کد خبر: ۵۵۲۵۵
۲۰۷۶ بازدید
۳۵ دیدگاه

توصیه به همشهریان عزیزم بخاطر ردصلاحیت من

۹۴/۱۲/۶
۱۸:۰۲

بسمه تعالی

همشهری خوبم! سلام

حال که مصلحت بر آن شده است که در انتخابات مجلس حضور نداشته باشم و سر در پی ار خویش گیرم، لازم دیدم از تکاتک دوستان و همراهان و همدلان تقدیر و تجلیل داشته باشم. راهی که در پیش گرفته بودید خطا نبود.

و تو ای همشهری خوب!

اگر دوست داری فرزندت چون من راه درس و مشق پیماید و در زندگی روی طناب دیانت راه رود و به چندین علم و هنر آراسته گردد و در مناصب مدیریتی فریب نخورد و در عنفوان جوانی در میان نام آوران آذربایجان ثبت گردد، به فرزندت نگو که نائبی را ردصلاحیت کرده بودند تا مبادا از این راه پشیمان شده و نااهلان و نابخردان و نالایقان را الگوی موفقیت خویش قرار دهد.

و اما اگر فرزندت از ردصلاحیتم آگاه شد به دروغ مصلحتی بگویش: نائبی در مدیریت های چندصد میلیاردی اختلاس کرده بود ،بازداشت شده بود، اسلحه کشیده بود، قصر شاهانه ساخته بود، با پول و کلا رأی می خرید و ادعا می کرد پول، قدرت می آورد. در ستادش رنگ و بوی شهدا و انقلاب نبود و مطربان و رقاصان، جولان می دادند.

به فرزندت دروغ بگو تا راستی و درستی در جامعه ما نمیرد.

محمدصادق نائبی

94.12.6

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۲/۸ ۰۸:۳۹

با سلام. با آرزوی سلامتی و موفقیت مداوم برای جنابعالی.

۹۴/۱۲/۷ ۱۷:۱۲

مدیران ارشد، در نامه ها و امضاهایشان از خودکار یا روان نویس سبز استفاده می کنند.

۹۴/۱۲/۷ ۱۷:۱۰

بی شک مهندس نایبی از نیروهای کارآمد و قوی هستند و حیف شد که ایشان فرصت حضور در انتخابات را نیافتند.

هیچکس نمی تواند منکر توانایی ها، قدرت بالای مدیریتی و دلسوزی و علاقه مهندس نایبی نسبت به میانه شود.

آقای مهندس نایبی همین که قدم مهم اعلام حضور برای خدمت به شهرستان میانه و مملکت از سوی شما برداشته شد، برای میانه و میانه ای ارزشمند است.

برایتان در هر جایگاهی آرزوی توفیق دارم.

۹۴/۱۲/۷ ۱۴:۴۴

در جواب قولی که رنگ سبز رو بد تعبیر کرده باید متذکر شد در رفراندوم نظام اسلامی سبز آری قرمز نه بوده است. سبز نشان اهلبیت و امام حسن ع هست و اکنون فرصت طلبانی هستند که از آن بعنوان نقطه ضعفی برای کوبیدن طرف مقابل استفاده میکنند خواستی جملات حضرت آقا رو در این رابطه برو گوش بده تا تو هم کج نیاندیشی و نروی مثل همفکرانت.

۹۴/۱۲/۷ ۱۳:۵۴

تو اهل دانش و فضلی همین گناهت بس. 

۹۴/۱۲/۷ ۱۰:۱۹

بزرگوار اقای نایبی عجبم که شما اصلاحات را نمی دانید یه کج می روید. افکار عمومی خوب می دانند در میانه دو نفر حاجی اصغری و ابوالقاسم زاده اصولگرا هستند و تایید شدند بقیه اصلاح طلب بودند و رد شد یعنی بیست نفر . انهایی هم که بقول شما قلع و قمع شدند بنده میگم تایید صلاحیت برا مجلس نداشتند شما هم عین من حتمعا معتقدید که دزد عیاش و باند باز و وطن فروش! نباید بروند درهمه جای دنیا هست باید تایید شوند ایا نمی دانید. مردم میدانند اینها رو چرا ؟

۹۴/۱۲/۷ ۰۳:۴۹

استاد نایبی شما هوشمند هستید و میانه بعد ها بیشتر به شما افتخار خواهد کرد...چون شما میانه ای هستید دوستتان دارم،چون ایرانی بودنتان را قبول دارید دوستتان دارم،چون در راهنظام هستید دوستتان دارم....اما یقین دارم صبح خورشید نه از پشت کوه های مشرق بلکه از قلب مردم قهرمان ایران اسلامی طلوع خواهد کرد،من،تو و ما با بند انگشتمان تحقیر خواهیم کرد کسانی که ایران اسلامی را تهدید و یا تحریم می کنند...رنگساز سرباز وطن

۹۴/۱۲/۷ ۰۰:۱۷

سر خمره مى سلامت ...........

۹۴/۱۲/۶ ۲۳:۳۹

اصلاح طلبی را تنها نگذاریم

همشهری عزیزم سلام هرچند شاخ و برگ اصلاح طلبان میانه را زدند لیکن برای باز کردن گره های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، باید تفکر اصلاح طلبی بر مجلس حاکم شود. مجلس در راس امور کشور است و اگر اصلاح شود، بسیاری از مشکلات کشور ما حل خواهد شد. تقاضا این حقیر از عزیزانم این است که اصلاح طلبی را تنها نگذارند و از نامزدان اصلاح طلبی حمایت کنند. انشاالله مجلس دهم مجلسی استوار بر خرد و اندیشه باشد. انشاالله تعالی

محمدصادق نائبی

۹۴/۱۲/۶ ۲۲:۲۳

دوست گرامی جناب آقای مهندس نایبی شما احساس مسئولیت نمودید و  پا پیش گذاشتید و انجام وظیفه نمودید

بنابه فرموده امام راحل : ما مامور به وظیفه ایم نه نتیجه

آنان که شما را میشناسند و با سوابق و دیدگاههای شما آشنا هستند بخوبی به مسائل آگاهند و نه تنها ذره ای از اعتبار شما درنزد آنها کاسته نشده بلکه فزونی هم گرفته

حال که در این پست زمینه انجام خدمت فراهم نشد  مردم میانه از  خدمات شما کما فی السابق در زمینه های دیگر بهره مند خواهند شد

با آرزوی موفقیت در خدمت به مردم برای شما مهندس عزیز

۹۴/۱۲/۶ ۲۲:۰۰

رنگ قلمتان سبز، امیدوارم ربطی به فتنه نداشته باشد!!!

۹۴/۱۲/۶ ۲۱:۲۹

سلام آقای نائبی یقیناً بنده نیز همچون دیگر شهروندان طالب اصلاحات و معتقد به روش و منش اصلاح طلبی از رد صلاحیت فرهیخته ای چون شما بزرگوار متاسف شدم و قدر مسلم شهرمان به وجود شخصیت شایسته و اندیشمند چون شما افتخار می کند و خواهد کرد . اما بزرگوار آیا فکر نمیکنید بهتر بود برای تداوم اصلاحات از دو کاندیدا ی مورد حمایت شورای اصلاح طلبان ،حمایت می کردید؟ در ضمن در متن بیانیه و در حقیقت تظلم نامه شما ،دعوت کردید که به مصلحت به فرزندانتان دروغ بگوئید! !!! به چه دلیل فکر می کنید اصلاحات و یا پیشرفت و توسعه ی شهر فقط وابسته به دو سه نفر شخصیت فرهیخته ای چون شماست ؟! شایسته بود و هست در راستای مطالبات و خواست اصلاح طلبان از دو کاندیدا ی اصلاح طلبان حمایت کنید امیدتان را از تداوم راه و منش اصلاح طلبی نا امید نکنید . خیز دوم و مستحکم شما باید در جهت تداوم راهی باشد که قصد کرده بودید خو د بپیمایید. یا علی بگو سرود عشق و امید را به سرای یاور عزیز که اصلاحات به مدد شما نیازمند است .موفق باشی

۹۴/۱۲/۶ ۲۰:۱۸

حرفهای سوزناک مهندس دلم رو به درد اورد. دردمان رو فقط به خدا میگوییم و بس و خدا بهترین داوران و یاوران است. دوستت داریم نایبی بزرگ وطن.

۹۴/۱۲/۶ ۲۰:۱۳

مهندس عالی بود

۹۴/۱۲/۶ ۱۹:۵۱

مهندس جان ، چه صلاحیتت تایید شود چه نشود

چه نماینده شوی چه نشوی

همیشه دوستت داریم.

۹۴/۱۲/۶ ۱۹:۲۴

من در سوگ عزیزان هم تحملم زیاد است اما با این متن گریه کردم. خانمم دید. گفت چی شد؟ گفتم بیا سوگ نامه مهندس را بخوان. او هم خواند و گریست.

۹۴/۱۲/۶ ۱۹:۱۵

من که تمام عمر شاهد قربانی شدن و پایمال شدن حقیقت ها به وسیله انسان های مصلحت پرست بوده ام. در مورد مصلحت عُقده پیدا کرده ام و اعتقاد یافته ام که:
هیچ چیز غیر از حقیقت مصلحت نیست. «دکتر علی شریعتی»
در آخر دلیل رد صلاحیت تان هرگز نفرمودید که از سوی شورای نگهبانی چه ایرادی بر شما وارد نمودند...

۹۴/۱۲/۶ ۱۸:۲۶

سکوت بهترین حرف آقای نایبی شما تاج سرید شما الگوی فرزندان ما هستید بگذار گوی و میدان برای اینها باشد.باشد که...

۹۴/۱۲/۶ ۱۸:۲۵

عالی بود واقعا عالی و‌ پر معنی

۹۴/۱۲/۶ ۱۸:۲۲

آدمهای فعال و زحمت کش همیشه شور و نشاط اجتماعی را همراه دارند.و زجر و درد این انتخاب برایشان ساده نیست.اما زمام حیاتشان قدرشان دانسته نمی شود.اما که زمان بگذرد رو می شوند.
موفق و پیروز و سربلند باشید

۹۴/۱۲/۶ ۱۸:۱۱

این چند روز مردم سر و کار بودند چرا فرمانداری محترم اطلاع رسانی نمی کرد 

ضعیف ترین اطلاع رسانی را به جناب آقای شکری و همکاران ایشان تبریک عرض می کنیم .

شایعه تایید جناب آقای مددی ، مهندس نائبی و مهندس آریامنش 

آرامش همگان را گرفت ، حضور این افراد انتخابات را پر شور و شیرین می کرد

 

اخبار روز