۱/۱۷ ۲۳:۴۹

ان شاءالله به امید خدا تأیید میشوید و در صحنه حضور پیدا میکنید میانه به مردانی نخبه و ادیب و دانشی چون شما نیاز وافر دارد.

۹۴/۱۱/۱۷ ۲۳:۴۷

باسلام وارزوى دعاى خير براى حضرتعالى همه مىدانند شما به اىن خاک وبوم ومردم مهربان وشرىف مىانه علاقه دارى وعلاقه ات قلبى است وعشق خدمت به مىانه ومىانهاى در وجود شما نهادىنه شده جزىى از پوست و خون ات شده حالا که مقدر شده در کسوت نماىندگى در خدمت مردم شرىف مىانه نباشىد شما در سنگر علم وفرهنگ وهنر واطلاع رسانى وادبىات وبخصوص صنعت همواره در خدمت مردم مىانه بوده وخواهىد بود وانشاالله بعنوان مشاورى امىن براى پىشبرد وتوسعه شهرمان سرافرازانه تلاش کردند ومنبعد هم به تلاشهاى بى امانتان ادامه خواهد داد عزت اىامتان مستدام برادر

۹۴/۱۱/۱۷ ۲۳:۳۶

،ميانه به داشتن مردان پاك و اهل ادب و دانش مانند شماافتخار ميكند. موفق و سربلند باشيد.

اخبار روز